جاری شدن سیل جان 2, مختل امتحانات ورودی در جنوب چین

پکن (AP) — جاری شدن سیل و باران های سنگین منجر به کشته شدن حداقل دو نفر در جنوب چین و مختل اولین روز از به طور گسترده ای پیش بینی شده آزمون ورودی کالج برگزار شد یک ماه دیر به دلیل coronavirus.

زبان چینی در امتحان او کانتی در جنوب استان آنهویی لغو شد پس از تنها 500 2000 دانش آموزان برتر آزمون سایت توسط 10 صبح روز شنبه این شهرستان هوانگشن دولت گفت.

بیش از 10 میلیون نفر میله میله به امتحانات در سراسر کشور در آنچه که به عنوان بزرگترین کشور جمعی رویداد پس از COVID-19 محدودیت در محل قرار داده شد در ماه ژانویه است.

آنهویی و همسایه هوبئی استان, کانون بیماری همه گیر در چین به نظر می رسد سخت ترین ضربه توسط باران.

نزدیک به 30000 نفر تخلیه شدند در هوبئی را هوانگگنگ شهرستان پس از آب شروع به تراوش از یک مخزن چین خبری سرویس گزارش شده است. مخزن تقویت شده و یک کانال حفر شده به انتشار سیل آب.

دو نفر در هوبئی و نزدیک به 1 میلیون نفر آسیب دیده اند و در این استان توسط سیل دولتی سرویس خبری گفت:.

آنهویی خود را مطرح اضطراری سیل در پاسخ به دوم بالاترین سطح تماس با وضعیت قبر به عنوان آب گل رز بالاتر از سطح هشدار در 19 رودخانه پنج دریاچه ها و بیش از 400 مخازن.

دورتر غرب, عمومی, اتوبوس, سقوط به یک مخزن در شهرستان انشون در استان گوئیژو, مقامات گفت. آنها نمی گویند که آیا حادثه آب و هوا-مرتبط است.

امدادگران به جستجو برای تعداد نامعلومی از دست رفته مسافران پس از این اتوبوس شد بريدن از آب انشون دولت گفت. هجده نفر فرستاده شده به بیمارستان با آسیب. مسافران شامل دانش آموزان با در نظر گرفتن آزمون سراسری ورود به دانشگاه.

بیش از 120 نفر کشته شده اند و یا در حال از دست رفته در فصلی و جاری شدن سیل که بازدید جنوب چین هر سال است. اجساد چهار نفر که فوت در اخیر رانش زمین در استان سیچوان یافت شده است رادیو ملی چین روز سه شنبه گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de