داغ باد می وزد آب و هوا پیش به عنوان Soledad آتش mop-تا همچنان

آتش نشانان در ادامه به پیشرفت روز شنبه در نبرد خود را به شامل تقریبا از 1500 هکتار فروغ در دره سانتا Clarita اما مقامات هشدار می دهند که داغ و آب و هوا باد می وزد می تواند ایجاد شرایط چالش برانگیز این هفته است.

در سلدد آتش آن سوخته است 1,498 هکتار بود 68% موجود از 7 صبح با توجه به لس آنجلس آتش نشانی.

تمام آتش های مربوط به تخلیه برداشته شد بعد از ظهر دوشنبه و 14 آزادراه — که به طور موقت تعطیل به عنوان خدمه مشغول به کار به douse شعله های آتش — به طور کامل بازگشایی شد.

هیچ سازه آسیب دیده اند و یا در حال حاضر در معرض تهدید است.

تبلیغات

در حالی که مهار رقم به طور پیوسته صعود پس از آتش سوزی به منطقه Soledad دره جاده و 14 آزادراه حدود 3:30 p. m. روز شنبه, مقامات هشدار داد که “ترکیبی از دماهای پایین نسبت humidities محلی پر باد و خشک کردن سوخت را بالا شرایط آب و آتش” به منطقه شنبه.

“خدمه کار خواهد کرد در طول روز سراغ هر بالقوه flareups در حالی که انجام mop-از نقاط داغ و برگزاری مهار خطوط” آتش مقامات نوشت: در یک حادثه به روز رسانی.

در حالی که خدمات ملی آب و هوا تا به حال صادر شده هر رسمی آتش آب و هوا برای منطقه که از صبح روز سه شنبه که می تواند تغییر اواخر این هفته با توجه به کتی Hoxsie یک هواشناس با آژانس نورآباد ،

تبلیغات

“در این زمان از سال و در هر زمان شما باد داغ, آب و هوا و رطوبت کم همیشه وجود دارد آنچه ما تماس بگیرید بالا آتش و آب و هوا, نگرانی,” او گفت:. “و به ویژه در روز جمعه از طریق پنج شنبه است چه ما بیشتر نگران است.”

آن روز را به احتمال زیاد دیدن بادهای قوی تر — با gusts بین 25 و 35 مایل در ساعت و تا رسیدن به 45 مایل در ساعت در دره ها و کوهپایه و دیگر مناطق مرزی لس آنجلس — به عنوان به خوبی به عنوان درجه حرارت گرم است که می تواند فشار جیوه به سه گانه رقم در بعضی از نقاط.

هیچ کدام از آن معمول است برای ماه جولای Hoxsie گفت.

“ما در حال آمدن به گرمترین زمان از سال در اواخر ماه جولای و اوایل اوت — اما پس از آن اوت, سپتامبر, اکتبر در نظر گرفته شده است بدترین دوره برای آتش سوزی به دلیل پس از آن گرما می آید و خشک همه چیز واقعا وجود دارد هیچ [آسمانی],” او گفت:.

تبلیغات

Hoxsie گفت: کم رطوبت و باد در میان عوامل اصلی است که بازی به این که آیا به موضوع رسمی آتش آب و هوا سازمان دیده بان و یا هشدار دهنده. پیش بینی نیز در نظر چه مدت آن شرایط انتظار می رود که در حال حاضر.

“باد و رطوبت هوا هستند که دو چیز و پس از آن زمان” او گفت:. “واقعا شما نمی توانید غلو باد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de