پیمانه نیم لیتری ریخت ژولیده hairdos برش به انگلستان برطرف مستند

لندن (AP) — پیمانه نیم لیتری در حال supped و ژولیده hairdos برش و مدل دهید به عنوان انگلستان آغاز کرده روز شنبه در بزرگترین مستند-کاهش و در عین حال که بسیاری فکر می کنم می آیند بیش از حد به زودی داده شده هنوز به سطح بالایی از coronavirus عفونت و مرگ و میر.

در علاوه بر این به بازگشایی خیلی از این بخش مهمان نوازی از جمله بارها و رستوران ها, برای اولین بار در بیش از سه ماه زوج می تواند گره کراوات یک بار دیگر فیلم و علاقمندان می توانید گرفتن یک فیلم در سینما.

موزه ها و کتابخانه ها نیز چراغ سبز اما سالن های ورزشی و استخرهای شنا و ناخن میله بسته باقی می ماند. محدودیت در سفر و تماس های اجتماعی سست شد و همچنین; افراد مختلف از خانواده ها هم اکنون می توانید به هر یک از دیگر خانه های, به عنوان مثال.

و بسیاری از افراد نومید در آنچه که آنها را دیدم در آینه تا به حال موهای خود را حرفه ای کمرنگ است. برای همه نوع از کسب و کار وجود دارد اجتماعی-دورى از قوانین است که باید به دنبال.

“آن انجام سر من به صداقت, من فقط خوشحالم که آن را رفته است در حال حاضر” ویلیام براون 25 ساله کارخانه مهندس گفت: در Headley آرایشگاه در Blaby مرکزی انگلستان است.

صاحب استفانی Headley, 35 بود به همان اندازه که رها می شود در کسب و کار برای اولین بار پس از کامل مستند اعلام شد, در مارس 23.

Headley گفت که او یک “بیت اضطراب” و هولناک شده است با درخواست وقت ملاقات از آنجا که نخست وزیر بوریس جانسون تایید آخرین کاستن از مستند هفته گذشته است.

“من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه خطرناک کوتاهی مو که بیرون آمدن از قرنطینه,” او گفت:.

هر چند کاستن مستند بود که با استقبال بسیاری وجود دارد نگرانی دولت بریتانیا است که بیش از حد شتابزده حتی بی پروا در اعلام تغییرات. انگلستان را تجربه کرده است یکی از بدترین شیوع بیماری تا کنون رسمی coronavirus مرگ و میر 44,131 سوم-بالاترین پشت در ایالات متحده و برزیل است.

منتقدان نقطه به نقطه این تجربه در جاهای دیگر به خصوص در برخی از ایالت های ایالات متحده, که در آن بازگشایی کافه ها و رستوران ها متهم شده است برای افزایش عفونت به عنوان مصرف کنندگان رها اجتماعی فاصله پس از جذب چند از مورد علاقه خود را tipples.

تیم شیهان شرکت مالک Franklins یک میخانه و رستوران در جنوب شرقی لندن گفت که او نگران بود شنبه شب خواهد بود “مانند شب سال نو” در برخی از بارها به خصوص کسانی که تهیه کردن به افراد جوان است.

چهار کشور از انگلستان — انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی — باید کاسته ویروس-پیشگیری محدودیت در سرعت های مختلف در طول چند هفته گذشته. محدودیت در انگلستان با جمعیت حدود 56 میلیون یا 85% یا بیشتر از انگلستان به کل برداشته شده است بیشتر باعث نگرانی است که جانسون دولت است که بیش از حد تحت تاثیر عوامل اقتصادی.

جانسون با اشاره به کاهش شدید سطح عفونت و می گوید: این تصمیم برای سهولت مستند است و بر اساس شواهد علمی که مردم “خیلی کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر در نزدیکی” با کسی که با این ویروس از در اوج این بیماری همه گیر.

“این یک نقطه عطف برای ما,” او گفت:. “ما باید به حق آن را دریافت.”

هر چند این مستند را مطرح کرد یک تهدید وجودی برای انگلستان 37,500 بارها نه همه که می تواند بازگشایی انجام داد. Nik Antona رئیس کمپین واقعی آل گفت: نشانه های اولیه بودند که حدود نیمی از بارها تصمیم گرفتند در برابر “آنها می خواهند برای دیدن چه اتفاقی خواهد افتاد.”

این Tyne بار در نیوکاسل در شمال انگلستان مورد سوال که چرا کاهش روز شنبه صورت گرفت به طور سنتی روز از این هفته که بیشتر مربوط به الکل حوادث گیرد. استقرار و گفت: “واقعا نگران آن است که این می تواند یک روز از کل هرج و مرج” و آن را “ارزش خطر نیست.” این است که برای باز کردن در روز دوشنبه به جای.

اجتماعی-فاصله دستورالعمل به ناچار به این معنی است که رفتن به بارها و رستوران ها است که به ناچار برای رفتن به یک تجربه متفاوت را به یکی از لذت قبل از مستند.

آرایه ای از عامل مقررات قابل مشاهده بود از ثبت نام مشتریان پس از ورود به مطمئن شوید که مردم با فاصله حداقل یک متر (3.3 فوت) به غیر از اعضای خانواده دیگر اگر دیگر اقدامات برای نگه داشتن مردم سالم هستند و در جای خود مانند استفاده از دست عفونی. پوشیدن ماسک اختیاری است حتی برای کارکنان

هنوز هم مشتریان گفت: حرف بی ربط به ارزش آن است.

“این نوشیدنی, این گفتگوی بورسی با هر کس دیگری گفت:” فرانک سبز به طور منظم از Shropshire اسلحه در شمال غرب انگلستان شهرستان Chester.

یکی از شهرستان های است که شرکت در این کاهش است لستر در انگلستان. دولت reimposed مستند محدودیت وجود دارد از جمله تعطیلی مدارس و غیرضروری مغازه ها پس از افزایش عفونت های جدید. پلیس در نیروی در شهرستان به مطمئن شوید که مردم پایبند به محلی مستند.

یکی از ساکنان محلی علی پاتل گفت: برخی از افراد فقط تا به حال گرفته شده این ویروس به طور جدی به عنوان آنها باید داشته باشد و به همین دلیل لستر است که در مستند دوباره.

“برخی از مردم آن را در زمان به طور جدی و افراد دیگر نمی, و آن را فقط نشان می دهد که افرادی که نمی شد به گسترش آن, بیشتر,” او گفت:.

___

جو کارنی در Blaby و لستر در انگلستان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de