ویروس خاطرات: Pro golf بدون طرفداران در وهم آور سبز گستره

دیترویت (AP) — پرندگان است. ژنراتور. چرخ دستی گلف.

در دور باز موشک وام مسکن کلاسیک در پنجشنبه کسانی که صدای من شنیده ام که وهم آور سکوت شکسته شد.

PGA Tour قرار دادن جهان بهترین گلف بازان در دوره های آموزشی برای چهارمین بار پس از آن تعطیل مارس 12 به عنوان همه گیر شدند. و در حالی که بازیکنان عادت کرده ایم به رقابت بدون طرفداران آن نامطلوب تجربه برای من یک خبرنگار در پوشش یک رویداد ورزشی برای اولین بار از ایالت میشیگان ضرب و شتم ایالتی اوهایو نزدیک به چهار ماه پیش است.

اولین نشانه های بسیاری به بار آمد وقتی که من راه می رفت گذشته یک دوربین حرارتی مانیتور نشان داد که بدن من متوسط بود حداقل 100.4 درجه است. یک دستگاه دستی بود و پس از آن اشاره کرد و در سر من نشان داد و من در واقع در حال اجرا است.

من در روشن و در عین حال هر چند من تا به حال به اثبات می کند که من تا به حال هیچ نشانه های مرتبط با COVID-19 و به حال شده است در تماس نزدیک با هر کسی که مبتلا به آن است.

پس از ورود به مرکز رسانه ها من ماسک — درخواست کتبی و با علامت های روی درب. من همراهی به کار خود را در یک فضای اجتماعی دور اتاق. بر روی میز یک بطری ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب و یک ماسک در انتظار بودند.

در مراسم تحلیف موشک وام مسکن کلاسیک در سال گذشته بیش از 600 رسانه اعتبار صادر شد. در این سال حدود 40 نفر دسترسی به مرکز رسانه ها.

آسوشیتد پرس گلف نویسنده داگ فرگوسن که دریافت PGA جایزه یک عمر دستاورد در روزنامه نگاری, پیشنهاد چند سال پیش است که آن را برای دریافت بر روی دوره حداقل نه سوراخ در هر دور. که راه شما می توانید شاید دیدن چیزی است که دوربین های تلویزیونی ممکن است از دست ندهید.

در گذشته یک باند بازو از PGA Tour مقامات لازم بود هر روز به داخل طناب. این روزها که نه لازم: خبرنگاران می خواست به ماندن در خارج از طناب. در عین حال آنها را مهار آزاد برای رسیدن به فقط در مورد هر نقطه بهتری از آنجا که بیش از چند نفر که تحت هر گروه است.

بدون طرفداران, من می توانم زل زل نگاه کردن در سراسر چندین fairways با نظر آزاد توسط تماشاگران در غرفه همراه طناب و یا در سوئیت های بلندی در طول دوره.

در روز پنج شنبه تنها طرفداران من تو را دیدم در حالی که راه رفتن پنج به علاوه مایل در دیترویت باشگاه گلف شد نشسته بر روی یک پلت فرم در نزدیکی خانه, حیاط خلوت, فقط فراتر از شش پا بالا زنجیره ای پیوند حصار. هنگامی که یک بازیکن ساخته محوری زدن توپ به عنوان دور اول رهبر Doc Redman را با یک 7-تحت 65 هیچ کس دست می زدند.

رسانه ها عضو هستند و نه قرار است برای تشویق در حالی که پوشش یک رویداد ورزشی. داوطلبان در این دوره باقی ماند آرام هر چند یکی گفت: آنها نه دستور به مسابقات توسط مقامات.

مناظر و صداها — و یا عدم وجود آنها را — به سادگی نگران کننده است. سر و صدا از جمعیت پس از یک عقاب یا آه جمعی از طرفداران پس از زدن توپ از دست رفته شده است چیزی است که من شنیده ام در زمین گلف برای بیش از دو دهه به عنوان یک ورزش نویسنده است.

در PGA Tour بیوک باز, تماشای طرفداران agape ایستاده در ترس از بودن در تایگر وودز’ حضور چیزی است که من به زودی فراموش نکنید. در حال حاضر برای اولین بار من تحت پوشش یک رویداد ورزشی بدون فن. و من می آیند و دور دانستن برای مطمئن شویم که: درست مثل گلف بازان افرادی که به تماشای آنها بخشی از نشان می دهد بیش از حد. من هرگز فراموش نکنید که هر دو.

___

ویروس خاطرات گاه به گاه ویژگی ویترین coronavirus بیماری همه گیر از طریق چشم از آسوشیتد پرس روزنامه نگاران در سراسر جهان است. دنبال میشیگان بر اساس AP ورزشی نویسنده لری Lage در توییتر در https://twitter.com/larrylage

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>