چهار شفق افسران پلیس بیش از الیاس McClain Selfies

اگر شفق قطبی اداره پلیس امیدوار بود برای جلوگیری از تبلیغات انتظار تا جمعه از یک تعطیلات آخر هفته به نمایش عکس های سه افسر دوباره وضع الیاس McClain خشونت آمیز درمان توسط ماموران و در نتیجه 23 ساله را, مرگ, چند روز بعد, آن کار نمی کند: سی ان ان شکست به برنامه نویسی آن تا اعلام کند که تمام سه افسر در نیروی.

یکی Jaron جونز که در مرکز عکس های گرفته شده در اکتبر 20 توسط یادبود سایت برای الیاس McClain بود استعفا داد و در ژوئن 30, قبل از خود را قبل از رشته شنوایی.

دو نفر دیگر اریکا ماررو و کایل Dittrich بودند فسخ امروز 3 جولای توسط موقت رئیس ونسا ویلسون پس از بررسی مشخص شد دخالت خود را در عکاسی از خود عکس. یک سوم افسر Jason Rosenblatt که می خواهم ارسال پیامک و عکس و پاسخ “سلام” نیز از کار اخراج شدند. در صورتی که نام آشنا به نظر می رسد باید آن را: او یکی از افسران که می خواهم در پاسخ به شکایت در ماه اوت گذشته 24 که در نهایت منجر به مرگ الیاس McClain.

در طول چند هفته گذشته این سوال شرایطی از McClain مرگ را در نهایت به دست آورده و مورد توجه ملی و آن را درست کردم ،

ویلسون ساخته شده بود آگاه selfie حادثه در 25 ژوئن پس از یک سالم از افسر دیدم عکس ها و گزارش آنها را به سرپرست. ماموران در عکس بودند بلافاصله قرار داده شده در دولت های ترک در طول یک امور داخلی بررسی است. پس از نشان دادن عکس ها به McClain خانواده و وکیل ویلسون در یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعت 2 بعد از ظهر بعد از ظهر امروز در شفق به اعلام نتایج بررسی ها و پس از آن اخراج.

Erica Marrero, Jaron Jones and Kyle Dittrich.

اریکا Marrero Jaron جونز و کایل Dittrich.

شفق قطبی اداره پلیس

McClain خانواده و وکیل او Mari نیومن در حال حاضر در حال میزبانی یک گردهمایی در شفق قطبی در محل مرگ او.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

آخرین اوت 24, McClain بود در راه رفتن به خانه از فروشگاه راحتی زمانی که افسران در پاسخ به تماس 911 —کسی تا به حال گزارش داد یک مرد رقص در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی اگر چه هیچ پیشنهاد او مرتکب جرم دستور داد او را به متوقف شود. او به آنها گفت که او “درونگرا” و “لطفا احترام به مرزهای که من صحبت می کنم.” به جای افسران برداشت McClain و او را به زمین با استفاده از یک کاروتید کنترل نگه دارید یک نوع سبد محدود است که خون به مغز. او به طور خلاصه ناخودآگاه و هنگامی که او آمد به گفته ماموران او نمی توانستم نفس بکشم.

یک پزشک گفت: ماموران که “هنگامی که آمبولانس می شود در اینجا ما در حال رفتن به جلو بروید و به او همراه است.” آنها و McClain پس از آن دچار حمله قلبی; او در بیمارستان درگذشت روز بعد.

نه افسران در آن حادثه — Nathan Woodyard رندی Roedema و Rosenblatt — و نه پزشکان شد با عنوان جرم جنایی متهم پس از تحقیقات توسط دادستان منطقه دیو توماس پاییز گذشته. اواخر ماه گذشته فرماندار Jared پلیس دستور داد کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت به بررسی McClain مرگ; در ژوئن 26 وزارت دادگستری و اف بی آی نشان داد که تحقیقات فدرال از McClain مرگ شده بود در راه از سال گذشته است.

نگاه کنید به اسناد و مدارک منتشر شده توسط شفق قطبی اداره پلیس در جولای 3 در اینجا:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de