بازگشایی L. A. اقتصاد بهبود سلامت روان اما coronavirus نگرانی باقی بماند, مطالعه می یابد

بیشتر لوس آنجلس ساکنان در حال ترک خانه های خود و جسارت به زندگی عمومی به عنوان اقتصاد بازگشایی باعث کاهش درماندگی روانشناختی اما تشدید اضطراب است که بازگشایی اتفاق می افتد بیش از حد به سرعت و می تواند جدی جدید کروناویروس شیوع بر اساس یک نظرسنجی جدید.

نتایج یک نظرسنجی که توسط USC Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی و بررسی L. A. مسئولان شهرستان شد دوشنبه نشان داد با بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر دلیل عمده افزایش جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان به بازگشایی کسب و کار و مردم از برگشت به روال مانند خصوصی تجمعات بدون پوشیدن ماسک یا نگه داشتن فاصله از مردم است.

در اواسط ماه آوریل نزدیک به 86 درصد از L. A. ساکنان شهرستان گفت: آنها در خانه مانده و در همه زمان ها به جز فعالیت های ضروری یا ورزش; هفته آخر ماه ژوئن تنها 58% گفت: آنها در انجام این کار است.

Percent of L.A. County residents who stayed home except for essential activities and exercise

درصد از L. A. ساکنان شهرستان که در خانه مانده به جز فعالیت های ضروری و ورزش.

(لس آنجلس)

تبلیغات

بیشتر L. A. ساکنان شهرستان ها نیز با داشتن تماس نزدیک بودن فاصله در عرض 6 پا — با افراد خارج از خانواده خود را. در اواسط ماه مارس تنها در حدود 31 درصد از L. A. ساکنان شهرستان تا به حال چنین تماس نزدیک با افراد خارج از خانواده خود را; در آخرین هفته از ماه ژوئن 55 درصد بودند ،

Percent of L.A. County residents who had close contact with people outside of their household

درصد از L. A. ساکنان شهرستان بود که تماس نزدیک با افراد خارج از خانواده خود را.

(لس آنجلس)

به عنوان بازگشایی شتاب اما کمتر L. A. ساکنان شهرستان گزارش ترس از در حال اجرا از مواد غذایی به دلیل عدم وجود پول یا منابع دیگر است. در اوایل مارس 30 درصد از L. A. ساکنان شهرستان بررسی شد نگرانی در مورد در حال اجرا از مواد غذایی; این رقم کاهش یافت و به حدود 11 درصد برای هفته آخر ماه ژوئن است.

Percent of L.A. County residents worried about running out of food because of a lack of money

درصد از L. A. ساکنان شهرستان نگرانی در مورد در حال اجرا از مواد غذایی به دلیل فقدان پول است.

(لس آنجلس)

تبلیغات

علاوه بر این کمتر L. A. ساکنان شهرستان در حال حاضر گزارش پریشانی روانی به عنوان بازگشایی شتاب. در اوایل ماه آوریل 47 درصد از بررسی ساکنان شهرستان گزارش خفیف متوسط یا شدید علائم پریشانی روانی; به عنوان بازگشایی شتاب 36 درصد گزارش احساس این علائم.

Percent of L.A. County residents with symptoms of psychological distress

درصد از L. A. ساکنان شهرستان با علائم پریشانی روانی.

(لس آنجلس)

همچنین وجود اندکی کاهش در درصد از L. A. ساکنان شهرستان که در گزارش این بیماری همه گیر مطرح متوسط یا تهدید قابل توجهی برای خانواده خود امور مالی; 64% گفت: آن را در اواسط ماه مه; 56% گفت: آن را در اواسط ماه ژوئن.

Percent of L.A. County residents who reported the coronavirus pandemic posed a threat to their household finances

درصد از L. A. ساکنان شهرستان که در گزارش coronavirus همه گیر تهدیدی برای خانواده خود به امور مالی.

(لس آنجلس)

تبلیغات

“این اخبار خوب در مورد باز کردن — آن را که در واقع برای بسیاری از مردم آن را با ارائه برخی بسیار مهم و بسیار مورد نیاز امداد” فرر گفت.

اما به مردم بازگشته اند به کار فیزیکی مکان و محل کار به طور فزاینده تبدیل شدن به سایت از قرار گرفتن در معرض این ویروس بسیار مسری. در حالی که در اوایل ماه مه 37% از بررسی L. A. ساکنان شهرستان گفت: کار خود را مورد نیاز آنها را در عرض 6 پا از افراد دیگر به طور منظم 43 درصد گفت: آنها تا به حال به انجام این کار در اواسط ماه ژوئن.

L.A. County residents whose jobs require close contact.

L. A. ساکنان شهرستان که شغل نیاز به تماس نزدیک.

(لس آنجلس)

بیشتر L. A. ساکنان شهرستان به طور فزاینده ای نگران آن است که کالیفرنیا لغو محدودیت در فعالیت عمومی با توجه به همه گیر سرعت بیش از حد این بررسی نشان داد. در حالی که 75 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی ابراز چنین نگرانی در اوایل ماه مه 79 ٪ بود که در اواسط ماه ژوئن.

تبلیغات

فرر گفت: واضح است که مردم تغذیه با اقامت در خانه نظم و مایل به بازگشت به قبل از همه گیر راه زندگی هستند و دلیل افزایش و گسترش بیماری است.

“این روشن است که پس از ماه از قرنطینه همراه با بازگشایی بخش های بسیاری در طول چند هفته ما تا به حال تعداد زیادی از مردم بی اعتنایی به شیوه های بسیار است که ما مجاز به سرعت گسترش” فرر گفت. “ناتوانی ما به دنبال ابتدایی ترین کنترل عفونت و فاصله بخشنامه منجر به بیماری های جدی و حتی مرگ مردم ما را دوست دارم.”

فرر گفت که او می داند که “هر کس که فوق العاده خسته و آنها خسته از داشتن برای مقابله با این ویروس است.” اما او اضافه کرد که “هر چه زودتر ما به عقب بر گردیم به ایجاد یک جدید عادی” — اجتناب از جمعیت فضاهای محدود تماس نزدیک و همیشه با پوشیدن ماسک و ماندن جسمی دور از کسانی که نه در خانواده ما — هر چه زودتر ما می توانیم بازگشت به مدرسه و کار و دیدن دوستان و خانواده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de