7 افسران پلیس صدمه دیده در بدون مجوز رویداد موسیقی در لندن

لندن (AP) — هفت افسر پلیس مجروح شده اند در حالی که تلاش برای شکستن بدون مجوز رویداد موسیقی در غرب لندن آخرین در یک سری از تجمعات غیر قانونی در پایتخت بریتانیا بیش از چند هفته گذشته است که نازل شده به خشونت است.

پلیس گفت: هر کس در حضور در این مراسم در سفید شهر پراکنده شده بود توسط 1:15 صبح به صبح روز شنبه چند ساعت پس از شکایت شد برای اولین بار دریافت شده از مردم جمع آوری و در پروژه های مسکن است.

پلیس متروپولیتن لندن فراگیر نیروی انتظامی گفت: آجر و دیگر موشک پرتاب کردند ماموران در هنگام ورود خود را. به خصوص آموزش نظم عمومی افسران چادری در دنده محافظ سپس وارد کنترل وضعیت.

معاون کمیسر لورنس تیلور گفت: هفت افسران تا به حال صدمات پایدار به عنوان یک نتیجه از درگیری. به شدت زخمی شده است نشان داد.

“افسران را در پاسخ به ساکنان شکایت در مورد یک گردهمایی بزرگ, سر و صدا, رفتار ضد اجتماعی و خشونت” او گفت:. “این تجمعات غیر قانونی و همچنین یک خطر برای سلامت عمومی است.”

بازداشت شده, پلیس گفت:.

هفته گذشته 22 افسران پلیس مجروح شد و اندکی بعد از خیابان حزب در جنوب لندن district of Brixton تبار به خشونت است. یکی دیگر از تجمع در ناتینگ هیل در غرب لندن نیز منجر به درگیری.

پس Brixton در درگیری در ژوئن 24, ملاقات بالاترین-رتبه پلیس, پیشنهاد, Cressida, کیر, گفت: تعداد پلیس صدمات است “می زنیم تا 140-عجیب و غریب افسران” بیش از سه هفته قبل از جمله کسانی که صدمه دیده در طول تظاهرات در پی کشتار وحشیانه جورج فلوید در آمریکا

تحت coronavirus محدودیت در انگلستان تجمعات محدود به شش نفر حتی بعد از شنبه که بارها و رستوران ها می تواند بازگشایی در آخرین کاستن از مستند.

شهردار لندن صادق خان را محکوم کرد آخرین حمله پلیس به عنوان “ننگین” و اضافی که پلیس خواهد بود در روز شنبه.

“خشونت علیه پلیس را تحمل نمی کند و عاملان گرفتار خواهد شد و تحت پیگرد قانونی قرار,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de