13-ساله کشته در خشونت carjacking از خانواده ون در پیکو ریورا

13-ساله خارج شد و کشته در خشونت carjacking بیش از آخر هفته در پیکو ریورا, مقامات گفت.

دختر منتظر بود در خانواده ون با سه خواهر و برادر در حالی که پدر و مادر او در متوقف La Mano Tortilleria رستوران در نزدیکی وهیتیر بلوار و Durfee خیابان حدود 2 p. m. روز شنبه, لس آنجلس کلانتر گفت: در انتشار اخبار.

در حالی که این زن و شوهر بود داخل رستوران کلانتر گفته مقامات 26 ساله لس آنجلس مرد شروع به پریدن کرد به صندلی جلو خودرو که در سمت چپ در حال اجرا است.

زمانی که این مرد شناسایی شده توسط نمایندگان به عنوان خوزه الیاس اگویلار دو لا فرانترا متوجه کودکان درون او فریاد زد: “Vamanos!” و به سمت درب ون پرت باز, مقامات گفت. اما قبل از خواهران و برادران — سنین 8, 11, 13 و 18 — می تواند خروج خودرو با خیال راحت اگویلار دو لا فرانترا سرعت خاموش.

تبلیغات

قدیمی ترین کودک جنگیدند به طور خلاصه با اگویلار دو لا فرانترا قبل از او شروع به پریدن کرد از ون در حال حرکت, مقامات گفت. او 11 سال نیز قادر به پرش از خودرو. هر دو به طور سطحی زخمی شدند, مقامات گفت.

اما اگویلار دو لا فرانترا سپس sped غرب در وایتیر بلوار با 13 سال سن و 8 سال هنوز در ون نمایندگان گفت. در دولند خیابان و آمریکا بلوار اگویلار دو لا فرانترا تحت فشار قرار دادند و پسر از خودرو با توجه به انتشار اخبار. کودک دچار صدمات بزرگ و گرفته بود به بیمارستان خبر داد.

اگویلار دو لا فرانترا سپس ادامه داد: رانندگی سرعت در حدود 60 مایل در ساعت. در برخی از نقطه به خارج از خودرو زده و یک شیء ثابت با توجه به کلانتر انتشار. او مرده اعلام شد و در صحنه است.

پس از دختر پرتاب شد از خودرو اگویلار دو لا فرانترا ادامه رانندگی غرب در وایتیر بلوار جایی که او سقوط کرد به وسیله نقلیه دیگر, مقامات گفت. او در سمت چپ صحنه تصادف و پس از آن سوار شمالی در رزمید بلوار که در آن به سرقت رفته و ون غیر فعال شد در ال مونته.

تبلیغات

نمایندگان گفت اگویلار دو لا فرانترا سعی carjack یک مرد به عنوان او خروج وسیله نقلیه خود را در حالی که مرد همسر و فرزند بودند و هنوز هم در داخل. مردان مبارزه برای کنترل ماشین حدود 100 متری قبل از خودرو سقوط کرد و به نزدیکی پل, مقامات گفت.

اگویلار دو لا فرانترا زد به معلولان ون سعی کنید به فرار اما چند خیابان در نزدیکی و فروشندگان که در حال تماشا carjacking تلاش او را بازداشت کردند تا نمایندگان رسید, با توجه به انتشار.

اگویلار دو لا فرانترا بود که تحت درمان در بیمارستان دچار صدمات در تصادف دستگیر شد ظن carjacking قتل و آدم ربایی بخش کلانتر گفت. با توجه به سوابق دادگاه او در حال حاضر در مشروط شدن و اخیرا دستگیر و منتشر شده صفر قرار وثیقه برای جنایت در اختیار داشتن یک خنجر و خرابکاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de