زن که رفت بر ضد آسیایی, tirades رو بازداشت جداگانه شارژ باتری

یک زن که نژادپرست ضد آسیایی, tirades ماه گذشته شوکه عمومی و شهر تورانس یک حکم برای دستگیری او در ارتباط به یک رویارویی جدا از کسانی که به تازگی دستگیر شده در تلفن همراه در یک پارک.

لنا هرناندز 54 متهم شد دوشنبه در ادعایی مورد باتری ناشی از یک حادثه در Oct. 14, 2019 در شهرستان تورانس دفتر دادستان گفت.

رویارویی رخ داده است در دل Amo مد بازار مرکز در تورانس در آن پلیس ادعا می کنند که هرناندز بازنشسته مددکار اجتماعی از ساحل طولانی شفاهی حمله یک نگهبان زده و شخص دیگری که سعی در دخالت کند. کارآگاه شده بود بررسی اتهام حادثه علاوه بر دو پارک حوادث در ماه ژوئن.

در ژوئن حوادث در Charles H. Wilson پارک یک زن بعد از شناسایی به عنوان هرناندز ثبت شده در فیلم پرتاب profanities در یک زن جوان ورزش در مجموعه ای از پله ها. “بازگشت به هر آنچه که …, آسیایی, کشور, به شما تعلق, در,” او گفت:.

تبلیغات

https://www.latimes.com/california/story/2020-06-12/torrance-police-identify-suspect-anti-asian-racist-tirades-wilson-park

در یک ثانیه, انفجار بعد از آن روز یک ویدئو نشان داد او سرزنش کردن یک مرد در ماشین خود را با دو نفر از فرزندان خود را در حال حاضر. در این ویدئو این زن می گوید: “شما می دانید آنچه شما نیاز به رفتن به خانه” در حالی که اجمالی در انسان و وسیله نقلیه, که در آن دو فرزند خود نشسته بودند.

این مرد ناشناس پاسخ, “من هستم صفحه اصلی” قبل از زن به او می گوید برای متوقف کردن بازی.

او پس از آن شنیده می شود با استفاده از یک ناسزا و تهدید به کشتن مردی که تبدیل به دوربین خود را برای ضبط روی پلاک قبل از او با اشاره به او را به عنوان یک “چینی در,” صحبت کردن به او را در عجیب و شکایت که وسیله نقلیه خود را پارک شده بود بیش از حد به او نزدیک هوندا.

تبلیغات

کلیپ های ویدئویی از هر دو برخورد شد ارسال شده در توییتر و به سرعت ویروسی رفت. تورانس شهردار پاتریک Furey توصیف آنچه که او را دیدم در رسانه های اجتماعی به عنوان “تهوع به مطلقا هر کسی در جامعه ما” در یک شهرستان است که او گفت: بین 30 تا 40 درصد آسیایی و یا جزایر اقیانوس آرام و در آن 80 زبان گفتاری هستند.

تورانس مقامات روز پنجشنبه گفت که دادستان شهرستان تا به حال بررسی تحقیقات پلیس و به این نتیجه رسیدند که شواهد کافی برای حمایت از تشکیل پرونده اتهامات جنایی علیه هرناندز برای او tirades در پارک.

“در حال حاضر وجود دارد بحرانی شکاف در شواهد و مدارک در مورد چگونه هر حادثه گشوده که در نتیجه فقدان لازم یقین مورد نیاز برای شروع تعقیب کیفری در برابر هر گونه شک” شهر خبر داد. “این است که یک دادستان وظیفه خطیر به تجزیه و تحلیل یک مورد بر اساس شواهد و triability و نه بر اساس سیاست و یا احساسات عمومی نامربوط به احتمال غالب قبل از هیئت منصفه.”

“اگر کسی اطلاعات اضافی مربوط به هر کدام از این حوادث” این بیانیه افزود: “آنها خواست به تماس با تورانس اداره پلیس است.”

تبلیغات

همانطور که برای باتری اتهام در بازار هرناندز برنامه ریزی شده است که شنیده می شود در تورانس دادگاه عالی در 8:30 صبح دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de