جدید آبجو از 8 مریلند کارخانه های لبنی خواهد شد کمک به جمع آوری پول برای دولت craft beer انجمن

یک گروه از مریلند کارخانه های لبنی در حال همکاری با یکدیگر برای کمک به محلی هنر و صنعت آبجو انجمن انجام آنچه آنها بهترین — دم آبجو.

صدای سرد و آب ریختن به شیشه در حال حاضر به معنی پول برای تخمیر انجمن مریلند با تشکر از همکاری و مشارکت بین هشت محلی کارخانه های لبنی.

پس از ارتباط بزرگترین جمع آوری کمک — مریلند هنر و صنعت آبجو جشنواره لغو شد مایک Clements از فردریک اصطلاح دم شرکت تا به حال یک ایده است.

“این به ذهن من آمد که ما می تواند میزبان چیزی شبیه” Clements گفت.

اما آنها تا به حال به خلاق پس از coronavirus نگرانی را لغو جشنواره با جمعیت زیادی.

شروع این آخر هفته ماشین منگنه که در واقع در سراسر کشور در حال انتشار خود را “دم برای بم” آبجو هر کدام با یک طعم منحصر به فرد.

حداقل 30 درصد از درآمد حاصل از هر یک از آبجو در حال بازگشت به دولت غیر انتفاعی هنر و صنعت آبجو انجمن تجارت.

Clements گفت: همه گیر شده است دشوار برای صنعت.

“نه همه چیز داده شده است و گاهی اوقات شما باید به مبارزه واقعا سخت به حرکت رو به جلو,” او گفت:.

مریلند کارخانه های لبنی در حال حاضر شرکت در دم برای بم جمع آوری کمک شامل 1812 آبجوسازی در کامبرلند پر شیب دم در بالتیمور هیستری دم شرکت در کلمبیا اصطلاح دم شرکت در فردریک Mully را آبجوسازی در شاهزاده فردریک Olde مادر Brewing Co. در فردریک درست مهلت دم شرکت در Derwood و Waredaca دم شرکت در Gaithersburg.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de