D-پشت’ MadBum پشت در موند تلاش می کند برای سالم ماندن در اردوگاه

ققنوس (AP) — آریزونا جدید تبادل علاوه بر مدیسون Bumgarner داشتن کمی سرگرم کننده بر روی تپه در طول تابستان اولین تمرین در روز شنبه رها کردن اسلحه کمری و شلیک fastball که buzzed گیر Stephen Vogt که به سرعت چرخید و از راه آسیب است.

هر دو بازیکن در خنده شد. برای چند لحظه بی خیال پرنیان بیس بال آشکار بود.

اما درست مثل هر کس در بیس بال ظریف راه اندازی مجدد دایاموند هستند ramping تا به صورت عجیب و غریب فصل در حالی که تلاش خود را برای سالم ماندن. این تیم قبلا نشان داد که سه بازیکن در 40-مرد فهرستی حال آزمایش مثبت برای COVID-19. مدیر Torey Briana گفت: روز شنبه یک بازیکن دیگر در 60-مرد فهرستی از آزمایش مثبت است. این تیم نشده منتشر شد هر نام و تحت تاثیر بازیکنان.

“اگر شما نگران در مورد سلامت خود را, شما نمی مراقبت از خود را مانند شما باید و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند شما باید” Bumgarner گفت. “آن خواهد بود جالب است. من فقط رفتن به نگرانی در مورد آنچه من می توانم کنترل در حال حاضر.”

Bumgarner — که امضا $85 میلیون پنج معامله در offseason تن به تن دو نوبت از زندگی تمرین پنبه حلاجی شده در روز شنبه و انداخت حدود 40 رزین. او به خصوص تیز دادن تا سه homers و چند دیگر سخت ضربه توپ.

اولین حضور خود را در دومین روز از این باشگاه در تابستان اردوگاه در تحریک تعقیب زمینه بود که سقف بسته است اما پشت پنجره پانل های باز با وجود 108-درجه آب و هوا در صحرا. Briana گفت: بزرگ چپ دست بود و هنوز هم در حال پاک در روز جمعه همین دلیل است که او حضور نداشتند باز تمرین.

Bumgarner و Briana نیست به خصوص در مورد سخت-آمار توپ در طول پنبه حلاجی تمرین جلسه گفت: این یک بخش طبیعی از ramping تا به آماده شدن برای فصل.

“من احساس بسیار خوبی با توجه به شرایط” Bumgarner گفت. “من بسیار خوشحال شد با takeaways. بدیهی است که نبود اما آن را انتظار می رود.”

گفت: Briana: “مسلما مسائل خود را کامل بود. نبود تیز. اما امروز یک روز زمانی که شما فقط سعی کنید که خاک خود را در خوشه.”

Briana روز جمعه گفت که او خوشحال بود بسیاری از تیم کوزه شد و بدیهی است که در شکل و خوب بودند و از پرتاب در طول نزدیک به چهار ماه coronavirus وقفه.

اضافه کردن 30 ساله Bumgarner بزرگترین چندین حرکت D-پشت ساخته شده در تلاش برای بستن NL غرب فاصله با لس آنجلس داجرز که برنده هفت راست عنوان بخش.

چهار-زمان-ستاره خود را صرف 11 فصل با غول سان فرانسیسکو و کمک به حق رای دادن برنده سری جهانی سه عنوان در سال 2010 ’12 و ’14. او جهان سری MVP در سال 2014. او کاملا به عنوان غالب در طول سه فصل اخیر در سان فرانسیسکو و دچار صدمات در سال 2017 و ’18.

او تن به تن یک فصل کامل در سال گذشته در پایان با یک 9-9 ضبط و 3.90 عصر در 207 2/3 نوبت.

Bumgarner باعث کمی هم بزنید در بهار آموزش در ماه فوریه زمانی که ورزشی گزارش او تا به حال شده است رقابت در بازار مال فروشان حوادث تحت نام مستعار از ماسون ساندرز و برنده $26,560 در یک تیم-roping رقابت دسامبر.

___

دنبال دیوید Brandt در توییتر www.twitter.com/davidbrandtAP

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de