قوانین ماری جوانا در کشورهای اطراف کلرادو

تابستان است و فصل سفر, اما رانندگی بیش از خطوط نامرئی به ارمغان می آورد و قوانین مختلف در همه جا شما بروید. و اگر وجود دارد یک مجموعه از قوانین هر مشترک سیگار سرگردان نیاز به دانستن در هنگام عبور به کشورهای دیگر این قوانین ماری جوانا وجود دارد.

کلرادو ممکن است یک ایمنی حباب به صورت تفریحی از ماری جوانا, کاربران, اما هیچ یک از کشورهای اطراف هم احساس علاقه برای گیاه است. رانندگی در طول مرز و به دولت دیگر در یک ماشین با کلرادو صفحات هنوز دستاوردهای این توجه از اجرای قانون به عنوان خوانندگان در مورد شکایت کرده اند به ما برای سال.

برای نگه داشتن شما به روز در مورد خطرات چهره شما هنگام خروج کلرادو با قابلمه در ماشین خود را در اینجا قوانین ماری جوانا از هشت همسایه (یا به اندازه کافی نزدیک) متحده است.

تگزاس

در حالی که کلرادو نیست از لحاظ فنی مرز تگزاس هر دو کشور اشتراک کنندگان و متقابل تحقیر بنابراین فکر می کنم ما به عنوان زندگی در همان خیابان در حالی که اجازه دادن به سگ ما آبیاری در هر یک از دیگر و چمن. و هنگامی که کلرادو قانونی ماری جوانا, ما به سمت چپ یک اسب به اندازه شاش در تگزاس را bluebonnets چون کلرادو درمانگاه در حال ساخت boatloads از پول نقد از مشتریان رانندگی در تگزاس — و شما بهتر است باور پلیس تگزاس از این آگاه هستند. در اختیار داشتن دو اونس یا کمتر از گلدان در تگزاس می تواند خالص شما تا 180 روز در زندان و 2000 دلار جریمه در حالی که در اختیار داشتن ماری جوانا تمرکز بر زمین می تواند شما دو سال حبس و به $10,000 خوب است. و مراقب باشید خود را با هش قلم و خوراکیهای چرا که یک انسان مواجه شد و پنج سال زندگی پس از گرفتار شدن با مخلوط روغن کیک های شکلاتی. او بعد از دریافت مشروط پس از مورد جلب توجه ملی.

اوکلاهما

فقط بیش از پنج سال پیش و پس از آن — اکلاهما دادستان کل اسکات Pruitt بود و منجر به طرح دعوی در دادگاه در برابر کلرادو برای قانونی کردن ماری جوانا تفریحی فروش در سال 2014. سریع به جلو به 2020 و طرح دعوی در دادگاه طولانی شده است پس از پرتاب توسط دیوان عالی ایالات متحده, Pruitt است که هنوز ابتلا به گرما برای او هزینه در طول یک روی لئامت دادن کوتاه پیشرو سازمان حفاظت محیط زیست و اوکلاهما است فقط بیش از یک سال به یکی از گسترده ترین ماری جوانا پزشکی برنامه های در کشور; ماری جوانا پزشکی بیماران از کشورهای دیگر حتی می توانید ثبت نام موقت برای ماری جوانا پزشکی کارت در دولت است. اگر چه تفریحی قانونی به نظر می رسد مانند یک ماده اگر نه زمانی که شما هنوز هم نیاز به مراقب باشید در اوکلاهما که در اختیار داشتن هر مقدار از علف, ماری جوانا تمرکز یا متعلقات حامل مجازات تا یک سال زندان و 1000 $خوب است.

مکزیک جدید

شما می توانید خرید و یا دارای تفریحی ماری جوانا در مکزیک جدید — قانونی تلاش ترویج شده توسط دولت فرماندار به قانونی شکست خورده در اوایل سال 2020 — اما ماری جوانا پزشکی بیماران فقط اعطا شده است آزادی بیشتری در هنگام بازدید از مکزیک جدید از طریق روابط متقابل. شروع جولای 1, همه MMJ بيماران مبتلا به اعتبار معتبر از دولت خانه خود را می توانید خرید و داشتن ماری جوانا در مکزیک است. هر غیر بیمار با یک و نیم اونس یا کمتر از ماری جوانا در مکزیک تنها دریافت 50 دلار استنادی اما گرفتار شدن با بیش از است که می تواند تا پانزده روز در زندان و 100 دلار جریمه در حالی که در اختیار داشتن ماری جوانا تمرکز تخطی از قانون مجازات به یک سال زندان و 1000 $خوب است.

یوتا

وجود دارد در شهرهای یوتا مرز با درمانگاه اما مراقب باشید در هنگام عبور بیش از. ماری جوانا پزشکی به تازگی قانونی در ایالت یوتا اما تنها برای ساکنان ایالت یوتا و تفریحی از ماری جوانا است که هنوز هم غیر قانونی با در اختیار داشتن کمتر از یک اونس و در اختیار داشتن متعلقات هر یک حامل یک پنالتی به شش ماه زندان و 1000 $خوب است. و به یاد داشته باشید: پارک های ملی به دنبال قوانین فدرال بنابراین مطمئن شوید که برای پنهان کردن ذخیره کردن شما در هنگام بازدید از قوس.

It's hard to hide anything in Kansas, but you'd better keep your weed on the low.گسترش

این سخت است برای مخفی کردن هر چیزی در کانزاس اما شما بهتر است خود را نگه دارید علف های هرز در پایین.

نبراسکا

اوکلاهما نبود تنها دولت در تلاش برای شکایت کلرادو قانونی برای, تفریحی, گلدان. نبراسکا بود و یکی دیگر از همسایه ناله در مورد کلرادو علف های هرز به فدرال اما بر خلاف اوکلاهما این حالت به سختی تکامل یافته در مورد این موضوع. هر دو پزشکی و تفریحی ماری جوانا هنوز هم غیر قانونی در نبراسکا هر چند داشتن یک اونس یا کمتر و متعلقات شده است جرمزدایی به خوب و بدون هر گونه زمان زندان — برای اولین جرم خود تنها. اما در اختیار داشتن ماری جوانا تمرکز است که هنوز هم یک جنایت در نبراسکا و می تواند منجر به پنج سال زندان.

کانزاس

مراقب باشید در هنگام رانندگی با ماری جوانا در کانزاس به خصوص اگر شما قصد دارید که آن را به یکی از دولت بسیاری از ارزان اردو همراه I-70 به دلیل این است که یکی از چندین متحده که در آن مردم شکایت در مورد برفلد برای خود کلرادو پلاک. هر مقدار از ماری جوانا (از جمله گرد و خاکی شل با چند مچاله شدن برگ یا دانه) می تواند منجر به اتهام تخطی از قانون مجازات حمل تا شش ماه زندان و 1000 $خوب در حالی که یک متعلقات شارژ است و حتی بدتر با شکوه در یک سال زندان و 2500 دلار جریمه. کانزاس شد بسیار آهسته به قبول کنف صنعتی به دلیل این گیاه را نسبت به علف های هرز, بنابراین انتظار نداریم که پزشکی یا تفریحی از ماری جوانا به اجازه دارد هر زمان به زودی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

وایومینگ

پزشکی و تفریحی ماری جوانا نیست فقط غیر قانونی در ایالت وایومینگ; آنها هر دو آشکارا در تمسخر توسط اجرای قانون است که دوست دارد به یاد Coloradans است که آنها را نیم تنه شما درایو را از طریق دولت خود را با علف هرز. در اختیار داشتن سه اونس ماری جوانا یا کمتر در وایومینگ بزه حمل تا یک سال زندان و 1000 $خوب در حالی که داشتن متعلقات و یا بودن تحت تاثیر ماری جوانا می تواند هر یک از شما را تا شش ماه و یک $750 خوب است.

آریزونا

ماری جوانا پزشکی قانونی در آریزونا (برای ثبت نام بیماران تنها) اما آریزونا نیست عمل متقابل برای بیماران ثبت شده در کشورهای دیگر. تفریحی از ماری جوانا است که هنوز هم غیر قانونی در آریزونا هم با وجود تلاش های اخیر برای قانونی کردن. در اختیار داشتن مقدار کمی از ماری جوانا به عنوان یک جنایت (اما اغلب کوچک به بزه) و می تواند منجر به بالا به چهار ماه زندان و 150.000 دلار جریمه. مواد مخدر متعلقات اتهامات شایع تر است و با این حال معمولا دست برای مقدار کمی از علف هرز خالی علف های هرز, ظروف و ظروف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de