چنگ زدن به این کوکتل کیسه از ویلیام الیور

به تازگی بسیاری از ما من شده است با نگه داشتن نسبتا نزدیک به خانه می آید به من موقت مبارک ساعت. اما مترو دنور بزرگ است و هنگامی که تابستان بازدید آن را سرگرم کننده برای کشف بسیاری از بارها ماشین منگنه از wineries و patios در حومه و شهرهای دور افتاده. در حالی که من به طور کامل آماده برای غذا خوردن در محل, من فکر می کنم جهان گسترده ای خلاق برای رفتن به گزینه های بسیار عالی شروع به اکتشافی نوشیدن. این هفته ویلیام الیور Publick خانه در لافایت زده وتر با راحت و بسیار عقب-قابلیت جمع شدن راحت حمل کردن مشروب الکلی.

ویلیام الیور با موسسات در هر دو لافایت و فورت کالینز کلرادو دارای آبجو ارواح محلی و جهانی ویسکی گزینه های. و در حالی که خود اعلام کرد “بیکن و ویسکی میخانه” ندارد یک مقام رسمی یک ساعت یک مبارک فقط رتبهدهی نشده است در این تابستان آن را برخی از واقعا مقرون به صرفه حمل کردن مشروب الکلی و کوکتل گزینه به عنوان گزینه های برای خبره. این محدوده از صرف $3 (برای یک و نیم پاینت آبجو پور) به یک چشم-گسترش 199 دلار (برای یک “نادر می یابد” ویسکی پرواز). پایین وسط از پیش ساخته شده pouched کوکتل شروع در $5 برای یک خدمت از بوربن پالمر (به boozy نسخه از گلف باز مورد علاقه بازآموزی) در حالی که شما می توانید دو نفر از مرکبات منهتن (8 دلار) Bloody Mary (12 دلار) یا Bulleit julep (14 دلار).

من را در من آنلاین سفارش برای پالمر مرکبات منهتن و یک اونورتر لیموناد (16 دلار) ساخته شده با جک دانیلز, تازه, لیموناد, پرتقال و آب نارگیل. در $4 در هر وعده این رنگ به عنوان یک درست به شکل یک ساعت یک مبارک بنابراین من احساس مجبور به همچنین پرتاب در کمی nosh. و با توجه به این رستوران را بیکن-مداری (و نیاز است که مواد غذایی باید دستور داده شود با مشروب الکلی) از آن احساس طبیعی برای اضافه کردن ویلیام الیور تخصص: این پاینت-o-بیکن.

انتخاب کنید تا در الیور سریع و آسان بود. میخانه تبلیغ است که کارکنان آن است “ServSafe COVID-19 احتیاطی روت” و به عنوان نقاب میزبان بیش از کیف من از موضوعات این ادعا به نظر می رسد صادق است. در واقع این رستوران پاسیو شبیه امن و تورم محل برای قرار دادن یک کمی از منوی بسیاری از نوشیدنی گزینه های در یک روز آفتابی. هنوز هم به عنوان من به اوج خود رسید و در کیسه در کیسه پلاستیکی با خود راحت پیچ تاپ, من می دانستم که من تا به حال تصمیم درست برای یک آخر هفته در کوه ها.

البته قبل از absconding با این boozy رفتار هم اتاقی من و من تا به حال طعم کالا. ما تقسیم کردن اونورتر لیموناد که بی درنگ ضربه نقطه داغ روز — نه خیلی شیرین و خیلی خفیف طراوت شما هرگز انتظار آن را بسته پانچ آن را انجام داد. همچنین تعجب آور بود که چگونه تعداد کمی از مردم در آن زمان به لهستانی کردن یک پاینت از بیکن; اجازه دهید فقط می گویند سه نفر از ما فقط در مورد راضی است. مسلما این به احتمال زیاد به این دلیل که گوشت کاملا پخته شده — نه بیش از حد ترد و نه بیش از حد فلاپی — و فقط ضخامت مناسب. در حالی که لذت بخش با ما انتخاب نوشیدنی که آغشته به شربت افرا (ارائه شده) ما متوجه شد که شیرین دودی و شور دسته کوچک موسیقی جاز می شده اند یک آسمانی جفت شدن با منهتن.

هنوز هم من تصمیم به بازی شیر یا خط دیگر دو کوکتل در فریزر برای یک مقدار نیاز به استراحت و رفع خستگی بیش از آخر هفته. در حالی که من ممکن است فراموش کرده اند من کیت کمک های اولیه من مایع کمک های اولیه به نجات آمد و پس از یک پیاده روی دشوار به دریاچه های کوهستانی از رشته کوه های راکی. در واقع, به عنوان جذاب به عنوان پاسیو نوشیدنی ها ممکن است در طول این عجیب و غریب روز, سبک وزن, آسان imbibery در 11,000 فوت است چیزی برای شکایت در مورد.

ویلیام الیور در واقع 201 شمال جاده عمومی در لافایت و باز است و روزانه از ساعت 10 صبح تا نیمه شب. تماس 720-509-9537 و یا بازدید از میخانه وب سایت برای جزئیات بیشتر و سفارش. شما همچنین می توانید بازدید از فورت کالینز شعبه در 2608 جنوبی Timberline جاده ها است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de