پلیس لس آنجلس در پاسخ به یک میلیون و 911 تماس از یک سال اما نسبتا کمی برای جرایم خشونت آمیز

بیش از یک میلیون بار در سال گذشته لس آنجلس افسران پلیس اعزام شدند در تماس برای کمک.

موجود است که در آن حجم عظیمی از 911 تماس است یکی از جنبه های پلیس در آمریکای مدرن: کار گسترش یافته و در طول زمان شامل مراتب بیشتر از مبارزه با جرم و جنایت.

اگر چه مسلح با سلاح و قدرت منحصر به فرد به استفاده از نیروی پلیس اغلب فرستاده شده به حل و فصل مشکلات است که باید نیاز خود را سرکوبگر قدرت. خانواده دعوا قسمت بیماری های روانی, شکایت از احزاب با صدای بلند و سگ شل در حال اجرا هستند و همه بخشی از این کار است.

پلیس در واقع صرف نسبتا کمی زمان پاسخ به گزارش جرم و جنایت خشونت آمیز با وجود که به طور گسترده ای به عنوان یک هسته پلیس تابع لس آنجلس تایمز تحلیل یافت.

تبلیغات

از نزدیک به 18 میلیون تماس های وارد شده توسط پلیس لس آنجلس از سال 2010 در حدود 1.4 میلیون نفر از آنها و یا کمتر از 8 درصد شد, گزارش از جرایم خشونت آمیز که در آن زمان تعریف شده به عنوان قتل, ضرب و جرح با سلاح های مرگبار سرقت باتری و آزار و تجاوز به عنف. در مقابل پلیس در پاسخ به تعداد بیشتری از تصادفات و تماس های ضبط شده به عنوان “اختلالات جزئی” این بار یافت.

بار موجود در تجزیه و تحلیل آن دسته از 911 تماس و تماس آغاز شده توسط افسران پلیس.

گسترده نقش پلیس در آمریکا زندگی آمده است تحت بررسی در پی قتل جورج فلوید و سایر اخیر مرگ و میر ناشی از سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس. خشم بیش از قتل و گسترده تر از یک سابقه طولانی از سوء استفاده پلیس از مردم منجر شده و نه تنها به خواسته های پلیس برای بهتر آموزش دیده و بیشتر محدود در استفاده از زور ولی حضور گسترده در آمریکا زندگی قطع می شود به عنوان به خوبی.

“تنها راه برای تضمین خشونت پلیس رخ نمی دهد این است که برای جلوگیری از برخورد در دسترس نباشد” گفت: فیلیپ McHarris یک جامعه شناس که کار بر پلیس و کسانی که به استدلال نیاز به طور چشمگیری کاهش حضور پلیس.

تبلیغات

هر گونه بازنگری از پلیس در آمریکا را شامل بررسی چگونه افسران در حال حاضر وقت خود را صرف. برای درک بهتر آنچه که این کار به نظر می رسد اکنون زمان تجزیه و تحلیل دهه پلیس لس آنجلس تماس برای خدمات. این آمار و ارقام تاکید هر دو فرصت و چالش های بازتعریف آنچه پلیس انجام دهد.

رسیدن به توافق در مورد چگونگی محدود کردن کار پلیس دشوار خواهد بود.

رهبران سیاه زندگی مهم جنبش در لس آنجلس و دیگران تلفن به صورت عمده جایگزینی پلیس با یک شبکه وسیع غیر مسلح حرفه ای از جمله مددکاران اجتماعی و سلامت روانی ،

تبلیغات

مقامات پلیس و قدرتمند اتحادیه های کارگری به نمایندگی از رتبه و فایل افسران در ضمن مخالف هر گونه کاهش قابل توجهی به حجم عظیم بودجه و نفوذ در ادارات پلیس باید به طور پیوسته انباشته بیش از چند دهه.

LAPD officers watch a peaceful protest June 1 on Van Nuys Boulevard.

افسران پلیس لس آنجلس دیده بان تظاهرات مسالمت آمیز ژوئن 1 در ون نویس بلوار.

(Jaclyn Cosgrove / لس آنجلس تایمز)

و با نظر سنجی نشان دادن آمریکایی ها در حمایت از تغییرات اما در حال پاره تا چه حد اصلاحات باید به مقامات منتخب در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و نیویورک و جاهای دیگر در حال جستجو برای برخی از وسط زمین. هفته گذشته شورای شهر لس آنجلس رای به قطع 150 میلیون دلار از پلیس لس آنجلس در حدود $1.85 میلیارد دلار بودجه سالانه را اعمال هر گونه تغییرات در چه پلیس شهر مجاز به انجام است.

تبلیغات

تا کنون رایج ترین نوع کار پلیس ثبت شده توسط پلیس لس آنجلس شد توقف رانندگان و عابران که افسران منتخب را خود به خود برای درک نقض. هر سال بیش از دهه گذشته پلیس لس آنجلس ساخته شده اند بین 550,000 و 950,000 چنین متوقف می شود با توجه به زمان ” نقد و بررسی.

این توقف کمک کرده به شدت به بی اعتمادی و خشم سیاه آمریکایی ها احساس سوی پلیس به عنوان مطالعات نشان داده اند که بارها و بارها پلیس هدف قرار دادن مردم سیاه و سفید برای توقف در نامتناسب نرخ بالا در مقایسه با دیگر نژادها و اقوام است.

سال گذشته یک بار بررسی نشان داد که یک واحد ویژه از افسران پلیس لس آنجلس متوقف سیاه رانندگان به میزان بیش از پنج برابر سهم خود را از جمعیت شهر است.

به طور چشمگیری پوسته پوسته شدن پشت فرکانس این توقف می تواند به معنی تغییر McHarris گفت.

“یک قطعه بزرگ از این است که از بین بردن پلیس از ترافیک, ایمنی,” او گفت:. “بسیاری از خشونت های پلیس شروع می شود در ترافیک متوقف می شود.”

تبلیغات

این ایده از بین بردن پلیس از اجرای ترافیک تحت بررسی است در شهر نیویورک و لس آنجلس که در آن اعضای شورای شهر پیشنهاد جایگزینی افسران پلیس با کارکنان از شهر حمل و نقل در بخش و یا خودکار فن آوری برای اجرای بسیاری از قوانین ترافیک.

اگر چه کمی اجماع پدید آمده بیش از نوع از تماس های تلفنی است که باید از پلیس وجود دارد برخی از توافق در اطراف این ایده که مربوط به افراد مبتلا به بیماری های روانی می تواند بهتر به کار گرفته شده توسط ویژه آموزش غیر مسلح حرفه ای.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور ابراز حمایت از این ایده به تازگی و گروه در حال برنامه ریزی برای شروع انحراف برخی از خودکشی تماس به خط تلفن اجرا شده توسط بهداشت روانی سازمان است.

اما از بین بردن پلیس از همه روان-سلامت مربوط به تماس را کاهش می دهد پلیس لس آنجلس را به طور کلی رد پا در این شهرستان تنها حداقل از آنها اختصاص کمتر از 2 ٪ از تمام, تماس, با توجه به تجزیه و تحلیل. این بار شامل 911 تماس از کسی که احتمالا خودکشی در شمارش روان-سلامت مربوط به تماس.

تبلیغات

سلامت روان نیز خواستار نشان دادن برخی از چالش برای لس آنجلس و یا شهرهای دیگر است که تلاش برای تعمیرات اساسی ادارات پلیس کارشناسان هشدار داد.

Protesters join a news conference by community activist Najee Ali in front of LAPD Headquarters on June 4.

معترضان پیوستن به یک کنفرانس خبری توسط جامعه فعال Najee علی در مقابل مقر پلیس لس آنجلس در 4 ژوئن.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

در بیش از 324,000 روان-سلامت مربوط به تماس بیش از دهه گذشته حداقل 9 درصد از زمان — 29,000 تماس — فرد گزارش حادثه نشان داد به 911 dispatcher که فرد بیمار روانی بود اقدام خشونت با توجه به نحوه تماس های کدگذاری توسط پلیس لس آنجلس dispatchers.

آن ناشناخته است از اطلاعات موجود که آیا این تماس بودند حل و فصل مسالمت آمیز و یا اگر حضور مسلح افسر پلیس که کمی دریافت آموزش در مورد چگونگی کمک به کسی که مبتلا به بیماری های روانی را تشدید کرد در حال حاضر زمان حالات و متوسل به استفاده از نیروی مرگبار به عنوان آنها چندین بار در سال های اخیر است.

تبلیغات

با اینحال به عنوان مقامات منتخب در لس آنجلس و در جای دیگر تامل ارسال روانشناسان یا مددکاران اجتماعی به جای پلیس هنگامی که افراد مبتلا به بیماری روانی هستند و در زجر LAPD اطلاعات تاکید واقعیت تلخ است که برخی از کسانی که خواستار خشونت خواهد بود.

“ما نیاز به تصمیم گیری چقدر در معرض خطر به عنوان یک جامعه ما در حال حاضر را که ما ممکن است کسی ارسال به یک وضعیت که خشونت آمیز گفت:” استیو Matrofski یک گونه که جامعه شناس است که به مطالعه ساختار و اثربخشی ادارات پلیس. “اما ما همچنین باید تصمیم بگیرید که اگر ما مایل به ادامه به خطر اعزام پلیس به برخی از شرایط در واقع همه چیز را بدتر کند. که در آن تعادل؟”

که تنش تعبیه شده است در انواع دیگر تماس نیز هست.

سال گذشته به عنوان مثال افسران پلیس لس آنجلس در پاسخ به حدود 170,000 گزارش از اختلالات دسته گسترده ای که در طول دهه گذشته به حدود 9 درصد از تمام پلیس لس آنجلس تماس برای خدمات.

تبلیغات

تفکیک اعزام داده ها نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق کسانی که تماس ها را شامل نمی شود یک مرجع به خشونت و می تواند احتمالا به کار گرفته شده است توسط افرادی غیر از پلیس. اما حدود 17 درصد از زمان تماس گیرنده به 911 با اشاره به یک سلاح و یا مبارزه با توجه به بار’ تجزیه و تحلیل.

در یک ورید مشابه پلیس هم کمی بیشتر از ترافیک مستقیم در بسیاری از 70,000 ترافیک برخورد آنها در پاسخ به سال گذشته اما دیگران درگیر ممکن است مست رانندگی و آمار و اجرای تحقیقات.

در نظرات در هفته گذشته به غیر نظامیان را در هیئت مدیره است که نظارت وزارت مور اشاره به پیچیدگی های تجزیه که باید و نباید دامنه از پلیس.

خواستار “چند فاز رویکرد” به سلامت روان تماس مور پیش بینی یک سیستم است که در آن “یک پزشک شاید یک حرفه ای پزشکی خواهد شد و رسیدگی به آن تماس یکی دیگر که در آن وجود دارد نیاز به اجرای قانون و حضور در کنسرت با پزشک … و پس از آن است که در آن زندگی چالش و یا اضطراری است و یا آنقدر قابل توجه است که ما اعزام پلیس و پس از آن به سرعت به دنبال پشت سر آنها است پزشک پشتیبانی یک بار صحنه را امن است.”

تبلیغات

این شهرستان که نیاز به تقویت صفوف خود را از متخصصان بهداشت روانی را چنین طرح امکان مور و دیگران گفته اند. و آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بالا سهام در نقطه تصمیم گیری که آیا برای ارسال افسران پلیس به یک تماس ساخته خواهد شد.

Matrofski و دیگران گفت شهرستانها نیاز به بهبود خود را جمع آوری و استفاده از اطلاعات مانند تاریخ تماس در یک آدرس خاص به حداقل رساندن شانس خود را از اشتباهات.

برخی از گروهها از تماس ظاهر می شود کمتر پیچیده است. تقریبا 66,000 بار در سال گذشته پلیس نامیده می شدند در پاسخ به اختلالات جزئی که شامل شکایت از آتش بازی موسیقی با صدای بلند و هشدار دهنده خودرو. و هزاران بار در هر سال پلیس احضار به داور مناقشات سیاسی بین اعضای خانواده مستاجر و صاحبخانه و دیگران.

تبلیغات

این نوع از کیفیت زندگی مسائل می تواند به کار گرفته شده توسط چیزی در امتداد خطوط از غیر مسلح, لباس شخصی “پلیس پشتیبانی افسران” در انگلستان گفت: Alex حیاتی یک جامعه شناس در کالج بروکلین است که استدلال برای این نیاز به طور چشمگیری مقیاس پلیس مسئولیت.

“پلیس نیست مددکاران اجتماعی آنها خشونت کارگران — آنها مجاز به استفاده از خشونت در راه هیچ فرد دیگری مجاز است و قدرت خود را مشتق شده است از این قدرت” ویتال گفت. “ما تبدیل شده و بیش از همه این مشکلات به پلیس به دلیل وجود دارد هیچ کس دیگری در سمت چپ, اما ما نیاز به باز کردن ذهن ما به گزینه های دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de