L. A. شهرستان جدید $0 وثیقه قانون اجازه پلیس برای سرکوب معترضان قانونی طرفداران می گویند

لس آنجلس برتر دادگاه به تازگی به تصویب یک اقدام موقت تعیین وثیقه در $0 برای بسیاری از جنحه و سطح پایین جنایات. این حرکت در نظر گرفته شده برای کاهش جمعیت زندان در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus.

اما چند معافیت مجوز ادارات پلیس برای نگه داشتن مردم در وثیقه برای تخطی از قانون جرائم معمولا همراه با تظاهرات غیر قانونی از جمله مجلس و عدم پراکنده.

اندازه گیری های جدید می آید در میان هفته پنجم از سراسر کشور تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که می توانست هزاران نفر از دستگیری در L. A. شهرستان به تنهایی.

استثنا به قید وثیقه حکومت را نگران طرفداران باعث امکان اقدام قانونی.

تبلیغات

“این سخت است تصور کنید که واضح تر نقض متمم اول قانون اساسی” دیرین حقوق مدنی وکیل کارول سوبل گفت: شنبه پس از تجدید نظر با قرار وثیقه قوانین. سوبل برنده چندین زیادی پرونده های حقوقی علیه پلیس لس آنجلس بیش از آن در دست زدن به تظاهرات و در حال حاضر کمک به شکایت بیش از گروه پاسخ به Floyd تظاهرات.

“این بدان معنی است که اگر شما shoplifted, شما می توانید, اما اگر شما هم می آمد که صدای شما شنیده می شود, برگزار می شود در زندان است. این فقط مضحک است.”

تا کنون هیچ اداره پلیس استفاده کرده است تجدید نظر اندازه گیری به عنوان یک دلیل برای برگزاری تظاهرات وثیقه قانونی, ناظران می گویند, اما بسیاری از ترس آن را به سادگی یک ماده از زمان است.

“این نوع مانند یک بمب ما شاهد” گفت: Kath راجرز مدیر اجرایی ملی وکلا صنفی لس آنجلس. “ما می دانستیم که هدف معترضان اما ما فقط در حال انتظار برای آن را به مورد استفاده قرار گیرد.”

تبلیغات

L. A. شهرستان اجرا $0 وثیقه مورد نیاز مارس 27 به عنوان تعدادی از coronavirus موارد ثبت شده توسط محلی مقامات بهداشت عمومی شروع به صعود به سرعت در حال. هدف این بود که به کاهش در تعداد زیادی از مردم برگزار شد در بازداشت پیش از محاکمه به دلیل نگرانی این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق شلوغ زندان امکانات و courthouses زور زدن منابع محدود است.

ده روز بعد از آن بود که به جای یک ایالت $0 وثیقه قانون تصویب شده توسط شورای قضایی سیاست-ساخت بازوی دولت در دادگاه های سیستم.

این ایالت برنامه های ذکر شده کمی بیش از یک دوجین استثنا به $0 وثیقه حکومت بسیاری از آنها جرایم خشونت آمیز جرائم جنسی یا سلاح گرم نقض.

زمانی که شورای قضایی رای به لغو این اقدام موثر ژوئن 20, the L. A. County Superior Court گذشت یک تجدید نظر $0 وثیقه حکومت. لیست استثنا رشد به بیش از 50. در میان آنها 18 بزه اتهامات که پلیس در حال حاضر می توانید انتخاب برای نگه داشتن مردم به قید وثیقه از جمله غیر قانونی, مجلس, ورود غیر مجاز به اورژانس منطقه و عدم پراکنده.

تبلیغات

“این بسیار واضح است زمانی که شما نگاه در آنچه آنها معافیت گفت:” جان Raphling وکیل و پژوهشگر ارشد حقوق بشر سازمان دیده بان ایالات متحده برنامه. “حداقل سه نفر از آنها به طور خاص هدف قرار دادن تظاهرات. فقط ساده و ساده است.”

وثیقه برنامه بود بررسی و تایید شده توسط دادگاه عالی را به قید وثیقه کمیته اجرایی و کمیته اطلاعات عمومی افسر مریم اکهارت Hearn گفت: در یک ایمیل.

“صفر وثیقه برنامه به اتفاق آرا تصویب شده توسط کمیته اجرایی پس از بحث و در نظر گرفتن عوامل مختلف” اکهارت Hearn نوشت. “کمیته اجرایی آن تشکیل شده است از قضات و کمیسیون به این نتیجه رسیدند که معافیت مناسب بودند.”

سوبل گفت که علاوه بر نقض قانون اساسی توسط singling از فعالیت های حفاظت شده این شهرستان به قید وثیقه برنامه نیز اجرا می شود بر خلاف قانون دولت که مستلزم آن است که افراد متهم به بسیاری از جنحه یا ذکر شده در این زمینه و یا رزرو شده و بلافاصله منتشر شد. قانون میسازد استثنا برای برخی جرائم عمدتا جرایم خشونت آمیز و همچنین برای افرادی که تلقی در معرض خطر reoffending و یا به خطر انداختن دیگران است. اما L. A. شهرستان وثیقه برنامه می رود بیشتر است و می افزاید: تعدادی از استثنا فراتر از کسانی که ذکر شده در قانون دولت از جمله اتهامات مربوط به اعتراض او گفت:.

تبلیغات

“این فقط شگفت انگیز به من” سوبل گفت. “به منظور انتشار آنها باید بسیار خاص دلیل است که ایجاد شده است توسط قانون دولت است. آنها نمی تواند ایجاد یک دلیل جدید در اینجا در لس آنجلس است.”

اضافه کردن به فعالان’ نگرانی است این واقعیت است که پلیس در حال حاضر مقدار زیادی از اختیار وقتی که می آید به دستگیری افراد به اتهام غیر قانونی مجمع گفتند.

“پلیس اعلام غیر قانونی مجمع. آنها تصمیم به تصمیم می گیرید که یک اعتراض تبدیل شده است غیر قانونی مجمع” Raphling گفت. “و در حالی که آنها ممکن است قادر به توجیه آن در آینده زمانی که این بررسی در دادگاه وجود دارد هیچ چیز در آن زمان اعتراض به سوال خود را با استفاده از اختیار است.”

به همین دلیل او گفت: اتهام به پلیس قدرت را به جرم بازداشت.

تبلیغات

“و اضافه کرد که در حال حاضر آنها می توانید نگه داشتن مردم آنها را بازداشت در زندان که جدا از اشتباه بودن و مسلما نقض متمم اول قانون اساسی حقوق نیز افشای مردم به اغلب وحشیانه شرایط — و به طور خاص در حال حاضر به COVID-19” او گفت:.

طرفداران شده اند از نزدیک به تماشای چگونه پلیس تفسیر قوانین جدید پس از آنها اثر در زمان کمتر از دو هفته پیش. کارکنان ملی وکلا صنفی قانونی ناظر برنامه نظارت شده اند تظاهرات از جمله 10 تا 15 اقداماتی که صورت گرفت بیش از آخر هفته به اطمینان حاصل شود که دستگیرشدگان منتشر می شوند بی درنگ راجرز گفت.

که اتفاق افتاده است در هر صورت به جز یکی, او گفت:.

وقتی که در بورلی هیلز پلیس دستگیر 28 معترضان در تظاهرات اوایل روز شنبه بسیاری از آنها به ظن غیر قانونی مجمع آنها در ابتدا گفت: تظاهر کنندگان برگزار خواهد شد در $5,000 وثیقه به احتمال زیاد به معنی آنها می شود آمریکا برای آخر هفته انتظار ظاهر قبل از یک قاضی.

تبلیغات

پس از اعتراض از ملی وکلا صنفی که معترضان به فرید اداره پلیس معکوس البته و گفت: اکثر آنها به جای ذکر و منتشر شد. هنوز هم بسیاری از آنها در زندان به سمت بالا از 19 ساعت به عنوان آنها را پردازش و رزرو.

“این تنها دستگیری وضعیت در هفته های اخیر و یا ماه گذشته که در آن مردم نه فقط شده [بلافاصله] منتشر شده در تعهد خود را دارند و این یک مبارزه برای آنها را که مسخره است” راجرز گفت. “اما من امیدوار هستم که دیگر زندان و دیگر حوزه های قضایی در حال رفتن به ببینید که مردم در حال رفتن به قبول این.”

سوبل روز دوشنبه گفت که او با توجه به اقدام قانونی در برابر وثیقه برنامه اما در ابتدا برنامه ریزی شده به فایل نامه تقاضا درخواست از دادگاه برای لغو معافیت مربوط به تظاهرات.

“شما نمی تواند مجازات متمم اول قانون اساسی فعالیت در این راه در همه,” او گفت:. “و شما قطعا نمی تواند مجازات آن را بیش از شما می خواهم دیگر جرائم است که باید بدون محافظ قانون اساسی ارزش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>