به عنوان coronavirus موارد افزایش L. A. شهرستان در صدر تلفات 3,500

لس آنجلس مقامات روز دوشنبه گزارش های اضافی 1,584 COVID-19 موارد و 48 مرتبط با مرگ و میر بالا بردن شهرستان تلفات به بیش از 3500.

گریم نقطه عطف می آید به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت همچنان به افزایش در سراسر کشور. در میان سنبله کالیفرنیا نظارت اضافی شهرستانهای موج در موارد و بستری شدن در بیمارستان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد.

سن دیگو, Marin, مادرا و Colusa شهرستانهای اضافه شده به دولت را در لیست سازمان دیده بان که در حال حاضر شامل 23 کالیفرنیا 58 شهرستانهای شده اند که پرچم برای ملاقات با دولت اهداف در محدود کردن گسترش ویروس. دیگر استان ها در این لیست عبارتند از: کنترا کوستا, Fresno, گلن, Imperial, Kern, پادشاهان, Los Angeles, مرسد, مونتری, نارنجی, رودخانه ساکرامنتو, San Bernardino, San Joaquin, Santa Barbara, Solano, استنیسلاس, شهرستان تولار و ونتورا.

کل کشور در ادامه به دیدن یک افزایش در تعداد از عفونت است که با توجه به لس آنجلس تایمز ردیاب پیشی گرفته است 265,000. مرگ و میر بیش از حد در حال افزایش است, با بیش از 6400 مرگ و میر گزارش شده از دوشنبه.

تبلیغات

نرخ مرگ و میر افزایش یافته است در همان سرعت به عنوان تعدادی از موارد و بستری شدن در بیمارستان ، مقامات می گویند که تا حدودی به دلیل موارد جدید در حال حاضر حملات بیشتر به شدت نسبت به افراد جوان و کمتر مرگ و میر گزارش شده در جمع تنظیمات مانند خانه های سالمندان است که یک بار نقاط داغ برای ویروس.

اما ممکن است تلفات خواهد سنبله دوباره.

“مرگ و میر اغلب عقب کمی تا آنجا که در یک تا سه هفته” بهداشت عمومی مدیر گروه باربارا فرر گفت و اشاره کرد که کسانی که فوت کرده اند اغلب بیمار و یا بستری برای هفته ها قبل از آنها به تسلیم بیماری.

تبلیغات

افراد بین سنین 18 و 41 در حال حاضر حساب برای بیش از 50 درصد از موارد جدید در شهرستان, سلامت, مقامات گفت. بستری شدن در بیمارستان در میان این گروه سنی و همچنین به عنوان کسانی که بین سنین 41 و 64 نیز افزایش یافته است در حالی که بستری شدن در بیمارستان از کسانی که 65 ساله و مسن تر کاهش یافته است.

مقامات همچنین گفت: هفت روز به طور متوسط به صورت درصد از کسانی که تست مثبت برای این ویروس پیدا کرد که نزدیک به 10 درصد است.

تست مهم باقی می ماند به عنوان یک شاخص از گسترش, اما به عنوان تقاضا افزایش یافته و کمبود در تست ظرفیت باید همچنان در هفته های اخیر.

روز دوشنبه در شهر-اجرای تست تسهیلات در ورزشگاه طفره زن — بزرگترین در شهرستان — بسته شد. مقامات شهرستان نمی شد فورا در دسترس است به اظهار نظر در مورد بسته شدن یا اینکه سایت خواهد بود بازگشایی شد. داجرز بازیکنان وارد جمعه برای اولین بار بعد از اردوگاه های آموزشی.

تبلیغات

مقامات شهرستان گفت: آنها در حال بررسی امکان اضافه کردن پنج تا 10 بیشتر COVID-19 امکانات تست, در حالی که همچنین افزایش تعداد تست در دسترس شماست.

“ما باز 6,000 اسلات های امروز صبح” سلامت مدیر خدمات دکتر کریستینا Ghaly گفت. “کسانی که [در حال حاضر] کامل است.”

پیش از تمدید چهارم جولای آخر هفته دولت و مقامات محلی تعطیل سواحل میله و ناهار خوردن در رستوران ها در تلاش برای محدود کردن گردهمایی های اجتماعی است که مقصر شناخته شده است برای برخی از افزایش در تعداد coronavirus موارد است.

تبلیغات

از نظر پتانسیل گسترش بیش از تعطیلات آخر هفته از آن خواهد شد یک زن و شوهر از هفته قبل از شماره ها در سلامت انتخابات گفت:

“ما نمی دانیم برای یکی دیگر از 14 روز چه تاثیر تعطیلات آخر هفته است” فرر گفت و اشاره کرد که تجمعات گسترده در طول روز یادبود تعطیلات منجر به افزایش عفونت های دو هفته بعد.

هنوز هم این آخر هفته شاهد افزایش میزان عفونت در بخش های مختلف دولت است. در اورنج کانتی مقامات بهداشت عمومی گزارش 663 موارد جدید یکشنبه, بالا بردن کل به 16,854 عفونت. در این شهرستان گزارش سه مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع به 366.

هفته گذشته دکتر کلیتون Chau, مدیر مراقبت درمانی اورنج کانتی و شهرستان موقت افسر بهداشت گفت: این شهرستان تا به حال به اشتباه متورم داده ها نشان می دهد تعدادی از تست های که انجام شده است یک خطا که ممکن است رنگ rosier تصویری از همه گیر در منطقه است.

تبلیغات

در لس آنجلس, مقامات بهداشتی اعلام کرد در مجموع 7,232 جدید COVID-19 نفر در پنج شنبه, جمعه و شنبه پس از جمع شدن با تاخیر گزارش از اعداد است. سهشنبه مشخص شده بالاترین تک-بعد تعداد موارد جدید در شهرستان: 3,187.

کلی رای مثبت نیز در ادامه به افزایش در کشور عنوان شده است تعدادی از بستری شدن در بیمارستان که شروع به پریدن کرد 50 درصد بیش از مدت 14 روز.

Newsom و تاکید کرد که باید برای مردم به پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها را تنها ابزار برای مبارزه با گسترش ویروس در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان های پزشکی.

“[ویروس] همچنان به گسترش در نرخ است که ما تجربه کرده اند در اینجا در کالیفرنیا از زمان شروع این بیماری همه گیر” فرماندار روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

Newsom گفت که بیش از چهارم جولای آخر هفته از ماه جولای 2 تا 5 جولای بازرسان بازدید نزدیک به 6000 کافه ها و رستوران ها برای نظارت بر شیوه های ایمنی پس از چند شهرستان آموزش داده شد برای جلوگیری داخلی عملیات. او نمی گویند که آیا هر یک از این فضاهای شده بود در تخلف دولت از قوانین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de