آخرین: فرانسه اعزام پزشکان به گویان فرانسه

پاریس — فرانسه اعزام پزشکان به آن آمریکای جنوبی قلمرو گویان فرانسه برای کمک به درمان تعداد رو به رشد از coronavirus بیماران در یک منطقه که در آن نیمی از جمعیت زندگی زیر فرانسه سطح فقر.

در حالی که این ویروس گسترش تثبیت بیش از دو ماه پیش در سرزمین اصلی فرانسه عفونت آغاز شده صعودی در گویان فرانسه اخیرا به عنوان coronavirus جاروب آمریکای جنوبی و به خصوص همسایه برزیل. بر اساس این “نگرانی” در روند ملی فرانسه آژانس بهداشت گفت: جمعه شب که کادر پزشکی تقویت فرستاده خواهد شد در روزهای آینده.

ارتش در حال حاضر در پا به پرواز بيماران از اشباع امکانات در گویان فرانسه به فرانسه کارائیب جزیره مارتینیک برای درمان.

از حدود 5,000 جدید مورد تایید در سراسر فرانسه در طول هفته گذشته 1,400 از آنها در گویان فرانسه با جمعیت فقط 300,000, با توجه به سازمان بهداشت. حدود یک چهارم از ویروس آزمون در گویان فرانسه مثبت بوده است در هفته های اخیر.

کشور فرانسه گزارش کرده 310 ویروس جدید خوشه ها پس از آن آغاز بازگشایی در اوایل ممکن است. فرانسه در گزارش پنجم-بیشترین تعداد ویروس مرگ و میر در سراسر جهان در مجموع 29,893 حدود نیمی از آنها در خانه های سالمندان.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— و `بد شانسی’: جولای چهارم را تست آمریکایی’ نظم و انضباط

— آفریقای جنوبی بیمارستان های فرح برای افزایش ویروس بیماران

— انگلستان تکه قرنطینه برای برخی از بازدید کنندگان بارها به عنوان مجموعه ای برای بازگشایی

— ویژه دادگاه فرانسه دستور داده است تا تحقیقات از سه فعلی یا سابق وزرای دولت خود را اداره coronavirus بحران است. تحقیقات ناشی از شکایت در دیوان عدالت جمهوری هدف قرار دادن نخست وزیر سابق ادوارد Philippe که استعفا جمعه و فعلی و قبلی فرانسه وزرای بهداشت.

— کالیفرنیا رستوران در حال پرداخت قیمت سنگین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان فضای ناهارخوری شده است تعطیل, برای دومین بار در سراسر بسیاری از دولت است.

— هوایی فرانسه و منطقه ای فرعی هاپ اعلام کرده اند 7,500 کاهش شغل بعد از این ویروس همه گیر مبتنی اکثر پروازها و تاریک چشم انداز برای آینده سفر هوایی

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

دهلی نو — هند روز شنبه با ثبت بالاترین تک-بعد سنبله در coronavirus موارد با 22,771 نفر تست مثبت در 24 ساعت گذشته.

هند در حال حاضر تایید 648,315 موارد و چهارم در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است. آن را نیز گزارش کرده است 18,655 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

از 442 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, 198 بودند در ایالت ماهاراشترا.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان پرداخت ادای احترام به سالمندان که او گفت: باید در مواجهه خاص با مشکلات و تنهایی در ماه های اخیر به دلیل محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ویدئویی هفتگی آدرس شنبه, مرکل تشکر مسن آلمانی برای پذیرش لازم است محدودیت در ارتباطات اجتماعی گفت: “دردناک ترین چیزی بود که مطمئنا قادر به دیدن فرزندان و نوه ها برای چند هفته.”

مانند جاهای دیگر مسن شده اند و به ویژه ضربه گیر در آلمان متعدد شیوع بیماری مرگبار رخ داده در خانه های سالمندان.

آلمان که تا کنون ثبت بیش از 190,000 تایید موارد COVID-19 و 9,010 مرگ و میر را آغاز کرده است تست بدون علامت مردم در مراقبت از خانه در تلاش برای شناسایی هر گونه شیوع بیماری های جدید قبل از آنها گسترش یافته است.

مرکل خواست آلمان برای کمک به محافظت از سالمندان با رعایت فاصله گرفتن قوانین ،

___

LLEIDA, اسپانیا — مقامات در شمال شرق اسپانیا دستور داده اند که سلول از یک شهرستان در اطراف شهر لریدا با توجه به نگرانی شیوع کروناویروس.

کاتالان مقامات منطقه ای روز شنبه اعلام کرد که از ظهر به وقت محلی جنبش محدود خواهد شد و از این کشور از ال Segriá در اطراف لریدا است که خانه را به بیش از 200 ، 000 نفر است. ساکنان خواهد شد و تا 4 بعد از ظهر محلی منطقه را وارد کنید.

منطقه ای مقامات بهداشتی روز جمعه گفت که آنها تا به حال ثبت نام پرش از 60 نفر در 24 ساعت در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به بیش از 4000 نفر در این شهرستان است.

جدید شیوع بیماری های مرتبط به کارگران کشاورزی در منطقه روستایی.

اسپانیا به طور کامل قفل شده است و برای بیش از سه ماه به آن شیوع کروناویروس تحت کنترل قبل از آن دولت ملی به پایان رسید و با اعلام وضعیت اضطراری در ماه گذشته. بیش از 28000 نفر تایید کرده اند از این ویروس در کشور اسپانیا است.

___

مسکو — روسیه مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته است بالاتر از 10 ، 000.

ملی coronavirus نیروی کار در روز شنبه گزارش 168 COVID-19 مرگ و میر بیش از روز گذشته در آوردن ملی در مجموع به 10,027. همچنین شمارش 6,632 عفونت های جدید بالا بردن مجموع به 674,515.

روسیه caseload جهان است, سومین, پشت, ایالات متحده و برزیل, اما آن گزارش شده مرگ و میر پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر. مقامات روسی را تکذیب کرد حدس و گمان است که این ارقام در حال دستکاری کرد.

___

برلین — فعالان حقوق حیوانات در آلمان در حال تلاش برای جلوگیری از دسترسی به یک کشتارگاه در مرکز بزرگ coronavirus خوشه.

پلیس در غرب شهر بیلفلد تایید کرد که حدود 20 نفر از مردم معترض در ورود به سایت در اوایل روز شنبه.

گروه با هم برابر حیوانات صنعت گفت: برخی از اعضای آن کاهش یافته است یک بنر از کشتارگاه سقف خواستار این کارخانه تعطیل شود.

کشتارگاه متعلق به Tonnies شده است مربوط به بیش از 1000 COVID-19 نفر در این منطقه راه اندازی بخشی از مستند دو شهرستان.

فعالان حقوق حیوانات و اتحادیه های کارگری انتقاد کرده اند شرایط را برای حیوانات و کارگران در این کارخانه یکی از بزرگترین.

___

استرالیا — استرالیا ویکتوریا دولت ثبت 108 جدید کروناویروس موارد شنبه, وادار کردن مقامات برای قفل کردن نه مسکن عمومی برج و سه ملبورن حومه.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: 3000 نفر در مسکن برج را به “سخت مستند” به معنای “وجود خواهد داشت هیچ کس اجازه … و هیچ کس مجاز است.”

ساکنان در Flemington و کنزینگتون واحد مسکن دریافت خواهد کرد تحویل غذا و دارو همراه با الکل پشتیبانی می کند.

حومه Kensington Flemington و شمال ملبورن ملحق خواهد شد 36 نفر دیگر در موضوع به مرحله 3 coronavirus محدودیت. ساکنان تنها می تواند به ترک خانه های خود را برای مواد غذایی یا لوازم ضروری مراقبت های پزشکی و یا مراقبت-به ورزش و یا برای کار یا آموزش و پرورش.

پس اخیر flareup ویکتوریا دارای 509 فعال موارد COVID-19 با 25 نفر در بیمارستان بستری از جمله سه در بخش مراقبت های ویژه.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی اعلام کرده است یکی دیگر از رکورد روزانه تعداد تایید coronavirus موارد با 9,064 به آفریقا ترین کشور توسعه یافته نشان می دهد نشانه هایی از فشار در مقابله با این بیماری همه گیر.

سی درصد از آفریقای جنوبی بیش از 177,000 موارد در حال حاضر در آفریقای جنوبی استان که شامل ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا.

بیش از 2900 نفر در کشور فوت کرده اند. قاره آفریقا به طور کلی بیش از 433,000 تایید ویروس موارد است.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است هشدار مقامات منتخب محلی که آنها در معرض خطر از دست دادن کمک های مالی دولت اگر آنها نمی, اجرای دستورات بهداشتی را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر.

Newsom نورد به عقب و یا محدود برخی از کسب و کار بازگشایی در لس آنجلس و 20 سایر استان ها در حال حاضر از جمله سن دیگو. به تازگی بازگشایی میله داخلی رستوران ناهار خوری و دیگر سرگرمی های داخلی سالن بودند دستور داد بسته شده در این شهرستان برای حداقل سه هفته.

حدود 200 بازرسان دولتی دامن زده بیرون جمعه به دنبال متخلفان بیش از این طولانی چهارم جولای آخر هفته. جدید اجرای اعتصاب تیم صادر هفت استناد در روز اول خود را از عملیات.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — مقامات در کالیفرنیا می گویند دو بیشتر زندانیان محکوم به اعدام کرده اند از آشکار عوارض ناشی از کروناویروس در میان شیوع است که آلوده به 40 درصد از زندانیان در زندان ایالتی سن کوئنتین.

اصلاحات بخش می گوید اسکات ارسکین و مانوئل ماچادو Alvarez جمعه درگذشت.

ارسکین بود اعدام برای 1993 قتل دو پسر 9 و 13 در سن دیگو. آلوارز وجود دارد برای یک سال 1987 سری از جرایم که شامل تجاوز به عنف و سرقت carjacking و قتل در ساکرامنتو.

وجود دارد در حال حاضر شده است دو ده و میر ناشی از COVID-19 در کالیفرنیا ،

____

پنجره, سنگ, Ariz. — قبیله ای پلیس برای ملت ناواهو و جدید مکزیک گارد ملی برنامه ریزی برای اجرای مقررات منع رفت و آمد را تعطیل رزرو ناواهو در چهارم جولای آخر هفته.

آلاینده رزرو شده است و در تلاش برای مهار یک شیوع کروناویروس. قبیله ای رئیس جمهور جاناتان Nez می گوید حکومت نظامی را اجرا خواهد کرد از 8 بعد از ظهر جمعه تا ساعت 5 شنبه. او می گوید این اولین بار است که از سه روز متوالی آخر هفته مستندات.

نيز هشدار می دهد که اجرای قانون در رزرو است که در دهانه در بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا خواهد بود سخت است.

قبیله گزارش 64 جدید تایید coronavirus موارد جمعه و دو مرگ و میر بیشتر.

___

میامی — به عنوان coronavirus عفونت افزایش در سراسر فلوریدا و مسئولين بيمارستان عصبی حساب خود را در دسترس تخت های مراقبت ويژه دولت پرجمعیت ترین شهرستان است بسته شدن دوباره, اعمال مقررات منع رفت و آمد و بسته شدن سواحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته شامل گسترش یافته است.

میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez گفت: 10 شب تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد آغاز می شود و جمعه شب را در محل به طور نامحدود. جدید county منظور نیز بسته قمار نوار باشگاه فیلم تئاتر باغ وحش و دیگر مکانهای تفریحی یک ماه پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است.

فلوریدا گزارش 341 جدید بیمارستان پذیرش از COVID-19 بيمار در جمعه بزرگترین روزانه پرش از همه گیری آغاز شد و همراه با 9,488 جدید مورد تأیید و 67 مرگ و میر.

شهردار منظور نیز تدابیر ماسک قوانین در رستوران ها و نیاز مشتریان برای پوشیدن صورت پوشش در تمام زمانها مگر اینکه خوردن یا نوشیدن. تحت قبلی سفارش مشتریان اجازه داده شد برای حذف ماسک زمانی که آنها نشستم.

شهردار گفت: Miami-Dade پلیس خواهد شد چک کردن کسب و کار برای به اجرا درآوردن ماسک و ظرفیت قوانین و بستن موسسات در نقض.

___

هونولولو آمریکا و قاضی نمی خواهد متوقف هاوایی از اجرای قرنطینه در ورود مسافران است. ایالات متحده منطقه قاضی جیل Otake می گوید: در یک حکم است که اورژانس دستور معقول است در طول بحران بهداشت عمومی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک گروه از هاوایی و کالیفرنیا و نوادا ساکنان در تلاش برای متوقف کردن قرنطینه با پر کردن طرح دعوی در دادگاه ادعا آن است که ناعادلانه و غیر ضروری است.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige اعلام کرده است که با شروع Aug. 1 مسافران خواهد بود قادر به دور زدن قرنطینه اگر آنها تست منفی قبل از ورود به. تست برنامه است که شبیه به یک در آلاسکا است.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا در حال رفتن به چهارم جولای آخر هفته تحت کلاسیک آفتابی تابستان آسمان و جدید بهداشت سفارشات که به طور موقت قرار داده و بسیاری از سواحل محبوب محدودیت در تلاش برای جلوگیری از فراری coronavirus عفونت.

چند surfers بودند در آب در لس آنجلس’ ونیز ساحل و چند ده نفر قدم مرور یا خط ساحلی اوایل جمعه اما طبیعی روز استقلال کثیری گم شده است.

با تست نشان دادن افزایش COVID-19 رای مثبت و افزایش بستری شدن در بیمارستان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نورد به عقب و یا محدود برخی از بازگشایی بخش های کسب و کار در استان ها شامل نزدیک به سه چهارم از جمعیت این ایالت.

تعطیلات, ساحل, تعطیلی آغاز شد و جمعه از لس آنجلس شمال از طریق ونتورا و سانتا باربارا شهرستان. به جنوب در اورنج کانتی بسیار محبوب سواحل مانند هانتینگتون و نیوپورت شد به شنبه و یکشنبه در حالی که سن دیگو انجام طرح هر خاموش شدن ناگهانی. بسیاری از شمال کالیفرنیا سواحل باز بود اما پارکینگ بسته شد در برخی از کاهش پتانسیل تراکم.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس می گوید: “ما نیاز به قرار داده تا مبارزه در حال حاضر” در طول یک اوج در زمان موج این بیماری همه گیر کوروناویروس — به جای تمرکز در زمانی که موج دوم ممکن است آمده است.

دکتر مایکل رایان گفت: جهان بسیار بهتر خواهد بود در مبارزه با موج دوم اگر مردم می توانند یاد بگیرند که درس مبارزه با موج اول.

که مقامات تاکید ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله و بهداشت توسط افراد همراه با تماس ردیابی و ردیابی موارد توسط مقامات بهداشتی به عنوان استراتژی کلیدی برای مبارزه با ویروس. آنها می گویند دولت ها و افراد باید حد فاصل خود را با سیاست ها و رفتار بر اساس شیوع این وضعیت در کشور خود.

رایان گفت: جهان بود تجربه “دومین قله در موج اول” — یک وضعیت که در آن ویروس بوده است سرکوب به اندازه کافی برای سرکوب انتقال برای پایان دادن به یکی از اولین.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net