تیم نیوزیلند سر عصبانیت رد misspending ادعا

اوکلند, نیوزیلند (AP) — تیم نیوزیلند مدیر کل اعطای دالتون می گوید اتهامات اخیر که امریکا در جام defender ممکن است سوء استفاده کرده اند پول خود را بخشی از یک “عمدی شوم و بسیار هماهنگ حمله” در تمامیت آن است.

دالتون در روز جمعه را رد کرد و اتهامات که منجر نیوزیلند دولت به تعلیق کمک های مالی خود را از تیم نیوزیلند شش ماه از شروع جام آمریکا مسابقه قایق رانی.

در بیانیه ای که اساسا رسیدگی به اتهامات دالتون گفت: تیم نیوزیلند و حوادث آن بازوی آمریکا در جام حوادث (ACE) بودند قربانیان “بسیار هماهنگ حمله یکپارچگی و اعتبار توسط افراد مشکوک انگیزه.”

نیوزیلند وزارت, کسب و کار نوآوری و اشتغال در روز پنج شنبه اعلام کرد که تعلیق آن کمک های مالی به امریکا در جام حوادث تا آن را به اتمام تحقیق و تفحص از سازمان ساختار و منابع مالی.

کسب و کار وزارت در 22 ژوئن نوشت: به تیم نیوزیلند و ACE که هر دو به رهبری دالتون گفت: یک شرکت خصوصی آن را به حال کمیسیون برای بررسی این سازمان منابع مالی را مطرح کرده و “مسائل جدی است.” همچنین ابراز نگرانی در مورد ACE توانایی به مرحله امن و موفق آمریکا در جام.

نیوزیلند رسانه ها به دست آمده و یک کپی از نامه ای در روز چهارشنبه و نیز به دست آمده و یک کپی از گزارش تهیه شده توسط این شرکت اختصاص داده شده توسط کسب و کار وزارت به نگاه به تیم نیوزیلند و آس. اما تیم نیوزیلند به دست آمده است دستور موقت جلوگیری از انتشار آن گزارش بود.

دالتون گفت: نیوزیلند رسانه ها ایجاد کرده بود یک “دادگاه نمایشی” به عموم سعی کنید تیم نیوزیلند.

کسب و کار وزارت نامه گفت: آن را پیدا کرده بود که پول پرداخت می شود نسبت به برگزاری جام آمریکا تا به حال استفاده نشده است برای آن هدف و آن را برجسته $1.9 میلیون وام از تک خال به تیم نیوزیلند. همچنین با اشاره به $650,000 پرداخت به مجارستان حساب بانکی که دالتون گفت: در نتیجه پیچیده اومدی.

“ما می خواهیم برای اطمینان بخشیدن به همه ما حامیان ما حامیان و همکاران که شده است وجود دارد هیچ سوء استفاده از پول و ما در حال کار با MBIE به پاک کردن همه اتهامات” دالتون گفت.

او گفت: ادعای “متن کتاب مورد عمدی آسیب های اعتباری 101.”

“این است که عمدی شوم و بسیار هماهنگ حمله که شامل ناشناس نکته آف ضبط و سند نشت” دالتون گفت. “خبرچینان هماهنگ ناعادلانه اتهام دور زدن پروسه نرمال و رفتن مستقیم به مقامات خارجی. مقامات کاملا به درستی نگاه به ادعا می کند.”

نیوزیلند دولت و Auckland شورای شهرستان خواهد شد سرمایه گذاری بیش از 1.6 میلیون دلار در برگزاری جام آمریکا از ژانویه تا مارس سال آینده است. مسابقه قایق رانی شرکت است که در 36 مسابقه برای جام آمریکا پس از آن برای اولین بار برنده توسط گاری روپوش دار امریکا در سال 1851 و آن را قدیمی ترین جایزه در ورزش است.

____

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de