اورنج کانتی باد آن coronavirus آزمون شماره اشتباه از جمله آنتی بادی آزمون مقامات می گویند

تعداد کل COVID-19 آزمایشات انجام شده در اورنج کانتی بود به اشتباه متورم بیش از یک ماه ابتدا در اواخر ماه آوریل در اطلاعات منتشر شده به خطایی که ممکن است رنگ rosier تصویر از این بیماری همه گیر از واقعیت در منطقه است.

تقریبا پنج هفته شهرستان کارکنان به اشتباه اضافه شده 30,000 سرولوژی تستهای به آن “تجمعی آزمون به تاریخ” شکل ساخته شده است که به نظر می رسد که بیشتر برای تست این ویروس اتفاق می افتد از مورد بود.

تجمعی تست رقم گزارش شده توسط شهرستان و قرار است به یک تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از تست های تشخیصی — که تشخیص اینکه آیا کسی که مبتلا به این ویروس در لحظه تست — انجام شد countywide دکتر کلیتون Chau, مدیر مراقبت درمانی اورنج کانتی و شهرستان موقت افسر بهداشت گفت: در یک کنفرانس رسانه های پنج شنبه.

سرولوژی تستهای که مقامات می گویند به معنای موجود در تجمعی تست رقم تعیین اینکه آیا بدن نصب شده در یک واکنش سیستم ایمنی بدن به این ویروس در سال های اخیر هفته یا ماه. این آزمون هستند و نه قابل اعتماد در تعیین اینکه آیا کسی که بیمار است در لحظه ای از تست کارشناسان می گویند.

تبلیغات

“من می خواهم صمیمانه عذر خواهی برای هر گونه سردرگمی در این زمینه موجب شده است تا برای جامعه. در آینده” Chau گفت: او و تیم خود را “شفاف تر با توجه به داده هایی که اطلاع سیاست و بهداشت شخصی تصمیمات ما ساکنان.”

این خطا رخ داده است در 28 آوریل هنگامی که خدمات بهداشتی و درمانی کارکنان دریافت نتایج آزمایشگاهی از کالیفرنیا گزارش بیماری و تبادل اطلاعات پایگاه داده و به اشتباه دستگیر شده سرولوژی آزمون به عنوان بخشی از “همه COVID آزمون” گزارش. که اطلاعات شد و سپس منتشر شده در بخش وب سایت با توجه به مراقبت از سلامت سازمان است.

اشتباه همچنان کشف نشده تا ژوئن 3, هنگامی که county رهبری آگاه شد از این موضوع و بلافاصله متوقف از جمله آزمایشات سرولوژی در این تست رقم است. اما در آن زمان مقامات تا تاریخ 26 ژوئن برای حذف داده های نادرست از شهرستان وب سایت Chau گفت.

او گفت: این شهرستان آماده شد برای اصلاح اطلاعات هنگامی که آن را به انتشار یک نسخه جدید از وب سایت خود را, اما اشکالات در سیستم و مقامات توجه در بازگشایی این شهرستان با تاخیر راه اندازی سایت, بنابراین نادرست داده شد و در دسترس عموم برای چند هفته.

تبلیغات

اعضای هیئت مدیره شهرستان سرپرستان ساخته شد آگاه از عدم صحت تا اطلاعات منتشر شده توسط اورنج کانتی ثبت نام در این هفته, هیئت مدیره, رئیس میشل فولاد گفت.

“من بلافاصله پرسید: دکتر Chau به ارائه توضیح آنچه اتفاق افتاده است و چگونه آن را تحت تاثیر ما اعداد” فولاد گفت. “من نیز خواسته دکتر Chau به شروع گزارش آنتی بادی آزمایش به طور جداگانه در وب سایت ما به طوری که تمام داده ها روشن خواهد شد و trackable به ما و به [آن] است.”

Chau گفت: این شهرستان هرگز شمارش سرولوژی مثبت تست های مثبت COVID-19 مواردی که به اشتباه متورم تعداد موارد در این شهرستان است.

او همچنین معتقد است که این شهرستان هرگز استفاده نادرست تست رقم آن به منظور تعیین مثبت رای دادن و یا رای دادن در آن coronavirus نتایج آزمون آینده بودند مثبت است. مثبت نرخ راهی مقامات بهداشتی می تواند اندازه گیری که آیا مورد تعداد در حال افزایش به دلیل بیشتر تست و یا به دلیل وجود بیشتر گسترش بیماری در جامعه.

تبلیغات

ترکیب تعداد سرولوژی و تست های تشخیصی می تواند بسیاری از تست مثبت به نظر می رسد کوچکتر و مثبت رای کمتر شدید به کسی که به دنبال اطلاعات اگر مقامات مشخص نیست این تعداد از هر آزمون گفت: دکتر Shruti Gohil دانشیار مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت در UC Irvine.

“شما نمی توانید توده هر دو از این آزمون با هم زمانی که شما در حال تلاش برای تعیین که چگونه بسیاری از موارد جدید ما,” او گفت:. “اگر شما در حال تلاش برای درک countywide چگونه بسیاری از مردم تا به حال coronavirus, همیشه, و سپس شما می تواند توده دو با هم.”

مقامات ادعا شهرستان را مثبت نرخ ارز که یکی از معیارهای دولت استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا اورنج کانتی می تواند بازگشایی اضافی بخش از اقتصاد خود را در اواسط ماه مه بود و هرگز تحت تاثیر نادرست شکل است.

این شهرستان را مثبت رای ذکر شده بود به عنوان 7.95% بیش از هفت روز در اواسط ماه مه با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت است. به عنوان روز پنج شهرستان تا به حال یک مورد نرخ 152.5 در هر 100 ، 000 ساکنان و تست مثبت نرخ 12% به گفته مقامات بهداشتی.

تبلیغات

دولت مجموعه مورد نظر استاندارد متوسط 25 مثبت مورد در هر 100,000 بیش از یک دوره 14 روزه و هفت روز به طور متوسط تست مثبت نرخ 8 درصد.

“من به شما اطمینان می تواند نظر مثبت رای آن را همیشه دریافت شده از دولت و نه ما خود آن را محاسبه کند بنابراین تعداد هنوز هم می تواند همان” Chau گفت. “آن را نمی خواهد تحت تاثیر تصمیم گیری است.”

اخبار اطلاعات نادرست به نور آمد به عنوان مسئولان شهرستان دست و پنجه نرم کردن با یک مشکل افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان که باعث شد دولت این هفته به مقیاس بازگشایی تلاش در منطقه است. بخش سوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد میان دولت 58 شهرستانها و چهارم بیشترین مرگ و میر با توجه به لس آنجلس تایمز داده است.

روز پنج شنبه در شهرستان مقامات بهداشتی گزارش 652 اضافی coronavirus موارد و نه مرگ و میر بیشتر. اعداد را در مجموع مورد تعداد در شهرستان به 15,065 و مرگ و میر به 354. مقامات همچنین گزارش داد که 556 نفر در بیمارستان بستری, این ویروس با 193 در بخش مراقبت های ویژه.

تبلیغات

روز چهارشنبه مقامات شهرستان اعلام کرد بسته شدن بارها ماشین منگنه و brewpubs که ارائه نمی دهد ناهار خوردن در وعده های غذایی. کمتر از دو ساعت پس از این شهرستان صادر شده جدید خود را سفارش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که اورنج کانتی — همراه با 18 سایر استان ها — باید فورا میله و بس سرپوشیده عملیات در رستوران هااز wineries و مزه, اتاق سینما, خانواده, سرگرمی, مراکز, باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق.

قوانین جدید را در محل باقی می ماند برای حداقل سه هفته Newsom گفت.

“به این دلیل ناگهانی منظور این کسب و کار را از دست بدهند بسیار است و این به احتمال زیاد بزرگتر پیامدهای منفی در اقتصاد کالیفرنیا از ما در ابتدا پیش بینی شده” فولاد, سرپرست گفت: پنج شنبه, ترغیب ساکنان به عمل خوب بهداشت دست و سایش پوشش صورت در عمومی.

“ما مجبور به فدا کردن سلامت عمومی برای اقتصاد یا بالعکس هنگامی که ما می تواند تمرکز بر حصول اطمینان از هر دو محافظت می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>