استقلال روز تظاهرات جوانه اطراف DC جلوگیری از ترافیک همراه 14th Street

occupy h street
به “اشغال ثانیه خیابان” چادر اردوگاه که سی پلیس تحت فشار قرار دادند از محل اصلی خود در اطراف ظهر روز شنبه. (Fardia electronics/کن Duffy)

Fardia electronics/کن دافی

مردم پر کردن در برای نشستن در برای Breonna تیلور و دیگر زنان تحت تاثیر خشونت های پلیس در دیوان عالی ایالات متحده. (Fardia electronics/Andrea Cambron)

Fardia electronics/Andrea Cambron

occupy h street

انواع مختلف تظاهرات در حال جوانه زدن در سراسر منطقه در چهارم جولای تعطیلات با برخی از اخلال در ترافیک در امتداد عمده جاده.

Fardia electronics راب Stallworth گزارش داد که تمام ترافیک در 14 پل خیابان بود و این ماجرا با توجه به معترضان مسالمت آمیز در رو به مشرق و westbound طرف ایالتی 395 بین 14 و خیابان و خیابان 11th, پل ها به عنوان از 1:45 p. m. روز شنبه.


اینجا را کلیک کنید برای آخرین اطلاعات ترافیک از fardia electronics ترافیک مرکز


Stallworth همچنین گزارش داد که عازم جنوب 3rd Street تونل از نیویورک خیابان نیز بسته به علت تظاهرات با westbound رمپ به مین خیابان مسدود شده و به عنوان یک نتیجه.

نشستن در سازمان دانشجویان حقوق از دانشگاه هاوارد و دانشگاه از دی سی صورت گرفت در اوایل بعد از ظهر شنبه.

هدف از این تظاهرات با توجه به سازمان که با صحبت fardia electronics آندریا Cambron است برای جلب توجه به سیاه و سیاه نما از زنان که به گفته آنها کشته شدند در همان نرخ به عنوان سیاه و سفید مردان است.

“هنوز هم وجود دارد مردم مبارزه هنوز هم وجود دارد مردم در حال مرگ وجود دارد که برابری حقوق است که ما سند موسس وعده داده شده” رنه مک دونالد Hutchins رئیس UDC دانشکده حقوق گفت: به کسانی که شرکت در تحصن.

“و بنابراین ما نیاز به ادامه مبارزه ما نیاز به ادامه مبارزه ما نیاز به ادامه به ماندن در خیابان تا زمانی که پیشرفت واقعی ساخته شده است.”

Hutchins خواست کسانی که در تظاهرات به غذا نیست به یک حس ناامیدی در مورد علت خود.

او گفت: کار خود را نمی خواهد به پایان رسید تا رنگ کسی را پوست می کند نه یک فرد تعریف نتایج در سیستم عدالت کیفری و یا تا زمانی که سیاه و سفید و قهوه ای فرزندان دیگر رفتن به مدارس که تحت ذوات و محله desegregated.

در کانون اعتراضات در سی سیاه و سفید نزدیک زندگی ماده پلازا fardia electronics آلخاندرو Alvarez گزارش داد که حدود ظهر پلیس منتقل شد و در را امتحان کنید و روشن یک چادر شغل در 16 خیابان و خیابان H.

این اردوگاه شده است لقب “اشغال ثانیه و خیابان” با توجه به Alvarez که اضافه شده است که هیچ کس دستگیر شد و یا اسپری فلفل به آنها منتقل شدند تقریبا یک بلوک دور.

این است که در حال توسعه داستان ماندن با fardia electronics برای آخرین.

Fardia electronics آلخاندرو Alvarez, Andrea Cambron کن دافی و غارت Stallworth کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>