آسیا امروز: 3,000 استرالیا در ملبورن در مستند

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی گزارش شده 63 مورد جدید از coronavirus ادامه weekslong تجدید حیات به عنوان جدید خوشه های موسیقی پاپ در بخش های مختلف کشور است.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه آورده و ملی در مجموع به 13,030 عفونت از جمله 283 مرگ و میر.

بیست و هشت جدید, موارد گزارش شده از پر جمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند. عفونت همچنین گزارش شده است که در شهرستانها عمده مانند بوسان دائگو Daejeon و گوانگجو که در آن صدها نفر از مدارس بسته شده اند و محدودیت های اجتماعی بالا.

بیست و هفت نفر مربوط به ورود بین المللی. کره جنوبی اجرا دو هفته قرنطينه در تمام مسافران خارج از کشور از ماه آوریل.

در حالی که مقامات بهداشتی در حال پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار برای ردیابی تماس ها و پیش بینی عفونت مسیرهای سئول دولت تا کنون در برابر تماس به reimposed قوی تر اجتماعی فاصله اقدامات پس از کاهش آنها در اواسط ماه مارس با استناد به نگرانی در مورد صدمه زدن به اقتصاد است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— دولت چین در گزارش جدید تایید coronavirus موارد در روز شنبه و گفت: تعداد بیماران بستری برای درمان کاهش یافته است به 402. یک مورد گزارش شده در پکن. مواردی که بر این باور هستند که باید از خارج از کشور آمده بودند را تایید کرد در شانگهای و استان جنوبی گوانگدونگ. که آخرین گزارش می آفریند سرزمین اصلی چین را در مجموع تایید موارد به 83,545 با 4,634 مرده پس از همه گیر آغاز شد.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de