زنان می گویند آنها groped تجاوز توسط پلیس در طول L. A. حکومت نظامی بازداشت

آن را فقط تاریک و زمانی که جولیا Dupuis بود که دستبند بر نقض مقررات منع رفت و آمد و رفت با دو لوس آنجلس افسران پلیس به یک حصار در کنار خالی کلیسا فراتر از چشم ناظر از نزدیکی ساکنان آپارتمان و 15 فوت از آینده می گوید.

“آیا شما فکر می کنم آن را یک زن ؟” او شنیده ام یک مرد پلیس می گویند دیگر با خنده.

Dupuis که جنسيت nonconforming اما مشخص به عنوان یک زن احساس فلج با ترس. افسران در حال حاضر او را گرفته ID که شناسایی او به عنوان زن و خواسته نام او. آنها به نظر نمی رسد اشتباه در مورد جنسيت او گفت: فقط مشتاق به آن را مسخره.

یکی از این افسران پس از آن شدت به او شوخی گذشته چند از جیب و احساس یکی از سینه های خود را, او گفت:.

تبلیغات

تقریبا بلافاصله افسر به نظر می رسید به درک “او عبور یک خط” Dupuis گفت. خنده کاهش یافته ماموران حمایت کردن و یکی از آنها گفت که آنها “باید انجام” آنچه آنها انجام می دهند, او به یاد می آورد.

تنها پس از آن بود که یک افسر زن به نام به جستجوی او.

Dupuis, 21, دیدم ماموران اقدامات نه به عنوان یک حادثه بلکه به عنوان یک شهروند الگوی آزار و اذیت جنسی زنان با تجربه و جنسیتی-nonconforming معترضان به دست پلیس لس آنجلس افسران در طول تظاهرات اخیر و حکومت نظامی بازداشت. دیگر دستگیرشدگان در اتوبوس او در نهایت قرار بر گفت Dupuis که آنها بیش از حد شده بود, نامناسب, جستجو, او گفت:.

Julia Dupuis, 21, is photographed near the corner of 8th and Crenshaw on Sunday, July 5, 2020 in Los Angeles, CA.

جولیا Dupuis, 21, عکس یکشنبه می گوید: یک افسر پلیس لس آنجلس, groped, خود ژوئن 2 به عنوان او بود دستگیر شدن در یک نقض مقررات منع رفت و آمد در حالی که شرکت در یک تظاهرات.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

آنها به تنهایی نیست.

در میان رشد صفوف معترضان که شکایت کردهاند پیوست پرونده های حقوقی و در غیر این صورت تحت فشار قرار دادند در برابر تاکتیک های استفاده شده توسط پلیس لس آنجلس و منطقه دیگر سازمان های اجرای قانون در گرم سال از اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن هستند که می گویند آنها هدف قرار گرفتند توسط افسران مرد و, groped, از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و یا نامناسب جستجو کرد.

جاش Rubenstein یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: حداقل سه شکایت شده است به طور رسمی ارائه شده به پلیس در مورد “نامناسب لمس کردن در طول یک پت-down” در میان حکومت نظامی بازداشت و تحت بررسی هستند.

بخش اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی و Rubenstein کاهش یافته است به نظر بیشتر است. هیچ افسران پلیس لس آنجلس شده اند مجازات برای اقدامات در جریان تظاهرات اگر چه 10 گرفته شده اند خیابان در حال بررسی و تحقیقات است.

تبلیغات

لورا منتیللا, 22, به تازگی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر پلیس لس آنجلس و دیگر مقامات اجرای قانون ادعا طیف وسیعی از موارد نقض حقوق بشر از جمله تجاوزات جنسی پس از او بازداشت شد در یک نقض مقررات منع رفت و آمد.

افسران “به شدت لمس و بدن او را با نوازش دست های خود را به شدت در واژن و سینه در چهار جداگانه موارد” منتیللا به طرح دعوی متحده است.

زنان دیگر که می گویند که آنها با تجربه چنین رفتاری باید ثبت شکایات; برخی می گویند آنها در بحث و گفتگو با وکلای مدافع در مورد پرونده های حقوقی.

در حالی که تجاوزات جنسی و مترو توسط ماموران پلیس در میان مرکزی جرائم ادعایی در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ در ماه ژوئن بیش از LAPD اعتراض تاکتیک آنها در میان اتهامات که به نمایندگی از وکلای شاکیان مورد شنیده و در حال بررسی آن دسته از وکلای گفت.

تبلیغات

دوون جوان 31 ساله در سلامت روان درمانگر در میان زنانی که به اشتراک گذاشته شده تجارب خود را با وکلای مدافع. جوان دستگیر شد و در همان منطقه به عنوان Dupuis گفت: ماموران حاضر اجازه می دهد تا او را به جلو و پایین دامن او پس از آن گرفتار شده بود در اطراف کمر خود را در حالی که آنها بودند جوراب توری, جوراب خود را.

“من لباس زیر و ته قنداق تفنگ قرار گرفتند به جمعیت و پس از آنها خواستم تا به من اجازه دهید من جلو, دامن, down, بنابراین من نمی خواهد در معرض و آنها حاضر,” او گفت:.

در اتوبوس او شنیده افسران شفاهی اذیت و آزار جنسی یک زن در آنها به رسمیت شناخته شده از Instagram, “آشکارا صحبت در مورد بدن او آشکارا ogling بدن او را” جوان گفت:. و زنان دیگر به او گفت که آنها تا به حال شده است در معرض سرزده جستجوهای او گفت:.

پس از او نوشته شده درباره تجربه در Instagram, ده ها تن از دیگران به او گفت که آنها تا به حال تجربه مشابه نقض اما احساس نمی راحت رو به جلو در آینده به بحث در مورد آنها, او گفت:.

تبلیغات

دیگر وکلا نیز با بررسی شکایات و نه فقط در مورد پلیس لس آنجلس.

وکیل Jorge گونزالس گفت که او نشان دهنده 44-سال — چه کسی او را شناسایی تنها با نام جسیکا — که دستگیر شد ژوئن 1 در شرق L. A. L. A. شهرستان کلانتر نمایندگان پس از او پسر کشیده شد بیش از در حالی که آنها در برداشتن مواد غذایی سریع بعد از حکومت نظامی.

جسیکا پسر بود که, رانندگی, بیرون کشیده شد این خودرو برای اولین بار گونزالس گفت. زمانی که او مورد اختلاف است که آیا او نیز باید برای خروج این خودرو در بخش بود چرا که او با پوشیدن تنها یک حوله تن پوش آنها مجبور کردن گونزالس گفت.

با هیچ علت احتمالی آنها شروع به جستجو خودرو و سپس شروع به جستجو جسیکا وکیل او گفت:.

تبلیغات

“آنها او را خواسته اگر او با پوشیدن سینه بند, و او گفت: ‘نه'” گونزالس گفت. “و پس از یک نماینده زن شروع به بررسی و نوازش کردن سینه و مسائل و کار راه خود را به واژن او بودن بسیار سرزده در راه او جستجو شد.”

کلانتر دفتر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گونزالس گفت: این حادثه نشان از یک تخلف آشکار از مشتری خود را ،

برای چنین نفوذی جستجو “وجود دارد به طور کلی به برخی از شواهد که [فرد در حال جستجو است] قاچاق مانند مواد مخدر است که می تواند ترشح شده در داخل بدن خود را,” او گفت:. “و هیچ کدام وجود دارد که در اینجا.”

تبلیغات

اگر چه دوست پسر او اجازه داده شد به رانندگی به دور از صحنه جسیکا بود به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد و با مقاومت در برابر دستگیری گونزالس گفت: — حتی اگر او می گوید: او گفت که او خواهد بود اجازه دهید اگر او ثبت شده بیانیه ای گفت او حمله شده است.

او قصد دارد برای مبارزه با این اتهامات است و با توجه به دادخواهی مدنی در برابر افسران گونزالس گفت.

“او احساس نقض,” او گفت:.

Dupuis که نوشته شده در مورد تجربه خود را در توییتر پیوست و دیگر زنان در بازگویی تجارب خود را به فرهنگ و اخبار سایت L. A. تاکو گفت: آن زمان روز برای او به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف آنچه اتفاق افتاده بود به او. سپس او احساس تجاوز بیش از حد.

تبلیغات

“این زمانی است که آن را واقعا به من رسید که من تا به حال حمله شده است و من شده اند به دلیل هویت جنسیتی” او گفت:.

Dupuis گفت: او نزدیک شد یک پلیس لس آنجلس فرمانده حاضر در مورد پرونده شکایت پس از توییت های خود را به دست آورد توجه اما گفت که او هیچ جوابی نداد چرا که او نمی اعتماد آژانس به باور او نسخه از برنامه که بیش از دو پلیس و یا به اذعان دارد که بیشتر مشکل سیستمیک.

Dupuis, که گفت که او به ضرب گلوله کشته شد با یک پلیس پرتابه در یکی دیگر از اعتراض چند روز قبل از دستگیری او گفت: افسر دست زدن به سینه اش احساس “شکل دیگری از خشونت” از یک گروه قصد خفقان تظاهرات علیه خشونت پلیس و قتل مردم سیاه و سفید با دو برابر را در خشونت.

“این که آیا آن خشونت فیزیکی یا بیشتر موذی خشونت جنسی در تمام اشکال فقط از کنترل آنها اعمال قدرت خود را به سکوت معترضان” Dupuis گفت. “هدف نهایی آنها این بود که ما تا نژند و پس از نقض و خیلی می ترسم که ما نمی خواهم به عقب می آیند و اعتراض روز بعد.

تبلیغات

“آن را فقط کار نمی کند,” او گفت:.

اگر هر چیزی Dupuis گفت: تجربه او تنها مستحکم او اعتقاد به این که پلیس لس آنجلس باید به چالش کشیده و به نام خود سوء استفاده.

“شما نمی توانید سکوت ما,” او گفت:. “شما نمی توانید شکستن ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de