سواحل نزدیک در سراسر کالیفرنیا برای چهارم جولای آخر هفته به عنوان coronavirus موارد افزایش

به عنوان ساحل تعطیلی رفت به اثر برای جلوگیری از گسترش این coronavirus بیش چهارم ژوئیه آخر هفته گفت: مقامات جنوب کالیفرنیا بیشتر دنبال قوانین در روز جمعه.

“هیچ کس در این ساحل که عجیب و غریب است” گفت: Los Angeles County Fire Department, اقیانوس, نجات غریق متخصص Pono بارنز. چند که باقی مانده است به سادگی نیست آگاه از تعطیلی بارنز گفت. “به نظر می رسد مانند چیزی است که باز و بسته شدن در هر روز است. می توان آن را سخت برای پیگیری.”

ساحل تعطیل می آیند به عنوان coronavirus موارد افزایش در کالیفرنیا و ایالت مرگ و میر را در صدر 6,300. دولت به خود دیده است 58 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان در دو هفته گذشته.

هر چند سندی امتداد بالا و پایین ساحل اکثرا خالی جمعه وجود دارد یک استثنا است. متورم جذب خوانندگان به امواج غربی L. A. شهرستان در نقض ساحل, بسته شدن, شهرستان, مقامات گفت.

تبلیغات

“ما شاهد انطباق در نظر beachgoers اما نه خیلی از خوانندگان گفت:” نیکول Mooradian یک سخنگوی L. A. شهرستان بخش از سواحل & بنادر. از صبح روز جمعه Mooradian گفت: بسیاری از خوانندگان بر روی آب در ونیز ورامين و Surfrider سواحل است.

ساحل تعطیل خواهد بود تا حد زیادی اجرا از طریق یادآوری این تعطیلات آخر هفته. در L. A. County, مقامات با تکیه بر اجرای قانون محلی به اجرای shutdown از خط ساحلی. شهرستان نیز اعزام نزدیک به 40 کارگران شناخته شده به عنوان “سفیران حسن نیت” به سواحل محبوب از Dockweiler زوما و ویل راجرز به مردم یادآوری است که این منطقه بسته شده است.

در سانتا مونیکا تیم از افسران پلیس در حال گشت زنی در سواحل توزیع ماسک و گفتن beachgoers به سر در جای دیگر با توجه به شهرستان سخنگوی کنستانس فارل. سانتا مونیکا در روز پنج شنبه اعلام کرد که آن را شروع به صدور جریمه از 100 دلار یا بیشتر برای عدم ماسک می پوشند اما مقامات می گویند که آنها امید به امن رفتار از طریق آموزش عمومی به جای پلیس.

“ما می توانیم مسئله استناد. اما این تمرکز ما” فارل گفت. “ما واقعا نیاز هر کس به این لحظه به طور جدی و به پوشیدن چهره و پوشش. ما واقعا نیاز همگان به سر به ساحل. ما واقعا نیاز هر کس به ماندن در خانه و یا با اعضای خانواده خود را.”

تبلیغات

کشش از شن و ماسه در Belmont منطقه ساحل از ساحل آن نیز بسته شد و خط ساحلی بود پراکنده اما نه خالی از صبح روز جمعه.

بلمونت یادبود سربازان اسکله بود دردار و قفل شده است و هر چند ساحل دوچرخه و عابر پیاده مسیر تا به حال یک جریان ثابت از جاگر دوچرخه سواران و اسکیت بازان خطی. شن و ماسه بود نقطه چین با sunbathers که تا به حال پخش پتو و دیگران قدم زدن و بازی کردن در امواج تعداد کمی از آنها با پوشیدن ماسک.

یک ساحل نجات غریق شهرستان که نام خود را نمی دهد راه می رفت و در امتداد ساحل مشاوره beachgoers که آنها شکستن قوانین و می تواند یکی اما گفت که آنها تنها آموزش های عمومی به جای اجرای دستورات بهداشتی. با وجود noncompliance, او گفت:, حضور, شد به شدت پایین تر از حد نرمال برای یک سانی جمعه قبل از چهارم جولای که به طور معمول در حال حاضر هزاران بسته بندی شده بر روی شن و ماسه.

Caitlin جانسون و هریت مک دونالد نمی دانم در مورد بسته شدن و به ساحل رفت در بلمونت ساحل در صبح روز جمعه به دلیل آن را یکی از تنها راه آنها فکر می کنم می تواند به خارج شدن از خانه در حالی که هنوز اجتماعی فاصله.

تبلیغات

دو گسترش یک پتو و برد حدود 15 دقیقه بر روی شن و ماسه قبل از یک نجات غریق راه می رفت و به آنها دوستانه و هشدار داد که آنها در تخلف از بسته شدن. آنها بسته بندی شده تا مسائل خود را و شروع reformulating تعطیلات آخر هفته برنامه ای است که زمان زیادی را در ساحل.

“آن شخص به دلیل وجود دارد بسیاری از مکان های دیگر با بیشتر چیزهایی داخل بسته” گفت: Johnson, 31, عمومی وجود دارد ،

جانسون گفت: او پیگیری افزایش تعداد عفونت و درک نیاز برای ساحل بسته شدن. اما او می خواستم به می دانم که چگونه آن را comports با جمعیت و کمبود های اجتماعی فاصله او دیده می شود در روزهای اخیر در رستوران در کنار ساحل و در نزدیکی خیابان دوم منطقه خرید.

بسته شدن سواحل اما نگه داشتن هوای آزاد, رستوران باز است یک منطق است که بسیاری از baffles. Coronavirus قطرات به راحتی می توانید گسترش در حالی که غذا خوردن و صحبت کردن است.

تبلیغات

به عنوان جانسون و دوست او را در سمت چپ ساحل, نزدیکی یک کافی شاپ شلوغ بود با شام داشتن نان تست فرانسوی و قهوه و آب پرتقال و صبحانه burritos در هوا باز است. سرور عینک ماسک صورت و سپر. این unmasked مشتریان نشسته با بهره گیری از مواد غذایی خود را تحت چتر پوشش جداول بودند که در فاصله نزدیک تری با هم از بسیاری از sunbathers در بسته ساحل.

ساحل صحنه بود بیشتر شلوغ پایین ساحل در اورنج کانتی که در آن بسته نیست و اثر را تا ژوئیه چهارم.

در نیوپورت بیچ زنجیره ای پیوند حصار شد در حال نصب به عنوان beachgoers لذت می برد خورشید و شن و ماسه. جمعیت بودند سنگین تر از حد معمول نیوپورت بیچ سخنگوی جان پاپ گفت. “مردم می دانند که این بسته شدن فردا و آنها در حال گرفتن در ساحل ،

در هانتینگتون بیچ, پارکینگ اکثرا کامل به مردم در جریان از سراسر منطقه به راه اندازی حوله چتر و سایه سایبان با استفاده از یک بعد از باز کردن سواحل است. نجات غریق عینک ماسک صورت, اما تعداد کمی از بازدید کنندگان بود.

تبلیغات

“من می خواهم و نه خارج از cooped گفت:” کلی Patten, 44, از سرود, Ariz., به عنوان او آرام روی یک حوله در کنار پسر عموی او از وهیتیر او در شهر بازدید. آنها فشردن در سفر به هانتینگتون بیچ دانستن آن را آخرین شانس خود را قبل از آن را می بندد برای چهارم جولای.

مایک Haith, 20, یک بازیکن بیس بال و مربی از, Lancaster, سفر به هانتینگتون بیچ برای فرار از گرمای سوزان صحرا بالا. او با وارد شش بعد از ظهر جمعه پس از چک کردن وب سایت برای یادگیری در حالی که L. A. سواحل شهرستان بسته شد اورنج کانتی را همچنان باز است.

“اگر این ساحل نبود باز من می خواهم به عقب در خاک در صحرا در لنکستر,” او گفت:. “که من گزینه بعدی.”

Haith گفت: این یک ایده خوب برای نزدیک سواحل جولای چهارم; یک دوست که محبوب است در Infinite به تازگی قرارداد coronavirus و او می داند که این یک تهدید جدی است. او گفت که او سعی خواهد کرد به باقی می ماند در یک فاصله از افراد خارج از گروه خود را. “اما هدف من این است که سرگرم کننده است.”

تبلیغات

جودیت قلعه, 58, از برترین, سلامت روان پرستار در روز خود را خاموش آورده شوهر و دو نوه سنین 3 و 6 به هانتینگتون بیچ برای چند ساعت اجازه دهید آنها را به بازی و تایر خود را.

“من بیدار شد و به من گفت:” ما باید بروید و اجازه دهید بچه ها از آن لذت ببرید,'” قلعه گفت.

قلعه دانست L. A. سواحل شهرستان بسته شد و غافلگیر برای پیدا کردن فندک جمعیت از او انتظار می رود و در دسترس پارکینگ زمانی که آنها وارد در هانتینگتون بیچ.

قلعه می داند که خطرات ناشی از کروناویروس و می بیند خانواده ها در برخورد با COVID-19 بیماری در کار او. بنابراین آنها را در انتخاب یک نقطه دور برگشت در ساحل در نزدیکی اسکله با هیچ کس دیگری در این نزدیکی هست برای تنظیم کردن صندلی تاشو و حوله به منظور حفظ فاصله خود از جمعیت نزدیک به گشت و گذار.

تبلیغات

“این شادی است,” او گفت:. “آن را به ارزش آن فقط به تنفس و نفس کشیدن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de