اتباع هستند در این زمینه اما آنها باقی می ماند ؟

اتباع واشنگتن’ Wilmer Difo (1) به عنوان اتباع واشنگتن برگزاری اولین اردوی آموزشی کار کردن در اتباع ورزشگاه چهار شنبه, جولای 3, 2020, در واشنگتن است.

AP/اندرو بیلبائو

یک اتباع خمیر آماده به آمار زمین به عنوان اتباع واشنگتن برگزاری اولین اردوی آموزشی کار کردن در اتباع ورزشگاه چهار شنبه, جولای 3, 2020, در واشنگتن, d. C.

جاناتان وارنر/fardia electronics

اتباع واشنگتن’ Michael A. Taylor (3) زمینه یک توپ به عنوان اتباع واشنگتن برگزاری اولین اردوی آموزشی کار کردن در اتباع ورزشگاه چهار شنبه, جولای 3, 2020, در واشنگتن است.

AP/اندرو بیلبائو

اتباع واشنگتن shortstop گنج ترنر طول می کشد عمل پنبه حلاجی شده به عنوان اتباع واشنگتن برگزاری اولین اردوی آموزشی کار کردن در اتباع ورزشگاه چهار شنبه, جولای 3, 2020, در واشنگتن است.

AP/اندرو بیلبائو

یک قلب قابل مشاهده است در مرکز میدان با حروف “DC” به عنوان اتباع واشنگتن خود را نگه دارید برای اولین بار آموزش بیس بال اردوگاه کار کردن در اتباع ورزشگاه چهار شنبه, جولای 3, 2020, در واشنگتن است.

AP/اندرو بیلبائو

این باید بزرگترین آخر هفته از فصل بیس بال برای اتباع واشنگتن – یک مسابقه برگشت با Houston Astros – تیم آنها ضرب و شتم در مسابقات جهانی است.

همچنین قرار است به بازگشت مدیر سابق گرد و خاکی بیکر در حال حاضر هوستون مدیر.

طرفداران همچنین می خواهم که این فرصت را به اجازه Astros می دانید که چگونه آنها احساس خود را در مورد ثبت نام-سرقت رسوایی.

به جای آن وجود خواهد داشت هیچ بازی و هیچ طرفداران.

نیم فصل در حال حاضر شده است از بین برود اما لیگ اصلی بیس بال گفت: اگر آنها می توانید نگه دارید COVID-19 در خلیج آنها را امتحان کنید و بازی 60 بازی.

با این امید در ذهن واشنگتن بازگشت به میدان در اتباع پارک برای اولین بار پس از مسابقات جهانی در ماه اکتبر.

آنها سه هفته به آماده شدن برای اولین بازی خود را در یک خلاصه و فصل مختلف.

شما می توانید آن را بهار آموزش 2.0 و یا در اردوگاه تابستانی است اما در هر صورت مدیر دیو مارتینز می داند که آنها لازم نیست که زمان زیادی را برای دریافت آماده است.

“بسیاری از بچه ها خوب نگاه کنید واقعا خوب” مارتینز گفت. “این بچه ها در اینجا و آنها آماده است. آنها را در درک آنچه که ما در حال تلاش برای انجام و آنها درک کنند که آنها باید آن را انجام دهد به سرعت.

“این چیزی است که شما ساخت تا به تدریج. ما را به بیرون می آیند و ما باید آماده رفتن” مارتینز گفت.

مدیر کل Mike Rizzo گفت: او دوست داشت که آنچه که او را دیدم از او کهنه کار تیم در اولین روز آموزش با توجه به اخراج از آخرین روز بهار آموزش.

“نوک کلاه به دیوی و مربیان که ماند روی بازیکنان” ریزو گفت. “ما در آنجا ماند و در تماس دائم با همه بازیکنان که در نظر گرفته شدند ما 60-man فهرست.”

مطبوع یک چیز است اما رعایت پروتکل های ایمنی در نهایت ثابت کند مهم تر است.

قبل از شروع تمرینات تیم کامل مورد آزمایش قرار گرفت و سپس قرنطینه به مدت 48 ساعت تا آنها پاک شد.

اما مارتینز گفت: این بازیکنان و کارکنان اقدامات پس از تست تمرین و بازی روز که متفاوت خواهد بود به عنوان آنها تنظیم روال.

“شما نمی توانید فقط ترک ورزشگاه و رفتن به یک رستوران و بیرون رفتن” مارتینز گفت. “شما کردم واقعا تمرکز بر روی هم تیمی های خود و آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا. و این است که به نگه داشتن همه امن است.”

ریزو همچنین گفت که در نظر او امن ترین تیم به پایان خواهد رسید تا تبدیل شدن به بهترین تیم در این چگال فصل است. از آن خواهد شد فشار بر بازیکنان خود را برای حفظ ایمنی در خارج از ورزشگاه و که انجام خواهد شد به عنوان یک تیم تلاش کنند.

“اگر ما می خواهید را به نفع خود ما را به ماندن با هم” ریزو گفت. “بدون بیرون رفتن از ماندن به عنوان امن به عنوان شما می توانید در این هتل و خودمان را بهترین فرصت برای نگه داشتن امن فهرستی سالم فهرست. اگر ما در انجام این کار ما باید به عنوان یک فرصت به عنوان کسی برنده.”

از آن خواهد شد نه ماه پس از برنده سری جهانی. مارتینز گفت که او نمی تواند صبر کنید برای دفاع از قهرمانی خود که او قصد ندارد به شکست می شود توسط یک ویروس و سعی کنید بهترین خود را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

“من نمی صرف سه ماه جدا شده در یک مزرعه به اینجا می آیند و مریض” مارتینز گفت. “من می خواهم به مطمئن شوید که من خودم را امن بنابراین من می توانم نگه داشتن کارکنان مربیگری امن, بازیکنان, امن, و هر کس دیگری در اطراف من.”


بیشتر اخبار ورزشی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>