واتیکان ناظر می بیند سابقه همکاری سطوح با وجود حمله

واتیکان مالی ناظر آژانس گزارش کرده است سطوح داخلی همکاری با وجود اینکه ائتلاف در ماه اکتبر زمانی که واتیکان پلیس حمله کردند و دفاتر خود را به عنوان بخشی از تحقیقات به 350 میلیون یورو (نزدیک به 400 میلیون دلار) لندن معامله املاک و مستغلات.

اطلاعات مالی قدرت ایجاد شده در سال 2010 برای کمک به واتیکان ریختن شهرت خود را به عنوان یک دریایی پناهگاه مالیاتی با صدور گزارش سالانه خود در روز جمعه. آن گفت که دریافت 64 مشکوک گزارش فعالیت های سال گذشته و فرستاده 15 از موارد به واتیکان دادستان برای تحقیقات بیشتر است.

آژانس شناخته شده توسط آن, ایتالیایی, مخفف AIF, گزارش دریافت, داخلی, درخواست برای اطلاعات در مورد 423 افراد تعدادی رکورد که حاکی از همکاری بیشتر در مقدس در تلاش برای مهر کردن پول شویی و سایر جرائم مالی در این گزارش گفت:.

و در عین حال در این گزارش هیچ اشاره ای به این واقعیت است که AIF بود حمله کردند و در اکتبر. 1 توسط پلیس واتیکان که در تصرف اسناد محرمانه به عنوان بخشی از یک تحقیق توسط واتیکان دادستان به دبیرخانه دولت در سال 2012 سرمایه گذاری به یک لوکس لندن ساختمان های مسکونی.

نتیجه رسوایی است که در معرض مقدس ریخت و 350 میلیون یورو به ساختمان بسیاری از آن کمک های مالی از مؤمنان در حالی که امضای نامطلوب قرارداد با واسطه که میلیون یورو در هزینه های برای مدیریت و توسعه اموال.

در زمان حمله به AIF در حال انجام خود را مرزی رسیدگی به معامله در تلاش به دنبال پول به ببینید که چه کسی ممکن است با بهره گیری از آن است. بحث حمله که torpedoed این AIF بررسی و منجر به حذف AIF برترین مدیران نشان می دهد که دادستان,’ بررسي برانگیخته شد حداقل در بخشی از ترس که AIF بود که بیش از حد تهاجمی در ریشه کن کردن تخلفات مالی است که می تواند دخیل عالی رتبه واتیکان مقامات.

گزارش سالانه باعث می شود هیچ اشاره ای به حمله رسوایی و یا متعاقب آن تحول اشاره کرد که تنها جدید مقامات و اعضای هیئت مدیره نام برده شده است و واتیکان بود به طور موقت به حالت تعلیق از Egmont گروه از اطلاعات مالی واحد. Egmont که جمع آوری مالی جهانی سازمان دیده بان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در بین المللی مبارزه با پول شویی, تنها مجاز واتیکان بعد از واتیکان دادستان توافق برای حفظ اسناد و مدارک کشف و ضبط شده محرمانه است.

از زمان آغاز آن AIF برگزار کرده است یک مقام رسمی واتیکان در کنفرانس خبری به ارائه گزارش سالانه خود و زمینه سوال در مورد واتیکان تلاش برای تمیز کردن منابع مالی خود را. واتیکان پاسخ نمی هنگامی که پرسیده شد که چرا هیچ کنفرانس خبری برگزار شد این سال است.

این AIF رئیس جمهور کارملو Barbagallo صادر کرد به دنبال بیانیه ای گفت که او در نظر گرفته شده برای تغییر نام به منعکس کننده آن ” نظارت بر طبیعت و همچنین برنامه ریزی برای اصلاح اساسنامه آن را به موقعیت خود را بیشتر “فعال” در هر دو برنامه ریزی استراتژیک و کنترل است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>