فصل بارندگی بود سوار غلتکی coaster ” هنگامی که دو مرطوب ماه تبدیل خشک

این 2019-20 فصل بارندگی به پایان رسید که در تاریخ 30 ژوئن تقریبا به طور متوسط برای اکثر کالیفرنیای جنوبی اما به دور از عادی.

مرکز شهر لس آنجلس به پایان رسید تا با 14.88 اینچ از بارش باران برای دوره از 1 جولای تا 30 ژوئن تاریخی هواشناسی فصل بارندگی. این آبشار اندکی کوتاه ریاضی متوسط 14.93 اینچ اما با این وجود درآمد 100% طبیعی, نمره برای شهرستان.

دیگر جنوب کالیفرنیا مکان کردم حتی بهتر از کارت های گزارش. حرارتی برای مثال دریافت 193 درصد از نرمال; لنکستر کردم 145 درصد از نرمال; و سن دیگو رو 132 درصد.

شمال کالیفرنیا نمی کرایه نزدیک به عنوان به خوبی. هلال احمر شهرستان است که انتظار برای دریافت 64.03 اینچ از بارش باران در یک سال رو فقط 44.87 یا 70 درصد از نرمال. سان فرانسیسکو و سن خوزه رو 49 درصد از نرمال و لیورمور کردم فقط 41 درصد از نرمال.

تبلیغات

Northern California didn't fare as well as Southern California in rainfall this season.

شمال کالیفرنیا نمی کرایه و همچنین جنوب کالیفرنیا بارندگی در این فصل است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

این بسیار مهم شمال سیرا 8-ایستگاه شاخص رو 62 درصد از نرمال بارش بر اساس 1981-2010 30 سال به طور متوسط.

این شاخص به طور متوسط هشت آسمانی اندازه گیری سایت های که ارائه یک نمونه نماینده از شمال سیرا عمده منابع آبی. این حوضه شامل ساکرامنتو پر یوبا سیتی آمریکا و رودخانه ها. این رودخانه جریان به برخی از کالیفرنیا بزرگترین مخازن ارائه بخش بزرگی از دولت تامین آب است.

کالیفرنیای جنوبی بهره مند از مرطوب, در اواخر فصل طوفان و شمال کالیفرنیا نمی لذت بردن از حد کمک. بخش شمالی از دولت هم دیر شروع بارش پاییز گذشته قرار دادن آن در پشت هشت توپ. کل دولت را تحمل طولانی زمستان خشک املا اما کالیفرنیای جنوبی دریافت کرد بی موقع زمستان-مانند طوفان در بهار.

تبلیغات

Chart shows how the rain essentially stopped during January and February, normally the wettest months in L.A.

نمودار نشان می دهد که چگونه باران اساسا متوقف شد سقوط در طول ماه های ژانویه و فوریه به طور معمول مرطوب ماه در L. A.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

مرکز شهر لس آنجلس رو در مورد دو برابر نرمال بارندگی در ماه های نوامبر و دسامبر climatologist لایحه Patzert اشاره می کند. “و سپس آن را به دو bageled در ژانویه و فوریه معمولا دو مرطوب ماه,” او گفت:. پس از آن حدود دو برابر نرمال بارندگی کاهش یافت و دوباره در دو ماه مارس و آوریل.

“قطعا یک غلتک coaster بارش سوار گفت:” Patzert.

که coaster غلتکی منعکس شده است در دراز مدت بارندگی الگوهای به عنوان به خوبی.

تبلیغات

به دنبال در مرکز شهر لس آنجلس بیش از گذشته 22 بارندگی فصل هفت فصل شده است بالاتر از حد متوسط و 15 شده در زیر. این بدان معناست که نزدیک به 70% از سال به زیر میانگین بارندگی در طول دوره. که کشش از سال شامل یکی از مرطوب سال و پنج تن از خشک ترین سال در تاریخ ثبت شده.

این نشان می دهد Patzert نقطه که خشکسالی تمایل به “بلند بزرگ و متناوب است. شما فکر می کنم شما را و شما را به عقب دوباره.” با استناد به مدت طولانی, طبیعت, از, خشکی, او می گوید: “هیچ رفع سریع — یک مرطوب سال دریافت نمی کند شما را.”

This season's rainfall was just shy of average, adding to a pattern of below-normal years over the last two decades in L.A.

این فصل بارندگی بود فقط خجالتی از میانگین اضافه کردن به یک الگوی زیر-عادی سال بیش از دو دهه گذشته در L. A.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

پله به عقب و حتی بیشتر از گذشته 22 خشک سال در مرکز شهر لس آنجلس بخشی از یک بزرگتر دهه موجدار غلتکی coaster. از حدود سال 1999 تا سال 2020 مرکز شهر L. A. حدود 12.6 اینچ از بارش باران از یک سال است که در زیر به طور متوسط. قبل از آن `از حدود سال 1978 تا 1998 L. A. شد در یک چرخه زمانی که در مرکز شهر به طور متوسط حدود 17 اینچ سالانه — بالاتر از حد متوسط است. اما که دوره قبل بود با یک کشش از سال — از سال 1945 تا سال 1977 — هنگامی که L. A. تحمل طولانی مدت خشک نمائید., که در طی آن بارندگی سالانه به طور متوسط حدود 12.9 اینچ است.

تبلیغات

وجود دارد متناوب خشک و مرطوب سال در طول این مدت طولانی و اضافه کردن به coaster غلتکی اثر است. به طور کلی تفاوت بین یک مرطوب یا خشک دوره است به علاوه یا منهای حدود 15 درصد از بارش به طور متوسط. پس Patzert توضیح می دهد خشکسالی لزوما به این معنا نیست که خود باران است به طور ناگهانی کاهش 50 ٪ در یک سال; بلکه آن را به طور متوسط حدود 15 درصد یا 16 درصد کمتر در هر سال بیش از یک دوره طولانی از زمان.

The wettest and driest years in Los Angeles.

مرطوب تر و خشک ترین سال در لس آنجلس.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

در طول 1978-98 مرطوب, دوره, دریاچه مید مخزن پشت سد هوور بر روی رودخانه کلرادو به لبه پر شده. در نهایت بیش از حد آب بود که در سال 1998 منتشر شد. در حال حاضر با تمدید دوره خشکی در محل در غرب, پس از حدود سال 1999 سطح آب در دریاچه مید پایین دوباره. این دریاچه در حدود 17 سال را پر کنید. Patzert می گوید: دریاچه مید که بی تقصیر شاخص خشکسالی در جنوب غربی ایالات متحده

U.S. Drought Monitor data released Thursday.

ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در پنج شنبه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

آخرین متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد تغییر کوچک در شمال کالیفرنیا و شمال غربی اقیانوس آرام اما خشکسالی است که به وضوح در حال گسترش در بخش های بزرگی از غرب است. رطوبت خاک و جریان جریان نرمال به خصوص در حوضه شمال کالیفرنیا و در چهار گوشه منطقه است.

با یک نگاه به نقشه نشان می دهد خشکسالی به خوبی تاسیس در ایالات متحده در غرب رودخانه می سی سی پی.

“نحیف برف سال در سیرا اثرات کل دولت” Patzert گفت: با اشاره به عمده مخازن تغذیه برف ذوب می شود. حتی اگر بسیاری از نقاط در بخش جنوبی وزارت امور خارجه در آمد و در حدود متوسط برای 2019-20 نبود عادی سال است. متاسفانه Patzert می گوید: “متوسط بارندگی در سال در جنوب کالیفرنیا تنها به معنی سوخت بیشتر به آتش فصل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de