یک California sheriff مسخره دولت stay-در-خانه سفارش. او خود را تغییر لحن در هنگام COVID-19 نفر رسید

در اواسط ماه مه در شهرستان مرسد County Sheriff ورنون Warnke تا به حال بسیاری برای گفتن در مورد کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات به سرعت گسترش coronavirus هیچ یک از آن خوب است.

او نوشته شده یک مبارز پیام به Facebook گفت که او حاضر به اجرای دولت سفارشات چرا که آنها به معنای اقتصادی “کشتار” و به اعتقاد او دولت حق ندارد به او بگویید و یا هر کس دیگری آن را بیش از حد خطرناک برای کوتاه کردن مو و دندانپزشکی است.

“من واقعا بر این باورند که فرماندار Newsom انگیزه این است که اکثر شهروندان (و غیر قانونی ساکنان) وابسته [sic] در دولت کمک به طوری که او می تواند در حفظ این کنترل پس از این ‘اپیدمی’ اعلام شده است بیش از” Warnke نوشت.

دو ماه بعد با موارد خونتان و مرسد شهرستان در حال حاضر در دولت coronavirus سازمان دیده بان لیست کلانتر اتحادش را تغییر لحن خود را: “پوشیدن ماسک فراموش اجتماعی خود فاصله شستن دست های خود … لطفا آن را به طور جدی.”

تبلیغات

موارد بیش از چهار برابر بیش از ماه گذشته در شهرستان مرسد که گزارش 1,530 COVID-19 مورد در روز دوشنبه. در ژوئن 6, شهرستان گزارش شده بود فقط 343 موارد است.

COVID-19 کشته شدن 11 نفر در شهرستان مرسد پس از همه گیر آغاز شد.

مرسد شهرستان در دره مرکزی یکی از 23 استان ها در حال نظارت توسط دولت برای افزایش مورد شمارش و افزایش بستری شدن در بیمارستان. محلی مقامات بهداشت عمومی می گویند که آنها نگران هستند که بیمارستان ها به زودی غرق خواهد شد.

“این موارد در حال افزایش است و همزمان با باز کردن کسب و کار شروع فصل کشاورزی, تعطیلات, فارغ التحصیلی, دریافت togethers و مخلوط پیام وجود داشته است که از منابع مختلف” دکتر سالوادور Sandoval, شهرستان افسر بهداشت گفت: بار یک ایمیل به دوشنبه.

تبلیغات

Atwater, Calif., businesswoman Reyna Bautista

Reyna باتیستا 55-در اولین روز از بازگشایی اش گلدوزی, فروشگاه اتاق دوخت در آتواتر کالیفرنیا در ماه مه. “ما نیاز به کار می کنند. ما نیاز به باز کردن” او گفت:.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

در میان نگرانی های ذکر شده توسط دولت در حال خانوار و محل عفونت خوشه در شهرستان مرسد در میان Latinos — که همراه با مردم را متحمل فشار از COVID-19 همه گیر در ایالات متحده آلوده شدن و مرگ در نامتناسبی بالا نرخ.

مرسد شهرستان است 61% Latino اما این تعداد متورم در کشاورزی فصل Sandoval گفت. به سر می برند کشاورزی مسکن کارگران و فقر و کافی در دسترس بودن اطلاعات از حوزه سلامت در, و اشتغال در مشاغل خدماتی که نیاز به خروج از خانه و کمک به بالا نرخ ابتلا به عفونت در میان لاتین تبارها Sandoval گفت.

در شهرستان مرسد شهر قشم ساکنان مجبور به حرکت به سطوح مختلف محدودیت در دولت شهرستان و شهرستان سطوح است که در آن به شهرستان مقامات بهداشت گفت: “منجر به سردرگمی است.

در اواسط ماه مارس شورای شهر در قشم اعلام کرد و آن را یک “پناهگاه شهر” برای کسب و کار در مخالفت با دولت stay-at-home سفارشات. رهبران شهر گفت: همه کسب و کار می تواند بازگشایی بدون در نظر گرفتن دولت محدودیت و بدون دخالت از مقامات محلی.

تبلیغات

سیاسی قوی “پرستشگاه شهر” برچسب به سرعت فرود آمد شهردار پل کریقتن “فاکس و دوستان” که در آن او به نام کالیفرنیا مستند سفارشات “سخت گیرانه” و “گلن بک برنامه است.” سیاستمداران و روسای پلیس از سراسر ایالات متحده رسیده گفت: آنها همچنین می خواستم برای ایجاد پناهگاه.

در 3 ژوئن وجود دارد 27 تایید موارد COVID-19 در آتواتر. از روز شنبه وجود دارد 209 موارد در شهر Sandoval گفت.

An Atwater, Calif., City Council meeting

شیدا رومرو یکی از چند در مخاطبان با پوشیدن یک ماسک می گوید: تعهد و وفاداری در مه 26 قشم واقع در کالیفرنیا است شورای شهر نشست.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

کالیب همپتون یک آتواتر ساکن که آغاز شده Change.org طومار درخواست از شورای شهر برای توقف بازگشایی تا زمانی که آن را تاسیس دستورالعمل های ایمنی برای بازگشایی کسب و کار گفت که او و همسرش نا امید شده بودند که شهر تغییر نکرده است البته در میان سنبله در موارد. او اشاره کرد که وب سایت شهر دیگر دارای یک صفحه نمایش بنر شعار محراب شهرستان قطعنامه.

تبلیغات

“ما آن را مانند به نظر می رسد در حال حاضر که آنها تا به حال عکس خود را op و فاکس نیوز ظاهر آنها تنها در تلاش برای رفت و برگشت آن را زیر فرش” او گفت:.

مسئولان شهرستان بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در یک پیام ویدئویی منتشر شده در هفته گذشته Warnke گفت: او می خواست برای روشن است که قبلی خود را به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته پیام در مورد این بیماری همه گیر “معنی نیست که این بیماری جدی نیست. آن است که بسیار جدی است.”

Warnke, که همچنین به پزشکی قانونی شهرستان برجسته دو اخیر COVID-19 مرگ و میر: 29-year-old man who “hemorrhaged به مرگ” و مردی که در اوایل دهه 40 سالگی بود که شروع ناگهانی علائم سپس به سرعت از سکته مغزی درگذشت.

تبلیغات

درخواست مردم را به پوشیدن ماسک Warnke اشاره کرد که او را نگه می دارد و یک “من شخصی, کامیون, کار, کامیون, اتومبیل من” و در خانه “در مورد کسی بر می آید به طور غیر منتظره.”

کلانتر درخواست بسته شدن سه پارک قبل از چهارم جولای آخر هفته برای جلوگیری از جمع آوری تعطیلات و گفت: او می خواهم که نمایندگان بر روی صحنه به اجرا نرسیده است.

“دولت نباید در ساخت هر کسی مسئول سلامت خود را, اما این قراره رسیدن به آن نقطه که در آن بسیاری از مردم در حال گرفتن مرگبار بیمار و در حال مرگ که چیزی را برای رفتن به آن باید انجام شود” Warnke گفت.

“من یک مدافع برای هر پرسنل اجرای قانون به اجرا درآوردن ماسک صورت من فقط نیست. همین دلیل است که من شمارش را بر شما به انجام بخشی خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>