Newsom پاکستان سرکوب coronavirus scofflaws. خواهد شد در اجرای قانون همکاری ؟

در آوریل Plumas County آرایشگر استیو بتی تبدیل به یکی از اولین کالیفرنیا به صورت یک مجازات کیفری برای نقض coronavirus سلامت سفارشات زمانی که او حاضر به بستن دو مغازه.

پس از کلانتر محلی نمایندگان هشدار داد او را دو بار در آنها ذکر او در سفر سوم. در حال حاضر با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در مرداد ماه چهره او شش ماه را در زندان و 1000 دلار جریمه برای هر روز او حاضر به تعطیل, او گفت:.

“این فقط داره اما در همان زمان من با عرض پوزش من آن را گفت:” بتی که کسب و کار شده اند از نظر قانونی مجاز به باز کردن.

“برای آنها فقط بسته ما را بدون هیچ دلیل خوب دیگر از (رژیم صهیونیستی است. گاوین) Newsom … آن را بیشتر یا کمتر فقط بازی ایفا کرده است.”

تبلیغات

روز شنبه به عنوان بستری شدن در بیمارستان و مثبت آزمایشات ویروس موشک وار رفتن در بسیاری از بخش های دولت Newsom اعلام کرد که آن را یک بار دیگر در زمان بسته شدن به صورت میله, رستوران ها و دیگر ترافیک بالا کسب و کار در 19 شهرستان. و این زمان او نبود بازی هر چند او اذعان چالش واقعی بود.

“اجرای یک مشکل است و من ساده لوحانه نیست که در مورد … نه Pollyannish در مورد آن” Newsom
گفت.

بر خلاف گذشته سفارشات زمانی که فرماندار تا حد زیادی تاکید کرد وظیفه مدنی به عنوان نیروی محرکه برای انطباق چپ و اجرای تصمیمات در دست دولت های محلی او تبدیل شده تا لفاظی در کشور امکان سرکوب.

او اعلام کرد: “اعتصاب تیم” از سازمان های که مجوز آرایشگران و میله و گشت بزرگراه کالیفرنیا — یکی از تنها کالیفرنیا سازمان های اجرای قانون به طور مستقیم توسط دولت کنترل می شود.

تبلیغات

“ما من فکر می کنم یک مسئولیت … پس از افرادی که thumbing بینی خود بودن و تهاجمی بودن ساکت,” Newsom گفت.

اما دقیقا چه اجرای اضافی در کالیفرنیا چیست ؟ آن است که به طور کامل روشن نیست و این پرسش برای اجرای قانون محلی که باید دست و پنجه نرم از زمان شروع این بیماری همه گیر در نقش خود را.

در حالی که برخی از اجرای قانون رهبران بوده است بی باک در اجرای دستورات بهداشتی دیگران را از تخت خودداری کرد.

انواع پاسخ های برجسته محلی طبیعت از پلیس و ایجاد سردرگمی برای رهبران دولت که موافق واحد پیام حیاتی به تمرکز توجه عمومی است.

تبلیغات

“هنگامی که آن را به چیزی شبیه به این که در آن عمومی-مرتبط با سلامت است که قلمرو جدیدی برای اجرای قانون” گفت: Ed Obayashi یک Plumas County معاون و ایالت اجرای قانون مشاور حقوقی.

رمان coronavirus او گفت: “مانند هر وضعیت دیگر که در آن ما نيست. ما اختیار در نقض جزئی از
قانون است.”

برخی از محلی مقامات اجرای قانون حتی در مکان های ضربه سخت توسط ویروس گفت: آنها در حال انجام کار خوب و بدون کمک دولت و سوال که آیا مداخله مورد نیاز است.

“همیشه بهتر است به نهادهای محلی با رویکرد کسب و کارهای محلی و یا افرادی که در اینجا” گفت: Imperial County Sheriff ریموند Loera.

تبلیغات

Imperial County, در گوشه جنوب شرقی کشور است که شاهد شیوع شدید در روزهای اخیر و تا به حال به انتقال بیش از 500 نفر به بیمارستان در سایر استان ها به دلیل بیش از حد.

اما Loera گفت که در حالی که او نامشخص است که چرا این ویروس تا ضربه خود را در منطقه بسیار سخت است چون از کسب و کارهای محلی’ عدم رعایت یا اجرای قانون محلی با بی میلی به اجرای قوانین است.

Loera گفت: شهرستان مرزهای هر دو کشور مکزیک و آریزونا که لغو محدودیت های اعمال شده بسیار زودتر و از سال دیده می شود عظیم در افزایش موارد را می بیند و مقدار زیادی از ترافیک را از هر دو.

آن را نیز یکی از فقیرترین استان ها در دولت و اکثریت لاتین — جمعیتی ضربه سخت با این بیماری همه گیر. دوشنبه شب در این شهرستان افزایش آن خاموش کردن سفارشات شامل فرد در خدمات کلیسا و پارک ها.

تبلیغات

هنوز هم تنها یک بار در مرز آریزونا حاضر به بستن تا زمانی که نمایندگان بازدید Loera گفت.

“ما پاسخ داد و آنها پیروی,” او گفت:. “هیچ یک از این بوده است بسیار مقابله.”

در حال حاضر Loera نامشخص است چه دولت جدید تلاش خواهد شد چیست. او و دیگر اجرای قانون محلی رهبران در سراسر کالیفرنیا گفت: آنها مطلع نیست دولت تلاش قبل از اعلام عمومی.

“من پیش بینی است که از آنجا که ما در یکی از مناطق بالاتر [برای موارد] که آنها در اینجا خواهد بود و یا بسیار نزدیک است,” او گفت:. “و ما نیاز به دانستن آنچه که آنها انجام می دهند.”

تبلیغات

در سن برناردینو کانتی نیز در لیست شهرستانهای استان در حال تماشا توسط دولت جودی میلر سخنگوی کلانتر گفت: آژانس نیز مواجه نمی انطباق مشکلات از کسب و کارهای محلی.

“که واقعا هرگز یک مسئله برای ما” میلر گفت. “ما توانسته ایم به آموزش و رعایت داوطلبانه.”

اینگرید براون تک County sheriff که شهرستان است نه دولت لیست سازمان دیده بان گفت که او معتقد است که مقامات محلی بهترین راه حل مناسب برای رسیدگی به اجرای زیرا آنها می دانند که جوامع خود را که اغلب محکم گره. براون گفت که او کانتی نیز دیده نمی شود جرم تمرد از دستورات و مانند امپریالیستی تا به حال تنها یک بار که حاضر به بستن تا زمانی که نمایندگان ذکر شده آن است.

براون گفت که او نمی نوشتن تقدیر نامه برای سلامت کد تخلفات مانند پوشیدن یک ماسک اما در عوض به نظر می رسد جدی تر اتهامات مانند خاطی اگر غیر نقاب حامی حاضر به ترک ایجاد.

تبلیغات

براون گفت: دولت طرح نگرانی از او به دلیل آن ممکن است شامل ارسال در افراد از خارج از منطقه به طور بالقوه در معرض آنها را به ویروس و یا حمل آن در.

“آن را مانند شما در حال ارسال آنها را به یک درگیری که در آن زندگی می کند در معرض خطر هستند,” براون گفت. “این مطلب نظری زندگی … و شما در حال به خطر انداختن زندگی خود را با ارسال آنها را در.”

اما دیگر سازمان های مختلف صورت گرفته رویه به دلیل خودداری از اجرای دستورات است. کلانترها در شهرستانهای استان از جمله ساکرامنتو رودخانه و لس آنجلس گفته اند که آنها قصد ندارد اجرای محدودیت خودداری کردند در Newsom گذشته سفارشات.

“وقت آن است که به تأمل در تصمیم گیری ما را ساخته اند به بهانه این بیماری همه گیر: مانند همین دلیل ما مجبور شدند اجازه دهید به بیش از 1100 زندانی از ساکرامنتو را COVID-رایگان زندان به یک جامعه که در آن مطیع قانون هنوز هم قفل شده پایین ؟” نوشت: ساکرامنتو کلانتر اسکات جونز در Facebook در آوریل 6.

تبلیغات

“وقت آن است که به رسمیت شناختن است که ما مردم با میل و رغبت acquiesced به از دست دادن آزادی های از دست دادن درآمد و از دست دادن ارتباط اجتماعی برای خوب بیشتر اما در حال حاضر ما در حال آماده به مسئولانه بازگشت به زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی.”

دولت ایالت ریچارد پان (D-ساکرامنتو) این هفته پیشنهاد یک لایحه که نگه داشتن آدرس بهداشت عمومی مدیران خصوصی به دلیل برخی در مواجهه با تهدیدات بر اساس منفور سلامت سفارشات.

پن گفت: کلانتر باید به طور فعال در حمایت از بهداشت عمومی سفارشات چرا که آنها نشان دهنده اقتدار در جوامع خود اما فکر می کند که برخی از همین حالا به دلایل سیاسی.

در سراسر شهرستان و ماسک و تعطیلی کسب و کار تبدیل شده اند سیاسی باعث می شود با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه امتناع از پوشیدن ماسک.

تبلیغات

“ما سیاسی ما بهداشت عمومی پاسخ گفت:” پان. “شما کلانترها حاضر اساسا به اجرای قانون است.”

برخی از شارژ که سیاست در بازی در همه طرف. جدید هدایت می کند و شامل کلیساها به جز برای تضعیف آواز و مناجات. خانه عبادت شد flashpoints تمرد در کالیفرنیا از جمله تظاهرات و تشکیل پرونده از پرونده های حقوقی پس از Newsom متوقف فرد خدمات برای یک بار در این بهار. در حالی که این نوع از تجمعات هنوز هم نقض دستورات بهداشتی در بسیاری از نقاط Newsom شده است تا حد زیادی در مورد سکوت آنها در حالی که برجسته کردن خطرات ناشی از جمع آوری با خانواده و دوستان است.

Harmeet Dhillon یک وکیل است که شکایت دولت گذشته بسته شدن سفارشات گفت: از طریق ایمیل روز شنبه که “موقعیتی اخلاق در چه نوع از تظاهرات و کسب و کار قابل قبول” در کالیفرنیا را با توجه به سفارشات “اعتبار کمی.”

برایان فرگوسن سخنگوی وزارت امور خارجه دفتر خدمات اضطراری است که هماهنگی اعتصاب تیم گفت: بسیاری از کسانی که درگیر شده اند با تمرکز بر اجرای قانون از زمان شروع این بیماری همه گیر و تلاش است که به منظور هماهنگ کردن کار آژانس های چندگانه — نه گسترش آن.

تبلیغات

“این است که واقعا با هدف مردمی که آشکارا مبارز” او گفت:. فرگوسن گفت که کسب و کار شد و هدف از این تلاش اما نمی رد کردن اجرای امور خارجه دستور ماسک برای ماندگاری در فضاهای عمومی — که هنوز به صورت قانونی اجرا در مقیاس بزرگ است. او اضافه کرد که کمک رسانی به سازمان های محلی “است که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

اما برخی از دیدن سختی صحبت کمی بیشتر از آن — تلاش Newsom برای ترساندن انطباق به عنوان دولت teeters در آستانه شیوع غیر قابل کنترل.

“من واقعا فکر می کنم او در دستور کار است که برای به دست آوردن توجه مردم به خاطر همه این چیزها در نهایت لولا در رعایت داوطلبانه” گفت: جک گوش استاد دولت در Claremont McKenna کالج.

“وجود دارد فقط کافی نیست اجرای قانون [ماموران] در کالیفرنیا به زور مردم را به رفتار مسئولانه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de