فدرال تصمیم می گیرید اگر 2 سی سی پی لاک پشت نیاز به حفاظت

NEW ORLEANS (AP) — دولت فدرال می گوید که می خواهد تصمیم بگیرد که آیا حفاظت مورد نیاز است برای لاک پشت های آب شیرین یافت می شود تنها در می سی سی پی و مربوط به گونه های در می سی سی پی و لوئیزیانا.

توافق حل و فصل یک دعوی در دادگاه واصل شده در ژانویه خواستار یک اعلامیه که رودخانه مروارید نقشه لاک پشت ها و پسکگولا نقشه لاک پشت های در معرض خطر و یا در معرض تهدید است. یکی در رودخانه مروارید آبخيز در لوئیزیانا و می سی سی پی و از سوی دیگر تنها در بخشی از می سی سی پی را در پسکگولا سیستم رودخانه.

“آمریکای شمالی لاک پشت ها جان سالم به در برد سیارک که دایناسورها را کشت ولی این دو گونه نیاز به کمک به زندگی از طریق ویران کردن ما wreaking در رودخانه” جیسون Totoiu یک دادستان ارشد برای مرکز تنوع زیستی گفت: در انتشار اخبار دوشنبه. “این لاک پشت ها در کاهش شیب و نیاز به تضمین های فراهم شده توسط گونه های در معرض خطر عمل قبل از آن خیلی دیر است.”

دولت موافقت کرد که تصمیم گیری در این لاک پشت را در وضعیت Oct. 29, 2021 گفت: این بیانیه از مرکز تنوع زیستی و سالم خلیج فارس یکی دیگر زیست محیطی غیر انتفاعی. حل و فصل پیشنهاد شد ژوئن 12 و تصویب پنج شنبه توسط ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه در واشنگتن ،

با توجه به طرح دعوی در دادگاه در نظر دارد برای یک سد در Hinds و رنکین شهرستان در جنوب مرکزی می سی سی پی می تواند از بین بردن این رودخانه مروارید نقشه لاک پشت با تبدیل این رودخانه که در آن زندگی می کند را به یک دریاچه است.

تهدیدات به دو گونه شامل هر دو فروش لاک پشت ها و از بین بردن سیاهههای مربوط و موانع که در آن لاک پشت حمام افتاب گرفتن به طوری که قایق می تواند از طریق حرکت بیشتر به راحتی Totoiu گفت: در ماه ژانویه است. او گفت که لاک پشت ها به فروش می رسد هر دو به عنوان حیوانات خانگی و به مواد غذایی و دارویی از بازار.

اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در نظر هر دو گونه در معرض خطر.

پسکگولا و رودخانه مروارید نقشه لاک پشت ها در میان 13 گونه از نقشه لاک پشت نام پوسته نشانه گذاری است که شبیه نقشه است. آنها همچنین به نام sawbacks چون پوسته خود یک خط الراس مرکزی است که گاهی اوقات توسعه دیدم مانند نقاط.

این دو گونه بسیار شبیه است که تا ژوئن 2010 — دو ماه پس از گروه های زیست محیطی خواست برای حفاظت از پسکگولا نقشه لاک پشت — آنها در نظر گرفته شد یک گونه است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de