ده تا از بهترین نژادها از طریق نیمه اول سال 2020

اگر شما خودتان سیگار کمی بیشتر علف های هرز بیش از حد معمول در این سال شما تنها نیستید. ما نه condoning افراط اما 2020 انجام داده است یک کار بزرگ تاکید ما و محدود کردن ما تفریحی گزینه — علاوه بر تفریحی شاهدانه است که در حال حاضر یک کسب و کار ضروری در کلرادو و اکثر متحده با حقوقی گلدان.

حتی در طول یک بیماری همه گیر دنور دارای تقریبا نامحدود عرضه جدید, علف های هرز, گزینه های با درمانگاه ارائه فقط در مورد هر عطر و طعم و بو و اثر در طیف. به اندازه کافی خوش شانس را به سعی کنید از انواع جدید هر هفته من برداشت ده از گونه های مورد علاقه (ذکر شده در زیر در هیچ منظور خاص) از طریق نیمه اول بسیار toke-سنگین در سال است.

Bazookies
Bazookies نیست پس از نام غول پیکر, à la mode کوکی قطعه قطعه مانند یک پیتزا (که pizookie) و نه آن را همان Zookies ترکیبی از حیوانات کوکی ها و گوریل چسب #4. هیچ Bazookies ترکیبی از Bubblegum و دختر پیشآهنگی کوکی ها که در آن قدیمی و جدید ژنتیک ورق را رو کردن به یک آرامش بخش و در عین حال مولد بالا کار می کند که تقریبا در هر زمان از روز است. تربیت توسط Klone کلرادو Bazookies یک جوان خوش بنیه گیاه ظاهر در عمده فروشی رشد می کند کلون فروشگاه ها و گلدان مغازه ها در امتداد جلو برد. در حالی که من هنوز ضجه و زاری عدم کلاسیک Bubblegum موجود در دنور درمانگاه ها این روزها — شیرین گچی کش عطر و طعم به نظر می رسد منسوخ شده برای امروز گلدان صنعت — من خوشحال بودم که به یکی از کودکان خود را برای چرخش. پس از تحمل شکست برای یک هفته و در برخی از تردید در مورد بوی من در بر داشت که Bazookies را نا امید نیست.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من اجرا می شود با Bazookies همه بوی بیش از حد پوشیده از چمن در ابتدا احتمالا به این دلیل که سه فروشگاه من آن را خریدم از همه ذخیره شده فشار زیادی شیشه (که همچنین می تواند افزایش رشد ميکروبی تا شاید از آن زمان به تجدید نظر که روش). اما پس از چند روز خود به خود من هشتم از Bazookies باید تبدیل به یک دلپذیر علف های هرز سالاد سیب و گوجه فرنگی و سبزی. بو و عطر و طعم به من احساس به عنوان اگر من فقط به حال یک ناهار سبک و بنابراین می کند که انگشتان پا خط فقط به اندازه کافی برای استراحت مغز در حالی که نگه داشتن خلاقیت و انگیزه دست نخورده است. که آرامش می پیتر در نهایت هر چند پس از رفتن آهسته اگر با استفاده از Bazookies در صبح و یا در اواسط روز و نگه داشتن آن خلاق تحریک در ذهن داشته باشیم هنگامی که toking قبل از خواب.

Citral Floگسترش

Citral Flo

هربرت Fuego

Citral Flo
Citral Flo بوی به نظر می رسد و سیگار مانند برخی از کلاسیک این است که رمز و راز مرطوب و سرد — فقط ما می دانیم آنچه در آن است. یک صلیب ترش فلو و Citral مرداب Citral فلو رجعت بو و عطر و طعم است که تقریبا مانند رفتن به زادگاه پاتوق. آن را نمی کشد طولانی برای ردیابی فشار به فلو Citral مرداب ترش دیزل و OG کش در درخت خانواده و کسانی که ژنتیک ترکیب یک ترکیب زیبا از شرقی و غربی انواع شاهدانه. ضخیم گچی طعم هندوکش; لاستیک, گازدار نکات دیزل سنگین دود از مرداب و یک پیچ و تاب و مرکبات همکاری به جای برخورد ایجاد بوی که کتاب درسی sticky icky.

Citral فلو بالا تمایل به لاغر مدرسه قدیمی, هم, و می تواند کاربران را مضطرب اگر بیش از حد است toked. سیگار کشیدن یک مشترک از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل یک نوجوان در اولین بلانت: زبان من احساس سنباده و من حس زمان و غلظت گیجی. این جلسات از فشار قبل از اواخر فوریه دوچرخه سواری و یا در کوه بازديد به من داد یک گرم انرژی بدون عوارض overthinking, ساخت آن را برای تصمیم گیری سریع در طول فعالیت در فضای باز.

Mac and Cheeseگسترش

مک و پنیر

هربرت Fuego

مک و پنیر
مک و پنیر گزارش شده است که ایجاد Capulator که مادر مسئول مک (معجزه بیگانه کوکی ها) که مخلوط شد با بیگانه پنیر برای ایجاد آنچه که ما در حال سیگار کشیدن امروز. ژنتیک فشار شناخته شده تر برای قدرت از کاربر تمرکز به نظر می رسید مانند تعریف یک راحتی فشار: چیزی که من شوخ طبع می شوند و پخته بدون عوارض جانبی از پارانویا و یا بی حالی شدید. از جمله گونه های به طور کلی منجر به صرف یک روز روی نیمکت اجازه می دهد فقط به اندازه کافی انرژی برای reheat مخلوط باقی مانده و یا پرداخت پیتزا گای. می کند که من یک تنبل شمع? شما betcha اما مک و پنیر هنوز برگ من فقط به اندازه کافی انگیزه برای بهار اقدام به یک وانت و بازی.

نشانه ای از درست راحتی فشار عدم گناه. نشسته در الاغ من در تمام طول روز به ارمغان می آورد بیشتر خود نفرت به من مسن تر و نیاز به رهایی از استرس در آن تلاش ذهنی بار ضروری است. مک و پنیر بیش از حد موفق است که هر چند پاک کردن هر لباس را برای شش ساعت. که نشانه ای از خطرناک فشار هر زمان از روز که در ذهن نگه دارید قبل از روشنایی به خود را به انجام لیست. اما اگر شما تنها در تلاش برای تماشای انفجار و طراحی مبارزه همه روز دیگر کاسه قشنگ مک نمی خواهد صدمه دیده است.

Citrus Farmerگسترش

مرکبات کشاورز

هربرت Fuego

مرکبات کشاورز
مرکبات کشاورز ترکیبی قوی از شمال کالیفرنیا خوب است برای سریع پف باد دوم زمانی که کار انجام شده است. آن را خوب است برای یک هاف از باد دوم به این دلیل که پانچ از زمین مرطوب و فشرده مرکبات است که هر جوانه ساطع واجد شرایط به عنوان افسردگی آروماتراپی. در واقع, من اول من شاد و خرم اجرا با مرکبات کشاورز بسیار است که من پس از خرید یک اونس از آن را اما به سرعت متوجه شدم که فرو بردن به شیشه در طول روز منجر به foggiest مغز من در هفته. فراموش نکنید که در مورد تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه بعد از آن است که: من حتی نمی تواند به یاد داشته باشید که مسواک معدن شد. راستش من با افتخار خودم را برای داشتن درایو و حتی سعی کنید.

همانطور که با هر رابطه طولانی مدت است — و این چیزی است که خرید یک اونس است برای بسیاری از ما — بدانند انتظارات من و همگام با کشاورز مرکبات به من کمک کرد پیدا کردن تعادل من مورد نیاز است. در حالی که تازه فشرده بوی پرتقال یا آب گریپ فروت می تواند لذت می برد و حتی مفید در صبح اضافی لیوان شکر و اسید می شود داخلی مخل همانطور که ما مسن تر است. من همواره دو قدم پشت اگر من دود مرکبات کشاورز در تمام طول روز, اما یک قدم خوش آینده اگر من آن را محدود به یک کاسه در اواسط تا اواخر صبح.

Ice Cream Cakeگسترش

کیک بستنی

هربرت Fuego

کیک بستنی
ترکیبی از کیک عروسی و Gelato #33 از دانه بنجل ژنتیک کیک بستنی حمل طولانی و نسب دختر پیشآهنگی کوکی ها دوربان سم و کش ارقام و فنوتیپ. این گونه است که یک پوستر کودک از چه مدرن گل خبره می خواهد تحت پوشش در ضخامت لایه چسبنده مانند رزین پودر پیراشکی, با, شیرین, خامه, نت های وانیل و خمیر و مخلوط به بوت.

کیک بستنی به سرعت تبدیل به یک قفسه بالا فشار در دنور اما دستیابی به قدرت ماندن می تواند سخت برای کوکی ها و کیک گونه که تمایل به بروز خود را. کیک بستنی والدین Gelato و کیک عروسی شد داغ دو یا سه سال پیش; اگر چه هر دو هنوز هم در اطراف آنها نمی ایستادگی کردن آنها استفاده, به, با, بستنی, کیک و گونه های مشابه سرقت درخشش خود را. خواهد کیک بستنی قادر به نگه داشتن جایگاه خود را در میان ترش دیزل و گوریل چسب جهان برای بعد از چند سال ؟ زمان و بگویید اما آن را به یک شیرین شروع می شود.

Kush Mints

کش خوشبوکننده

هربرت Fuego

کش خوشبوکننده
سیگار کشیدن یک کاسه کش خوشبوکننده رها نمی کند و دهان خود احساس minty تازه و تمیز. قوی ترکیبی از حیوانات خوشبوکننده و بابا کش حمل سفت رایحه کاج چوب, graham cracker و مرداب با یک انفجار از wintergreen در پایان یک واکنش شیمیایی است که از هر ادم سفیه و احمق, احمقانه به اندازه کافی برای نگه داشتن این را در یک ساده کیسه های پلاستیکی و یا شیشه. کش خوشبوکننده باید محکم مهر و موم شده و یا پوشش خود دمیده است.

من فروخته شده در کش خوشبوکننده آوردن متعادل اما من پیدا کردم آن را بسیار آرامش بخش تر از توصیف شده است. فشار تمایل به ذوب شدن استرس می افزاید: در حال حاضر تسکین دهنده بدن اثرات پس از هر جلسه با کش خوشبوکننده پس از 7 p. m. به احتمال زیاد قرار داده و شما را در عرض چند ساعت. من نباید شگفت زده شده است: بابا کش همیشه مرا مثل یک ضربه به کشاله ران و کوکی ها گونه های انجام همان. تاریخچه من با پدر و مادر همراه است که قدرت یک دستور برای اوایل شب.

Apples n' Creamگسترش

سیب n’ کرم

هربرت Fuego

سیب n’ کرم
نسبتا جوان ترکیبی از Cannarado ژنتیک سیب n’ کرم مدعی امیدوار کننده برای شب اسلات. ژنتیک فشار طولانی مخلوط که شامل یک backcross انگور پای به عنوان به خوبی به عنوان میوه ای سنگریزه OG و کلاسیک آکاپولکو طلا و کوهستانی نپال; آن را اساسا یک fishbowl کوکتل میوه ای مدرن قدرت و یک مدرسه قدیمی و پا زدن در.

سیب n’ کرم های متنوع, پس زمینه ترکیب با هم یک مزه قندی مخلوط سیب و دارچین و وانیل رایحه تقریبا مانند یک fruitier بیشتر ترش نسخه از اپل کره. در ابتدا من فکر نمی کنم بالا بود یک بازی خوب برای یک شب و یا شب toke از آن به سرعت مرا بی قرار و گرسنه حتی اگر من می خواهم خورده شام 45 دقیقه زودتر. انرژی نزدیک به گرفتن حریص اما خوشبختانه یک ساندویچ پنیر کبابی و یک پادکست من حل و فصل کردن سریع. بعد از بیست دقیقه که کوتاه پشت سر هم از unconfined انرژی نمی گرداند و نه بریدن از اضطراب.

Cherry Hillsگسترش

گیلاس تپه

هربرت Fuego

گیلاس تپه
عبور از آپالاچیا, پای گیلاس و بزرگ بابا بنفش, گیلاس تپه تربیت شده بود توسط ThugPug ژنتیک که ممکن است ایجاد کرده اند یکی از مهمترین بنفش گونه های من تا کنون دیده ام. من معمولا یکی برای خالص بنفش تاریکی پوشش من جوانه, اما وجود دارد هیچ انکار چگونه قابل توجه یک چهارم پوند گیلاس تپه به نظر می رسد هنگامی که شما در حال بررسی دقیق داروخانه شیشه های صفحه نمایش. آغاز tokers باید نگه داشتن چشم خود را برای که بنفش شیشه به دلیل گیلاس تپه تا راحت و در عین حال سرخوشی زیاد است که به ندرت منجر به freakouts. بیشترین کاهش نور در THC با فقط به اندازه کافی از CBD حضور به ارائه پتانسیل مزایای پزشکی — یا آرامش ذهن حداقل. روزانه کاربران ممکن است پیدا کردن بالا کمی ضعیف است اما یک هش چاشنی و یا مخلوط کردن گیلاس تپه ها با قوی تر شب سویه را فراهم می کند یک جامد مشروب قبل از خواب و نور بالا است که برای کاربران پزشکی تلاش برای سهولت معده خود را و یا مفاصل بدون سنگسار ذهن است.

Gary Paytonگسترش

Gary Payton

هربرت Fuego

Gary Payton
من نمی تواند استدلال می کنند با کسی که پیاده روی به دور از گران علف های هرز, اما من باید اعتراف که دود بیرون آمدن از من Gary Payton کیسه پانچ در صورت سخت تر از هر frat فرض کرده است. هیجان و مو-بالا بردن جنبه های آن ضخیم لاستیکی عطر و minty یادداشت های گل من یادآور اولین بار من همیشه بو مزمن. Veritas می گوید: ترپن ها آزمایش شد در مسخره اعداد و در حالی که ما هنوز در تلاش برای حفاری تعداد کسانی که آن را سخت به استدلال می کنند که ادعا می کنند پس از یک مشترک از Gary Payton.

نوشیدن یک unflavored seltzer شد مکمل به نمایش گذاشتن Gary Payton خشک و طعم خاکی که مناسب ویژگی های یک سویه به نام پس از یک نمک-of-the-earth بازیکن. اين در حالی بود که خیلی بیشتر پرورش, کاهش, ذهن من در حالی که نگه داشتن بدن من شناور است. مغز من نقل مکان کرد و یک قدم آهسته تر اما این است که تجارت شما را برای چنین قوی رهایی از استرس است.

Tenth Mountain Diesel

دهمین کوه دیزل

هربرت Fuego

دهمین کوه دیزل
به افتخار کلرادو گروه دهم کوه بخش (که خود به نام بعد از ارتش ایالات متحده کوه واحد است که پس از روت در نزدیکی Leadville) دهم کوه ترکیبی از ساحل شرق دیزل ترش و از دست قبیله ترکیبی از حلال کش و T. R. U. T. H. است که ترکیب از Chemdog, SFV OG و مثلث کش. که بسیار Chemdog (پدر و مادر از ترش دیزل) و کش بسته بندی شده به یک سویه در حال حاضر باعث چرخش سر من اجازه دهید به تنهایی بعد از این همه پشت عبور آن را در زمان برای رسیدن به دهمین کوه دیزل. من می خواهم امیدوار دیزل حضور خواهد ارائه اولیه افزایش بود اما هیچ بازی برای کیفیت آرام بخش از کوشر و جمجمه-لعنتی brashness از Chemdog. که کل ترپن ها-برابر-اثر تئوری به نظر می رسید توسط دهم کوه زیرا هر گازدار عطر و ترد توجه مرکبات پوست منجر به باور من در یک کلاسیک, نشاط بخشی بالا — اما بیشتر بوییدن نشان داد تورم نکات کاج و گل که هر دو نشانگر کوشر.

تعجب بی حالی و بی امان blankness که در زمان بیش از ذهن من بعد از سیگار کشیدن دهم کوه دیزل نا امید کننده بود در اوایل و من نمی توان آوردن آن را به عقب برای استفاده روزانه در هر زمان به زودی. چنین سنگین بالا است و مزایای استفاده می کند و من قطعا نگه داشتن من باقی مانده جوانه برای شب های بی خوابی و به خصوص تیز hangovers.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net