چگونه یکی از کلرادو کوچکترین اعتراض شد آن بیشتر خشونت

معترضان حدود ده همهجمع شده در 4 ژوئن در تقاطع خیابان دولت و خیابان اصلی در آلاموسا. مانند معترضان در سراسر کشور پس از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس آنها را خواستار شدند پلیس پاسخگویی و نژادی عدالت است.

گروه اشغالی عبور در هنگام چراغ قرمز و سپس پا به محدود کردن در سبز. اجازه دادن به ترافیک عبور آنها نمیفهمد خواهد نگه داشتن چیزهای صلح آمیز است.

برخی از رانندگان خود را مطرح مشت و honked در همبستگی. دیگران می شه که لاغر-jeaned وای شعار میدادند “که خیابان ؟ خیابان های ما!” در خود شهر اصلی تقاطع بدبختانه آنها پرنده.

در روز قبل از اعتراض هشدارهای خارج از آشوبگران در آینده را دچار مشکل شد پس از مسلح تجار و بازرگانان را به ایستادگی پست. مردم در لبه.

فقط قبل از 6 بعد از ظهر یک مرد رانندگی با دوج رم وانت کشیده تا به نور قرمز و سپس شتاب به عبور. یک ویدئو از این صحنه نشان می دهد معترضان گردش خارج از راه. آن را نیز نشان می دهد یکی از معترضان سفید با لباس سیاه کشیدن اسلحه از خود تسمه و ساقه راننده در سر.

خود ژوئن 4 اجرا در پنج ثانیه به طول انجامید کمتر از متوسط خمیازه می کشند. که همه آن را در زمان برای یکی از کلرادو خواب آلود تظاهرات برای تبدیل شدن به آن بیشتر خشونت.

مارشال قانون

جیمز ادوارد مارشال چهارم 27 ساله متهم تیرانداز رو کشت اتهام از جمله اقدام به قتل است. او می داند که یک یا دو چیز در مورد آنچه که او را در برابر چرا که او یک وکیل مدافع.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

مارشال رشد در سین سیناتی حومه و مطالعه علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی اوهایو که در آن او به عنوان هنوز هم سیاهی سال بعد او رئیس جمهور بود از تفنگ و “برگ فرهنگ” باشگاه است. او فارغ التحصیل شد و در سال 2018 از دانشگاه کلرادو مدرسه قانون است. یک همکلاسی سابق دانشجویی کلینیک حقوقی وجود دارد می گوید: افسوس پلیس و دادستان ها’ درمان مشتریان خود را بیشتر با صدای بلند و تلخی بیش از دیگران است.

او رفت و به کار در دفتر مدافع در دورانگو کار او نگه داشته و تنها ده ماه. در ژوئن 2019 با او ازدواج مس گراد Mariah Loraine و نقل مکان به آلاموسا. او یک کار به عنوان یک کودک رفاه مسئول پرونده برای شهرستان به وزارت خدمات انسانی و او باز یک دفتر حقوقی در گوشه ای که در آن او خواهد شلیک Pruitt یک سال بعد.

به نام او عمل خود را “مارشال قانون است.”

هدف او به مردم می گفت اینجا بود که به نمایندگی از مشتریان در هزینه های آنها نمی نیاز به فروش خانه خود را به استطاعت.
“او فکر کرد که وجود یک تو رفتگی در دیوار در این منطقه است که او می تواند انجام برسانند. او به نظر می رسید که این طرز فکر که از خدمات و واقعا مایل به ایجاد خود گفت:” کریستین Canaly مدیر سن لوئیس دره اکوسیستم شورای که دفتر بعدی به یکی از مارشال های اجاره ای.

Canaly دیده است مستاجران در آمده است و در دو دهه کار در ساختمان است. مارشال برای اولین بار بود به مرتب کردن سرویس بهداشتی مشترک. او حتی به ارمغان آورد یک “کمی در سبد ترکه یا چوب کوتاه به آن را راحت واسوده,” او گفت:. “من فکر کردم وای این فوق العاده است!'”

او در بر داشت او را دوستانه هنگامی که او را در موسیقی پاپ به سلام می گویند اما همچنین گفت که او به نظر می رسید “استرس” و “عصبی مزاج.”

مارشال و همچنین بسیاری از چیزهای بی اهمیت در میدان پگ مرکز شهر آبجوسازی. او همچنین آباد Milagros, کافه محبوب قهوه نقطه زیر ، او گاهی اوقات ملاقات مشتریان وجود دارد هر چند معمولا برداشت یک فنجان برای رفتن در حالی که بر روی تلفن همراه خود را. مشتریان می گویند او با صدای بلند حرف مفت زن. برخی نیز می گویند او لباس طراحی شده و مطابق با لباس کفش و کمربند ایستاده بود در یک شهر بیشتر عادت کرده اند به شلوار جین و چکمه های کار.

در سال گذشته او زده تا چند گفتگو با هارون Miltenberger مدیر اجرایی Boys & Girls Clubs of San Luis دره. آنها می چت در حالی که انتظار برای قهوه خود را سفارش.

“ما می خواهم اجرا به هر یک از دیگر و بحث در مورد اخبار سیاست ، گفتگو را اغلب می توان در اطراف سیاسی فعلی دولت است. او می گفت: “من f—ing نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن و یا چیزی شبیه به آن” Miltenberger گفت. “جیمز بسیار محکم زخم. وجود شدت شما همیشه نمی بینم در اینجا.”

خود را معمولی تگزاس

دنی Pruitt 49 ساله گلوله قربانی را از ماه ژوئن در کما گلوله هنوز تسلیم در مغز او.

پس از نام پدر خود او در Maypearl یک شهر 1000 در تگزاس گاو کشور است. او به عنوان یک تکنولوژی الکترونیک در ارتش پس از عملیات طوفان صحرا و کاهش 15 فوت در کار صدمه زدن به خود را شانه و پشت و قبل از مرخص شدن برای ناتوانی. او کار نکرده پس می گوید: تام Metier, وکیل او.

Pruitt دوستان و خانواده می گویند او به شدت خصوصی تمایلی به صحبت زیاد در مورد زندگی خود را.

“من نمی بپرسید چیزی نمی گفت, گفت:” برنت Thompson, همسایه او بود در ساعت قبل از عکسبرداری است.

سوابق نشان می دهد که Pruitt یک رشته طولانی از حرکت در تگزاس قبل از رفتن به ایالت کلرادو در سال 2018 است. او در آنجا ماند در حالی که در یک خانه کوچک در نزدیکی یک قبرستان در کانن سیتی پس از نقل مکان به پارک RV در بلانکا با در نظر snowcapped fourteener به همین نام است. کوه گفت: مردم به یاد او وجود دارد.

حدود یک سال پیش او خریداری هفت هکتار از زمین ارزان در شرق دور لبه سن لوئیس ولی در خارج از شبکه جامعه به نام Sangre de Cristo مزارع. این منطقه کشیده شده بسیاری از اهالی تگزاس و Oklahomans, off-roaders و تفنگ مردم و حداقل دو نفر از ساکنان که به تازگی با استفاده از مؤتلفه پرچم به عنوان پوشش پنجره است.

Pruitt صرف مقدار زیادی از سال گذشته در حال آماده شدن برای ساخت یک کابین کوچک در اموال که در آن او می تواند زندگی خود را با پنج دختر ساله, ملودی. او همچنین مبارزه برای حضانت با مادر در تگزاس تا که اعطا بازداشت اولیه در زمستان.

“همه او می خواست به دور و ساختن یک زندگی بهتر برای آن دختر بچه” خواهر, Candace گفت.

تامپسون واعظ زندگی می کند که پایین تپه از Pruitt توصیه دوستان جدید خود را از طریق پچ خشن. هر دو در حال جانبازان که به اشتراک گذاری یک شبیه “قدردانی از این زمین, این, کشور,” او گفت:.

او توضیح Pruitt به عنوان “معمولی خود را به تگزاس — a cowboy-کلاه-پوشیدن وانت کامیون-رانندگی پایین-صفحه اصلی اخلاقی صدا نوع فرد” متعهد بالاتر از همه چیز به دختر خود. “اولین چیزی که او ساخته شده وجود دارد اتاق را برای او به در یک محل امن برای او در حالی که او کار می کند.

“همه من می دانم این است که او و مادر دختر خود را به برخی از چیزهای بد و او به نظر می رسد به برخی از زمان سخت در گذشته پایین [در] Texas. او مانند بسیاری از مردم که تا به حال بد, ازدواج, بد, زندگی, انجام, چیزهایی که آنها لزوما افتخار” تامپسون می افزاید.

Pruitt ارسال شده در یک عکاسی از خود در Facebook در اواسط ماه مه. در آن میپوشید سفید کلاه کابوی تامپسون می گوید که او موجب صرفه جویی برای سفر به شهر. او ایستاده بود در کنار وانت در آنچه به نظر می رسد مانند اموال خود را لایه کوهپایه ها و دره را پشت سر گذاشت. او افتخار می کنم. و او خندان شد.

“اینجا بوده با خدا (a) در حالی که در حال حاضر. Ain’t no way, من می روم,” او نوشت. “من شما را به بالا بردن و ساختن همه چیز در زندگی من است. صفحه اصلی این خانه است!”

Stoking ترس

مه 25 کشتن جورج فلوید بود که سیاه با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس راه افتادیم ملی روح جستجو و مقامات دولتی در سراسر کلرادو پاسخ داد. رهبران ده ها تن از شهرستانها کوچک و بزرگ به رسمیت شناخته شده و گسترده ناکامی در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی نهادی. آنها اذعان درد مردم. آنها وعده داده شده به نگاه خود را در جوامع سیاست ها و شیوه ها و ایجاد تغییرات در صورت نیاز.

شهرستان برنج در آلاموسا ،

“ما باید این مسائل شهرستان با مأموران اجرای قانون. ما مأموران اجرای قانون مراقبت های, و من در مورد آنها مراقبت. ما می دانیم که چگونه می توانید با هر یک از دیگر در اینجا” شهردار Ty کلمن گفت: به عنوان یک توضیح برای سکوت خود.

کلمن سیاه و سفید است, یک جمعیتی است که باعث می شود تا کمتر از 1 درصد از جمعیت شهرستان است که حدود 41 درصد سفید و 51 درصد در لاتین. انتخاب او به عنوان شهردار و این واقعیت است که پلیس شهر اجتناب مهم حقوق مدنی مجادلات صحبت می کنند به یک محلی راحتی با تنوع نژادی حداقل به یک حد خاص.

زهرا Glazer, 37, سیاه تماس با مرکز کارگری که نقل مکان کرد و با او شش فرزند از شیکاگو پنج سال پیش. او احساس می کند خانواده خود را امن تر است اما نه از نژاد پرستی. او می گوید: مردم گاهی اوقات خیره در او با بیان او تفسیر به این معنا که “از تمام مکان هایی که شما می تواند رفته اند چرا اینجا؟”

“من فکر نمی کنم آنها از جمله شهردار می خواهم به اعتراف ما همان مشکلی است که مانند هر جای دیگر” او گفت:.

Alamosa residents left tokens of the concern for Danny Pruitt after the shooting, uncertain if he would survive.گسترش

آلاموسا ساکنان چپ نشانه ای از نگرانی برای دنی Pruitt پس از تیراندازی نامشخص است اگر او را زنده بماند.

سوزان گرین

آلاموسا ممکن است راحت تر با آن اختلاف های عقیدتی. حدود 40 درصد از رای دهندگان در اینجا دموکرات 37 درصد کارش و 21 درصد جمهوری خواه. آدامز دانشگاه و اساتید و صاحبان کسب و کار محلی فدرال کارکنان, روسی, گلدان تولید کنندگان good-old-boy دامداران و افرادی که تمایل دارند سهام خود را شهر بزرگ پیوند و نسل ششم oldtimers آموخته اند که برای همکاری وجود داشته باشد در اینجا. در سال چهارم جولای و غرور راهپیمایی اقدام آب و هوا و ضد سقط جنین, پیاده روی, شده است وجود دارد کمی آشفتگی.

اما در بهار امسال متفاوت بود. Alamosans مثل همه آمریکایی ها به دنبال چه تظاهرات در مینیاپولیس باعث شده دیگران در آتلانتا و واشنگتن و لس آنجلس. آنها دنبال این تظاهرات در Denver, Colorado Springs, Pueblo. آنها را دیدم غم و اندوه و خشم در رسیدن چهره و تماشای فیلم از آتش سوزی و غارت.

آلاموسا توسعه اقتصادی مدیر کتی راجرز جنگل در یک ایمیل او مشخص شده به عنوان “مهم و حساس به زمان اطلاعات — لطفا” نوشت: “گزارش شده است که یک گروه در حال برنامه ریزی برای جمع آوری در خیابان اصلی در 11 PM امشب — دوشنبه, ژوئن 1, برای آنچه که تصور می شود مشابه فعالیت ما شاهد بوده ام در شهرستانها در سراسر کشور از دیر شده است.” این گروه تبدیل به یک دسته از دانش آموزان که قصد رفتن به مرکز شهر به اسپری-رنگ ساختمان پلیس به راحتی خنثی.

اما سه دقیقه بعد از جنگل با ارسال ایمیل خود, کتی, گارسیا, سناتور کوری گاردنر, جنوب, دفتر منطقه ای, مدیر پاسخ داد:-همه با خواندن پیام: “گروه خواهد بود در پوبلو در 6 ساعت امشب. شنیده ام از ترینیداد است که یک گروه وجود دارد خواهد بود مدتی به زودی و اتوبوس خواهد بود که از کلرادو اسپرینگز.”

برخی از ایمیل های زنجیره ای جزئیات گارسیا پیام به معنی اتوبوس از معترضان می تواند به عنوان به آلاموسا. و به این ترتیب در عرض چند ساعت همراه شد وزوز با اضطراب پیام های متنی در مورد یک ادعا کاروان رادیکال آشوبگران رهبری به مجسمه نیم تنه بالا شهر. مدیران در آلاموسا خارج بسته اولیه که شب barricading درها و پنجره ها.

که شب پاسی از رهبران مدنی و دیگر داوطلبان نشان داد تا مرکز شهر حمل sidearms و تفنگ نیمه اتوماتیک برای محافظت از کسب و کار از می شود گروه از غارتگران است. مشروط شهرستان افسران پلیس به آنها پیوست.

“چند تن از دوستان من و من ما باز حمل و ما شنیده ام که ظاهرا آنها ارسال antifa در اینجا به رنگ شهر ما و با تهدید و ارعاب خیابان های ما و ما نمی خواهید به اجازه دهید که اتفاق می افتد گفت:” لری, جک یکی از محلی که ایستاده گارد.

“ما تا به حال بسیار بزرگ مشارکت حداقل هشتاد و ما در مرکز شهر. … واقعا وجود دارد یک شایعه رفتن بر روی” اضافه شده Eric Gile صاحب یک شرکت بام در شهر است.

وزوز بود همه وجود دارد. که شب و سه تن دیگر از اول شب در اعتراض به اینجا رفت و مسالمت آمیز با کمی اصطکاک بیشتر از یک مرد سیاه و سفید خواستار یک دسته مسلح پس اعضای برخی از نامها و یک مرد سفید mooning معترضان با “تمام زندگی” موضوع نوشته شده در ته قنداق تفنگ خود را.

مایل چیزی بهتر

مارشال و همسرش, ماریا Loraine نشان داد تا برای یکی از کسانی که اولین تظاهرات. آنها به نظر می رسید که به طور مستقیم آمده از کار او با پوشیدن یک کسب و کار کت و شلوار و او در لباس. او آشکارا حامل یک تپانچه.

“که به نظر می رسید واقعا عجیب و غریب” از معترضان گفت جسی Marchildron. “من گفتم که چرا شما در حال حمل یک تفنگ را در یک تظاهرات مسالمت آمیز?”

او و دیگران می گویند زن و شوهر, اعتراض با شدت حتی خشم ایستاده است که در میان جمعیت از حدود 30.
زن و شوهر منجر می شود شعارهای, از جمله یکی در اسپانیایی. آنها خود را تکان علائم و جیغ profanities هر زمان که پلیس خواهد درایو توسط. و آنها می خواهیم همکار رسیدن به محافظت از خود در برابر “خوک.”

یک همکار معترض الیزابت Oxer می گوید مارشال بود که بلندترین در جمعیت: “اما نه در یک راه خوب است.”

Miltenberger حال اجرا به مارشال در کافه در هفته و روز قبل از. آنها صحبت طولانی تر از حد معمول در مورد COVID و سپس در مورد فلوید کشتن سیاه زندگی ماده و خشونت پلیس. او می گوید مارشال بادی در مورد یک سیستم عدالت کیفری او را دیدم که شکسته خشونت آمیز و فاسد است. “من به یاد داشته باشید احساس, ایست, James واقعا در لبه.”

تصاویر از مارشال خصوصی در Facebook صفحه نشان می دهد او را به مشاوره خود را در Facebook دوستان در مارس 29 “چگونه به مرگ در حالی که اعتراض.” “1. سفید. 2. حمل آزادی چوب” — زبان عامیانه برای اسلحه گرم — او نوشت. او نوشته شده در مقاله بعد در مورد گارد ملی و پلیس مینیاپولیس وادار کردن ساکنان به خانه های خود در منع رفت و آمد. “این نیست پلیس دیگر. این یک خصمانه شغل,” او نوشت.

او در تشریح دیدگاه خود را در ژوئن 1:

“از آنجا که ضد فاشیستی به عنوان تروریسم, من قصد دارم به یک رکورد: 75 سال پیش ملت ما به پایان رسید با یک جنگ جهانی علیه فاشیسم. 400,000 آمریکا پرستان درگذشت برای محافظت از جهان از فاشیسم است. میلیون ها اروپایی بودند به قتل توسط فاشیست. میلیون ها نفر بیشتر به زندگی خود را برای محافظت از دیگران از فاشیسم را موذی ایده های. بودن ضد فاشیستی است که به طور پیش فرض موضع در یک دموکراسی است.”

“من یک آنارشیست. من یک لیبرال. من یک محافظه کار است. من یک دموکرات است. من یک جمهوری خواه,” او نوشت. “من یک انسان است و من می خواهم چیزی بهتر از این.”

صبح از تیراندازی او نوشته شده یک بخش از ایالات متحده کد مورد جنایات جنگی بنحوی که از اعضای گارد ملی را شکست قانون زمانی که اشک کشتار با گاز و در غیر این صورت صدمه زدن به معترضان در خاک ایالات متحده آمریکا. که بعد از ظهر او نوشته شده پاسخ به این استدلال که “همه پلیس بد هستند.” “نه همه آلمانی ها بودند که نازی ها, اما به اندازه کافی بود,” او نوشت.

چهار ساعت و نیم قبل از تیراندازی او نوشته شده: “این واقعا سخت است برای رفتن به مدرسه برای بیش از 20 سال پرداخت $200,000 تصویب آزمون وکالت و سوگند به دفاع از قانون اساسی و سپس به تماشای دبیرستان قلدر با مدالها و اسلحه پایمال آزادی های مدنی به نام ‘قانون و نظم است.'”

“اگر شما نمی توانید آن را گول زدن و رم آن است.”

Pruitt صرف بیشتر از ژوئن 4, کمک به همسایه خود تامپسون روشن درختان در فوربس پارک منطقه ای در نزدیکی خواص خود را.

تامپسون به او پیشنهاد 150 دلار برای وقت خود را, اما او نمی خواهد آن را. “او گفت:” هیچ که تنها چیزی است که مردم برای مردم است.’ او انجام داده است که برای من بیش از یک بار به من کمک کرد و هرگز برای هر چیزی خواست.”

او می گوید Pruitt پرسید: اگر او می خواهد رانندگی به آلاموسا با او آن شب برای یک همبرگر. تامپسون نمی تواند چرا که او تا به حال 6 بعد از ظهر جلسه.

“من فکر نمی کنم او را به شهر رفته اگر او می دانست که مردم معترض بودند. او نمیخواهد هیچ چیزی برای انجام با آن” تامپسون گفت:, و اضافه کرد که Pruitt ندارد یک تلویزیون و یا به دنبال وقایع کنونی. “او اهمیتی نمی دهند. او اهمیتی نمی دهند که چه کسی رئیس جمهور است. او حتی نمی خواهد گوش دادن اگر شما در مورد آن صحبت کردیم.”

اما Pruitt را در Facebook صفحه نشان می دهد او پس از این خبر نزدیک است.

James Marshall on June 4, protesting in Alamosa.

جیمز مارشال در ژوئن 4, اعتراض در آلاموسا.

مگان Colwell/دره پیک

در مه 28, او نوشته شده یک مقاله در مورد یک سرباز با اعتبار صرفه جویی در زندگی در کانزاس رمنج از یک تیراندازی مشکوک با وانت خود را. او قبلا ارسال شده یک عکس از خود Dodge Ram, 4×4, نوشتن, “چگونه آن را اگر شما نمی توانید آن را گول زدن ram آن را اگر شما نمی توانید آن را ببینید به خوبی آن را ضربه.”

در ژوئن 1, او مشترک پنج Facebook پست های مربوط به تظاهرات.

یک الگوی رفتاری تصویر سیاه و غارتگران است که خواندن “من در مورد شما نمی دانم, اما این به نظر نمی آید مانند آنها عزادار به من.” یکی در دفاع از افسران پلیس, à la “همه پلیس بد هستند.” یکی به دنبال نماز برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: “او را به مبارزه با بد ما حتی نمی توانید تصور کنید.” یکی نشان داد یک تی شرت چاپ شده با پرچم آمریکا و کلمات “شما لازم نیست به آن را دوست دارم اما شما لازم نیست که در اینجا زندگی می کنند یا نه.” و یک عکس از کلینت ایستوود به عنوان هری کثیف با اسلحه خود را کشیده و یک مرجع به خط “برو پیش رو را به روز می کنم.”

کسانی که پست ها را پس از پاک شده از Facebook صفحه.

Flashpoint

چندین معترض نشان داد تا به تقاطع بعد از کار. یکی انجام یک مقوا او Sharpied در ناهار. دیگر به ارمغان آورد یک ساندویچ برای فواصل بین چراغ قرمز. آنها عمدتا زنان عمدتا جوان و غالبا سفید هر چند رهبری در یک سازمان.

آنها می دانستند و کامل است که خود را به همسایگان و همکاران نبودند تقاضاهای مصرانه برای پولیس ملی اصلاحات و نژادی آشتی. اما آنها امیدوار بودند که با تکان دادن یک علامت در وسط خیابان اصلی را مردم فکر می کنم. آنها همچنین احساس ایستاده چیزی در یک زمان زمانی که آنها احساس ناتوان است.

مارشال آمد با همسر خود. او عینک سیاه و سفید تی شرت سیاه و دستکش خود را در تیراندازی دست خود امضا هوانورد عینک و کلاه نظامی که تحت پوشش خود ، خروس بزرگ, ماسک صورت پنهان ریش او رشد کرده بود در طول مستند.

او انجام یک علامت مطلب “قتل قتل است مهم نیست که آبی آن را انجام داد.” و به عنوان او تا به حال چند شب قبل او فریاد بلندتر از دیگران است.

همکار معترضان می گویند او قطع سازمان و دیگر زنان جوان به عنوان آنها منجر شعارهای خوانده شود نام سیاه قربانیان خشونت پلیس و در یک نقطه به زانو در سکوت در پیاده رو. در این ویدئو گرفته شده توسط مجاور کتابفروشی دوربین نظارت, شما می توانید ببینید او راهپیمایی با اغراق آمیز تقریبا نظامی راه رفتن در داخل و خارج از عبور.

این ویدیو نشان می دهد یک تیره-خاکستری وانت رویکرد معترضان آهسته به توقف در نزدیکی سپس با شتاب به سمت آنها. Loraine در میان دیگران میپرد از راه.

Oxer — 23-ساله AmeriCorps داوطلب از آیووا — به خاطر فکر کردن به کسی ضربه شده بود. Oxer فریاد زد: “چه f—?” و بدبختانه راننده. “سپس گلوله. که بزرگ نیست. در ابتدا من فکر کردم آن مرد در کامیون است که آن را انجام داده بود. که اولین بار من همیشه بودن در نزدیکی یک گلوله. من فکر می کنم من شاید ده فوت دور.”

کریس Canaly شنیده تیراندازی از در دفتر او. او نگاه کردن و دیدم زنان در حال اجرا است. او می گوید: او می تواند آنها را بشنود “فریاد” اوه, خدای من, خدای من,’ در بالای ریه های خود را.”

Pruitt ضربه شده بود در پشت سر او توسط گلوله 9mm مارشال کشته شده خود را از طریق پشت پنجره. او موفق به متوقف کردن کامیون خود را در وسط تقاطع. Oxer می گوید یک معترض سعی در متقاعد کردن او را به خارج شدن و نشستن. او گفت: چیزی اما Oxer نمی تواند به یاد داشته باشید چه. “و سپس او سوار کردن.”

تامپسون بود فقط در مورد برای شروع جلسه خود را زمانی که او شنیده ام زنگ تلفن. رنگ آن دوباره دو برابر بیشتر. آن Pruitt فقط شات خواستار کمک او می گوید. با هر تماس تامپسون نگه داشته و با فشار دادن این دکمه می گویند او می خواهم تماس بگیرید.

Pruitt راند دوازده بلوک سمت Adams دولت پردیس قبل از عبور کردن.

مارشال در عین حال فرار از صحنه با خود Glock 43 زنگ زد سفت Canney برجسته دفاع وکیل در سالیدا سوار خانه به شرق آلاموسا به طور جداگانه از همسرش, تغییر لباس های خود را و اصلاح کردن ریش خود را با توجه به دستگیری او گزارش. پلیس وارد دو ساعت و 40 دقیقه پس از تیراندازی.

او گفت: کارآگاه جان Vasquez او می خواهم عمل آنی و بستری تیراندازی Pruitt پس از “او ديده کامیون در تماس با” همسر و ترس او را ایمنی, این گزارش نشان می دهد. کارآگاه نوشت: “به گفتگو ادامه داد: من گفته جیمز فیلم نشان نمی دهد همسر خود را به عنوان او توضیح داد و او پاسخ داد که تصویری نادرست خواهد بود.”

مارشال رزرو شات نشان می دهد او را پاک تراشیده در یک lawyerly لباس پیراهن سر cocked و grinning. او در مواجهه با اتهام اقدام به قتل درجه دوم درجه, حمله بی پروا خطر افتادن جنایت شوم, جنایی, فساد غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم و ممنوع استفاده از یک سلاح است.

Loraine یو بی اس در بازار او را در $60,000 bond روز بعد هنگامی که او یا ترک و یا از کار اخراج شد شهرستان.
Canney می گوید: زن و شوهر در سمت چپ شهر تقریبا بلافاصله: “آنها احساس نمی امن وجود دارد.”

پس

پس از Pruitt آمد از حالت اغما او منتشر شد از UCHealth بیمارستان یادبود در کلرادو اسپرینگز. او دوره نقاهت به خانه در آلاموسا گلوله هنوز تسلیم در سر خود را.

او در صحبت با دادستان منطقه رابرت Willett و با آلاموسا پلیس که هنوز در حال بررسی پرونده است.

آنها در زمان بیش از تقاطع هفته گذشته به reenact تیراندازی. یک منبع مشاوره کاوشگر می گوید کارآگاه شده اند به دنبال به اینکه ترافیک نور قرمز یا سبز که Pruitt شتاب به سوی معترضان و اینکه آیا هر ضربه شد. هیچ یک از کسانی که با ما مصاحبه کردند.

تام Metier, Pruitt شخصی-وکیل صدمه می گوید مشتری خود را به خاطر آمدن به توقف در تقاطع ها و گرفتن شات. “او دیگر خاطرات اما نه این که من می توانید به اشتراک گذاری در حال حاضر,” او می گوید.

این شهر در واکنش به تیراندازی شده است برای راه اندازی چه شهر مدیر هدر بروکس خواستار یک “کمپین آموزش عمومی” را به نگه داشتن معترضان از آلاموسا به عابر.

در ضمن حدود 3500 نفر در ماه گذشته اهدا حدود 150.000 دلار برای Pruitt و دختر خود مراقبت. “لطفا دعا برای دنی و خانواده اش کمک به او برای ادامه جنگ. بنابراین او دختر کوچک ممکن است یک روز او را پدر بازگشت” نوشت: خواهرزاده که سازمان GoFundMe صفحه.

محافظه کار, alt سمت راست و جعلی-رسانه های خبری پخش شده است تا داستان برخی از رفتن تا آنجا که به گزارش Pruitt درگذشت او زخم گلوله. صاحب نظران استناد به تیراندازی به عنوان سند ملی antifa قیام. قانون محلی-و-سفارش انواع صحبت از Pruitt به عنوان یک قهرمان وطن پرست با یک حق مسلم برای رانندگی بدون مانع در راه خود را به گرفتن برگر.

“او حق دارد برای دریافت وجود دارد بدون دخالت…و دفاع از خود در این روند می گوید:” اریک Gile بود که در میان مردم محلی که ایستاده بود در مرکز شهر در اوایل هفته که قفل شده و لود شده است.

“هنگامی که مردم مانع (مردم) از گرفتن جایی که آنها نیاز به رفتن و مسدود کردن ترافیک اساسا آن را یک شورش. … آن را مخرب و بله یک خط نیاز به کشیده” می افزاید: لری جک دیگری ساکن که پیوست مسلح پوسه.

آیا ترافیک نور قرمز یا سبز, جک می گوید: او می توانست احساس تهدید توسط معترضان ایستاده در عبور حتی اگر فقط ده. او آمار و ارقام که او بیش از حد تلاش کرده اند که به درایو را از طریق آنها.

“این می توانست من. شده اند می تواند هر یک از ما. من احتمالا انجام می شود همان چیزی که” او می گوید. “من فکر می کنم به طور کلی در کشور بیمار است از این خشونت نفرت نژادپرستی از همه طرف.”

این زبان مانند جک — پیامدهای آن مردمی هستند که قربانی نژاد پرستی و تظاهرات در برابر آن — که گالوانیزه بسیاری از معترضان در اینجا در وهله اول. نا امیدی که شاید بهترین اسیر نشانه مارشال به حمل در اعتراض: “اگر شما بیشتر ناراحت چگونگی واکنش مردم به بی عدالتی نسبت به شما بی عدالتی شما در حال سرمایه گذاری در ظلم و ستم.” اما آن نقطه می گویند چندین نفر دیگر در راهپیمایی آن روز از دست داده بود و لحظه ای شوهرش ماشه کشیده.

Oxer خاطرات شب تیراندازی می خواند: “این همه چیز فقط به تقویت آنچه مخالفان بر این باورند: که همه ما مخفیانه فقط می خواهم به مجموعه ای گه در آتش و گه.”

Oxer اشاره می کند که Pruitt اولین تحریک رانندگی به معترضان و این که “در حالی که او قربانی او همچنین آمر: اما آن را سخت به می گویند [که] در مورد کسی که در زندگی حمایت.”

مارشال, Oxer می گوید خیانت جنبش خود را حداقل در آلاموسا که در آن برخی از مردم محلی بر این باورند معترضان کمین Pruitt کامیون و بسیاری از شرکت ارتباط آنها را با خشونت است.

“آن شخص که کسی در کنار ما خواهد همه چیز را هزار بار بدتر برای ما” Oxer می گوید.

Oxer امید مارشال می شود “حداکثر مجازات” و اشاره می کند که آلاموسا پلیس که سوال انجام یک کار خوب…یک طنز که Oxer به طور کامل آگاه است.

شهردار کلمن می گوید: او می داند که “معترضان معنی نیست که برای این اتفاق می افتد.”

“اما گاهی اوقات واقعیت و درک متفاوت در ذهن مردم است,” او می گوید. “و گاهی اوقات مردم فراموش اصلی اهداف این راهپیمایی بودند همه چیز در مورد.”

این داستان یک همکاری بین سوزان گرین از کلرادو رسانه های تعاونی و کیت Cerny Alamosa, دره, پیک, برای , کلرادو, رسانه های تعاونی و یا COLabغیر انتفاعی تشکیل شده برای تقویت عمومی محلی-خدمات روزنامه نگاری در کلرادو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>