یک عکس جدید سری Upends نمایندگی از مردان از رنگ

هنرمند کریستینا Pittaluga رشد تماشای او دو برادر که مورد آزار واقع شدند به خفقان خود حساسیت. اگر آنها نشان داد صمیمیت یا نرمی آنها متهم به همجنس گفت: به یک مرد.

زمانی که Pittaluga دیدم در فرهنگ پاپ آنها به تصویر کشیده شده به عنوان سخت و عاطفی در دسترس نیست و به ندرت نشان داده شده است به عنوان زیبا. سیاستمداران آنها را به نام “اراذل و اوباش است.” آنها به جرم…حتی مورد ضرب و شتم و قتل توسط اجرای قانون است. سپس گفت: آن را خورد و گریه نکن.

با عشق عمیق به صورت سیاه و سفید و قهوه ای مردان او می خواست چیزی برای آنها بهتر — چیزی که آنها اجازه داد تا به احساس و به اشتراک گذاری خود را در طیف گسترده ای از احساسات است. بنابراین او مجموعه های خارج برای ایجاد پرتره سری ما هنوز هم سرد است ؟ , که منتشر شد در چند اقساط همراه با مقالات.

عکس-کلاژ در این مجموعه به تصویر کشیدن سیاه و سفید مردان و مردان دیگر از رنگ از طریق یک هنر لنز پوشیدن گل و به طور سنتی زنانه لباس برگزاری نمایشگاه خود حساسیت و خواسته. تصاویر حاضر آزاديخواهانه جایگزین برای قرن ها از dehumanizing فرهنگ و هنر, نو قالبگیری کردن مدل ها به عنوان حساس انسان غنی با تابو احساسات.

"Flower Warrior" — Jay Cruzگسترش

“گل جنگجو” — جی کروز

مایکل هیئت مدیره دوم و نادیا جکسون

Pittaluga که مدیر خلاق و کولاژ هنرمند برای این مجموعه مشغول به کار در کنار عکاسان مایکل هیئت مدیره دوم و نادیا جکسون در شاخه.

ما هنوز هم سرد است ؟ است منتشر شده در سایت های سیاه و سفید بازیگران, انجمن صنفی جمعی از معماران و طراحان در سال 2009 تشکیل شده توسط دانش آموزان از دنور دانشکده هنر شده است که در آوردن, تئاتر کمدی, موسیقی و دیگر پروژه های خلاق به منطقه دنور در طول دهه گذشته است. جمعی نیز یکی از رهبران پشت ما دنور 24/7 آنلاین ویدئو کانال راه اندازی شد در طول COVID-19 pandemic, پر, کوتاه, از دنور معماران و طراحان از همه راه راه.

در حال حاضر 23, Pittaluga اول در ارتباط با انجمن صنفی چندین سال پیش هنگامی که او تحصیل در رشته تئاتر در دنور دانشکده هنر. “آنها به من یک پلت فرم است که به من کمک کرد تا متوجه علاقه من در همه چیز, هنر,” او می گوید ، “که من بزرگتر شدم متوجه شدم من فقط یک تئاتر بچه’ — من تمام اطراف خلاق است. که منجر به me تبدیل شدن به مدیر خلاق محتوا با تیم است.” از طریق که نقش او در ایجاد شده در این پروژه است.

Westword با Pittaluga برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد سری.

"Easy, Breezy, Black and Steezy" — Tyriq Swingler

“آسان, شادی بخش, بزرگ سیاه و جنگ بین امپراطوری” — Tyriq Swingler

مایکل هیئت مدیره دوم و نادیا جکسون

Westword: چه مدت شما شده است به کاوش در سیاه و مردانگی خود را از طریق کار می کند ؟ چگونه است که تکامل یافته?

کریستینا Pittaluga: آن کمتر شده است بررسی آن را از طریق کار من و بیشتر رعایت آن تمام زندگی من است. من دو برادر بزرگتر است. من تنها دختر. من فکر می کنم در حالی که آن چیزی که نشستن نیست حق با من بود اما به طور گسترده ای پذیرفته شده برای رفت و برگشت احساسات خود را زیر فرش. آن را متوقف و در خط مقدم از ذهن من است. به عنوان من همچنان به رعایت طریق زندگی و پیدا کردن یک عشق برای هنر من نیز شد شیفته فرهنگ من است. من شروع به بازی در اطراف با کولاژ در سال 2014 و من انجام شده است یک سری از دیجیتال کلاژ هر ماه تاریخ سیاه برای سه سال گذشته است. برای مثال من تحقیق کری جیمز مارشال هنر و Jamel Shabazz عکاسی و melded ایده های خود را با هم از طریق کولاژ. از طریق این کولاژ کار من قادر به پیدا کردن بسیاری از سیاه نر هنرمندان که با الهام از این ایده ها. علاقه من در سیاه و سفید و قهوه ای و فرهنگ و عشق برای مردان رنگ به اوج خود رسید در این ایده است. تمایل آنها را به احساس دیده و شنیده می شود.

چه شد برخی از تنش ها و مبارزات که آمد در حالی که کار بر روی این ساقه ؟

بسیاری از مدل های مرد هستند که من تو را نزدیک و عزیز را به قلب من از عزیزترین دوستان و هموطنان سیاه و سفید بازیگران, اعضای تیم به من پدربزرگ مادری و برادر و برادرزاده. همه آنها مردان از رنگ در جوامع که در آن صدای آنها مهم است. از پرش من می خواستم این مدل به احساس راحت است. ما با هم جمع شده بودند همه از مدل های آهنگ های مورد علاقه خود و ایجاد یک لیست پخش است که در پس زمینه بازی از هر شلیک کنید. وجود دارد صفحه اصلی-مواد غذایی پخته شده برای این مدل به غذا خوردن قبل از خود را بر روی صفحه نمایش مصاحبه.

بزرگترین مبارزه است که من تو را دیدم آمد تا در میان مردان بود منفی خود را نمایش بر روی بدن خود را. هنگامی که مدل های خاصی گفت: “من احساس چربی” یا “من بیش از حد لاغر” من بلافاصله به ملاقات آنها را با کلمات عشق و تاکید در حالی که همچنین تلاش برای باطل نیست احساسات خود را. ما قادر به غلبه بر آن افکار و نگه داشتن مردان احساس اعتماد به نفس و زیبا. تجربه کلی و به خصوص مصاحبه های ویدئویی را به صورت یک داستان خوب. بسیاری از دانش و زیبا آسیب پذیری مشترک شد چرا که از این پروژه است.

"Mingzen's Father: The Heart of Denver" — Ryan Foo and Mingzen Foo Montoyaگسترش

“Mingzen پدر: قلب دنور” — رایان تولی و Mingzen Foo مونتویا

مایکل هیئت مدیره دوم و نادیا جکسون

راه رفتن من را از طریق فرایند خود را در هر شلیک کنید. چقدر هم این مدل را در چگونه آنها را به تصویر کشیده شد, آنچه مد بود و چه در غرفه آنها را استفاده کنید ؟

من تیم خلاق و من تا به حال بسیار روشن ایده از بسیاری از تصاویر ما می خواستم به ساقه. من کاملا چند تخته خلق و خوی نشان می دهد عکاسان به طوری که آنها درک آنچه که من می خواستم. آن را به سه بخش تقسیم شده: گروه فیلم با توری du-ژنده پوش و روسری ابریشم و کوره به عنوان تکرار نقوش. بخش اول: گل پسران آراسته با گل و طل; بخش دوم: مروارید و توری پسران با پوشیدن لباس توری du-ژنده پوش گردنبند مروارید و مروارید چهره دکوراسیون در مقابل پس زمینه توری; بخش سوم: تندیس پسر ایستاده در خوش هیکل گنده مخملی پس زمینه. شمار بودند با الهام از هنر کلاسیک. لباس که خواسته شده بود از این مدل بود یک نوع “‘هود یونیفرم”: سفید مخزن تاپ و شلوار خاکی یا chinos.

خلق تابلو بر روی دیوار در طول شاخساره و قبل از اینکه ما شروع به تیراندازی به من یادآوری می شود این مدل را برای الهام و وضوح. ما مطمئن شوید که به نگه داشتن مرزهای خود را دست نخورده در حالی که همچنین تشویق خود طرف. این مدل نشان داد تا با ذهن باز قلب باز و با محبت و اعتماد در تیم خلاق.

"Men of Grace" — Kevin Quinn Marchman and Fronzo D. Gilkey

“مردان از فضل” — Kevin Quinn Marchman و Fronzo D. Gilkey

مایکل هیئت مدیره دوم و نادیا جکسون

چگونه فراموش sexuality و جنس بازی به این سری? چگونه این مردان را شناسایی ؟ چگونه است که مربوط به پرتره اگر در تمام ؟

نقش های جنسیتی و انتظارات به صورت سیاه و سفید و قهوه ای مردان نقش بزرگ در سری. مردان از رنگ و مردانه-ارائه عامیانه مقابله با تابو موضوع انرژی زنانه و احساسات. اما من می خواستم وجود دارد به خوبی مخلوط از تمایلات جنسی و جنسیتی و نژادی و هویت بین افراد است. وجود دارد یک ننگ در تمام فرهنگ خود است. من می خواستم به کم ارزش کردن فشار بر آنها را به مردانه و سنگ رو صوتی.

ما در لحظه ای که رئیس جمهور با اشاره به زندگی ماده معترضان به عنوان “اراذل و اوباش” افرادی هستند که به قتل توسط پلیس و مردان سیاه و سفید هستند که به طور نامتناسبی زندانی. چگونه می توانم به شما دیدن این سریال به عنوان یک مداخله در تمام آن ؟

مردان رنگ که همان کلیشه برچسب بر روی آنها: اراذل و اوباش. آنها اغلب با ترس و یا منفی. این پروژه با چالش های آن سخت کلیشه با قرار دادن این مردان به طور سنتی در “زنانه” شرایط. ارائه مردان از رنگ در کمتر کاوش روشنایی باز می شود تا جایی برای بحث و گفتگو — واقعا چک کردن در و درک مردان از رنگ های لطیف و زیبا طرف به عنوان به خوبی. این می تواند کمک به با صفات انسانی از BIPOC در رسانه ها. آن را تحت اللفظی مجاورت از آنچه که رئیس جمهور می گوید.

"Gimme Hug" — Fronzo D. Gilkey, Mykail Cooley, Michael Board IIگسترش

“بده آغوش” — Fronzo D. Gilkey, Mykail کولی مایکل مدیره II

مایکل هیئت مدیره دوم و نادیا جکسون

من کنجکاو به دانستن است که هنرمندان نقاط مرجع برای شما.

من به مقدار زیادی از الهام بخش از نقاش Strumfi Wiley, چند رسانه ای هنرمند Tsoku Maela و نقاش Barkley L. Hendricks. هر یک از این هنرمندان است که یک مرد از رنگ که نشان داد POC در جلال دولت است. Tsoku Maela تا به بسیاری از کار قانع کننده با الهام از خود و سلامت روان مبارزات. من آن را قابل تحسین است که او بود که آسیب پذیر در کار خود را.

به دنبال در کار خود آن را سخت به فکر می کنم پنجاه سال برای آزادی مبارزه اواخر 60s و 70s اوایل زمانی که “سیاه زیبا’ شعار و حرکت در زمان خاموش. چگونه شما می بینید که تاریخ در رابطه با این پروژه چیست ؟

این پروژه صحبت می کند به شدت به آن جنبش. جنبش را متوقف نکرده است. سیاه و قهوه ای و عامیانه همیشه گفته شده است که آنها به نحوی کمتر از خود را غیر POC همتایان. ما هنوز هم سرد است ؟ اعلام زیبایی در مردان از رنگ. Unapologetically این نشان می دهد که در مقابل آنچه به آنها گفته شده است که آنها عبارتند از: قوی زیبا از یک قطعه واقعی از هنر است.

Christina Pittaluga is the creative director of Are We Still Cool?.گسترش

کریستینا Pittaluga است مدیر خلاق هستند و ما هنوز هم سرد است ؟ .

حسن نیت ارائه میدهد از کریستینا Pittaluga

در مقاله ای که همراه این پروژه شما بحث در مورد چگونه مردان سیاه و سفید احساس موظف به “خیلی سخت تمام وقت.” ما هنوز هم سرد است ؟ یک دخالت مستقیم در که اجتماعی اسکریپت. چه نوع از سفر آیا این مردان را از طریق این ؟

خلاق من و تیم من ایجاد یک لیست از بیست سوال که ما خواسته هر یک از مدل ها — سه تا چهار سوال در هر مدل. موضوع صمیمی بود و می تواند ناراحت کننده باشد اگر شما در یک فضای امن. آن را نمی کند به طور منظم عبور از ذهن مردم برای رفتن به یک سیاه و سفید و یا قهوه ای و درخواست آنها “هنگامی که آخرین بار شما گریه ؟” یا “می توانم به شما بگویم نر شما دوستان آنها را دوست دارم؟”

من سپاسگزار به مردان بودند که بخشی از این کار به دلیل آنها تصمیم به باز کردن خود به مکالمات مهم. همه ما می خواهیم برای جلوگیری از این کلاله. آن را می توانید شروع با رهبران در جوامع ما به سادگی پرسیدن که کمی قهوه ای پسر اگر او نیاز به یک شانه برای گریه در.

"Effervescent Pearlescent" — Jaden Anderson

“جوشان Pearlescent” — Jaden اندرسون

مایکل هیئت مدیره دوم و نادیا جکسون

شما صحبت به آنها را در حال حاضر که این پروژه ساخته شده است و آنچه را که بوده است ؟ آنچه باید آنها گفت ؟

بله! من صحبت با بسیاری از مدل ها و بسیاری از آنها گفت: “شما به من نگاه کنید!” این خنده دار است چرا که من چیزی را انجام دهید اما آنها را نشان می دهد خود را.

نمایش “ما هنوز هم سرد است؟” در سیاه و سفید انجمن بازیگران را در سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de