آخرین: رییس جمهوری برزیل را آزمایش می شود برای COVID-19

ژنو — دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ رخ داد که پنج COVID-19 همه گیر می تواند ارائه فرصت های جدید برای دولت اسلامی افراطی گروه القاعده و وابستگان خود را به عنوان به خوبی به عنوان نئو نازی ها سفید supremacists و نفرت قرار گرفتند.

U. N. رئیس گفت: آن را خیلی زود و به طور کامل ارزیابی پیامدهای این بیماری همه گیر کوروناویروس با تروریسم اما همه این گروه ها به دنبال بهره برداری از بخش های محلی, درگیری, شکست در حاکم و دیگر نارضایتی برای پیشبرد اهداف خود ،

اشاره به این حادثه تلخ گفت که گروه دولت اسلامی که پس از کنترل گسترده نوار عراق و سوریه در تلاش است به reassert خود را در هر دو کشور.

تونس U. N. سفیر Kais Kabtani گفت: با توجه جهانی با تمرکز بر مقابله با این بیماری همه گیر و گروه های تروریستی نیز به دنبال سرمایه گذاری بر “تضعیف قدرت دولت و راه اندازی حملات جدید.”

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— مصر بازداشت پزشکان و سکوت منتقدان بر دولت را از دست داده و شیوع ویروس

— مغلوب ساختن پیشی جستن هیاهو نمی کند ضرب و شتم یک ویروس آرام ناآرام کشور

— Coronavirus همه گیر و فلوید مرگ ادغام در رحم, ضربه به رفاه

— در میان همه گیر دانش آموزان کمتر به دنبال فدرال کمک برای کالج

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

آتلانتا آتلانتا شهردار Keisha لنس کف می گوید: او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

او توییتی دوشنبه که او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند اما هنوز تست مثبت است. کف افزایش یافته است به شهرت در COVID-19 بیماری همه گیر.

اول مدت شهردار جلب توجه برای او زودتر به انتقاد از جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ خود کندی به منظور گرجی به پناهگاه در محل و سرعت خود را به آسانسور ،

کف اولیه بود و آوازی حامی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن صحبت از طرف او در آیووا قبل از این که دولت حزبی. معاون سابق رئیس جمهور شده است با توجه به کف خود را به عنوان ممکن است در حال اجرا همسر.

کف نیز پشتیبانی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی شده است که به طور گسترده در آتلانتا.

___

آتلانتا — سازمان Dragon Con محبوب علمی تخیلی فانتزی و بازی کنوانسیون در آتلانتا اعلام کرده اند که در رویداد فرد لغو خواهد شد در این سال در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

Dragon Con شده بود در اصل مجموعه ای را بیش از آخر هفته روز کارگر. مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که از آن خواهد شد نقل مکان آنلاین برای یک رویداد مجازی که از ویژگی های پانل های برجسته از سال گذشته و مجازی صحنه مسابقات.

کنوانسیون تعیین شد به مناسبت طی 34 سال در آتلانتا. سازمان دهندگان گفت: این رویداد در سال گذشته به خود جلب کرد یک رکورد 85,000 شرکت کنندگان در چهار روز.

ایالت تایید coronavirus موارد در گرجستان نزدیک 100,000 دوشنبه.

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت روز دوشنبه در نهاد اجباری ماسک صورت جهت فضاهای داخلی پس از دولت گزارش تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد بیش از آخر هفته.

خواه حکم اجرایی که به اثر می رود در نیمه شب نیاز به هر کس بیش از سن 9 به سایش پوشش صورت در داخل ساختمان اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

تایید ویروس موارد در کشور افزایش یافته است 30 درصد در دو هفته گذشته.

مقامات بهداشتی دولت خواسته اند که ساکنان به پوشیدن ماسک, اما فرماندار قبلا گفته یک ماسک حکم خواهد بود به لحاظ سیاسی تفرقه و دشوار برای به اجرا درآوردن. روز دوشنبه گفت او می تواند دیگر صبر کنید.

با توجه به سرشماری نزدیک به 1.8 میلیون نفر زندگی می کنند در غرب ویرجینیا.

___

ققنوس — تعداد تایید coronavirus موارد در آریزونا که منجر به ایالات متحده در مورد سرانه در حال حاضر پیشی گرفته 100,000. مقامات بهداشتی دولت روز دوشنبه گفت که افراد جوان باید تشکیل شده بیش از نیمی از آنها.

وزارت بهداشت خدمات در بیانیه ای گفت که بیش از 62,000 از 101,441 موارد گزارش شده شامل افراد جوانتر از 44.

مدیر دکتر کارا مسیح گفت: آن کسانی که بین سنین 20 و 44 که می توانید درایو جامعه گسترش COVID-19.

آریزونا همچنان بالا باقی می ماند از نظر مثبت آزمایش و coronavirus بستری شدن در بیمارستان. در حالی که این تست مثبت رای در سراسر کشور در حدود 9 درصد آریزونا است که در حدود 13.4%. تعداد بستری COVID-19 بيمار در روز یکشنبه بود 3,212 جدید بالا با توجه به دولت داده است. بیمارستان ظرفیت ایالت در حال حاضر حدود 89%.

___

نیویورک — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفته شد و نه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش ایالت روز یکشنبه گریه به دور از ارتفاع نیویورک شیوع در ماه آوریل زمانی که مرگ و میر در صدر 700 روزانه.

او گفت که در حالی که دولت موفق شده است در شامل گسترش coronavirus نیویورکی نمی توانیم به از خود راضی.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: حدود 50000 بیشتر مردم خواهد آمد بازگشت به کار به عنوان شهر وارد فاز 3 از بازگشایی که در علاوه بر این به ناخن سالن شامل سرو خال کوبی, سالن برنزه و ورزش هایی مانند بسکتبال و والیبال و هندبال.

د Blasio گفت که داخل سالن ناهار خوری را در برگزاری به صورت “مقدار قابل توجهی از زمان” با توجه به COVID-19 سنبله ترسیم به کافه ها و رستوران ها در مکان های دیگر در سراسر کشور است.

___

آتن, یونان, یونانی, مقامات می گویند که اکثریت موارد جدید گزارش شده در کشور دوشنبه آمده اند از گردشگران پس از یک دور جدید از مرز و فرودگاه دهانه هفته گذشته است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 43 تازه تایید موارد ثبت شده در آخرین 24 ساعت گزارش دوره 36 که تشخیص داده شد در گردشگری نقاط ورود.

گردشگری حیاتی برای صنعت و اقتصاد و محدودیت برای مسافران کاسته شده است در هفته های اخیر.

گردشگران بسیاری در حال حاضر در معرض تنها به نقطه چک.

یونان reimposed سخت تر محدودیت های مسافرتی جمعه در صربستان پس از این کشور گزارش شده سنبله در COVID-19 عفونت.

تعداد موارد تایید شده در یونان بود در 3,562 در حالی که مرگ و میر بدون تغییر بود در 192.

___

لیسبون, پرتغال — Portuguese مقامات سرزنش دولت بریتانیا بیش از آن تصمیم به حذف پرتغال از آرامش از محدودیت های مسافرتی.

دولت انگلیس اعلام کرد روز جمعه گذشته که از تاریخ 10 ژوئیه آن را به قراضه مورد نیاز برای مردم ورود از ده ها تن از کشورها به صرف 14 روز در انزوا. پرتغال نبود در لیست اما ظاهرا به خاطر آن نسبتا بالا و عفونت هستند.

پرتغالی مقامات استدلال می کنند که کشور در حال انجام است بهتر از بریتانیا در اندازه گیری دیگر از نبرد علیه COVID-19. پرتغال رسما 426 مورد در هر 100,000 در حالی که انگلستان دارای 429 با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

بازدید کنندگان انگلیسی یک بنای کلید پرتغالی بخش گردشگری و انگلیسی ها تصمیم خشم بسیاری از مردم است. وزیر امور خارجه Augusto سانتوس سیلوا برچسب تصمیم “مضحک است.

___

تل آویو اسرائیل — اسرائیل reimposing یک سری از محدودیت ها پس از دیدن موجی از coronavirus عفونت در هفته های اخیر.

دولت تصمیم گرفت روز شنبه این بود که سازندگان: همه حوادث فضاهای میله و باشگاه ها و سالن های ورزشی و استخرهای شنا. آن است که محدود کردن حضور در رستوران ها و مکان های عبادت. این تصمیم هنوز باید به تصویب کنست ،

این حرکت به عنوان اسرائیل که به نظر می رسد تا حد زیادی موجود اولیه آن شیوع دیدن است swift افزایش موارد است. کارشناسان هشدار داده اند که اسرائیل “از دست دادن کنترل” گفت: آن را نقل مکان کرد و خیلی سریع برای بازگشایی اقتصاد خود را پس از یک مستند و نمی به درستی آماده شدن برای موج دوم از عفونت.

اسرائیل در حال حاضر تعداد بیش از 30,000 تایید موارد از زمان آغاز شیوع این بیماری با حدود 18,000 دوره نقاهت. بیش از 330 نفر کشته شده اند.

___

شیکاگو — سه نفر برتر ایالات متحده در سازمان پزشکی با صدور نامه ای سرگشاده دوشنبه اصرار آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی و شستن دست ها اغلب برای کمک به جلوگیری از “بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل است.”

در غیاب فدرال دستور انجمن پزشکی آمریکا, امریکایی, انجمن پرستاران و انجمن بیمارستان های آمریکا صادر شده درخواست و گفت: اقدامات انجام شده در اوایل که کمک کند گسترش COVID-19 “شد بیش از حد به سرعت رها شده است.”

“ما نه ناتوان در این بحران بهداشت عمومی و ما می توانیم آن را شکست و در همان راه ما شکست خورده قبلی تهدید برای بهداشت عمومی — با اجازه دادن به علم و شواهد به ما شکل تصمیم گیری و اطلاع رسانی اعمال ما” در این نامه گفت.

___

برلین — یک دادگاه در غرب آلمان اعطا کرده اضطراری درخواست برای تعلیق مستند تحمیل شده بر منطقه ای که دیدم سنبله در coronavirus موارد مرتبط به یک کشتارگاه.

بالای اداری دادگاه در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت حکومت شنبه که مستند سیلی در همه Guetersloh شهرستان در ماه گذشته نبود توجیه کنه.

قضات توافق با شرکت های محلی است که استدلال کرده بود کسب و کار خود را در بخش هایی از این شهرستان است که تا به حال ثبت بسیاری از موارد و بنابراین نباید در معرض محدودیت.

دولت فدرال در ماه مه توافق کردند که به نماینده مدیریت منطقه ای شیوع بیماری به آلمان 16 متحده که در نوبه خود از تلاش برای محدود کردن اقدامات به فرد استان ها از آن کشور به بیش از 400. دادگاه حکم به احتمال زیاد نیروی مقامات برای محدود کردن اقدامات حتی کوچکتر منطقه ای نهاد.

___

دهلی نو — 37-ساله روزنامه نگار دوره نقاهت بعد از coronavirus خود کشته دوشنبه با پریدن از طبقه چهارم از هند برتر بیمارستان های عمومی در دهلی نو.

بیمارستان, مقامات گفت: این روزنامه نگار که مشغول به کار با یک روزنامه هندی شکست یک پنجره و شروع به پریدن کرد از همه هند موسسه علوم پزشکی ساختمان.

دکتر Aarti Vij بیمارستان, سخنگوی, گفت روزنامه نگار “بود ساخت بهبودی قابل توجهی از خود COVID علائم است.”

او نمی استناد به هر گونه دلایل خودکشی او.

این روزنامه نگار تا به حال دچار تومور مغزی عمل جراحی در بیمارستان های مختلف در ماه مارس بود و داشتن “حملات گمگشتگی” در حالی که تحت درمان برای COVID-19, Vij در بیانیه ای گفت.

هند گزارش کرده است 697,413 تایید موارد در جایگاه سوم در جهان و 19,693 مرگ و میر.

___

مادرید — یک U. N. گزارش لعنتی اسپانیا رکورد در مراقبت های اجتماعی اگر چه آن را می گوید دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که “تشویق” برای آینده از خدمات اجتماعی.

U. N. گزارشگر ویژه فیلیپ Alston گفت: در گزارش منتشر شده روز شنبه که “اسپانیا حمایت اجتماعی نت کاملا ناکافی قبل از COVID-19 اما همه گیر است پس از در معرض چقدر عمیق است شکست مردم است.”

او نوشت که قبل از همه گیر 26.1 درصد از اسپانیایی ها و 29.5 درصد از کودکان این کشور بودند در معرض خطر فقر یا محرومیت اجتماعی در اسپانیا — در میان بالاترین نرخ در اروپا است.

COVID-19 در معرض “ضعف جدی” در اسپانیا در تلاش برای کاهش فقر با توجه به گزارش.

اقدامات اخیر توسط دولت به دنبال به امن شغل و مسکن گسترش حمایت های داخلی به کارگران و معرفی ملی حداقل درآمد طرح برای حمایت از 850,000 خانواده های آسیب پذیر. این گزارش گفت: کسانی که مراحل شدند “بهبود گسترده” در این وضعیت زمانی که Alston بازدید در آغاز سال است.

___

میامی — فلوریدا بزرگترین شهرستان است دوباره بسته شدن رستوران ها و سالن های ورزشی و دیگر داخل سالن آن را به عنوان تجربه یک افزایش در تایید coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان.

میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez است صدور اورژانس را به رستوران ها و مراکز تناسب اندام و دیگر داخل سالن. تصمیم می آید هفت هفته پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که بیمارستان های ما همچنان به نیروی انسانی لازم برای صرفه جویی در زندگی” Gimenez گفت: در روز شنبه انتشار اخبار.

شهردار است که اجازه می دهد مو سالن آرایشگاه ها و فروشگاه های خرده فروشی را باز باقی می ماند. دیگر, در بیرون سالن نیز مجاز به باز بماند مانند مجتمع مسکونی و هتل و استخر و اردوهای تابستانی.

سواحل را بازگشایی در این شهرستان در روز سه شنبه پس از آنها بسته شد برای چهارم جولای آخر هفته.

“اما اگر ما با دیدن ازدحام مردم و زیر بهداشت عمومی قوانین من مجبور خواهد شد به نزدیک سواحل دوباره,” او گفت:.

___

واشنگتن — کاخ سفید است دوباره رد تماس برای ملی ماسک-پوشیدن دستور.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع می گوید در ظاهر “فاکس و دوستان” صبح روز دوشنبه که رئیس جمهور می بیند و این موضوع به عنوان یک “دولت-به-دولت” مهم است.

او می گوید که “قطعا یک ملی دستور به منظور نیست” و این که “ما اجازه می دهد ما فرمانداران محلی و محلی ما شهرداران به وزن بر روی آن است.”

نیوجرسی لیبریا فیل مورفی گفت که او می خواهم برای دیدن یک استراتژی ملی در coronavirus از جمله ماسک مورد نیاز است. او می گوید: دولت خود را دیدن است “خوشه های کوچک در عفونت مجدد” از ساکنان از بازگشت از فلوریدا و کارولینای جنوبی و دیگر نقاط ویروس و آمریکا “را به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه در حال حاضر.”

معاون رئیس جمهور مایل پنس نیز رد ایده ملی حکم گفت که به استانداران و مقامات بهداشت محلی.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان وزن به این کشور بحث بر سر پوشیدن ماسک در مکان های عمومی پس از برخی از فرمانداران پیشنهادی پایان دادن به این نیاز است.

مرکل سخنگوی خبرنگاران در برلین در روز دوشنبه که “صدراعظم و کل دولت آلمان بسیار روشن موضع در این” گفت که ماسک ها یک “ضروری به معنی” از نگه داشتن عفونت کم است.

“آیا در اتوبوس در مترو و یا در فروشگاه ها نیاز به پوشیدن ماسک باید باقی می ماند” Steffen Seibert گفت.

او گفت: پوشیدن ماسک ساده است که نشان داده شده است به کاهش ویروس-حمل قطرات بازدم توسط پوشنده لباس است که بخشی از تجارت کردن برای اینکه قادر به سفر آزادانه دوباره.

دبیر کل مرکل محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی پل Ziemiak گذاشته آن موقعیت با صراحت بیشتری شنبه گفتن خبرنگاران در یک کنفرانس خبری گفت: “با پوشیدن ماسک های سکسی است.”

___

مادرید — کارشناسان بهداشت می گویند که تنها در 20 ساکنان در اسپانیا شده است در معرض جدید coronavirus با توجه به نتایج حاصل از یک بررسی سراسری در شيوع آنتی بادی دوشنبه منتشر شد.

دور نهایی تصادفی آزمایش خون تایید کرده است که آنتی بادی شد و در حال حاضر 5.2 درصد از بیش از 68,000 شرکت کنندگان در نظر سنجی سه بار در طول سه ماه گذشته است. نمونه است که به معنای نماینده این کشور 47 میلیون نفر از ساکنان.

تنها ساکنان سخت-آمار خانه های سالمندان و بیماران در بیمارستان ها حذف شده اند از این بررسی از آنجا که به گفته کارشناسان جداگانه تحقیقاتی خاص مورد نیاز خواهد بود به نقشه این تاثیر وجود دارد.

مارینا Pollán ملی اپیدمیولوژی مرکز گفت: نتایج تایید می کنند که اسپانیا به دور از داشتن توسعه “گله ایمنی” است که دانشمندان امیدوار به عنوان یک سپر برای آینده گسترش ویروس.

او همچنین گفت که این واقعیت است که شده است وجود دارد هیچ تغییر قابل توجهی از نسخه های قبلی از این بررسی نتیجه دقیق و مستند است که نگه داشته و اکثر اسپانیایی ها در خانه برای بیش از دو ماه است.

همانطور که در گذشته دو دور تفاوت مهم تشخیص داده شده اند بین مناطق بسته به اینکه آیا آنها بیشتر یا کمتر ضربه گیر با منطقه اطراف پایتخت و استانهای سوریا و سگبیا نشان دادن بیش از 11.7 درصد از عفونت. بالئارس و جزایر قناری تا به حال کمتر از 2 درصد از شيوع با توجه به بررسی های که هیچ تفاوت معناداری بر اساس جنسیت و سن و ملیت و یا درآمد.

جزئی مستندات آورده بودند به بیش از آخر هفته به دو نیمه شمالی استان ها پس از قابل توجه خوشه در عفونت. اسپانیا ثبت کرده است حداقل 28,300 مرگ و میر با کروناویروس جدید.

___

برلین — یک شرکت آلمانی کار بر روی یک پتانسیل واکسن برای COVID-19 است که به 75 میلیون یورو (مبلغ 84 میلیون دلار) وام از بانک سرمایه گذاری اروپا.

CureVac روز دوشنبه گفت که این وام را حمایت از توسعه آن از واکسن ها از جمله یکی در برابر coronavirus و کمک به آن را سرعت بخشیدن به تکمیل یک تولید جدید سایت در Tuebingen آلمان. وام پرداخت خواهد شد در سه تراشه ها جای دادند.

ماه گذشته دولت آلمان گفت که در نظر گرفتن 23 درصد سهام در CureVac از طریق 300 میلیون یورو سرمایه گذاری دولتی KfW بانک توسعه. این تصمیم تاکید عزم خود برای حفظ صنایع کلیدی در کشور است.

___

برلین — دولت اتریش می گوید: تعداد زیادی از مردم با فعال موارد COVID-19 افزایش یافته است بالاتر از 1000 برای اولین بار از اواسط ماه مه.

وزارت بهداشت رسمی داشبورد ذکر شده 1,012 مردم “در حال حاضر بیمار” در روز دوشنبه و در مجموع 18,279 موارد مثبت از زمان شروع این بیماری همه گیر.

آلپ کشور یکی از اولین در اروپا به منظور سویفت مستند است اما به تدریج بازگشایی دوباره در ماه های اخیر.

بیش از آخر هفته رسانه های اتریش گزارش کوچک شیوع کروناویروس موارد در سه کشتارگاه.

___

آتن — دولت یونان اعلام کرده است که پروازهای مستقیم از انگلستان به همه فرودگاههای یونان می توانند رزومه در ژوئیه 15.

سخنگوی دولت Stelios Petsas روز دوشنبه گفت این تصمیم “در همکاری با دولت بریتانیا و پس از توصیه کارشناسان است.” یونان قبلا ممنوع تمام پرواز های از انگلستان با توجه به میزان coronavirus گسترش وجود دارد.

انگلیسی ها در میان برترین های توریستی بازدید کنندگان به یونان و کشور مشتاق است برای اطمینان از آن می تواند نجات هر چه آن را می توانید از این سال تابستان فصل گردشگری. این بخش حدود 20 درصد از اقتصاد یونان.

پرواز مستقیم از سوئد نیز ممنوع حداقل تا ماه ژوئیه 15. Petsas گفت: یونان هنوز “مشاهده اطلاعات اپيدميولوژيک” از سوئد و اطلاعیه ها بسته به چگونگی وضعیت وجود دارد تکامل می یابد.

___

مادرید — کنترل ترافیک در محل هستند شنبه به داخل و خارج از دو شمال اسپانیایی شهرستانهای استان که تمدید مستندات شامل قابل توجهی خوشه در coronavirus عفونت.

این محدودیت به ترک و یا وارد این مناطق مگر اینکه آن را برای کار و یا تخفیف دلایل تاثیر برخی از 70,000 ساکنان در شمال غربی شهرستان یک Mariña در شمال اقیانوس اطلس در سواحل و بیش از 200 ، 000 در شمال شرقی کاتالونیا را Segrià در اطراف شهرستان لریدا.

دومی به خصوص نگرانی به دلیل تاثیر آن بر کارگران مهاجر برداشت میوه که در نظر گرفته به شدت در معرض سرایت.

کاتالونیا منطقه ای بهداشت مقامات هشدار می دهند که ساکنان می تواند خواسته به ماندن در خانه اگر شیوع بیماری وجود ندارد فروکش.

در مقیاس کوچک مستندات آمده دو هفته پس از اسپانیا به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری قادر می سازد که دولت ملی به قفل کردن کل کشور و منع سفر بین استانها یا مناطق خاصی از اواسط ماه مارس.

بیش از 28000 نفر تایید کرده اند از این ویروس در کشور اسپانیا است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de