آلمان پرس اتحادیه اروپا برای مقابله در نظر گرفتن در نجات مهاجران

برلین (AP) — آلمان وزیر کشور به نام خود در اتحادیه اروپا و همکاران شنبه به توافق برسند بهتر و بیشتر راه حل عادلانه برای توزیع مهاجران نجات در حالی که در تلاش برای عبور از دریای مدیترانه.

وزیر کشور Horst Seehofer گفت: پیش از یک ویدئو کنفرانس با همتایان اروپایی است که همه کشورهای عضو اروپا نیاز به نجات مهاجران. آلمان به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای سهمیه به طوری که همه از بلوک 27 عضو قبول برخی از مهاجران که در ابتدا زمین در ایتالیا و مالت یا یونان اما بسیاری از کشورها حاضر به هر مهاجران نجات.

“هنگامی که یک کشتی می رسد وجود دارد تلفن تماس در سراسر اروپا: “چه کسی حاضر است به آنها'” Seehofer گفت: عمومی آلمان ARD پخش. آلمان گرفته است برخی از این مهاجران در گذشته اما اصرار دارد که همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا شرکت کنند.

Seehofer گفت بعد سه شنبه پس از اعطا با اتحادیه اروپا و همکاران بود که آن را “بسیار سازنده و تبادل نظر.” او افزود: “من فکر می کنم ما بیشتر آمادگی اروپا برای نشان دادن همبستگی اگر ما موفق در نشان دادن عضو دارد که یک راه حل دراز مدت.”

در اوایل این هفته یک نجات کشتی با 180 مهاجران اجازه داده شد به بادبان به یک پورت پس از رد ورود برای روز. در اوایل روز شنبه به مهاجران اجازه داده شد به ترک کشتی نجات است که تا به حال از منوی view در سیسیل و انتقال به قرنطینه کشتی.

بسیاری از مهاجران نجات در مدیترانه قاچاق از طریق لیبی و دیگر کشورهای شمال آفریقا در شل و ول dinghies یا زهوار در رفته ماهیگیری و قایق در حال فرار از فقر نه جنگ و یا آزار و اذیت و در نهایت در بر داشت فاقد شرایط لازم برای پناهندگی. بسیاری از آمده از کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

با وجود تلاش های دیپلماتیک با مقامات اتحادیه اروپا در بروکسل برای تشویق کشورها برای به اشتراک گذاشتن بار مراقبت از برخی از پناه جویان تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای عضو توافق کرده اند که به صورت داوطلبانه به قبول سهم از مهاجران نجات در مدیترانه.

آلمان که در حال حاضر دارای چرخش ریاست اتحادیه اروپا در تلاش است تا با فشار دوباره برای یک راه حل از مهاجر مشکل است.

“ما نه تنها از نظر اقتصادی و امنیتی اتحادیه بلکه یک جامعه از ارزش های” Seehofer گفت پیش از این مذاکرات. “و من متقاعد شده است که نجات مردم از مرگ با غرق شدن نیز متعلق به جامعه ما از ارزش ها.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de