برخی از شهرستانها را خوب ساکنان که نمی پوشیدن ماسک در تلاش برای آهسته coronavirus

آن بوده است که چند هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور کالیفرنیا به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در حالی که در تنظیمات عمومی.

اما با کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان خونتان برخی از جوامع در حال حاضر گفت: آنها را خوب مردم که نقض قوانین است.

غرب هالیوود کلانتر ایستگاه های این هفته اعلام کرد که نمایندگان موضوع استناد به کسانی که زیر این ایالت coronavirus بهداشت منظور همین پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات.

کسانی که به استناد هزینه خواهد شد $300 برای مرتبه اول با توجه به کلانتر ایستگاه.

تبلیغات

در سانتا مونیکا برای اولین بار مجرمین شارژ خواهد شد $100 و سوم جرم هزینه خواهد شد $500 شهر گفت: روز شنبه در یک رسانه آزاد است.

شهر مونتری همچنین گفت: آن را خوب کسانی که نمی پوشیدن چهره پوشانده اند.

در حالی که مقامات بهداشتی می گویند پوشیدن پوشش صورت یک ابزار حیاتی در مبارزه با COVID-19 — به عنوان آنها می تواند کمک به نگه داشتن کسانی که آلوده می شوند از گسترش این بیماری به دیگران — برخی از دولت های محلی و شهرستان در سطح سازمان های اجرای قانون گفت: آنها نمی خواهد اجرا نیاز.

دولت و مقامات شهرستان باید تا حد زیادی مورد تاکید آموزش و پرورش به جای اجرای, برای تشویق انطباق با کروناویروس مربوط به قوانین است.

تبلیغات

اما فشار جدید برای به دست آوردن بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

Newsom روز جمعه هشدار داد مقامات محلی آنها می تواند از دست دادن بودجه اگر آنها نمی, رعایت محدودیت های دولت تحمیل کرده است از جمله بسته شدن میله ها و کسب و کارهای دیگر.

دیگر در حال انعکاس پیام ایمنی.

“هر کس باید با پوشیدن صورت خود را پوشش. من از شما تقاضا نیست; من به شما گفتن” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت.

تبلیغات

“اگر هیچ ماسک باید وجود داشته باشد هیچ خدمات در هر یک از مکان های که در آن ما فروشگاه که در آن کار می کنیم” او گفت:. “اگر شما در تماس با فرد دیگری می پوشند که ماسک به عنوان یک راه گفت:” من در مورد شما مراقبت.'”

برخی از ملت های عفونی-بیماری و اپیدمیولوژی کارشناسان می گویند در حال دور شدن از جهانی ماسک پوشیدن — یکی از تنها ابزار در برابر coronavirus تا واکسن در دسترس است — تنها نا امید کردن جامعه تلاش ها برای بازگشایی شده است.

“این تنها راه ما بازگشت به کار — آن را به ماسک” دکتر کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی گفت: این بار در اوایل این ماه. “تمام داده ها به ما می گوید … آن را بسیار روشن است که پوشش عنصر است که تغییر مدار از COVID بیماری همه گیر.

“به معنای واقعی کلمه تنها راه ما برای باز کردن — که همه ما می خواهم به انجام است را در یک ماسک,” Bibbins-Domingo گفت.

تبلیغات

او گفت: این تصادفی نیست که برخی از کشورها که در آن جهانی پوشش شده است از لحاظ فرهنگی پذیرفته شده اند آمار کمتر با بیماری همه گیر. “من فکر نمی کنم که هیچ شکی در آن نیست,” او گفت:.

در این کشور ساکن بوده اند در امان شدید ترین اقامت در خانه سفارشات و یا نقل مکان کرد و از این مرحله به سرعت بیشتر. “آنها دیده نمی خوشه های بزرگ به دلیل قوی وجود دارد جهانی پوشش فرهنگ” Bibbins-Domingo گفت.

اخیر مطالعه در خارج از آلمان یافت می شود که در صورت ماسک کاهش روزانه نرخ رشد عفونت های گزارش شده حدود 40 درصد است. در یک مطالعه ریاضی مدل پیدا کردم که با پوشیدن ماسک صورت تمام وقت در حالی که در — و نه فقط پس از علائم ظاهر می شود — آیا کاهش تعداد افراد مبتلا به عفونت فعال در طول زمان است.

“اگر گسترده ماسک صورت استفاده عمومی است که در ترکیب با فاصله فیزیکی و برخی از مستند آن را ممکن است ارائه یک راه قابل قبول برای مدیریت این بیماری همه گیر و بازگشایی فعالیت های اقتصادی طولانی قبل از کار وجود دارد واکسن” نویسنده سرب از مطالعه ریچارد Stutt از دانشگاه کمبریج گفت: در یک بیانیه.

تبلیغات

در ضمن سن دیگو شهرستان قرار داده شد در دولت COVID-19 لیست نظارت جمعه به دلیل تعداد موارد جدید گزارش روزانه به رشد خود ادامه خواهد داد.

تغییر در وضعیت می آید به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته آغاز می شود. مقامات ابراز نگرانی کرده اند که بخش سواحل و مناطق می تواند هجوم بازدید کنندگان از شهرستانهای اطراف که در آن سواحل بسته شده اند به دلیل مداوم بالا عفونت اعداد.

شهرستانهای بر دولت نظارت لیست برای حداقل سه روز متوالی باید تعطیل کسب و کار خاص. چون جمعه بود و سن دیگو شهرستان و در روز اول در این فهرست به این معنی که کسب و کارهای محلی باید آماده برای بستن یا تغییر عملیات خود را به عنوان محدودیت های جدید در حال انتظار برای رفتن به اثر در تاریخ 7 ژوئیه. محدودیت ممکن است آخرین بار برای سه هفته یک countywide بیانیه ای گفت:.

ده مطلب COVID-19 مرگ و میر گزارش شده جمعه آوردن منطقه در مجموع 387. شش زن و چهار مرد جان خود را در سنین رویداد در محدوده زمانی از اواسط 50s به اواخر 90s. همه 10 تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

تبلیغات

Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس در گزارش شش و میر به علت COVID-19 و 713 جدید تست مثبت دریافت کرده است. تجمعی مرگ و میر به دلیل بیماری های ناشی از کروناویروس در حال حاضر ایستاده در 360 که از جمله تعداد 184 آسایشگاه ساکنان و 14 تسهیلات زندگی کمک ساکنان. این شهرستان را در مجموع مورد تعداد افزایش یافته است به 15,778.

بستری شدن در بیمارستان countywide شماره 584 که از جمعه با 187 از این بیماران در بخش مراقبت های ويژه.

وجود دارد 5,963 آزمون های اضافی گزارش در آخرین روز آوردن این شهرستان را در مجموع آزمون اداره به 253,991. برآورد 8,075 بیماران بهبود یافته اند پس از عقد قرارداد COVID-19.

لس آنجلس نیست گزارش شماره روز شنبه و گفت: آن را انجام دهید یا این آخر هفته یا شنبه.

تبلیغات

بدون L. A. شماره کالیفرنیا repored 4,325 موارد جدید و 53 جدید مرگ و میر در روز جمعه.

آسوشیتد پرس و سان Diego Union-Tribune کمک به این گزارش. بار نویسنده کارکنان Rong-گونگ Lin دوم نیز به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net