با کروناویروس صعودی, کالیفرنیا, نشانه یک رام اجتماعی دور چهارم جولای

Kenzy ال-Mohandes کاکل یک تپه در پارک گریفیث در اوایل بعد از ظهر شنبه مشتاق برای جلوگیری از چهارم جولای جمعیت او فکر می کرد و دوست او یک بار به ملاقات آنها رسیده رصدخانه. با سواحل بسته برای تعطیلات آخر هفته او را به عهده گرفت مردم را گله به پارک به جای.

اما او به عنوان استراحت در نوک تپه پوشیده از چمن و زمان در خورشید او شگفت زده برای دیدن یک اجتماعی فاصله گرفته جمعیت.

“طبیعی است آخر هفته ما احساس میهنی روح” ال-Mohandes گفت. “من کمتر آگاه باشید که آن را در چهارم جولای از عادی سال است.”

این رام روز استقلال دقیقا چیزی بود که مقامات دستور داده که کالیفرنیا در تلاش کرده است با عمده سنبله در هر دو coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان بیش از ماه گذشته به عنوان اقتصاد بازگشایی قرار دادن دولت در منطقه خطر است.

تبلیغات

مقامات تا به حال می ترسید ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته از سواحل شلوغ کباب احزاب و بسته بندی رستوران ها می تواند باعث افزایش عفونت های جدید بیشتر قریب به اتفاق در حال حاضر پر کردن بیمارستان. داده ها نشان داد که در کالیفرنیا COVID-19 خروش آغاز شد و در طول آخر هفته روز یادبود به افراد گیر کرده در داخل برای ماه تصمیم به بازگشت به روال.

اما به نظر می رسد هشدار دادند و همچنین محدودیت های جدید تا به حال در نظر گرفته شده اثر — حداقل تا کنون.

لس آنجلس ممنوع نمایش آتش بازی برخی از رژه و ماراتن آنلاین نقل مکان و شهرستانها از خرس بزرگ به Burbank, لغو تعطیلات نشان می دهد. هانتینگتون بیچ محبوب خیابان اصلی رژه جایگزین شد که پرسه می زدند از طریق مناطق مسکونی این امکان اجتماعی فاصله.

تبلیغات

وجود دارد, ادامه تظاهرات در مرکز شهر لس آنجلس و در جای دیگر بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اما بسیاری در حضور بودند با پوشیدن ماسک. یکی از چند holdouts شد لنکستر که در آن مقامات راه اندازی شد برای رفتن به جلو با یک آتش بازی نشان می دهد با وجود COVID-19 نگرانی.

در سانتا مونیکا اسکله ایستاده بود خالی بیش از یک بسته و خالی از ساحل.

جانت و درخشش لینگ نشسته در صندلی چمن, در صخره پارک کردن اقیانوس خیابان, جایی که آنها می توانید ببینید بادبانی سرش در اقیانوس آرام صدها متر دور.

“هیچ کس توقف ما را از اینجا نشسته راست, در حال حاضر, بنابراین ما در حال لذت بردن از ساحل از راه دور” درخشش گفت.

تبلیغات

در چهارم جولای, آنها می تواند در شن و ماسه جانت گفت: اما در این سال پیک نیک تا به حال به حرکت می کند.

خواهران و برادران گفت: آنها تا به حال دیده نشده یکدیگر از ژانویه تاکنون است. “ما بحث که آیا ما باید حتی اویختن” درخشش گفت.

“است که آن را بیش از حد نزدیک است ؟ آن را نا امن است?” جانت فکر.

تبلیغات

دو هفته پیش شاین رفت و به در حال حاضر بسته به ساحل برای تولد او.

“من رفتم تا آب” درخشش گفت. “هیچ کس پوشیده بود اما همه نگه داشتن شش پا از فاصله و باد خیلی سفت بنابراین گفتم شما می دانید آنچه که من احساس می کنم خیلی احمقانه پوشیدن ماسک.'”

جانت به حال او ماسک خود معضل است. “من تا به حال مقدار زیادی از تجربه با ضد آسیایی, احساسات, به ویژه هنگامی که من با پوشیدن ماسک,” او گفت:. “بنابراین برای من این نوع از کیسه مخلوط. من سعی کنید برای انجام این کار به دیگران کمک کنم یا سعی کنید به امن برای خودم, بنابراین من نمی تواند مورد آزار و اذیت?”

به تلاش برای اهلی چهارم Gov. گاوین Newsom اعمال محدودیت های جدید در داخل سالن ناهار خوری در رستوران در بسیاری از شهرستانهای استان است. برخی از جوامع از جمله سانتا مونیکا و غرب هالیوود گفتند که خوب مردم بودند که با پوشیدن ماسک مورد نیاز است که در فضاهای عمومی تحت دستور دولت است.

تبلیغات

یک خطر منطقه سخت تر برای تشخیص خصوصی است گردهمایی های اجتماعی داخل خانه های خصوصی که مقامات این باور بوده است که علت عمده از آخرین عفونت.

کالیفرنیا در حال حاضر بیش از 252,000 تایید COVID-19 مورد و بیش از 6,300 مرگ و میر.

در گریفیث پارک اکثر بازدید کنندگان نشسته دور از هم جدا از یک دیگر برخی با ماسک و دیگران بدون پوشش چهره آنها به عنوان lounged با خانواده و دوستان است.

تبلیغات

Jelani Dula و دو نفر از دوستان ساخته شده سفر جاده ای از سن خوزه به جنوب کالیفرنیا برای تعطیلات آخر هفته. 21 ساله گفت که او هیجان زده برای دیدن مشهور L. A. سایت — به خصوص مرکز شهر بدون مانع افق رایگان از دود — اما نه در خلق و خوی جشن به دلیل “تمام مسائل مدنی و مسائل نژادی در جریان است.”

“این چهارم جولای واقعا احساس همان” Dula گفت: در این دیدگاه در حالی که دوستان خود عکس گرفت.

در نزدیکی الورا خیابان مرکز شهر, اعضای گروه های بومی پیوست با زندگی مسائل سازمان در یک تظاهرات مسالمت آمیز که خواستار وحدت در میان اقلیت ها و تشکر و قدردانی از ملت را از بسیاری از گناهان در روز تولد خود.

تبلیغات

برخی از سوخته بخور دادن توتون و تنباکو و مریم گلی, در حالی که دیگران صحبت از “بیهوده از ماه جولای است.” بسیاری از راهپیمایی به پارک بزرگ و فراتر از آن با نشانه خواستار “لغو یخ” به defunding از پلیس و دادگستری برای آندرس Guardado, Breonna تیلور جورج فلوید و دیگران کشته شده توسط اجرای قانون است. معترضان تمام عینک چهره پوشانده اند.

بومی رهبر شانون رودخانه ها از Akimel O’otham مردم نامیده می شود در حدود 400 تظاهر به درک “بسیاری نهفته است” تدریس به جوانان آمریکایی که سرپا نگه داشتن “سفید برتری” در هزینه تمام مردم بومی و اقلیت ها ، او پرسید: Black Lives Matter برای پیوستن به بومی جنبش قبل از گفتن زور “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

نه چندان دور از الورا Steet در اکو پارک دریاچه صدها نفر از خانواده های جمع آوری شده وجود دارد ارائه شده به صورت ظاهر از تعطیلات عادی. فروشندگان به فروش می رسد اسباب بازی های کوچک و صفحات carne asada و سبک فرانسوی کرپهای. بیشترین بازدید کننده در جشن از راه دور, اما ماسک کمتر رایج است.

Skylar Falgout, 26 سوار از شرمن اوکس به لذت بردن از مناظر و خوردن ناهار. در این سال او احساس نمی مانند جشن.

تبلیغات

“با راه اجتماعی آب و هوا در حال رفتن به آن را احساس نمی کند” او گفت: به عنوان بیش از یک دوجین قو شکل پدال قایق cruised در سراسر دریاچه. “من می خواهم که آویزان کردن با دوستان است اما حلق آویز کردن با مردم یک ایده بد است و در حال حاضر با راه همه گیر است.”

رونالد Sarver راه می رفت همراه دولت جانبازان پردیس در غرب لس آنجلس که در آن او تا به حال به تازگی نقل مکان کرد و به L. A. اولین چادر موقت شهرستان در چهار دهه یک منطقه به معنای برای جانبازان بدون خانه به طوری که آنها می توانید صبر از COVID-19 بحران توسط پناه در محل و اجتماعی فاصله خود را در چادر.

“این بهتر از هیچ چیز در تمام. قبل از این من بیدار شدن از خواب و من تا به حال نماز بود” گفت: Sarver که خدمت در نیروی دریایی در ایران, بحران گروگان گیری.

در حال حاضر او گفت: او یک محل به خواب می خورد و سه وعده غذا در روز. سپاسگزار او به یک محل به عنوان coronavirus — آنچه که او به نام “قانون خدا” — اشک طریق شهرستان است.

تبلیغات

در روز استقلال Sarver گفت: او احساس میهنی.

“من فکر کردم قبلا و من teared تا کمی” او گفت:, آمریکایی پرچم دوخته به پیراهن خود را.

پایین خیابان یک ردیف یکسان چادر تحمل که همان قرمز و سفید و آبی پرچم صف پیاده رو خارج VA زمینه. ایستاده در میان آنها لوئیس push square که ملبس به یک پرچم آمریکا کلاه بیس بال بود که در روز جشن.

“به نظر من این فقط یک روز دیگر. چه معنی است ؟ ” او تعجب. “استقلال که از چه؟”

تبلیغات

Push square که در 59 گفت: او را به مبارزه برای کشور دوباره اگر به نام بر زندگی نزدیک به چادر در پردیس آپارتمان, بازسازی, برای unhoused جانبازان. به عنوان او بازدید او در مورد ضرورت رشته ای از چادر که خم و منحنی با سن ویسنت بلوار. وجود ساختمان خالی در VA پردیس, او گفت:.

جیووانی ویلا که در چادر نشسته است و تحت یک کهنه سرباز ارتش پرچم و پرچم پرستاره گفت: او سپاسگزار به نقطه خود را.

“این چادر فوق العاده هستند. این اولین بار است که خانه من تا به حال در حدود پنج سال,” او گفت:. “از آن جایی که من می توانید سعی کنید به خودم رفتن. آن را سخت بی خانمان …. این یک خانه است. این یک حمام یا دوش یا یخچال و فریزر.”

ویلا گفت: استقبال از او به دلیل تعطیلات “آن را به ارمغان می آورد ملت ما با هم به یک دلیل که نوع مقدس به ما: فداکاری مردان و زن را ساخته اند برای کشور ما است.”

تبلیغات

حتی به عنوان coronavirus ساخته شده است که زندگی سخت تر است — او را با داشتن مشکل به دست آوردن ID و پول محرک — ارتش جانباز گفت: او مفتخر است به عنوان یک آمریکایی.

“من خوشحالم که به زندگی در این کشور است. حتی اگر وجود دارد بسیاری از مشکلات گسترده وجود دارد بسیاری از مردم خوب که روشن فکر و افکار خود را,” او گفت:.

“این چیزی است که به عنوان یک آمریکایی است که: قادر به بیان خود را در راه احترام به دیگران و نه محکوم شود برای آن است.”

بار نویسنده کارکنان جک دولان کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de