آخرین: که خواستار تمرکز بر موج اول از coronavirus

ققنوس آریزونا رسیده قله های جدید در بستری شدن در بیمارستان و اتاق اورژانس نشان می دهد دولت تنها تشدید به عنوان یک coronavirus نقطه داغ.

مقامات بهداشتی دولت می گویند ظرفیت بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه است که در تمام زمان بالا از 91 درصد.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری شنبه به دلیل مشکوک یا تایید مورد COVID-19 بود 3,013 با توجه به Arizona Department of Health Services. این اولین بار رسیدن به 3000 بود.

افرادی که رفت به استروژن به دلیل COVID-19 علائم شماره ثبت 1,847 فتح کند گرفته شد نزدیک به 500 بیش از یک روز پیش از آن.

دولت روز جمعه گزارش داد 4,433 مورد تأیید و 31 مرگ و میر. کل می ایستد در 91,858 موارد و 1,788 مرگ و میر.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— فلوریدا گزارش نزدیک به 9,500 جدید ویروس موارد است.

— تایید coronavirus موارد در حال افزایش است که 40 50 متحده است.

— کیم جونگ سازمان ملل: کره شمالی به نگه دارید تا ویروس مبارزه است.

— آفریقای جنوبی بیمارستان های فرح برای افزایش ویروس بیماران.

— بارها در انگلستان می تواند بازگشایی در روز شنبه برای اولین بار از آنها بسته بودند در 20 مارس به عنوان بخشی از coronavirus مستند. کسانی که بازگشایی را به مطمئن شوید که آنها امن برای کارکنان و مشتریان به طور یکسان.

— با کروناویروس مربوط به محدودیت ها کاسته شود و درجه حرارت بالا رفتن از مردم هجوم آوردند به ساحل نیوجرسی. و با چهارم جولای تعطیلات در افق که ساخت برخی از مردم عصبی است.

— نزدیکی کشورهای آمریکای جنوبی در حال دست و پنجه نرم کردن با کنترل نشده و گسترش رمان coronavirus اما پاراگوئه به نظر می رسد برای کنترل این بیماری است. آن را تا به حال فقط چند هزار مورد تأیید و چند ده مرگ و میر.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

نیویورک — ایالت نیویورک گزارش 918 جدید کروناویروس عفونت و نه مرگ رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

این اولین بار بیش از 900 عفونت های جدید گزارش شده پس از 12 ژوئن هنگامی که 916 نفر تست مثبت برای این ویروس در سطح ایالت.

“بیش از 900 موارد جدید در نیویورک دیروز در حالی که به نمایندگی فقط 1.38% از آزمون یادآوری است که این ویروس هنوز هم در اینجا” فرماندار دموکرات در انتشار اخبار گفت.

او افزود: “من نمی توانم به اندازه کافی تکرار است که ما اقدامات امروز — کسانی که از افراد هوشمند و پس از تمام اقدامات احتیاطی و دولت های محلی اجرای دولت دستورالعمل — تعیین خواهد کرد که جهت این اعداد است.”

___

BATON ROUGE, La., — تنها 63 ایالت لوئیزیانا زندانیان زندان منتشر خواهد شد از طریق کردند برنامه ای است که مقامات دولتی طراحی و توسعه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

لوئیزیانا وزارت اصلاحات ایجاد یک نقد و بررسی پنل در ماه آوریل در نظر بگیرید تا به 1100 دولت زندانیان از زندان به صورت موقت آزاد است. مدافع روزنامه گزارش پانل مورد بررسی کمتر از 600 موارد قبل از آن به حالت تعلیق در ژوئن 5, زمانی که, لوئیزیانا, وارد, فاز 2 از بازگشایی.

حدود 100 نفر مورد تایید قرار گرفت و 63 منتشر خواهد شد اصلاحات سخنگوی وزارت کن Pastorick گفت. لوئیزیانا کشور بالاترین حبس نرخ با حدود 32,000 زندانیان.

اکثر زندانیان در نظر گرفته شده بودند در زندان های محلی و نه زندانها در این مقاله گزارش شده است. نامزدها بود ظرف شش ماه از تاریخ انتشار خود را در میان معیارهای دیگر. هیچ کس محکوم به جرم و جنایت خشونت آمیز و یا جنسی جرم در نظر گرفته شد. جلسات نبودند به روی عموم باز و طرفداران با انتقاد از برنامه ریزی برای آن دامنه محدود.

شانزده زندانی در لوئیزیانا زندانها کشته شده اند از coronavirus با توجه به اصلاحات وزارت اطلاعات.

لوئیزیانا ثبت بزرگترین روزانه coronavirus مورد سنبله پس مارس روز چهارشنبه با نزدیک به 2,100 موارد جدید.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro تصویب یک قانون نیاز به ماسک در خیابان ها و در حمل و نقل عمومی برای کمک به جلوگیری از عفونت کروناویروس.

او وتو بند نیاز به ماسک در کلیساها و مدارس و مغازه ها و کارخانه ها. Bolsonaro می گوید: وادار کردن مردم به استفاده از ماسک در چنین مکان هایی می تواند نقض حقوق مالکیت است.

او همچنین وتو یک ماده را قادر می سازد به دولت ارائه ماسک به گروه های آسیب پذیر و نیاز به موسسات تجاری به ارائه ماسک به کارکنان خود را.

به عنوان در ایالات متحده استفاده از ماسک تبدیل به ستیز و گاهی سیاسی در برزیل. Bolsonaro فقط گاه به گاه را پوشش می دهد چهره خود را در اغلب mingles با جمعیت.

حتی در شهرستانها که در آن ماسک شده اند الزامی رعایت و اجرای قانون شده اند انگار.

شهرستانها برزیل در ماه گذشته آغاز شده و محدودیت های بلند حتی به عنوان COVID-19 موارد و مرگ و میر افزایش یافت. آمریکای لاتین, پرجمعیت ترین کشور تایید کرده است بیش از 61,500 کشته و نزدیک به 1.5 میلیون عفونت و دوم بسیاری در جهان پس از آمریکا

کارشناسان می گویند هر دو undercounts با توجه به کمبود گسترده تست. در روز پنج شنبه, برزیل گزارش دوم خود را-بالاترین افزایش روزانه در موارد بیش از 48000 و حدود 1200 مرگ و میر.

___

HARRISBURG, Pa. — رژیم صهیونیستی. تام گرگ دولت در پیوستن به مقامات بهداشت در Allegheny County و فیلادلفیا در توصیه که مردم از بازگشت به پنسیلوانیا از coronavirus نقطه داغ به ماندن در خانه برای 14 روز.

دموکراتیک فرماندار دولت خاص زیر 15 می گوید: آلاباما, Arizona, California, California, Florida Georgia, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی تگزاس و یوتا.

افزایش تعداد COVID-19 عفونت در منطقه پیتسبورگ کمک درایو پنسیلوانیا تعداد تایید موارد جدید به 667 دولت در بخش بهداشت و درمان روز جمعه گفت.

گرگ صادر گسترده تر سفارش به پوشیدن ماسک این هفته است. پنج جمهوریخواهان مجلس نمایندگان با صدور بیانیه ای سوال علم پشت با استفاده از یک ماسک حاوی ویروس است.

پنسیلوانیا تایید مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش 34 به بیش از 6,700. شده اند وجود دارد تقریبا 89,000 موارد تایید شده.

___

میامی — فلوریدا گزارش 9,488 جدید مورد تأیید و 67 مرگ و میر یک روز پس از تنظیم جدید رکورد روزانه با بیش از 10 ، 000 موارد است.

دولت در بخش بهداشت و درمان را شمارش از بستری شدن در بیمارستان شد و بالاتر جمعه در 341 جدید پذیرش یکی از بزرگترین روزانه را افزایش می دهد از همه گیری آغاز شد. میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez اشاره کرد کمبود نیروی انسانی در بیمارستان ها در اعلام جدید حکومت نظامی آغاز جمعه.

ایالت حدود 20 درصد از تعداد تخت در حال حاضر در دسترس هر چند برخی از بیمارستان ها باید ظرفیت اضافی است که می تواند تبدیل به مراقبت های ويژه.

ده دموکراتیک قانون گذاران خواست فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز جمعه به نیاز فلوریدا به پوشیدن ماسک. آنها می خواهند فرماندار را ماسک اجباری در فضاهای عمومی داخل و خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. خواه فرماندار مقاومت کرده است کسانی که تماس.

“این است که یک حزبی مسئله این است مسئله مرگ و زندگی” قانونگذاران گفت: در نامه ای به DeSantis. “این کوچک اما مهم حرکت خواهد عواقب بزرگ برای خوب بیشتر است.”

___

نایروبی کنیا و بوروندی دولت جدید به نظر می رسد به معکوس البته اعلام غربالگری مشکوک خوشه از coronavirus.

وجود دارد بدون نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در بروندی است که 170 تایید ویروس موارد است. این برنامه توسعه سازمان ملل متحد اهدا 14 میلیون ماسک همراه با دیگر تجهیزات به شرق کشور آفریقایی در روز جمعه.

بوروندی دولت قبلی گفته بود الهی حفاظت کفایت خواهد کرد و آن را لگد سازمان بهداشت جهانی کشور مدیر.

در حال حاضر دولت در حال انجام نمایش فیلم همراه با ارائه ارزان صابون و کاهش صورتحساب آب. اما وزیر بهداشت Thaddee Ndikumana باقی می ماند مشکوک از خارج تحت تاثیر قرار: “ما هرگز قبول واکسن از COVID-19 دلیل Burundian مردم هستند نه یک میدان آزمایش است.”

___

رم — فرماندار ایتالیا ونتو در شمال شرقی منطقه می گوید او را سرکوب افرادی که تست مثبت اما حاضر به قرنطینه یا دادن اطلاعات به مقامات بهداشتی در مورد تماس های اخیر برای ردیابی.

روز پس از کمتر از یک دوجین روزانه تایید عفونت, Veneto جدید موارد به 20 افزایش یافته است در روز پنج شنبه. رژیم صهیونیستی. لوکا Zaia می گوید هفته آینده او را در حال حاضر فرمان جدید با هدف اطمینان از کسانی که تست مثبت ماندن در خانه در انزوا تا زمانی که آزمایش های بیشتر نشان می دهد آنها را پاکسازی ویروس.

گفت: Zaia: “اگر ما همچنان به رفتن در اطراف بدون ماسک در جمعیت همچنان به دادن اعتبار به توطئه مؤمنان کسانی که فکر می کنم این ویروس اختراع شد توسط بزرگ داروسازی مریخ یا آمد روی برخی از سفینه فضایی آن را اجتناب ناپذیر” که ونتو را مورد اعداد دوباره طلوع خواهد کرد.

ونتو که در اوایل تاکید گسترده تست شده تنها بخشی از موارد تایید شده و مرگ و میر ناشی از آن همسایه لومباردی تا کنون ایتالیا بدترین زده منطقه است.

___

اسلام آباد — وزیر امور خارجه پاکستان شاه محمود قریشی اعلام کرد او را آزمایش مثبت برای coronavirus.

او می گوید که احساس می شود یک کمی تب” بلافاصله قرنطینه در خانه و بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.

قریشی ارشد ترین مقام دولتی به قرارداد ویروس. پاکستان عفونت رای شده است به طور پیوسته صعود به عنوان نخست وزیر عمران Khaneased محدودیت گفت: اقتصاد شکننده خواهد سقوط تحت سخت مستند و فقیرترین رنج می برند بیشتر است.

خان رفته در تلویزیون ملی به درخواست پاکستانی ها به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله اما اکثریت قریب به اتفاق تا حد زیادی نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی. تایید عفونت رسیده 221,896 روز جمعه و بیش از 4500 مرگ و میر. پاکستان عقب کشیده در تست به حدود 20,000 آزمون در روز از بیش از 32,000.

چهار نمایندگان مجلس باید درگذشت COVID-19 بیماری یکی از فدرال مقننه و سه استانی نمایندگان مجلس.

___

بلگراد, صربستان — صربستان اعلام کرد که بیشترین تعداد مرگ و میر روزانه از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور بالکان به عنوان مقامات اعلام شرایط اضطراری در پایتخت, Belgrade.

مقامات می گویند که 11 نفر فوت کرده اند و وجود دارد 309 جدید تایید موارد در 24 ساعت گذشته. این در مقایسه با بالاترین قبلی روزانه شکل نه مرگ و میر در مارس 14.

صربستان رفته از یک مستند به تقریبا کل آرامش اجازه می دهد تماشاگران به فوتبال و تنیس سالن و بازگشایی کاباره ها. منتقدان دولت گفته اند این بود که به دلیل پوپولیستی مقامات می خواستم به نگه داشتن 21 ژوئن انتخابات پارلمانی که محکم گرفتن خود را در قدرت است.

در بلگراد بحران تیم در روز جمعه گفت: کاباره ها و کافه ها بسته خواهد شد بین 11 p. m. و 6 صبح و اجتماعات محدود به 100 نفر در داخل و 500 خارج از منزل. کسانی که نه با پوشیدن ماسک در فضاهای بسته صورت دقیق جریمه.

اقدامات اضطراری نیز معرفی شده اند در دیگر شهرهای صربستان که در آن بیمارستان ها غرق شده اند COVID-19 بيمار در روز های اخیر.

بلگراد مقامات گفت: قوانین مورد بررسی قرار خواهد گرفت در دو هفته. تا کنون وجود داشته است 25,504 مورد تأیید و 298 مرگ و میر در صربستان.

___

بخارست, رومانی — تنها حدود یک سوم از تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران در دسترس هستند در رومانی پس از یک هفته در آن کشور شده است ورود روزانه صدها نفر از موارد.

در آخرین روز تعداد موارد تایید شده افزایش 420 یکی از بالاترین روزانه را افزایش می دهد در رومانی پس از آغاز شیوع آن در پایان ماه فوریه.

“ما شروع به انتقال بخش مراقبت های بیماران بین بیمارستان های مختلف برای اطمینان از آنها هنوز هم یک تخت در دسترس” گفت: Nelu Tataru رومانی وزیر بهداشت.

Tataru و دیگر مقامات نسبت به افزایش به یک شکست توسط مقامات محلی در برخی از بخش هایی از رومانی به وضوح ارتباط برقرار کنید به این که خطر از ویروس حذف نشده بود پس از کاهش آن مستند در مه 15.

تعداد موارد تایید شده در رومانی رسیده تقریبا 28,200 و 1,708 مرگ و میر.

___

میامی — شهردار فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان جدید صادر شده یک شبه حکومت نظامی بود و برخی از کسب و کار است که بازگشایی در ماه ژوئن.

میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez می گوید: 10 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد آغاز می شود و جمعه شب را در محل به طور نامحدود. سفارش بسته قمار سینما و دیگر مکانهای تفریحی.

“این حکومت نظامی به معنای متوقف کردن مردم از جسارت و حلق آویز کردن با دوستان در گروه که نشان داده است به گسترش این ویروس به سرعت در حال” Gimenez در بیانیه ای گفت.

در روز پنج شنبه فلوریدا گزارش جدید رکورد روزانه از 10,109 COVID-19 موارد مثبت. دولت در بخش بهداشت و درمان در روز پنج شنبه اندکی 325 جدید کروناویروس بستری شدن در بیمارستان در فلوریدا یکی از بزرگترین 24 ساعته میپرد.

66 سال Gimenez اشاره کرد کمبود نیروی انسانی در بیمارستان های محلی در اعلام مقررات منع رفت و آمد.

کوبا متولد جمهوریخواه قبلا اعلام کرده بود در سواحل خواهد بود بسته بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

___

پکن – مقامات در چین پایتخت می گویند 10 میلیون نفر آزمایش شده است برای coronavirus.

نمونه ها جمع شده و از 10.4 میلیون نفر حدود نیمی از جمعیت این شهر از طریق پنج شنبه و آزمون های تکمیل شده در حدود 10.1 میلیون, با توجه به ژانگ Qiang یک حزب کمونیست رسمی

شروع پنج شنبه, مقامات می گویند پکن خواهد بالابر نیاز است که هر کسی خروج از شهر باید یک منفی coronavirus نتیجه آزمون در هفت روز گذشته. مقامات اعمال نیاز به تست و محدود عازم ناحیه دور دست سفر پس از شیوع ظهور سه هفته پیش.

مقامات شهر پکن گزارش دو مورد جدید در قبلی دوره 24 ساعته بالا بردن مجموع تایید کرد در سه هفته شیوع به 331.

___

لندن — آمار و ارقام رسمی نشان می دهد نزدیک به 20 ، 000 مراقبت از ساکنان خانه در انگلستان و ولز درگذشت پس از ابتلا به کروناویروس متشکل از نزدیک به 40 درصد از COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

در ارزیابی خود از مرگ گواهینامه بین 2 مارس و ژوئن 12, دفتر آمار ملی پیدا کرده است 19,394 مراقبت از ساکنان خانه ذکر “رمان کوروناویروس” به عنوان علت مرگ. که 29.3 درصد از مرگ و میر ناشی از مراقبت از ساکنان خانه در طول دوره.

چوب خط حساب کردن شامل تمام مراقبت از ساکنان خانه که با درگذشت coronavirus یا در مراقبت از خود در منزل یا در بیمارستان است. حدود سه چهارم از مرگ و میر در زمان مراقبت از خانه با مردان بیشتر در معرض مرگ ناشی از این ویروس بیش از زنان است.

مقایسه آمار و ارقام نشان می دهد که انگلیس به عنوان یک کل – از جمله اسکاتلند و ایرلند شمالی موفق به مهار شیوع در مراقبت از خانه همراه با کشورهای دیگر است.

نخست وزیر بوریس جانسون اذعان کرد و آن را یک “کاملا پر از بدبختی زمان” و دولت “را به مناسب بررسی است.”

___

رام الله-کرانه باختری — فلسطینی است که تحمیل پنج روز مستند پس از موج در coronavirus عفونت در کرانه.

شروع جمعه ساکنان شهر دستور داد تا در خانه باقی می ماند مگر اینکه آنها نیاز به خرید مواد غذایی و یا دارو. جنبش بین شهرستانها و شهرهای کوچک است که به شدت محدود شده است.

هم اسرائیل و هم فلسطینی اعمال محدودیت های گسترده در ماه مارس که تا حد زیادی موفق در مهار شیوع بیماری خود را. اما به عنوان محدودیت برداشته شده است در هفته های اخیر تعداد موارد جدید است رسید در اسرائیل و کرانه باختری است.

در دو هفته گذشته فلسطینی ها مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 1700 تایید coronavirus موارد در بانک غرب شهر الخلیل و صدها نفر دیگر در بیت لحم و نابلس.

تشکیلات خودگردان فلسطین که بر بخش هایی از اسرائیل و کرانه گزارش شده بیش از 3000 موارد و حداقل 10 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد. اسرائیل گزارش کرده است بیش از 27,000 موارد و حداقل 326 مرگ و میر.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس محاصره بخش گردشگری برخی از خبر خوب پس از آنکه دولت اعلام کرد که انگلستان مسافران خواهد بود اجازه ورود به شرق مدیترانه در کشور جزیره ای در ماه آینده بدون اجباری 14 روز در قرنطینه.

اما وزیر بهداشت Constantinos Ioannou می گوید که هنوز هم بستگی دارد که آیا انگلستان coronavirus عفونت نرخ اقامت در زمان جزر کم.

Ioannou گفت که از اوت. 1, بریتانیا, گروه بندی می شود و با 14 کشور دیگر از جمله فرانسه و ایتالیا و اسپانیا که در آن مسافران مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن یک گواهی سلامت اعلام آنها coronavirus-رایگان سه روز قبل از سوار شدن به یک پرواز.

انگلیسی ها ساخته شده تا یک سوم از قبرس 4 میلیون ورود توریست در سال گذشته است.

گردشگری مقامات می گویند جولای به نظر می رسد به یک مجسمه نیم تنه از نظر بازدید کنندگان با وجود زودتر امیدوار است که گردشگران داخلی خواهد گله به این جزیره به دلیل آن به حداقل ميزان عفونت.

14-قرنطینه باقی مانده است در اثر برای مسافران از روسیه — کلید دیگر در بازار است. معاون وزیر گردشگری Savvas Perdios می گوید وجود دارد امید برای احیای بازار روسیه بعد از آن در سال.

Ioannou می گوید برنامه وجود دارد برای پنج برابر افزایش در تصادفی COVID-19 تست از ورود مسافران در دو فرودگاه. در حال حاضر حدود 15 درصد از ورود مسافران در حال آزمایش هستند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de