فراموش L. A. سیاستمداران تحت فشار قرار دادند که برای بازگشایی حالا باید حسرت به عنوان coronavirus موارد صعود ؟

مرگ و میر در لس آنجلس به حال فقط در صدر 2000 و مقامات بهداشت عمومی شد نقاشی یک سناریو ترسناک. “این بسیار غم انگیز است نقطه عطف برای ما” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: در یک کنفرانس خبری در مارس 21.

اما در حدود همان زمان برخی از شهرستان سرپرستان شد هل دادن به بازگشایی اقتصاد است. سرپرست جانیس هان خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که در همان هفته اجازه می دهد تا خرده فروشان به بازگشایی در ظرفیت محدود.

و سرپرست کاترین Barger زیر هفته همکاری یک حرکت با هان در هیئت ناظران دیدار که منجر به این شهرستان بازگشایی. L. A. شهرستان گفت: بر اساس داده بود مسطح منحنی و از آن زمان به جلو حرکت کند. به زودی نه تنها در آرایشگاه و سالن بازگشایی بلکه تمام خرده فروشان در 50 درصد ظرفیت است.

یک ماه بعد همه گیر است roared به عقب وادار کردن مقامات بهداشت عمومی برای معکوس کردن برخی از بازگشایی تلاش. Newsom روز چهارشنبه دستور داد تا 19 استان ها از جمله L. A., برای توقف بازدیدکننده داشته است به داخل سالن رستوران ها, میله, wineries و مزه اتاق, مراکز تفریحی سینما, باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق به صورت سه بعدی هفته.

تبلیغات

هیچ تاسف از سرپرستان?

نه Barger. او می ایستد شرکت در نظر او که کسب و کار باید مجاز به باز باقی می ماند حداقل در برخی از ظرفیت. هان و دیگر سرپرستان اما محتاط تر هستند.

“من نمی باید هر گونه تاسف در مورد سرعت که در آن ما بازگشایی شد چون من احساس ما بسیار عمدی در چگونه ما به عنوان یک شهرستان نقل مکان کرد که به جلو” Barger گفت. “درس های آموخته شده در ادراک ما نیست استرس به اندازه کافی است که فقط به خاطر اینکه ما در حال بازگشایی این معنا نیست که ویروس نیست بسیار هنوز هم در جامعه.”

اما او پشتیبانی یکی دیگر از خاموش کردن?

تبلیغات

“من می خواهم سخت فشرده برای حمایت از عقب و تعطیلی کامل دوباره” Barger در مصاحبه ای گفت: روز شنبه. “مردم وجود دارد خارج وجود دارد که واقعا تعجب اگر آنها در حال رفتن به یک کسب و کار برای بازگشت به, و یا اینکه آیا مردم می رویم به خواهید به بازگشت به.”

در حالی که Barger تنها جمهوری خواه بر آنچه مسلما پیشرفته ترین هیئت ناظران در تاریخ آن باقی مانده است با احتیاط بیشتر خاموش شدن ناگهانی هان گفت: بیشتر کسب و کار ممکن است نیاز به نزدیک به محافظت از مردم است.

“صادقانه به شما بگویم ما می دانستند که چگونه از آن دشوار خواهد بود به reclose و به آن راه رفتن به عقب” هان گفت. “ما می دانستیم که نمی خواهد بیش از خوب است اما ما باید به سمت راست در حال حاضر.

“ما ممکن است تلاش کرده اند به عقب بر گردیم به حالت عادی بیش از حد به زودی” هان بعد اضافه شده است.

تبلیغات

Barger و هان هر دو می گویند که آنها در حال نا امید که از شهرستان تماس ردیابی تیم نبوده است قادر به ارائه اطلاعات دقیق در مورد چگونه و از کجا شیوع بیماری رخ می دهد.

“من می خواهم به می دانم که در آن این اتفاق می افتد” هان گفت. “کجا هستند افرادی که این کار ؟ آن است فروشگاه مواد غذایی? آن است که در کلیساها است ؟ این رستوران? آن است که در سواحل ؟ آن سوار مترو ؟ است که آن را در کافه ؟ و آن را سخت تر به معلوم. ظاهرا تماس با ردیابی یک روش سخت است برای جمع آوری تمام اطلاعات شما می خواهم دوست داشته.”

در اظهارات عمومی, هیلدا سولیس — که 1st منطقه شامل جوامع مانند شرق L. A. با بیش از 2600 موارد بسیاری موارد تایید شده از coronavirus در این شهرستان شده است محتاط در حمایت از او برای بازگشایی.

تبلیغات

“در حقیقت من فکر می کنم ما می تواند احتمالا رفته کندتر” Solis در مصاحبه ای گفت: روز شنبه “و من فکر می کنم ما هنوز در حال یادگیری زیادی در مورد این بیماری همه گیر بدیهی است از آنجا که آن را بی امان.”

در دو ماه اول شد “بسیار آگاه” در مورد پیوستن به بهداشت عمومی جهت, Solis گفت.

مردم در خانه ماند اما به عنوان یک نتیجه, بخش اقتصاد رنج می برد و تا حد زیادی به خصوص در خرده فروشی و گردشگری شغل که در آن درصد بالایی از کارگران و مردم رنگ و خاص Latinos, او گفت:.

افرادی که کار می کنند به عنوان سرایداران کارگران کارخانه و فروشگاه مواد غذایی کارمندان ندارد لوکس از راه دور و هزاران نفر از مردم کار و مشاغل متعدد مانند خانه بهداشت و درمان پرستاران که مهتاب در تنظیمات بهداشت و درمان یا خرده فروشی کارگران که کار در فروشگاه های متعدد او گفت:. آنها بعید است که این پس انداز به آنها را از طریق همه گیر بلکه در فوق العاده افزایش خطر ابتلا به بیمار, او گفت:.

تبلیغات

این کارگران که Solis گفت که او نگرانی در مورد اگر شهرستان تعطیل کسب و کار دوباره.

“این رفتن دوباره به بود زین بر پشت افرادی که نیاز به این شغل. در اینجا ما دوباره با یکی دیگر از دو برابر کردن. چقدر می توانید آنها حفظ? که من سوال و چرا ما نمی توانیم کار بیشتری انجام دهد؟” سولیس میگوید که این شهرستان باید تخصیص مقدار از 1 میلیارد دلار آن دریافت شده از فدرال مراقبت در عمل برای underresourced جوامع و خانواده ها از رنگ برای اطمینان از آنها کافی دسترسی به بهداشت و درمان و تست تجهیزات حفاظتی.

Solis گفت: به عنوان بخش حرکت رو به جلو در کسب و کار که مطابق با مقررات ایمنی باید عواقب.

تبلیغات

سرپرست شیلا Kuehl موافقت کرد و گفت او نا امید شده بود در چگونه بسیاری از رستوران ها و بارها شکست خورده برای به اجرا درآوردن ماسک و اجتماعی فاصله پس از شهرستان نقل مکان کرد به بازگشایی شده است.

“ما فکر کردیم که وجود دارد خواهد بود یک سطح بالایی از انطباق و رک و پوست کنده ما می خواستیم به یک رابطه اعتماد با جامعه کسب و کار از آنجا که ما نمی خواهیم مردم را از کار و ما فکر کردیم اگر آنها به دنبال قوانین ما ادامه خواهد داد به امن” Kuehl که 3 منطقه امتداد از اقیانوس به لس فلیز گفت. “آنها نیست.”

در روز سه شنبه هیئت ناظران جلسه Kuehl معرفی خواهد شد یک حرکت co-نوشته شده توسط هان که می پرسد این شهرستان در بخش بهداشت عمومی به منظور توسعه یک برنامه در مورد چگونگی کسب و کار خوب است که چشم پوشی از شهرستان coronavirus پروتکل و اگر آنها همچنان به چشم پوشیدن ایمنی عمومی به جلو و مجوز خود را.

Kuehl گفت: او بخواهد بیشتر ساکنان را از تماس های کسب و کار است که چشم پوشی از بخش سلامت به منظور.

تبلیغات

در حالی که در رستوران مورد علاقه Kuehl متوجه سه جدول تعیین شد تا در خارج از هم جدا شده توسط هجز و تنها دو پا از هم جدا. او گفت: این رستوران که در آن نیاز به حذف وسط جدول برای اطمینان از مشتریان بودند شش فوت از هم جدا.

“این جدی است,” او گفت:. “اگر شما می خواهید به ماندن شما در حال رفتن به مجبور به پیروی از آنجا که ما در حال رفتن به به جدی گرفتن دوباره اگر مردم اطاعت نمی.”

بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby و ران لین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de