Op-Ed: از آن زمان به درخواست گاردنر او پشتیبانی برای رهبر

ماه گذشته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد که او قصد دارد به جای خود را نگه دارید در بالای جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس صرف نظر از اینکه جمهوری خواهان حفظ اکثریت در ماه نوامبر انتخابات. هر کسی که به دنبال کلرادو سیاست می داند که چنین بیانیه از مجلس نانسی پلوسی را راه اندازی سراسیمگی از سوالات را برای دولت دموکرات عضو مجلس نمایندگان در مورد اینکه آیا آنها به حمایت از او. در عین حال مک کانل اعلام به سختی ثبت شده است. هیچ کس درهم بپرسم که آیا سناتور کوری گاردنر خواهد خود را حفظ fealty به مک کانل.

در واقع گاردنر شده است هرگز به طور جدی و فشرده در مورد اینکه آیا او از رهبر جمهوریخواهان.

چرا از آن است که گاردنر پشتیبانی از مک کانل هرگز برای بحث ؟ آن را قطعا با توجه به عدم coziness بین این دو است. مک کانل و شبکه اهدا کننده صرف پرخرج برای انتخاب گاردنر در سال 2014. پس گاردنر بازگشت به نفع جانبداری با مک کانل در یک خیره کننده 92 درصد از آرا. پشت سر هم رای گیری تصادفی نیست. گاردنر متعهد به طور مستقل به رهبر در مسائل نزدیک به Coloradans قلب اما زمان و دوباره او طرفه با مک کانل در برابر ترکیبات روشن آرزوها.

گاردنر را مسدود کرده است صورتحساب برای حفاظت از زمین های عمومی و کاهش مواد مخدر, قیمت. او رای دادند و بارها و بارها به روده پوشش Coloradans با از قبل موجود شرایط بهداشتی. او کمک کرد تا پوشش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن high crimes and misdemeanors بسیار به عنوان درخواست سند و او رای دادند به جم از طریق تایید دادگستری برت Kavanaugh با وجود معتبر ادعای تجاوز جنسی. هیچ یک از کسانی که تصمیم گیری همسو با افکار عمومی در کلرادو, اما آنها به اشتراک گذاشتن یک موضوع وحدت: که در آن مک کانل آگهی گاردنر به دنبال خواهد داشت.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

حتی در حال حاضر مک کانل را قادر می سازد کم خونی فدرال پاسخ به کروناویروس همه گیر کارگردانی نجات منابع مالی برای کسب و کار در حالی که stiffing کسب و کارهای کوچک و حتی پیشنهاد ما اجازه دولت ورشکسته — اما گاردنر ارائه کرده است کمی بیشتر از سکوت فیلم های سینمایی. پس از گفتن آن خواهد بود “ژرف” برای سنا به ترک برای زنگ تفریح و بدون عبور از امداد رسانی به شهرها و ایالات متحده او بی سر و صدا در حمایت پایین یک روز بعد.

پس چرا گاردنر در ادامه به بازگشت مک کانل — و چرا هیچ کس سوال است ؟

عدم سوال در مورد مک کانل قطعا نمی تواند نسبت به محبوبیت. کوهنورد صخره ای رای گیری متوجه شد که مک کانل است Coloradans’ حداقل های مورد علاقه سیاستمدار کمتر محبوب تر از حتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

البته یک چیز وجود دارد مک کانل به رفتن برای او که پلوسی هرگز — یک ویژگی است که فورا endows پوشنده لباس خود را با فرض قدرت به دست آورده: او یک مرد است.

درست است. مطالعه پس از مطالعه تایید می کند که زنان در موقعیت قدرت منوط به افزایش نظارت. من دیده ام دست اول چگونه به سرعت و عمیقا اجتماعی مفروضات در مورد آنچه که رهبری به نظر می رسد مانند را نگه دارید. برای مثال من, سابق, رئیس, رود آیلند, فرماندار Gina Raimondo. او در ساحل زمانی که مادر به او گفت که هفت ساله دختر “به نوبه خود در اطراف فرماندار است و پشت سر شما است.” دختر کوچک twirled اشتباه تا زمانی که او در نهایت پرسید: “او کجاست؟”

کسانی که ریشه دوانده مفروضات مرکب با عدم تعادل جنسیتی در سیاسی رسانه ها و commentariat. در سال گذشته شرکت مورد مطالعه قرار گرفته است که دعوت به خدمت به عنوان تحلیلگران سیاسی در تلویزیون محلی پخش در میدان نبرد متحده در سراسر کشور (از جمله کلرادو). ما شوکه به یاد بگیرند که مردان نه زنان دو به یک است. و نه آن را تعجب پس از آن که برای حمایت از این کشور بالاترین رتبه سیاستمدار زن به طور مداوم به عنوان یک سوال باز در حالی که مرد کشیدن رشته ها در سنا به سختی می شود یک نگاه دوم است.

باید منصفانه به سیاسی مطبوعات گاردنر سخت به دریافت نگه دارید از. او به طور معمول اردک خبرنگاران و به ندرت پاسخ به سوالات — حتی از ترکیبات در یک محیط عمومی. هنوز هم استاندارد دوگانه است ، در این سال ما یک فرصت برای اصلاح آن است. روزنامه نگاران و تحلیل گران و طرفداران و رای دهندگان باید تمام بپرسید کوری گاردنر آیا او همچنان ایستاده مک کانل.

و یا اگر او ترجیح میدهد برای حفظ اجتناب از سوالات گاردنر می توانید پیش بروید و این یکی را از روی میز. همه او را به انجام است را متوقف راهپیمایی در قدم اهسته با مک کانل و تعهد به رای دادن برای او به عنوان رهبر اکثریت اگر او دوباره انتخاب شود.

در نظر گرفتن این دعوت باز سناتور.

ماری Aberger دنور مقیم و موسس شریک زندگی در پیشرو ارتباطات شرکت روشن شود. او یک مشاور برای برش رشته ها شرکتیک پروژه از کوه های راکی ارزشو یک عضو سابق رئیس جمهور باراک اوباما ارتباطات تیم.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید نظر در این قطعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>