DC اسقف اعظم: ملی ناآرامی ارائه می دهد ‘امکان تغییر قلب’

غم و اندوه و امید — کسانی هستند که احساسات رئیس کلیسای کاتولیک از سی مورد استفاده برای توصیف چگونه او احساس می کند در طول زمان نژادی جنجال و هیاهو.

“این بار پر کردن قلب من با غم و اندوه عمیق در درد و رنج مردم در بیماری همه گیر در نور از پیامدهای اقتصادی و همچنین در نور بدیهی است که بی رحمانه و ناعادلانه قتل مردم بی گناه” اسقف اعظم ویلتون گرگوری بالاترین-رتبه بندی سیاه و رهبر در ایالات متحده کلیسا گفت.

“اما آن را نیز پر می کند قلب من با امید به دلیل, به عنوان ما را دیده اند بسیاری از این اعتراضات شده اند فوق العاده مجمع از آمریکایی ها در سراسر, فرهنگی, نژادی, سن, منطقه ای و مذهبی انتخاب شود.”

صحبت در زوم کنفرانس به میزبانی AJC جهانی یهودی حمایت غیر انتفاعی, Gregory گفت که او امیدوار است این کشور رسیده فلات که در آن می تواند با هم کار کنند برای رسیدگی به برخی از چیزهایی که اتفاق فلش امتیاز و باعث چنین ملی اضطراب و تشویش.

“این متفاوت است, من فکر می کنم من امیدوارم که از این دوران حقوق مدنی است که تولید برخی از طرح های قانونی که انجام برخی از لحظات مهم در تاریخ ملت ما,” گرگوری گفت.

“من فکر می کنم این لحظه نیز به ما ارائه می دهد امکان تغییر قلب است.”

او گفت: بر خلاف گذشته فراخوانی برای تغییر است که هنوز پایانی و رسانه ها پوشش جنبش در یک سطح از شدت که او نمی یاد از گذشته است.

“در علاوه بر این به معترضان و پوشش این وقایع وجود دارد یکی دیگر از سرمایه گذاری است که تا به حال صورت گرفته در این سطح در قبل از لحظه — آمریکایی جامعه کسب و کار است که در حال حاضر پاسخ دهد. ورزشی, جامعه, است, پاسخ,,” او گفت:.

او امیدوار است که زمانی که کشور شروع به بحث در مورد سنگین وزن واقعیت است که نفوذ امریکا به شدت آن می تواند در مورد تغییر واقعی.

این چیزی است که او امیدوار است و نماز می خواند.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de