بهترین مواد غذایی و نوشیدنی حوادث برای چهارم جولای آخر هفته

با اکثریت قریب به اتفاق از نمایش آتش بازی لغو شد در این سال چهارم جولای کرایه است و مهم تر از عنصر از جشن روز استقلال از همیشه. این که آیا شما در حال پخت و پز در حیاط پشت خود را و یا تحریک اقتصاد ناهار خوری (که می دانست رها بنیامین در brews و brats در یک بار خواهد گوناگون در نظر گرفته شود یک قانون میهن پرستی یک بیانیه سیاسی یا بیان مطلق خودخواهی?), وجود دارد یک تعطیلات اتفاق می افتد با توجه به سبک خود را در روز شنبه و همچنین حوادث دیگر در طول تعطیلات آخر هفته.

و نگه داشتن خواندن برای دلایل دیگر برای جشن در روزهای آینده.

The Reminders perform at Stanley Marketplace this weekend.گسترش

یادآوری انجام استنلی در بازار این آخر هفته.

براندون صرفه جویی

جمعه, جولای 3
اگر تجربه های قبلی خود را با چهارم ژوئیه جشن تنها شامل جان فیلیپ سوزا آتش بازی و لی Greenwood شما انجام شده است امریکا اشتباه است. در جمعه, جولای 3 و چهار شنبه, جولای 4, شفق قطبی را استنلی بازار (2501 خیابان دالاس) میزبانی یک گردهمایی که با هدف جشن گرفتن تفاوت در رنگ پوست و زبان و پس زمینه هویت و سلیقه است که باعث می شود آمریکا و جذاب (و اغلب خوشمزه) جایی برای زندگی می کنند. از 5 تا 9:30 بعد از ظهر, گروه تا به ده نفر می تواند گسترش در ده-توسط-ده پا پیک نیک فضاهای وسیع زمینه فقط در غرب استنلی و لذت بردن از سرگرمی از drag queens, کمیک, رهبران مذهبی, شیر, رقص, تئاتر و نوازندگان که قطعا نیست هدایت مارش نظامی یا اواسط’80s, ‘Muricanism. ورود 30 دلار به ازای هر نفر (15 دلار برای کودکان و نوجوانان) با گزینه ای برای اضافه کردن در یک وعده غذایی از Comida جهان, بازار و یا نورد دود کباب در زمان خرید ($18 برای بزرگسالان 10 دلار برای کودکان و نوجوانان). شما می توانید نوشیدنی در سایت; بازدید Eventbrite برای سرگرمی صف و همچنین منوها و جزئیات رویداد.

تخته سنگ جغدها شب به دنبال اواخر شب ناهار خوری پیچیده تر از چرب برش از پیتزا و خیس subs شسته با کف آلود پیمانه نیم لیتری Coors نور می خواهید به بازدید از کافه Aion, 1235 خیابان پنسیلوانیا که به تازگی راه اندازی شب حرکت می کند. اسپانیایی-تحت تاثیر خود قرار داده است eatery پاسخ به ناهار خوری عادات واقعی اسپانیایی متشکل از چهار دوره جایزه fixe وعده غذایی در دسترس در روز جمعه و شب شنبه. منو با تغییرات هر شب است و شما می توانید رزرو یک نقطه در 9 9:30 یا 10 p. m. برای 62 $در هر فرد. بازدید Aion وب سایت برای جزئیات که در آن شما همچنین می توانید یاوه سرایی کردن بیش از منو و کتاب جدول خود را برای اواخر شب نیست که شامل حال unceremoniously بوت از یک بار بر روی تپه ای در آخرین تماس.

Vital Root serves up backyard cookout fare — without the animal products.گسترش

حیاتی ریشه در خدمت حیاط خلوت, cookout کرایه — بدون محصولات حیوانی.

حسن نیت ارائه میدهد حیاتی ریشه

چهار شنبه, جولای 4
برای یک چهارم جولای جشن در روز خود را, بازدید از قلعه, رستوران 19192 بزرگراه 8 در موریسون که در آن شما می توانید انتخاب کنید از داخل سالن و یا در فضای ناهار خوری. این steakhouse را از منوی کامل از جمله آثار کلاسیک مانند کوه های راکی صدف بوداده گاومیش کوهان دار امریکایی مغز و استیک خدمت خواهد شد در داخل آن اتاق ناهار خوری در حالی که شما می توانید بازی گاه به گاه همبرگر و کباب پز (نه به ذکر است نمایش بزرگ از دنور افق) در ضیافت عظیم پاسیو. به جای تماشای چند اتش بازی را نشان می دهد انفجار در امتداد جبهه محدوده شما درمان می شود, به شلیک یک 1800s دوران کانن در هر ساعت در ساعت. مطمئن شوید که شما باید دست در نوشیدنی خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک شرط (لازم); کتاب یک جدول در فورت وب سایت.

اگر مظنونین (همبرگر ژاپنی brews) درخواست تجدید نظر نمی مراجعه به هر یک از Jax خانه ماهی سه مکان در شنبه, جولای 4, زمانی که غذاهای دریایی خانه خواهد شد در خدمت سنگین خرچنگ جوش به شام شروع در 3:30 p. m. رزرو مورد نیاز برای وعده غذایی متشکل از سه پوند از برف آلاسکا خرچنگ و میگو و andouille به علاوه سیب زمینی و ذرت و نان برای $55. اضافه کردن در یک بطری از آناناس برای $36. کتاب یک جدول در محل نزدیکترین شما در Jax خانه ماهی سایت.

اگر ایده آزادیخواه شام بسته بندی رستوران ها و کشیدن ماسک خود را در زیر بینی خود را قبل از آنها حتی به جدول خود را در طول تعطیلات آخر هفته باعث می شود شما می خواهید به عقب نشینی به پرستاره انزوا, شما تنها نیستید. شما همچنین نمی خواهد گرسنه از eateries معطل حیاتی ریشه و ریشه کن کردن تمام ارائه برای رفتن به ویژه در فصل تابستان جشن کرایه — با یک پیچ و تاب. معطل 2030 غرب 30th, رانندگی, است, خدمت, تا, کباب, کره, انواع, با سینه دودی, bulgogi گوشت خوک کشیده, پیازچه, نان ذرت و soju-هندوانه دسر (54 دلار برای دو نفر) در حالی که حیاتی ریشه 3915 تنیسون خیابان ارائه شده است وگان نسخه cookout کلاسیک مانند چغندر برگر آبش ذرت با رنگ قرمز chimichurri و pepitas و هلو و کرم مخصوص دسر (38 دلار برای دو نفر). ریشه پایین 1600 33 غرب خیابان می خواهد به ارسال شما صفحه اصلی بین المللی با طعم دهنده هایی مانند سرگرمی و حریصا تأکید آن دودی کوتاه دنده و گوشت خوک کون, سیب زمینی, هویج و توت crostada ($58 برای دو نفر). سفارش بایگانی اطلاعات از طریق تاک یا نان تست (که در آن شما همچنین می توانید سفارش مشروب الکلی برای رفتن!) و یا تحویل از طریق DoorDash (که در آن شما می توانید نیست). منو در دسترس است از طریق چهار شنبه, جولای 5.

Pie is patriotic this Fourth of July.گسترش

پای میهنی این چهارم جولای.

حسن نیت ارائه میدهد Smok

تخته سنگ را Blackbelly, 1606 Conestoga خیابان زنگ در ماه ژوئیه با یک منو است که کج قرمز و سفید و ‘نشانه این July 4th. آشپزخانه خواهد بود تبدیل میراث-نژاد گوشت خوک کشیده شده 7X Wagyu سوسیس و آبجو می توانید مرغ و کلرادو شانه گوسفند (همه از کیفیت گوشت قصاب شناخته شده است), با, آلاباما, سبک, سفید, tangy کارولینای و ریواس کباب, سس و طرف مک سالاد کلم پخته, لوبیا, مکزیکی, خیابان ذرت و موروثی سالاد گوجه فرنگی. رزرو نمی پذیرفته است; فقط نشان می دهد تا بین ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر بازدید از رستوران وب سایت به صورت کامل منو که نیز در دسترس خواهد بود هر یکشنبه برای باقی مانده از تابستان است.

فراموش نکنید عام و دسر (دندان-clenchingly سرد granita elaborately تزئین کیک و مانند آن) و چهارم ژوئیه ، آمریکایی ها می دانند که پای — حتی اگر آن را نه سیب است درست دسر در هر زمان از سال است. مورد در نقطه: دست و پای ارائه شده از یک جفت از همه آمریکایی رستوران های این جشن است. هر دو Steuben است (523 شرق خیابان 17) و Smok (3330 برایتون بلوار) در حال خدمت به شیرینی این آخر هفته. Steuben نسخه می آید در گیلاس و همراه با بستنی, در حالی که کباب مشترک Smok ارائه شده است دو رقم لیمو زغال اخته و توت فرنگی-ریواس را که زیبا و میهنی Instagram پست قبل از آنها ناپدید می شوند به پای خود را سوراخ. رزرو توصیه می شود برای Steuben, اما شما فقط می خواهید به نشان می دهد تا در اوایل Smok به اطمینان حاصل شود که شما دست خود را بر روی کالا قبل از آنها از بین رفته اند.

Buy booze to protect the views at Rocky Mountain National Park.

خرید مشروبات الکلی برای محافظت از دیدگاه ها در پارک ملی کوه راکی.

Photo by D. Fritze حسن نیت ارائه میدهد از پارک ملی کوه راکی

یکشنبه, جولای 5
سه سال گذشته بوده است در امریکا پارکهای ملی; طولانی مدت تعطیلی به علت خاموش شدن ناگهانی دولت و بین المللی بیماری های همه گیر هستند و فقط نوک کوه یخ (کسانی که در حال ذوب شدن بیش از حد) با برش از بودجه حمایت و نیروی انسانی برای این پارک به عنوان یک تهدید حتی بزرگتر. Breckenridge آبجوسازی است مجددا پیمانه نیم لیتری برای پارک ها برای سال دوم; از طریق سپتامبر یک درصد از هر Breckenridge پاینت به فروش می رسد (نه تنها در آن لیتلتون taproom, 2990 آبجوسازی لین بلکه در سراسر کشور) اهداء خواهد شد به National Parks Conservation Association. آبجوسازی نیز منتشر شد یک سری از ظروف شیشه ای طراحی شده توسط یک هنرمند محلی (که یکی از افتخارات پارک ملی کوه راکی) که برای خرید در دسترس در وب سایت خود را. بنابراین نوشیدن تا آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از brews به ملت های عمومی در مسیر بازگشت.

Modou Jaiteh in his kitchen at Jacaranda.گسترش

Modou Jaiteh در آشپزخانه خود را در پیچ اناری.

علامت Antonation

شنبه, جولای 7
تخته سنگ در فال نما 909 گردو خیابان تنها برای بازگشایی خانه ناهار خوری در این هفته, اما آن را در حال حاضر با نام تجاری جدید pop-up در تقویم. از سه شنبه, جولای 7, از طریق پنج شنبه, جولای 12, آشپزخانه خواهد بود در خدمت مواد غذایی از Modou Jaiteh آشپز/صاحب پیچ اناری یک آشپزخانه در روزتا سالن تبدیل آفریقای غربی (و آفریقایی تحت تاثیر جنوبی) کرایه. این منو شامل سنگ میوه ها — زردآلو و آلو و هلو — های مشخصی با ریحان و berbere به شدت معطر ادویه اتیوپی; دودی بادمجان با روغن پالم نخود چشم سیاه و habaneros بخار پز شده در برگ موز و نوعی ماهی پهن خدمت با خرچنگ jollof برنج و سس خرچنگ. تماس 303-444-3885 به کتاب یک جدول در Arcana را پاسیو اما اگر شما از دست یک صندلی نگران نباشید; شما همچنین می توانید قبل از سفارش منو برای بایگانی اطلاعات. اقامت تا تاریخ در Arcana را Instagram صفحه.

مدرن خوار پادکست شروع تابستان شام سری در سه شنبه 7 ژوئیه با هفته پنج دوره شام از طریق پایان ماه اوت توسط کلرادو سرآشپزها و آشامیدنی تولید می کند. کری بیرد (قبلا از نوار خمیر در حال حاضر گل رز کلاسیک Americana) آغاز جشن; دیگر نکات برجسته عبارتند از Jesusio سیلوا (میساکی سوشی و انواع مفاهیم در داخل برادوی بازار) در تاریخ 28 ژوئیه; دانا رودریگز (سوپر مگا بین کار و کلاس) در آگوست 4; و برادر شانس (چهار برادر شانس, خوش شانس, کوفته) در تاریخ 11 اوت. هر دو بیرد و رودریگز در حال نهایی برای این سال جیمز ریش جایزه بهترین آشپز در منطقه کوهستانی. دیدن کل صف و خرید بلیط (200 دلار برای یک جدول برای دو 400 دلار برای چهار بالا) در Eventbrite. شام را در ایوان پیتزا Republica, 890 14th Street, در 6:30 p. m.

نگه داشتن خواندن برای انتخاب در جریان حوادث هفته….

Raise a glass to keeping Denver Bazaar alive by moving it (mostly) online.گسترش

بالا بردن شیشه ای برای نگه داشتن دنور بازار زنده با حرکت آن (عمدتا) آنلاین.

حسن نیت ارائه میدهد از دنور بازار

چهارشنبه
شهر آرورا در حال انجام بخشی خود را به مطمئن شوید آشپزخانه مجهز با یک هفتگی یکشنبه همراه, شربت خانه مواد غذایی است که اجرا خواهد شد از طریق اوت 26. شفق قطبی ساکنان می تواند نشان می دهد تا در مکان های اطراف شهر شروع و در ساعت 10 صبح به دریافت یک جعبه از مواد غذایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد را تا نه وعده های غذایی. این شهر هدف این است که برای توزیع 1,000 جعبه در هر هفته; هفته اول آشپزخانه عملیات تامین شد خسته در عرض یک ساعت پس از واجد شرایط خانواده (همه شفق خانواده ها با مدرک اقامت) باید برنامه ریزی وقت شناس باشید. منابع غذایی اضطراری برای شهروندان بی خانمان و همچنین مواد غذایی حیوان خانگی و لوازم را نیز اختصاص داده شده بود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. مکان های توزیع تغییر هر هفته; بازدید از شهر آرورا سایت برای آینده مکان و جزئیات کامل.

پنج شنبه ها
محبوب پاپ آپ خرید مقصد دنور بازار تا به حال برای تجدید نظر در مدل کسب و کار خود — پس از همه, سرخوش خرید و صحبت کردن در شلوغ بازار فضا نیست دقیقا copacetic این روز است. بنابراین بازار تیمی با تولید کنندگان محلی و رستوران ها برای تغییر عملیات آنلاین در حالی که به مصرف کنندگان همان دسترسی به محلی مواد غذایی و اقلام دست ساز. بازدید دنور بازار وب سایت به منظور کشاورزان’ بازار اقلام کوکتل و وعده های غذایی خانواده و سپس برنامه خود را انتخاب کنید تا مکان و زمان. مکان فعلی در حال استرها (2201 اونیدا خیابان) پنج شنبه ها از 2 تا 7 بعد از ظهر; اسلون دریاچه شیر و برگر (1565 شمال رالی خیابانی) جمعه ها از 2 تا 7 بعد از ظهر; آقا Oso (3163 Larimer خیابان) شنبه ها از 1 تا 5 بعد از ظهر; و Belleview ایستگاه شیر و برگر (4910 جنوبی نیوپورت خیابان) روزهای یکشنبه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر در بازار است که به دنبال برای اضافه کردن آیتم های بیشتر و مکان بنابراین در ارتباط باشید به وب سایت خود را; همچنین توجه داشته باشید که سفارشات قرار می گیرد باید بعد از 6 بعد از ظهر روز سه شنبه هفته جاری و یا شنبه برای آخر هفته.

شنبه
وحش + بطری 719 شرق 17th, خیابان تبدیل پیاده رو در مقابل آن رستوران بالای شهر به یک درایو-توسط کشاورزان’ بازار در روزهای شنبه. از آنجا که بسیاری از این منطقه به بازارهای بسته به فرد مرور وحش + بطری تیمی با Longmont را Ollin مزارع به ارائه تولید جعبه انتخاب کنید تا هر شنبه. سفارش و پرداخت آنلاین بین ساعت 11 صبح سه شنبه و 5 p. m. روز شنبه; های مختلف سبزیجات در دسترس هستند در هر هفته (قبلی جعبه شامل ریواس, تربچه و گوجه فرنگی گیلاس, بهار, پیاز, مخلوط و خردل سبز برای $30) و شما می توانید به اضافه کردن بر روی آیتم های تازه مانند مارچوبه microgreens محلی, عسل, گرم, سس و ترشی و کره بادام زمینی. سپس به منطقه بارگذاری خارج از رستوران در روز شنبه بین ساعت 10 صبح و ظهر (شما باید پوشیدن یک ماسک صورت) برای تماس رایگان انتخاب کنید تا. جزئیات در وحش + بطری را Instagram صفحه.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de