به عنوان اعتراض به خشونت پلیس جهانی رفتن, این, لاتین, مامان و مبارزه در حافظه فرزندان خود را

رزا مورنو تا به حال شنیده ام بسیاری از داستان ها در محله مورد مادران که فرزندان کشته شده توسط پلیس.

درد خود را به نظر می رسید غیر قابل بیان. موارد خود را ترک یک دنباله از سوالات.

“پلیس قرار است به امن نگه داشتن ما” مورنو استفاده می شود به فکر می کنم. “چرا آنها را به مردم صدمه دیده و از بین بردن کودکان خود را?”

LOS ANGELES, CA-JUNE 25, 2020

اشعیا Valdovinos سن 5 مرکز افزایش مشت خود را در طول یک زندگی توجه به تجمع در لا سالن عدالت است. اشعیا خود را از دست عمو سزار رودریگز در یک حادثه مربوط به اجرای قانون است. اشعیا می ایستد در مقابل Evelia Granado که صحبت از طرف رودریگز خانواده در آن زندگی می کند ماده رالی.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

سپس در سال 2017 او 23 ساله پسر سزار رودریگز درگذشت وحشیانه در برخورد با اجرای قانون و مادر سه شد و در عین حال یکی دیگر از داستان احتیاطی در اطراف شرق L. A.

در سال های اخیر او و دیگر زنان از Lincoln Heights, بیل هایقتس و شرق L. A. که از دست داده اند فرزندان خود را به خشونت پلیس باید آرامش و حس جمعی و صدا در هر یک از دیگر. گروه خود را شماره کمتر از یک تعداد انگشت شماری هنگامی که آنها شروع شد و حدود سه سال پیش پس از آن به تدریج به عنوان مجری قانون در آمریکا ادامه داد: رشد 15.

به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال گسترش در سراسر کشور و پاره ای “Black Lives Matter” جهانی شد و این Eastside مادرم را تحت فشار قرار دادند برای تغییر تا حد زیادی خود به خود. آنها به راحتی هر یک از دیگر در حالی که همچنین اعمال فشار و اجرای قانون به تعمیرات اساسی آن استفاده از زور و بهتر ارتباط آن با جامعه لاتین.

“ما هیچ عبارت و نه حتی نام” گفت: مورنو 51. “اما ما در حال رزمندگان برای فرزندان ما. ما از یک دیگر مانند خانواده است.”

تبلیغات

برخی از آنها یکدیگر را ناامید ترین لحظه در کنار جاده در پارکینگ ها و مجتمع های مسکن طناب با رنگ زرد جرم نوار تنها چند ساعت پس از فرزندان خود کشته شدند. دیگران متصل در حمایت از گروه.

LOS ANGELES, CA-JUNE 25, 2020

Evelia Granado سمت چپ اشعیا Valdovinos سن 5 دوم از سمت چپ و والری ریورا حق اعتراض به مرگ عزیزان خود را در طول یک زندگی ماده رالی برگزار می شود دوشنبه, 24 ژوئن 2020 در لا سالن عدالت است. والری ریورا خود را از دست داده سنگ اریک ریورا در 6 ژوئن 2017 در یک افسر درگیر حادثه است. لاتین مادر که فرزندان کشته شدند اجرای قانون در چند سال گذشته صحبت کردن در یک زندگی موضوع اعتراض از سالن دادگستری در مرکز شهر لس آنجلس در 24 ژوئن سال 2020 است.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

در یکی از این گروه حدود یک سال پیش 10 مادران آورده بودند با هم به بحث در مورد تاثیر از باند خشونت در شرق L. A. اما وقتی که آمد آن زمان به صحبت می کنند, زنان معطوف به اجرای قانون خشونت.

“معلوم شد که حدود هشت نفر از 10 از زنان تا به حال تا به حال یک کودک کشته شده توسط پلیس گفت:” جانی تورس یک سازمان با Soledad غنی سازی اقدام یک باند برنامه مداخله پرداخت شده توسط L. A. شهرستان است.

تبلیغات

پس از تورس شروع به خدمت در این منطقه در اواخر سال 2017, او زمان زیادی را صرف آشنایی با مادران است. و اگر حکم خود در شرق L. A. باند مداخله بوده است وجود دارد بنابراین نگرانی زیادی در مورد رفتار خشونت آمیز از لس آنجلس کلانتر که تورس تبدیل به یکی از معدود افراد جامعه تبدیل می شود برای کمک به. تلفن خود را در حلقه در تصادفی ساعت با جان تماس از مادران و خواهر و برادر و خاله و عموهای جستجو برای یک دوست که آنها از ترس ممکن است در مواجهه با نمایندگان.

گروه مقامات به ندرت انتشار اطلاعات در تیراندازی و مرگ و میر تورس گفت: “پس او و خانواده ها از چپ به قطعه با هم قطعات. او اغلب سراسیمه به صحنه جرم به مطمئن شوید که حقوق قانونی خود در حال محترم است.

“مقدار زیادی از زمان وجود دارد هیچ ندامت هیچ شفقت حتی اگر آن مرد سزاوار آن” تورس گفت: در مورد نمایندگان. “آنها نیاز به حداقل احترام خانواده را درد.”

در سه سال گذشته خود را در لیست کسانی که کشته شده توسط اجرای قانون در Eastside رشد کرده است: خوزه سرانو, 23; Omar Garcia; unnamed قربانی 20; Paul Rea, 19; ایوان Pena, 42; Fernando کروز, 18; رنه هررا 40; Anthony Vargas, 21; Jesse رومرو 14; Jose Mendez, 16; Christian Escobedo, 22; Edwin رودریگز 24.

تبلیغات

برخی کردهاند به عنوان آنها سعی در اجرا از مقامات. دیگران گفته های درگیر در یک مبارزه فیزیکی انجام یک سلاح و در برخی موارد بنا به گزارش شات در اجرای قانون است.

تقریبا تمام قربانیان در شرق L. A. unincorporated منطقه از L. A. شهرستان که 96% لاتین. منطقه تحت کلانترها را در حوزه قضایی است. در حالی که در نزدیکی محله اداره پلیس لس آنجلس بوده است به شدت طلبه برای استفاده از آن از نیروی, از جمله بیش از چند ماه گذشته بخش کلانتر خود سابقه ای طولانی از خشونت و سوء تغذیه جامعه گريزى. برخی از مادران گفته اند که آنها و خانواده شان شده اند به طور مداوم مورد آزار و اذیت توسط نمایندگان پس از فرزندان خود کشته شدند.

مقامات با کلانتر پاسخ نمی دهند به لس آنجلس تایمز درخواست به دنبال نظر. روزنامه این هفته واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر L. A. شهرستان ادعا که گروه بارها حاضر به نوبه خود بیش از پرونده های عمومی از جمله کسانی که در مورد نمایندگان دخیل در سوء رفتار و یا تیراندازی.

آمار و ارقام پیگیری کشنده اجرای قانون تیراندازی با مسابقه دشوار است اما ایالت با توجه به 2018 اعداد منتشر شده توسط دفتر دادستان کل در حدود 47 درصد از کسانی که تحت تاثیر حوادث که شامل تخلیه از یک سلاح یا استفاده از زور منجر به مرگ یا آسیب جدی شد و لاتین.

تورس گفت: East L. A. نیاز مبرم به منابع بیشتر برای کمک به خانواده با خشونت پلیس و نظارت بیشتر از کلانتر به خصوص از مقامات شهرستان.

تبلیغات

“من فکر می کنم هیلدا سولیس است که مبارزه در راه” تورس گفت. “او بیرون آمد و تقبیح آنچه رخ داده به جورج فلوید. که ستوده, اما آنچه در مورد حیاط خلوت خود را? وجود دارد بسیار اتفاق می افتد در اینجا بیش از حد.”

Solis که منطقه نظارت شرق L. A. گفت دفتر او آگاه است از جامعه ناکامی با کلانتر ، او دارای کلانتر الکس بیانوبا پاسخگو باشد.

“او واقعا نیاز به یک ارزیابی از مردم او را در شرق L. A. ایستگاه,” او گفت:. “او در آمد با بسیاری از شعارهای اما او گوش نمی دهند … او را تحریک و اذیت و آزار و ارعاب تلاش برای خفه کردن صدای.”

Solis گفت که او و دیگران تاسیس کلانتر غیر نظامی کمیسیون نظارت داده و آنها احضاریه قدرت به سعی کنید به نگه داشتن دفتر در چک. او همچنین گفت که او به حمایت از بازرس کل بررسی بخش.

تبلیغات

“من حتی تا آنجا رفت که برگزاری خود بودجه” Solis گفت. “اما او نمی شده است پاسخگو باشد.”

برای مادران هل دادن پاسخ در مورد فرزندان خود مرگ آن را به یک نبرد گفت: لی گارسیا که پسر ضرب گلوله کشته شد توسط نمایندگان در تابستان گذشته در یک درگیری پس از یک توقف ترافیک.

“در پایان روز, ما همه در این با هم. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. فرزندان ما زندگی مهم نیست اما زمانی که شما هیچ تغییر, آن را احساس می کند مانند یک سخت تر تنهاتر مبارزه کنند.”

هایی مادران در گروه تنها کسانی هستند که درک تروما, او گفت:. با هم آنها را نگه دارید در حال اجرا تقویم از پسران خود را’ جشن های تولد و سالگرد ها را از مرگ آنها. آنها نگه داشتن توده ها در هر خانه و یا vigils که در آن فرزندان خود را به ضرب گلوله کشته شد پایین.

در خانه های بسیاری قرار داده تا محراب به عنوان یک ادای احترام. گارسیا نگه می دارد و پسرش پل Rea تصویر در همه جا: پرتره های خود را آویزان بر روی دیوار. زندگی خود را به اندازه برش می ایستد در اتاق نشیمن خود را. برچسب چهره اش عرشه لپ تاپ خود را و ماشین خود را.

این گروه بدست حمایت از کسانی که در زندگی مهم جنبش و همچنین از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اما بیشتر روز خود را در تلاش های خود به خودی و غیر رسمی و بدون بیش از حد تصور برای استراتژی کلی است.

تبلیغات

بسیاری از مادران به سختی خودشان را در نظر گرفتهاند. برخی از مبارزه با انگلیسی خود را. دیگران نگران وضعیت مهاجرت. چند مواجه شده اند انتقاد برای ارسال خود را پسر تصویر در رسانه های اجتماعی. هنوز ماندن در منزل و اقامت آرام یک گزینه نیست, به طوری که آنها حمل رالی علائم و آگهی ها در اتومبیل های خود را همیشه آماده است برای جلب توجه به خود را باعث شود.

در بسیاری از تظاهرات — در خارج از سالن عدالت و کلانتر — لیزا وارگاس یک مادر شناخته شده برای داشتن یک راه خوب با کلمات و اغلب منجر به راه است. پسر آنتونی Vargas, 21 کشته شد توسط نمایندگان در ماه اوت سال 2018 است.

روز آنتونی کشته شد, لیزا بود از کوره در رفته. او گفت که او تا به حال به صبر نزدیک به 24 ساعت در سایت تیراندازی قبل از گرفتن تایید که پسرش کشته شده اند. در برخی از نقطه مورنو نشان داد تا با برخی از شمع و معرفی خودش. به طوری که دیگر زنان دیگر که فرزندان کشته شده اند توسط مقامات.

“آنها می دانستند که چگونه من احساس کردم به خاطر همان چیزی که اتفاق افتاده بود به آنها” وارگاس گفت. هفته بعد زنان برگزار شد یکی از اولین تظاهرات. حدود 300 نفر نشان داد.

تبلیغات

وارگاس مانند مورنو در حال حاضر تلاش می کند به عجله بیش از هر زمان وجود دارد این است که یک پلیس در تیراندازی در Eastside به او کمک کند. او متصل خانواده ها با وکلای مایل به کمک و یا مجموعه درایوهای پول برای پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه.

هدف خود را در حال حرکت رو به جلو او گفت: اصلاح کلانتر آن را شفاف تر کرده و با ارائه آموزش بهتر به د-تشدید شرایط و نمایندگان به پوشیدن دوربین بدن. بسیاری از زنان نیز می خواهید اتهامات عنوان شده علیه این افسر که به کشته شدن پسر خود را.

کارلوس منتس یک سازمان با مرکز خدمات اجتماعی سازمان شروع به کار با این بچه چند سال به عقب. خود بیل هایقتس مردمی گروه با تمرکز بر حقوق مهاجر و آموزش و پرورش اما این تغییر تمرکز خود را به خشونت پلیس پس از یک راش از قتل در سال 2016.

در 77, منتس دارای سابقه ای طولانی در فعالیت در Eastside. او شده است در اعتراض کلانتر سوء پنج دهه قدمت آن به Chicano جنبش حقوق مدنی و از طریق رادنی کینگ قیام. در طول سال گفت: او دیده می شود مادران در شرق L. A. و بیل هایقتس را در محوری نقش رهبری برای مبارزه با باندهای ساخت و ساز از زندان و سمی زیست محیطی زباله های سایت.

تبلیغات

این اولین بار است که او به یاد می آورد یک گروه از زنان برگزاری اجرای قانون پاسخگو برای کشتن مردم.

“این مادران در حال بدست گرفتن اسلحه بزرگ” او گفت:. “آنها در حال بالا رفتن در برابر نیروهایی که در نظر دیگران بیش از حد بحث برانگیز است. من با الهام از آنها.”

سه سال پس از او پسر سزار مرگ مورنو مبارزات با کمی او انجام شده است.

او به طور مداوم پخش کردن بعد Cesar راه می رفت از خود East L. A. خانه به سر به ساحل طولانی است. سه روز بعد پس از نه شنیدن از او آموخته است که به گفته خود را پرداخت نکرده قطار کرایه و بنا به گزارش ها به پایان رسید تا در یک مبارزه با یک ساحل طولانی افسر پلیس است. کسر زخم دوخته بین قطار و سکو. مورنو ظ عمدی دعوی در دادگاه فدرال در مارس ادعا حمله و باتری بیش از حد زور و آموزش ناکافی.

تبلیغات

برای روز بعد از مرگ او مورنو گفت که او از دست داد ، “من نمی توانستم یک کلمه. من به سختی به رسمیت شناخته شده خودم یا هر کسی که در اطراف من” او گفت:.

در حال حاضر زمانی که او احساس می کند قرار او از سایر مادران است. او پیاده روی در کنار آنها.

“مهم نیست که چه اتفاقی می افتد من می دانم که من تنها نیستم” مورنو گفت. “من خودم را در آنها منعکس شده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de