الیاس McClain خانواده در افسر اخراج اشغال APD فضای اعتراض

جولای 5 نشانه سوم بعد از اشغال APD فضای اعتراض و خواستار عدالت برای الیاس McClain که درگذشت او پس از دستگیری توسط سه شفق قطبی اداره پلیس ماموران در ماه اوت سال 2019.

در پی جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس, افسران پلیس, on May 25, توجه متمرکز شده است در McClain مورد; اعتراض در شفق قطبی در 27 ژوئن به پایان رسید که با تظاهر کنندگان در حال اشک آور و گاز کشته در طول یک ویولن مراسم تجلیل 23 ساله ماساژ درمانگر برداشت سرفصل های ملی.

تظاهرات پرسیده در جولای 3, هنگامی که موقت رئیس ونسا ویلسون در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام ختم دو افسر — اریکا ماررو و کایل Dittrich — که گرفته بودم یک عکس دوباره وضع chokehold که ماموران قرار داده بود در McClain در نزدیکی محل که متوقف شود. Jaron جونز یک افسر نیز در عکس, استعفا کرده بود روز قبل از. یک افسر دیگر که می خواهم ارسال شده است این عکس و پاسخ “haha” از کار اخراج شد و همچنین که جیسون Rosenblatt یکی از افسران که می خواهم در پاسخ به 911 تماس بگیرید و در مورد “مشکوک” در اواخر ماه اوت. بود که الیاس McClain, در راه خانه خود را پس از خرید یک چای یخ برای برادرش. او هرگز آن ساخته شده است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

خانواده اجازه داده نمی شد به کنفرانس مطبوعاتی و مردم در میان جمعیت که جمع شده بودند در خارج از شفق قطبی ساختمان شهرداری عصبانی شد زمانی که آنها متوجه شدند که افسران اخراج یک عکس اما نه برای قتل الیاس McClain. در ماه نوامبر گذشته دادستان منطقه Dave Thomas اعلام کرده بود که افسران خواهد بود نه اتهام كيفرى; در اواخر ماه ژوئن فرماندار Jared پلیس خواسته کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت به انجام تحقیقات و وزارت دادگستری نشان داد که فدرال کاوشگر نیز در راه از سال گذشته است.

پس از کنفرانس مطبوعاتی اعضای الیاس McClain خانواده و وکیل خود را Mari نیومن, ملاقات در نزدیکی محل که در آن افسران متوقف شده بود او در اوت 24; آنها پس از آن راهپیمایی به APD منطقه 1 ایستگاه که در آن اشغال APD فضا راه اندازی شد. برخی از معترضان هنوز هم وجود دارد تعهد به باقی می ماند تا زمانی که همه افسران درگیر هستند از کار اخراج شدند و متهم شده است.

در جولای 4, دنا McClain, الیاس پسر عموی که آمد از تگزاس برای اعتراض صحبت در مورد واکنش خانواده به APD شلیک ماموران در ارتباط با این عکس مسخره الیاس مرگ اما نه افسران درگیر در حادثه واقعی. “همه پلیس که در اداره تحت همان اتحادیه تدریس همان راه است که نیاز به پایان دادن به,” او گفت:. “الیاس است در جهان قلب در حال حاضر. اگر این بیماری در جهان در این راه برای دیدن ایلیا قتل در فیلم تصور کنید که چگونه آن صدمه دیده و خانواده ما را قلب به دیدن قتل او همان راه است.”

در نهایت او توضیح داد که McClain خانواده می خواهد ختم و اعتقادات از هر سه افسران درگیر در دستگیری الیاس McClain و همچنین به عنوان پزشکان که به صحنه نامیده می شدند و تجویز کتامین که منجر به ایلیا, رفتن به ایست قلبی و مرگ چند روز بعد. “هر کس که در آنجا بود نشست و به اطراف در حالی که الی گریه برای عزیز خود را زندگی باید خاتمه داده شود,” او گفت:. “اگر چه ما راضی با نتیجه داده شده توسط APD جمعه آن است که یک گام در مسیر درست است.”

دنا گفت که او و سایر اعضای McClain خانواده می خواهید شفق مقامات به درک که این پایان کار نیست: آن است که تنها شروع به پیدا کردن عدالت برای الیاس و مطمئن شوید که هیچ کس دیگری است که قربانی خشونت پلیس در کلرادو. آنها می خواهند APD به می دانم که خانواده قوی است او اضافه شده و در نظر دارد به فشار برای تغییر سیاست به طوری که هیچ کس دیگری را به احساس درد است که آنها احساس کرده اند برای بیش از ده سال ادامه خواهد داد و به احساس برای یک عمر.

تنها به تازگی رسانه های اجتماعی با توجه به جهان فرصت شنیدن الیاس داستان و درک آنچه اتفاق افتاده است به او در اوت 24. دنا با بیان این که خانواده قدردانی برای #JusticeForElijahMcClain پشتیبانی در Facebook و اشغال APD فضا. “این شگفت انگیز است,” او گفت:.

خانواده پشتیبانی از Sheneen McClain در همه چیز او انجام شده است برای پیدا کردن عدالت برای پسرش دنا در ادامه از برگزاری شفق قطبی اداره پلیس پاسخگو به تغییر قانون کلرادو اجرای سیستم. و Coloradans می توانید انجام بخشی خود را, او گفت:, گرفتن برای رای دادن و شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز که در ادامه در کلرادو و گفت: الیاس McClain نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>