نام بازی گرم در کلرادو کنگره

در حالی که مجسمه در حال سرنگون اطراف شهر و استاپلتون ساکنان در حال تبدیل شدن به بخشی از یک محله جدید برخی از برجسته تصمیم گیری در نگه…چون کلرادو ندارد رسمی نامگذاری مدیره.

به ظاهر ناچیز نهاد حذف شد سال پیش توسط فرماندار در حال حاضر-سنا نامزد shive که برای اولین بار می خواهم اجرا برای شهردار دنور در سال 2003 در یک وعده به خلاص شدن از شر “اساسی مزخرف از دولت” و سپس به ادامه برش آنچه به نظر می رسد بیش از حد حماقت در کلرادو کاپیتول. اما زمانی که مسئولیت کلرادو هیئت مدیره در ایجادگردیده ناپدید شد از ایالت کلرادو Archives پس از دیرین دولت بایگان بازنشسته بود و این فرصت را برای آمریکا مدیره در جغرافیایی به نام مشورت با دولت در هر گونه پیشنهاد تغییر نام برای رودخانه, کوه, دره ها و دیگر مکان های فیزیکی (و نه ساختمان و نه مجسمه نه محله) در درون دولت است.

با توجه به BGN جغرافی Jennifer Runyon کلرادو است که دولت تنها فاقد چنین نهاد. و در حالی که او منتظر کلرادو به نام یک نامگذاری تخته (آن را نمی کند نیاز به هر گونه رسمی تر از یک فرد متهم با توجه به درخواست های ساخته شده به BGN به نمایندگی از دولت) موارد ستون بندی شده اند تا در دفتر او از سراسر کشور به عنوان مردم را به یک نگاه سخت در کشور ما بیشتر سوال تاریخ است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

دو تا از بحث برانگیز ترین کلرادو موارد شامل درخواست برای تغییر نام کوه ایوانز که تبدیل شد از کوه Rosalie در سال 1895 به طور رسمی به افتخار جان ایوانز ارضی فرماندار در 29 نوامبر سال 1864 زمانی که بیش از 200 نفر از اعضای چینن و Arapaho قبایل قتل عام شدند در صلح کمپ در شن و ماسه نهر. یکی از درخواست های ساخته شده بیش از دو سال پیش می خواهد به تغییر نام قله کوه شایانی Arapaho; دیگری است که قدمت آن تقریبا تا آنجا است که فشار برای کوه Soule, به افتخار کاپیتان سیلاس Soule که حاضر به شرکت در این حمله در شن و ماسه نهر و بعد از شهادت قبل از کنگره در مورد جنایات مرتکب شده وجود دارد کلرادو جان Chivington را داوطلبان. حتی در وحشت از جنگ داخلی کنگره به رسمیت شناخته شده است که شن و ماسه نهر افزایش به سطح یک “قتل عام” و مجبور ایوانز به استعفا. کمتر از شش ماه بعد Soule ترور شد در خیابان دنور. سی سال بعد ایوانز نام بالا بود به کلرادو fourteener. پنجاه و چهار سال بعد کلرادو پیشگامان انجمن نصب و جنگ داخلی در بنای تاریخی در کلرادو کاپیتول آن برچسب Sand Creek یک “نبرد.”

The Civil War Monument at the Colorado State Capitol on day four of the protests.

جنگ داخلی بنای تاریخی در ایالت کلرادو کنگره در روز چهار نفر از تظاهرات.

اوان Semón

در حالی که BGN شده است انتظار برای مشورت با کلرادو وجود ندارد نامگذاری مدیره در آن درخواست آن را به قبیله ای از نمایندگان و همچنین به عنوان های مختلف دیگر سازمان های دولتی درگیر در منطقه: دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی از کوه ایوانز به دنور پارک کوهستان; ایالات متحده خدمات جنگل; Clear Creek County است. در این میان بیابان جامعه است بررسی درخواست کنگره برای تغییر نام اوج آسمان آبی. و فقط در ماه گذشته یک جفت جدید کوه Evans دادخواست تغییر نام داد در Change.org. یکی می گوید: “کوه Evans نیاز به تغییر نام داد. این غیر قابل قبول است به یک کوه به نام بعد از یک فردی که به شدت تحت تاثیر تشویق و مرتکب نسل کشی بومیان آمریکا. اقدامات او و رهبری به طور مستقیم نقش مهمی را در شن و ماسه نهر قتل عام. ما به عنوان یک دولت و جامعه دیگر باید بپذیریم که نام خود را ستایش. از آن زمان به اجازه قبایل و مردمان بومی تعیین یک نام مناسب برای کوه.”

Runyon یک دوجین بیشتر کلرادو درخواست در انتظار ورودی از دولت و به جز چند که به نظر می رسد نسبتا بی ضرر — تعویض کردن VH مرتع مخزن با الک چشمه مخزن به عنوان مثال — از دیگران شامل همه نامها “در نظر گرفته تهاجمی”: اسکو کوه در پاک کردن نهر (درخواست برای جایگزینی با کوه Mistanta), Redskin کریک در جفرسون و پارک شهرستانهای (اوت Creek), چینی دره گود و باریک در چافی شهرستان (ماهی قزل آلا نهر دره گود و باریک), Redskin کوه در جفرسون کانتی (کوه جروم), Negro کریک در Delta County (دو پیشنهاد: رازک نهر یا Clay Creek), Negro مسا در Delta County (خاک رس مسا) و Negro قرعه کشی در شهرستان Montezuma (رازک قرعه کشی).

A screen capture from a Twitter video showing the burning statue base outside the Colorado State Capitol late on June 26.

یک ضبط صفحه نمایش از یک توییتر تصویری نشان سوزاندن مجسمه پایه در خارج از ایالت کلرادو کنگره در اواخر ژوئن 26.

اما ناگهان تغییر نام باید نقل مکان کرد و به جبهه سوز در کلرادو کنگره — به معنای واقعی کلمه از پایه جنگ داخلی در بنای تاریخی شد را به آتش کشیدند هفته گذشته تنها چند روز پس از مجسمه خود سرنگون شد. (توضیحی پلاک توضیح داد که چرا شن و ماسه نهر بود و در واقع یک قتل عام باقی می ماند.) و این که ظاهرا آتش روشن در دفتر فرماندار که در نهایت ارائه شده در پاسخ به پرسش من در مورد از دست رفته نامگذاری مدیره در اواخر هفته گذشته.

“ما آگاه هستند از درخواست ایالات متحده مدیره در جغرافیایی به نام تغییر نام تعدادی از ویژگی های زمین شناسی در کلرادو از جمله کوه ایوانز می گوید:” کونور کاهیل سخنگوی فرماندار Jared پلیس. “دولت تا به حال برای چندین سال یک دولت نامگذاری مدیره و ما در حال حاضر در حال ارزیابی بهترین فرایند برای حرکت رو به جلو است که به خوبی نشان داده فراگیر و شفاف برای اطمینان از طیف گسترده ای از Coloradans جوامع محلی و کلرادو زمین-بر اساس قبایل می تواند همکاری در هر پتانسیل تغییر نام کلرادو زمین شناسی نقاط و یا نشانه. هدف دولت این است که یک طرح در محل توسط هفته اول جولای.”

که نمی خواهد یک لحظه بیش از حد به زودی به عنوان این نام بازی است که واقعا گرم.

و در واقع در جولای 2, فرماندار Jared پلیس با صدور یک فرمان اجرایی اشاره کرد که او ایجاد کرده است از پانزده عضو کلرادو جغرافیایی نامگذاری مشورتی هیئت مدیره با متنوع عضویت که باید قادر به گریبان با مهم ترین موضوعات. “این هیئت مدیره جدید خواهد شد و نقش مهمی در جریان جشن ما کلرادو تاریخچه طریق نام محل و اطمینان حاصل شود که ما باید فراگیر و شفافیت در اطراف نامگذاری روند” فرماندار Jared پلیس گفت: در اعلام هیئت مدیره. “این حزبی هیئت مدیره خواهد اطمینان حاصل شود که طیف گسترده ای از Coloradans جوامع محلی و کلرادو زمین-بر اساس قبایل می تواند همکاری در هر بالقوه نامگذاری و یا تغییر نام کلرادو زمین شناسی نقاط و یا نشانه.”

در اینجا منظور اجرایی اعلام کلرادو جغرافیایی نامگذاری مشورتی هیئت مدیره.اطلاعیه:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de