توکیو فرماندار مورد علاقه را به نفع خود انتخاب مجدد برای دست زدن به ویروس

توکیو (AP) — توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike آماده است تا مجددا انتخاب در روز یکشنبه, نظر سنجی رو عمومی برای حمایت از او coronavirus دست زدن به با وجود افزایش اخیر در عفونت است که نگرانی از تجدید حیات این بیماری است.

اولین زن به سر, ژاپنی, سرمایه Koike. 67 نیز به عنوان یک نامزد بالقوه برای موفقیت نخست وزیر شینزو آبه که مدت او به پایان می رسد در ماه سپتامبر 2021. در حال حاضر او می گوید: او با تمرکز بر حفاظت از زندگی 14 میلیون نفر در توکیو یک megacity با $1 تریلیون اقتصاد است.

“مبارزه با کروناویروس برای ساکنان توکیو برای اولین بار من است و مهمترین مسئولیت او گفت:” در آستانه انتخابات است. در مبارزات انتخاباتی او پیام آنلاین, Koike متعهد به تعادل و پیشگیری از بیماری اقتصاد تحت توکیو “طبیعی است.”

توکیو عفونت شروع به دوباره بجای اول برگشتن در اواخر ماه ژوئن برای رسیدن به 131 موارد تایید شده در شنبه شکوه 100 سوم روز و طی دو ماه اخیر از اوایل ممکن است. جدید روزانه موارد نیز مشخصی در هفته های اخیر در سراسر کشور به مورد 19,700 با 977 مرگ و میر.

Koike را رقبا عبارتند از بازیگر محبوب-تبدیل-سیاستمدار تارو Yamamoto و جانباز وکیل کنجی سرعت ، Yamamoto می خواهد به لغو بازی های المپیک توکیو و استفاده از این بودجه برای کمک به مردم آسیب دیده توسط coronavirus بحران در حالی که دمار از روزگارمان درآورد, شناخته شده به عنوان برنی ساندرز ژاپن خواستار رفاه بهتر پشتیبانی فراگیر تر و متنوع جامعه است.

نتایج انتظار می رود به زودی پس از شمارش آرا یکشنبه شب. یک نظرسنجی اخیر توسط روزنامه Mainichi است Koike پیشرو مخالفان او توسط یک حاشیه گسترده ای.

در میان چیزهای دیگر Koike می گوید: ژاپن باید نسخه خود را از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. او همچنین تلاش برای به دست آوردن درک عمومی برای یک نسخه ساده از بازی های المپیک توکیو پس از بازی به تعویق افتاد و به سال آینده به دلیل بیماری همه گیر.

هر چند Koike است نه به طور کامل تحویل داده وعده به توکیو ساکنان برای از بین بردن احتقان در رفت و آمد قطار اطمینان کافی در دسترس بودن از کودک و سالمند و مراقبت از امکانات و پایان کار زیاد حتی منتقدان او را ستایش او دست زدن به این بیماری همه گیر. که در تضاد به آبه که مورد انتقاد قرار گرفته برای انجام این کار بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

به عنوان همه گیر عمیقتر در بهار Koike اغلب upstaged همکار محافظه کار آبه که پشتیبانی از رتبه بندی را فرو برد و با توجه به مدیریت بحران و شدید تاثیر بر اقتصاد در بالای کشت و رسوایی.

سابق تلویزیون سخنگو, Koike شیک است و رسانه ها زرنگ و دانا. او لقب “پرنده مهاجر” برای رقص بین احزاب و تشکیل اتحاد — حداقل هفت بار — کمیاب در میان ژاپنی سیاستمداران معروف برای وفاداری خود را به حزب و جناح.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de