لنکستر خواهد سرپیچی شهرستان بان و نگه دارید صفحه نمایش آتش بازی امشب

لنکستر خواهد سرپیچی آتش بان کی مون روز دوشنبه با لس آنجلس وزارت بهداشت با برگزاری یک نمایش آتش بازی شنبه شب.

شورای شهر رای به حرکت رو به جلو با صفحه نمایش در یک جلسه اضطراری روز شنبه, اعطای شهردار R. رکس parris در’ درخواست سازمان برای صدور مجوز و امضای قرارداد با یک آتش بازی فروشنده برای یک نمایش تنظیم برای 9 بعد از ظهر

“این شهرستان در نظر گرفته شده تمام خطرات و احساس اعتماد به نفس در توانایی ما با خیال راحت به میزبان نشان می دهد” نوشت parris در شهر Facebook صفحه. “نشان می دهد ما ساکنان شایسته پس از یک سال از ادامه چالش است.”

“هنگامی که شما به اطراف نگاه در اینجا این شهرستان از امن ترین شهرستان در لس آنجلس. اگر شما نگاهی به تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ ما رای — ما امن ترین شهر” parris در گفت KTLA-تلویزیون کانال 5.

تبلیغات

شهردار گفت: این نمایش خواهد بود امن برای مردم به عنوان طولانی به عنوان بیننده باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را و یا اگر آنها با پوشیدن ماسک در زمانی که در خارج یکی است. او اضافه کرد که کسانی که نمی پوشیدن صورت را پوشش خواهد بود اشاره کرد.

“ما کاملا می دانم که پوشیدن ماسک خود را, خود را بشویید دست صورت خود را لمس نمی و هیچ کس نیاز دارد به مرگ است. و هیچ کس نیاز به تعطیل امریکا,” او گفت:.

زودتر فروشنده که در حال برنامه ریزی برای قرار دادن در نشان می دهد در دره آنتلوپ Fairgrounds کشیده بیش از این شهرستان بان. نشان می دهد در حال حاضر برنامه ریزی برای لنکستر فوتبال مرکز.

مقامات اجازه می دهد تا به جمع در آن محل می گویند آن قابل مشاهده خواهد بود از نقاط در سراسر شهرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de