ستون: از کار ناامید و گرسنه آنها منتظر در صف های طولانی برای غذا

جانت آلن منتظر و منتظر در یک خط از اتومبیل های که کشیده پایین هسکل خیابان و شرق در Parthenia خیابان تمام راه را زیر 405 و هنگامی که او در نهایت کشیده تا به مواد غذایی توزیع چادر در تپه شمالی روز پنج شنبه یک کارگر از او خواست به پاپ تنه.

“تنه باز نمی, گفت:” آلن بود که رانندگی 18 ساله سفید هیوندای سدان.

“شما می خواهید ما را فقط به دست آن را به شما از طریق پنجره ؟” او پرسید.

چهار جعبه های تازه تولید محصولات لبنی و کمد موارد بودند دست به آلن و او انباشته آنها را در صندلی مسافر. آلن به من گفت که او تا به حال اخذ شده است در امنیت اجتماعی ناتواني بررسی کنید و درآمد خود را به عنوان یک پرستار بچه. اما پس از آن مادر کودک خود را از دست داده کار به دلیل سقوط اقتصادی و نبود نیاز به کمک دیگر هیچ.

تبلیغات

Jeanette Allen got four boxes of groceries at the food distribution drive-through at L.A. Regional Food Bank giveaway.

جانت آلن از وان Nuys, دریافت چهار جعبه از مواد غذایی (انباشته در صندلی مسافر) در توزیع مواد غذایی درایو-از طریق پنج شنبه در L. A. مواد غذایی منطقه ای بانک سادگی در شمال تپه.

(استیو لوپز/لس آنجلس تایمز)

“من از دست او بسیار” آلن گفت: از فرزند او در زمان مراقبت از. “من دوست دارم عزیزم.”

آلن گفت که او و دو خواهر به اشتراک گذاری یک ون Nuys آپارتمان در بودجه تنگ است و این چهارمین یا پنجمین بار او تا به حال به انتظارنشسته بودند تا برای مواد غذایی جالب پس از همه گیر زدم همه چیز البته. “منظورم این است که من پرداخت صورتحساب من من را شکست و گفت:” آلن. “من حدود 2 را با من در حال حاضر و آن را در تغییر است.”

لس آنجلس مواد غذایی منطقه ای مدیر بانک Michael سیل گفت: غیر انتفاعی توزیع مواد غذایی بالغ هستند تا 70 درصد بیش از این زمان در سال گذشته است. معادل 27.5 میلیون وعده های غذایی شده اند دست از مارس و در حالی که آن را احساس می کند با ارزش برای ارائه کمک های سیل گفت: “این دلخراش به یک خط طولانی از خودروها و ببینید که چگونه بسیاری از مردم در حال مبارزه برای تغذیه خانواده خود را.”

تبلیغات

روز پنجشنبه بانک مواد غذایی آورده به اندازه کافی مواد غذایی برای کمک به 1500 خانواده که سوار به افق های جدید, یک سازمان غیر انتفاعی که در خدمت افراد با نیازهای ویژه. روز قبل از 2,400 خانواده خدمت کرده بودند در وایتیر.

اعداد منعکس شکست ما برای رسیدگی به این ویروس و همچنین کشورهای که بیشتر مراقب باشند در مورد حس مشترک فاصله و ماسک پوشیدن. در اینجا ما مشکوک مبارز و خودخواه با بیش از حد بسیاری از مردم مصرف خود را از یک رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند که برای بازگشایی سریع است که در حال حاضر از خرد کردن به جای تقویت اقتصاد است.

اما وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش برای رفتن به اطراف. کالیفرنیا هنوز نشده که استراتژی منسجم برای تست و ردیابی و ساکنان طبعا اشتباه متضاد و تغییر پیام از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دیگران در مورد آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد.

بنابراین به جای بهره گیری از برخی از آزادی در چهارم جولای آخر هفته سواحل و رستوران ها بسته به دلیل کالیفرنیا دیده می شود هشدار دهنده افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان. ما در حال همه گیر نقطه داغ دولت نیست که خیلی بهتر از آریزونا و تگزاس و گرجستان که با عجله به بازگشایی شده است.

تبلیغات

و تلفات در وسایل نقلیه خود را معطل ماندن با اعضای خانواده از جمله کودکان در صندلی کودک از جان گذشته برای مواد غذایی به اندازه کافی به آنها را نگه دارید بیش از یک کمی طولانی تر است.

“ما در اشتباه خط در ابتدا گفت:” لری Latham که وارد در ساعت 9 صبح با همسر خود Sittit و دیدم بسیاری از وسایل نقلیه جلوتر از او اشتباه کردم در مورد جایی که او قرار بود به صف.

آنها در نهایت به جلوی خط در 11:15. لری, بیکار فيلم تکنسین آزمایشگاه گفت: او شده است در ناتوانی و در نهایت نزدیک شدن به بازگشت به کار هنگامی که اقتصاد ورشکسته. Sittit یک خانه بهداشت aide است که به طور متوسط فقط دو روز کار در هفته.

مهدی Tavazoei یک از کار مهندس مکانیک برداشت برخی از مواد غذایی همراه با همسرش, ناهید یک دانشجوی پرستاری. او گفت که او تا به حال رانندگی شده برای بارگذاری کرده است اما با توجه به این که تا در حال حاضر.

تبلیغات

“من می ترسم از ویروس” او گفت: به من گفتن که او و همسرش زنده ماندن در پس انداز خود را. “من هیچ کار و من شمارش هر دلار.”

مگ Arakelians یکی از کارگران در خط غذایی است و L. A. County library aide که کتابخانه بسته است با توجه به این ویروس است. او و برخی از همکاران در حال گاهی اوقات reassigned برای کمک به با این فروشگاه.

Arakelians یکی از چندین کارگران که می توانید مواد غذایی خود را جزوه در پایان شیفت خود. او به من گفت که او زندگی با خواهر و پدر و مادر و دو نفر از چهار نفر از آنها از کار هستند.

“بنابراین این مواد غذایی اهدا خواهد واقعا به شما کمک کند؟” از من خواسته.

تبلیغات

او به من گفت این مواد غذایی نیست و برای خانواده او بود و او بود که قصد ارائه آن را به برخی از دوستان.

“آنها شغل خود را از دست داده و آنها دو بچه” Arakelians گفت: “به طوری که آنها واقعا می تواند استفاده از کمک.”

داوطلبان برخی از آنها کار در طول سال کمک کند را L. A. مواد غذایی منطقه ای بانک بزرگ غیر انتفاعی است که در آن است. همسر من یک روز از تغییر در مواد غذایی سادگی در هایلند پارک چند هفته پیش و به من گفت در مورد یک جوان Cal State فولرتون فارغ التحصیل او تیمی با الکسیس جیمی گفت که او برنامه ریزی شده برای کار در حدود 50 داوطلب شیفت در حالی که انتظار برای شنیدن او فارغ التحصیل مدرسه برنامه های کاربردی.

“من فکر می کنم من انجام داده ام بیش از 30 پس از آغاز ماه مارس” جیمی به من گفت که من به نام او بپرسید که چگونه همه چیز داره. او گفت که اسپانیایی زبان خانواده ها باز کرده اند تا او را در درایو-از طریق خطوط مواد غذایی مورد مالی خود را در طول مبارزات این بیماری همه گیر. آنها از دست داده ایم, مشاغل, ساعت های از دست رفته و از دست رفته اقتصادی جای پای آنها به سختی قادر به حفظ و حتی قبل از سقوط اقتصاد.

تبلیغات

“این یکی جوجه شد و گریه کرد و گفت او از دست او در کار بود و داشتن یک زمان واقعا دشوار” گفت: Jaime که می خواستم به یک دکتر از او در مورد 10 و پدربزرگش درگذشت روده پس از عمل جراحی است. او دیگر پدر بزرگ در حال حاضر COVID-19 جیمی گفت: و هنگامی که وجود دارد مواد غذایی بیش از سمت چپ پس از عملیات او شما را جعبه به بستگان و دوستان به طوری که آنها لازم نیست که به خطر رفتن به فروشگاه.

در روز پنجشنبه سادگی متوجه شدم سه نفر که داوطلب وجود دارد چرا که آنها هم در دست خود را پس از از دست دادن شغل.

Allie روزن فقط از کالج خود را از دست داد کار به عنوان یک تکنسین در شش پرچم سحر و جادو کوه. او گفت که او برای اولین بار علاقه مند در خدمات عمومی در دبیرستان و خط غذایی به نظر می رسید مانند یک راه خوب برای قرض دادن یک دست.

جیمز ریکمن که از دست رفته کار خود را به عنوان یک ویرایشگر مجله گفت که او داوطلب شده است در چندین مواد غذایی فروشگاه. این تا حدودی به دلیل او می خواهد به استفاده از, او گفت:. و همچنین “برای کمک به مقابله با این احساس ناامیدی است.”

تبلیغات

A. J. نوریس به من گفت که او از دست های کوچک کسب و کار فروش و انجام شده است گاه به گاه کار حیاط. با وقت اضافی خود را در دست او می خواست به “انجام کاری در خدمت جامعه است.” وقتی از او پرسیدم چرا او گفت: “از آنجا که بسیاری از مردم در حال مبارزه است.”

خط طولانی از snaking اتومبیل خود را تایید کرده است.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de