گروه های بومی سیاه زندگی مسائل پیوستن به نیروهای به نگرانی تاریخی ‘گناه’ در چهارم جولای

اعضای گروه های بومی پیوست نیروهای با زندگی مسائل سازمان و دیگر تظاهرکنندگان بعد از ظهر شنبه در نزدیکی الورا در خیابان صلح آمیز نقاب اعتراض و راهپیمایی که به نام چند اقدامات مانند وحدت در میان اقلیت ها و تشکر و قدردانی از ملت را از بسیاری از گناهان در روز تولد خود.

برخی از سوخته بخور دادن توتون و تنباکو و مریم گلی, دیگران صحبت از “بیهوده ژوئیه” و بسیاری از راهپیمایی به پارک بزرگ و فراتر از آن با نشانه هایی خواستار لغو یخ “defunding پلیس” و عدالت برای آندرس Guardado, Breonna تیلور جورج فلوید و دیگران کشته شده توسط اجرای قانون است.

بومی رهبر شانون رودخانه از Akimel O’otham مردم نامیده می شود در حدود 400 جمع به “decolonize” ذهن خود را. او گفت: در حال حاضر coronavirus گسترش است که باعث شده بیش از 125,000 مرگ و میر, اولین بار نیست طاعون به بازدید از این قاره است.

اروپایی ها “به ارمغان آورد بسیاری از بیماری های همه گیر” به مردم آمریکا, رودخانه ها گفت: رسم تشویق یک تا حد زیادی اجتماعی فاصله گرفته جمعیت. به جای جشن با آتش بازی گفت: این امر می تواند بهترین به درک “بسیاری نهفته است” تدریس به جوانان آمریکایی که سرپا نگه داشتن سفید برتری در هزینه تمام مردم بومی و اقلیت ها ،

تبلیغات

یکی باطل اشاره شده بود اعلام استقلال ارائه شده است که آزادی به “مردان سفید” در هزینه از هر کس دیگری رودخانه ها گفت. او همچنین با اشاره به نظامی آمریکا قادر به محافظت از ونسا Guillén, یک, لاتین, سرباز کشته شده در Ft. هود که امضا برای دفاع از این کشور است.

رودخانه ها نیز نامیده می شود در زندگی مهم برای پیوستن به بومی جنبش قبل از گفتن زور “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

اولین مجموعه از مردم شروع به جمع شدن در نزدیکی پچ گیاهی از زمین های مجاور به پارک سرا که در آن اساسنامه این زمینه را هم اسم شد پاره پاره کردن ژوئن 20 توسط گروهی از معترضان که شامل بسیاری از مردم بومی.

وجود نعمت و نماز گفت: قبل از راهپیمایی همراه با شعارهای از گروه های بومی, اجرای برنامه توسط Mejicas رقصنده ضربت زنی و آهنگ از Capoeiristas برای زندگی مسائل و سخنرانی از زندگی مسائل اعضا و حامیان. یک زن جوان ادعا می شود از جنبش جوانان فلسطینی به نام “رایگان, فلسطین.”

تبلیغات

به عنوان مردم جمع آوری شد و اجتماعی فاصله هر چند اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان نقاب. سازمان Jessa کالدرون از Tongva ملت به سرعت پرسید: برای رشد گروه برای حفظ شش پا از فاصله بود که به طور کلی به دنبال به جز بخش مارس همراه Arcadia خیابان که در آن برخی از دالان تنگ شد.

راهپیمایان لحظه ای ترافیک مسدود شده در امتداد گردشگاه عمومی و بعد از آن در خیابان بهار باعث مختصر تاخیر ترافیک. کالدرون همچنین صحبت های عاشقانه در مورد عدالت برای Guillén گفت: “قلب من گسترش را به خانواده او و هر کس که او را دوست دارد و راهپیمایی برای پاسخ.

در طول ماه مارس کالدرون با اشاره به تاریخی بخشهایی از Tongva میهن از جمله آنچه که او گفت: یک بومی قبرستان در نزدیکی الورا خیابان بود که بیش از هموار به اتاق را برای یک پارکینگ.

یکی از Tongva بزرگترین جوامع بود حل و فصل به نام Yagna که اعتقاد بر این است در نزدیکی مرکز مدنی.

تبلیغات

قبیله لاکوتا عضو جورج Funmaker, 37, ساخته شده در این سفر کوتاه از ساحل طولانی در همبستگی با موضوع زندگی جنبش و به مجموعه ای از رکورد مستقیم.

Funmaker گفت: “معترضان” اشتباه بود تعیین برای کسانی که در جمع آوری برای عدالت اجتماعی ترجیح می دهند به جای استفاده از اصطلاح “محافظ.”

“ما آمده ایم در صلح می گویند ما در کنار برادران و خواهران ما از زندگی و مسائل دیگر بومی حرکات سراسر کشور” Funmaker گفت. “هدف ما این است که یک جامعه امن که در آن فرزندان و نوه های ما می تواند زندگی مسالمت آمیز است.”

Funmaker عینک سیاه, bandana که بخور صورت و قسمت فوقانی یک تی شرت سیاه و سفید با تغییر شکل نسخه طلسم از سرخپوستان کلیولند تیم بیس بال شناخته شده به عنوان “رئیس Wahoo.”

تبلیغات

به طور معمول توصیفاتی از رئیس نبراسکا نشان دهنده رنگ قرمز رو هندی با یک غول دندانه دار لبخند و پر متصل به پشت سر خود را. Funmaker نسخه تا به حال سیاه کردن چشم قطع بینی و دندان های شکسته با کلمات “mis-rep” در زیر.

وی آمریکا و حرفه ای و دانشگاهی تیم های ورزشی به رها کردن همه آمریکایی های بومی مراجع مانند کلیولند آتلانتا بریوز, Florida State Seminoles و شاید بدنام ترین از همه, واشینگتن ردسکینز, تیم فوتبال.

“ما نمی mascots” Funmaker گفت. او همچنین ابراز ناامیدی خود را با خیابان اصلی رسانه ها توجه رئیس جمهور تهمت سخنرانی در Mt. راشمور در روز جمعه کمی توجه متمرکز در لکتا رهبری تظاهرات پیش از آن در روز.

“تپه سیاه که در آن تن. Rushmore واقع شده است مقدس به لاکوتا” Funmaker گفت. “این جایی است که باید توجه شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de