آخرین: آفریقای جنوبی گزارش رکورد روزانه عفونت

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی اعلام کرده است یکی دیگر از رکورد روزانه تعداد تایید coronavirus موارد با 9,064 به آفریقا ترین کشور توسعه یافته نشان می دهد نشانه هایی از فشار در مقابله با این بیماری همه گیر.

سی درصد از آفریقای جنوبی بیش از 177,000 موارد در حال حاضر در آفریقای جنوبی استان که شامل ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا.

بیش از 2900 نفر در کشور فوت کرده اند. قاره آفریقا به طور کلی بیش از 433,000 تایید ویروس موارد است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— و `بد شانسی’: جولای چهارم را تست آمریکایی’ نظم و انضباط

— آفریقای جنوبی بیمارستان های فرح برای افزایش ویروس بیماران

— انگلستان تکه قرنطینه برای برخی از بازدید کنندگان بارها به عنوان مجموعه ای برای بازگشایی

— ویژه دادگاه فرانسه دستور داده است تا تحقیقات از سه فعلی یا سابق وزرای دولت خود را اداره coronavirus بحران است. تحقیقات ناشی از شکایت در دیوان عدالت جمهوری هدف قرار دادن نخست وزیر سابق ادوارد Philippe که استعفا جمعه و فعلی و قبلی فرانسه وزرای بهداشت.

— کالیفرنیا رستوران در حال پرداخت قیمت سنگین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان فضای ناهارخوری شده است تعطیل, برای دومین بار در سراسر بسیاری از دولت است.

— هوایی فرانسه و منطقه ای فرعی هاپ اعلام کرده اند 7,500 کاهش شغل بعد از این ویروس همه گیر مبتنی اکثر پروازها و تاریک چشم انداز برای آینده سفر هوایی

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

لس آنجلس — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است هشدار مقامات منتخب محلی که آنها در معرض خطر از دست دادن کمک های مالی دولت اگر آنها نمی, اجرای دستورات بهداشتی را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر.

Newsom نورد به عقب و یا محدود برخی از کسب و کار بازگشایی در لس آنجلس و 20 سایر استان ها در حال حاضر از جمله سن دیگو. به تازگی بازگشایی میله داخلی رستوران ناهار خوری و دیگر سرگرمی های داخلی سالن بودند دستور داد بسته شده در این شهرستان برای حداقل سه هفته.

حدود 200 بازرسان دولتی دامن زده بیرون جمعه به دنبال متخلفان بیش از این طولانی چهارم جولای آخر هفته. جدید اجرای اعتصاب تیم صادر هفت استناد در روز اول خود را از عملیات.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — مقامات در کالیفرنیا می گویند دو بیشتر زندانیان محکوم به اعدام کرده اند از آشکار عوارض ناشی از کروناویروس در میان شیوع است که آلوده به 40 درصد از زندانیان در زندان ایالتی سن کوئنتین.

اصلاحات بخش می گوید اسکات ارسکین و مانوئل ماچادو Alvarez جمعه درگذشت.

ارسکین بود اعدام برای 1993 قتل دو پسر 9 و 13 در سن دیگو. آلوارز وجود دارد برای یک سال 1987 سری از جرایم که شامل تجاوز به عنف و سرقت carjacking و قتل در ساکرامنتو.

وجود دارد در حال حاضر شده است دو ده و میر ناشی از COVID-19 در کالیفرنیا ،

____

پنجره, سنگ, Ariz. — قبیله ای پلیس برای ملت ناواهو و جدید مکزیک گارد ملی برنامه ریزی برای اجرای مقررات منع رفت و آمد را تعطیل رزرو ناواهو در چهارم جولای آخر هفته.

آلاینده رزرو شده است و در تلاش برای مهار یک شیوع کروناویروس. قبیله ای رئیس جمهور جاناتان Nez می گوید حکومت نظامی را اجرا خواهد کرد از 8 بعد از ظهر جمعه تا ساعت 5 شنبه. او می گوید این اولین بار است که از سه روز متوالی آخر هفته مستندات.

نيز هشدار می دهد که اجرای قانون در رزرو است که در دهانه در بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا خواهد بود سخت است.

قبیله گزارش 64 جدید تایید coronavirus موارد جمعه و دو مرگ و میر بیشتر.

___

میامی — به عنوان coronavirus عفونت افزایش در سراسر فلوریدا و مسئولين بيمارستان عصبی حساب خود را در دسترس تخت های مراقبت ويژه دولت پرجمعیت ترین شهرستان است بسته شدن دوباره, اعمال مقررات منع رفت و آمد و بسته شدن سواحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته شامل گسترش یافته است.

میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez گفت: 10 شب تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد آغاز می شود و جمعه شب را در محل به طور نامحدود. جدید county منظور نیز بسته قمار نوار باشگاه فیلم تئاتر باغ وحش و دیگر مکانهای تفریحی یک ماه پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است.

فلوریدا گزارش 341 جدید بیمارستان پذیرش از COVID-19 بيمار در جمعه بزرگترین روزانه پرش از همه گیری آغاز شد و همراه با 9,488 جدید مورد تأیید و 67 مرگ و میر.

شهردار منظور نیز تدابیر ماسک قوانین در رستوران ها و نیاز مشتریان برای پوشیدن صورت پوشش در تمام زمانها مگر اینکه خوردن یا نوشیدن. تحت قبلی سفارش مشتریان اجازه داده شد برای حذف ماسک زمانی که آنها نشستم.

شهردار گفت: Miami-Dade پلیس خواهد شد چک کردن کسب و کار برای به اجرا درآوردن ماسک و ظرفیت قوانین و بستن موسسات در نقض.

___

هونولولو آمریکا و قاضی نمی خواهد متوقف هاوایی از اجرای قرنطینه در ورود مسافران است. ایالات متحده منطقه قاضی جیل Otake می گوید: در یک حکم است که اورژانس دستور معقول است در طول بحران بهداشت عمومی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک گروه از هاوایی و کالیفرنیا و نوادا ساکنان در تلاش برای متوقف کردن قرنطینه با پر کردن طرح دعوی در دادگاه ادعا آن است که ناعادلانه و غیر ضروری است.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige اعلام کرده است که با شروع Aug. 1 مسافران خواهد بود قادر به دور زدن قرنطینه اگر آنها تست منفی قبل از ورود به. تست برنامه است که شبیه به یک در آلاسکا است.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا در حال رفتن به چهارم جولای آخر هفته تحت کلاسیک آفتابی تابستان آسمان و جدید بهداشت سفارشات که به طور موقت قرار داده و بسیاری از سواحل محبوب محدودیت در تلاش برای جلوگیری از فراری coronavirus عفونت.

چند surfers بودند در آب در لس آنجلس’ ونیز ساحل و چند ده نفر قدم مرور یا خط ساحلی اوایل جمعه اما طبیعی روز استقلال کثیری گم شده است.

با تست نشان دادن افزایش COVID-19 رای مثبت و افزایش بستری شدن در بیمارستان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نورد به عقب و یا محدود برخی از بازگشایی بخش های کسب و کار در استان ها شامل نزدیک به سه چهارم از جمعیت این ایالت.

تعطیلات, ساحل, تعطیلی آغاز شد و جمعه از لس آنجلس شمال از طریق ونتورا و سانتا باربارا شهرستان. به جنوب در اورنج کانتی بسیار محبوب سواحل مانند هانتینگتون و نیوپورت شد به شنبه و یکشنبه در حالی که سن دیگو انجام طرح هر خاموش شدن ناگهانی. بسیاری از شمال کالیفرنیا سواحل باز بود اما پارکینگ بسته شد در برخی از کاهش پتانسیل تراکم.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس می گوید: “ما نیاز به قرار داده تا مبارزه در حال حاضر” در طول یک اوج در زمان موج این بیماری همه گیر کوروناویروس — به جای تمرکز در زمانی که موج دوم ممکن است آمده است.

دکتر مایکل رایان گفت: جهان بسیار بهتر خواهد بود در مبارزه با موج دوم اگر مردم می توانند یاد بگیرند که درس مبارزه با موج اول.

که مقامات تاکید ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله و بهداشت توسط افراد همراه با تماس ردیابی و ردیابی موارد توسط مقامات بهداشتی به عنوان استراتژی کلیدی برای مبارزه با ویروس. آنها می گویند دولت ها و افراد باید حد فاصل خود را با سیاست ها و رفتار بر اساس شیوع این وضعیت در کشور خود.

رایان گفت: جهان بود تجربه “دومین قله در موج اول” — یک وضعیت که در آن ویروس بوده است سرکوب به اندازه کافی برای سرکوب انتقال برای پایان دادن به یکی از اولین.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de