این پزشکان آورده توقیف L. A. بیمارستان بازگشت به زندگی به مبارزه با کروناویروس

موج آغاز شده و در اوایل ماه مارس. رمان coronavirus گسترش در سراسر لس آنجلس و یک بیمارستان محلی منتقل شد آمادگی.

مقامات بهداشت عمومی می ترسید بدترین. اخبار از ایتالیا و نیویورک — گورهای دسته جمعی و سردخانه کامیون — روشن بود. آنها نیاز به تخت است.

به طوری که آنها برنامه ریزی شده است.

کشتی بیمارستانی رحمت میره به سان پدرو برای درمان مثلا بیمار یا مجروح شدند. این مرکز کنوانسیون لس آنجلس شد prepped به عنوان یک میدان بیمارستان سنت وینسنت مرکز پزشکی بازگشایی شد.

تبلیغات

A crowd gathers to watch the arrival of the USNS Mercy hospital ship in San Pedro, Los Angeles

جمعیت جمع آوری به تماشای ورود USNS Mercy کشتی بیمارستانی در سان پدرو, Los Angeles, CA در مارس 27, 2020. با وجود هشدار به در خانه باقی می ماند.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

تسهیلات بسته شده بود در ماه ژانویه قربانی یک حقیقت سیستم بهداشت و درمان را طولانی ورشکستگی. دروغ گفتن فقط در غرب مرکز شهر لس آنجلس آلاینده پردیس بود ترک, درب, قفل, 366 تخت خالی با ویروس خزنده از طریق شهرستان است.

در مارس 19, دکتر جیمی تیلور یک تماس تلفنی.

دولت مذاکره با واقعیت به اجاره ملک و همکار دیرین دکتر آناند Annamalai بود و کنار هم قرار دادن “مهر تیم اختصاص داده شده به COVID.”

تبلیغات

سنت وینسنت بود که شناخته شده به عنوان لس آنجلس خروش بیمارستان یا شلاق. او می خواهد علاقه مند در افتتاح یک واحد مراقبت های ویژه برای COVID-19 بیماران ؟

تیلور 43 و جانباز ويژه در کالیفرنیا و نیوجرسی و نیویورک تا به حال تجربه درمان به شدت بیمار COVID-19 بیماران در یک بیمارستان در شهر. اما این تنها دلیل او خواسته بودن.

Dr. Jamie Taylor stands in a room that was converted into an area for COVID patients at Los Angeles Surge Hospital

دکتر جیمی تیلور می ایستد در یک اتاق که تبدیل شد به یک منطقه برای COVID بیماران در لس آنجلس افزایش بیمارستان (که قبلا St. Vincent مرکز پزشکی) در لس آنجلس.

(Wally Skalij/لس آنجلس تایمز)

او و Annamalai کار کرده بود هم در سنت وینسنت برای تقریبا دو سال از شروع یک پیوند کبد و سرطان برنامه به پایان رسید که در ماه نوامبر هنگامی که قطعا تصمیم به فروش اموال. (پنج ماه بعد دکتر پاتریک به زودی-Shiong خریداری شده به مرکز پزشکی از حقیقت برای 135 میلیون دلار. به زودی-Shiong همچنین دارای بار.)

تبلیغات

“ما قو آهنگ [at St. Vincent] تا به حال طعم تلخ” تیلور گفت. “آن را به سمت چپ همه ما با یک سوراخ بزرگ در معده ما در مورد آنچه اتفاق می افتد.”

او در حال حاضر یک فرصت برای تعقیب که تلخی با چیزی شیرین تر است. بیمارستان که نمی تواند پرداخت صورتحساب خود تا به حال اختیار تام برای مبارزه با این بیماری است.

در روز Annamalai تماس دولت و حقیقت امضا و شش ماهه با مبلغ 16 میلیون اجاره. Kaiser Permanente و کرامت بهداشتی کمک خواهد کرد تا مجموعه ای از تسهیلات و ارائه نظارت و راهنمایی یک بار آن را بالا و در حال اجرا است. VEP بهداشت و درمان به ارائه خدمات پزشک و Annamalai تیلور و نزدیک به 35 پزشکان دیگر را امضا کردند.

زمان شلاق بسته شده در مارس 22, آن را در خدمت برخی از فقیرترین sickest مردم در لس آنجلس و مسافران این شهرستان را تکه تکه سیستم بیمارستان. این امر هزینه میلیون ها نفر گذشته 39 روز و درمان 64 بيمار.

تبلیغات

ایجاد شده از ابتدا این pop-up بیمارستان آورده و امید به بیماران و خانواده های خود را برای پزشکان و کادر پزشکی آن را نمایندگی یک فرصت نادر برای ایجاد خود را در سیستم بهداشت و درمان و دارو عمل نامحدود توسط پزشکی شرکت ها و شرکت های بیمه.

“شلاق” Annamalai گفت: “یک بالینی led سیستم سوسیالیستی.”

::

تیلور روز اولین بار در پردیس در آوریل 2.

راه رفتن دالان خالی او تصور St. Vincent نهایی هفته به عنوان حقیقت آن را تعطیل کند: بیماران منتقل شده به مراکز دیگر کارکنان تخلیه اتاق و پر کردن جعبه با لوازم.

تبلیغات

An empty ICU ward used for COVID patients at Los Angeles Surge Hospital.

خالی ICU بخش استفاده می شود برای COVID بیماران در لس آنجلس افزایش بیمارستان.

(Wally Skalij/لس آنجلس تایمز)

در حال حاضر آن جعبه بود بستهای و تجهیزات inventoried یک تریاژ از آنچه که می تواند و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. وجود دارد هیچ جایی بهتر برای آنها برای شروع Annamalai گفت: از “نورد تا آستین خود را و گرفتن mop.”

برای ایجاد مهر و موم خود را تیم Annamalai, 41, تبدیل به دوستان شما و دوستان دوستان شما. آنها تا به حال کمتر از دو هفته به آماده شدن. کار در اواخر شب به, پزشکان و متخصصان زندگی در پیتزا و یک دیگر را تشویق. شعار آنها: “فقط آن را انجام داده.”

کارکنان از قیصر و کرامت به آنها پیوست نخ کشیدن برگهای توتون وامثال کانالهای هوا-سیستم تصفیه و اتصال خطوط تلفن. آنها مهر و موم شده ICU اتاق را با پلاستیک ورق نورد تخت و تشک.

تبلیغات

آنها آزمایش مانیتور و هواکش و آنها مرتب شده منابع: بطری سدیم کلرید فولی کاتتر, لوله تراشه یکبار مصرف و بلندگو.

آنها تمرین پوشیدن و doffing تجهیزات حفاظت شخصی و ایجاد پروتکل های ضد عفونی کننده خود شامل شیوع بیماری و در نهایت برای کمک به خانواده های مراجعه بیماران در حال مرگ.

“وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای دیدن این جنگل درختان” تیلور گفت: “از آنجا که ما در ضخامت از آن chipping دور در شش وظایف در یک زمان.”

Annamalai متخصص در پیوند و سرطان عمل جراحی تا به حال مشغول به کار در آمریکای جنوبی و مرکزی کمک به تحت بیمارستان های تامین مالی ساخت بیمار ظرفیت. اعمال او این درس را به شلاق.

تبلیغات

افزایش بیمارستان نمی خواهد که یک اتاق عمل که نیاز به یک سطح پیچیده تر از مراقبت. به جای آن وجود دارد فقط می تواند ICU و واحد برای بیماران تحت مشاهده و بازیابی. کادر پزشکی راه اندازی فروشگاه در طبقه چهارم و آنها شروع با 31 تخت.

به عنوان باز در نزدیکی کشید تیلور احساس اضطراب سخت و ناگهانی برای چه سنت وینسنت می شده اند. این راه پله هرگز به نظر می رسید بسیار تمیز.

بیش از 400 پوزیشن — از مراقبت های ویژه متخصصان به ماموران امنیتی و متخصصان تغذیه به کشیش — نیاز به پر شود. برنامه آمد از عنوان دور به عنوان فلوریدا تگزاس و آرکانزاس است. برای استخدام از بیمارستان های محلی, LASH بود دو شیفت.

رایان Barnette 37 امضا شده در اوایل. یک ICU در شهرستان-USC مرکز پزشکی او کشیده شده نه فقط توسط فوریت همه گیر بلکه با چالش باز کردن یک بسته تسهیلات و بسیج کارکنان برای مراقبت از بیماران که ممکن است در غیر این صورت می میرند.

تبلیغات

کار در هر دو بيمارستان او را در 70 ساعت چند هفته. خواب تبدیل به یک لوکس برای دکتر که دوست را به فکر می کنم از خود را به عنوان یک مرد نمی ترسم از “در حال اجرا را به یک ساختمان در حال سوختن.”

::

هر بار که این شهرستان هشدار های پزشکی مرکز می خواستم به مراجعه بیمار به سنت وینسنت تیلور تلفن همراه زنگ زد با Thievery Corporation “در لبنان،”

او گوش به ارزیابی. اگر یک بیمار مبتلا COVID-19 اما باردار بود و یا به بیماری قلبی و یا هر گونه تشخیص دیگر از زجر تنفسی آنها تبدیل شد. او تا به حال به مطمئن شوید که آنها می تواند ارائه مراقبت مناسب.

تصمیم گیری ساخته شد در عرض 24 ساعت و قبل از اینکه طولانی شد پذیرش تا پنج نفر در روز است.

تبلیغات

برای اولین بار بود که یک زن جوان که وارد انتوبه گسترده ای بیدار و وحشت زده.

“Respiri despacio,” تیلور گفت: در شکسته اسپانیایی در تلاش برای اطمینان بخشیدن به او. تنفس به آرامی.

زن گریه کرد. تیلور برگزار شد دست او است.

“Todo está bien.” همه چیز خوب است. (بیمار بود و بعد مرخص شد.)

تبلیغات

از آغاز کار بود و بی امان.

راه رفتن در ICU تحت پوشش سر تا پا جلو به عقب دو دستکش ماسک و محافظ تیلور کشف چیزی است که او تا به حال آموخته طولانی در پیش است.

“پزشکی است که نه فقط در مورد دادن قرص و یا انجام یک عمل یا پس از تجویز درمان,” او گفت:. “پزشکی است که در مورد انسان و تعامل در یک نقطه آسیب پذیر در زندگی کسی. این اذعان که یک بیمار بیش از اوج بیماری خود روند.”

اغلب در یک اتاق بیمار دور از ثابت هواپیماهای بدون سرنشین هوا-تصفیه واحد های تیلور در بر داشت آرامش و صمیمیت است که به نظر می رسید بیشتر از همه با ارزش برای چگونه شوم این بیماری شد. با خانواده های زیر احتیاطی و دور ماندن از بیماران و کادر پزشکی شد خانواده توسط پروکسی.

تبلیغات

هرگز این بیشتر آشکار از زمانی که بيمار مرخص شد. شلاق پرسنل صف سطح شیب دار به آمبولانس خلیج و تشویق به بیماران ساخته شده علامت صلیب خوشا کارکنان و زمزمه با تشکر از yous یکی اشک پر خداحافظی پس از دیگری.

تیلور تخمین می زند که 90 درصد از بیماران خود بودند لاتین و دیابت رایج ترین وضعیت موجود.

“شلاق شد یک نماینده از نحوه COVID به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می لاتین جوامع” Barnette گفت: “و یک نماینده از نحوه مراقبت های بهداشتی در این جوامع تلاش است.”

این بیمارستان در نهایت اضافه شده 32 تخت در خارج از ICU آوردن مجموع آن 63. روزانه سرشماری اما به طور متوسط حدود 22 نفر.

تبلیغات

تیلور نسبت پایین ثبت نام به تعدادی از عوامل. گرفتن کلمه — که لاش باز بود و بیماران با معیارهای خاص — سخت بود و برخی از پزشکان و بیمارستان ها بودند و تمایلی به انتقال بیماران با آنها ارتباط داشتید.

پول نیز نقش داشته است. بیمارستان ها دچار کاهش درآمد به دلیل به تعویق افتادن اعمال جراحی الکتیو تیلور معتقد بودند تمایلی به رها کردن بیماران با طرح های بیمه است که تضمین بازپرداخت متناسب با هزینه های درمان است.

تنها سه نفر از ضربه زدن به بیماران بیمه های خصوصی با توجه به L. A. County وزارت بهداشت. بیست و هشت شد بیمه و 33 پوشش داده شد یا پزشکی یا مدیکر که به طور معمول بازپرداخت در نرخ پایین تر از خصوصی برنامه.

::

Barnette گفت او مطمئن است که شلاق ذخیره کرده بود “بسیاری از زندگی است.”

تبلیغات

“این هدف مناسب است ؟ ایجاد یک محیط است که می تواند زندگی را نجات دهد. بسیاری از بیماران ما اگر آنها باقی می ماند در اعتراف به بیمارستان آنها ممکن است یک شات” Barnette گفت: وقت خود را در ضربه زدن یکی از شگفت انگیز ترین تجربیات زندگی خود را.

Resting area for doctors who treated COVID patients at Los Angeles Surge Hospital.

منطقه استراحت برای پزشکان که درمان COVID بیماران در لس آنجلس افزایش بیمارستان.

(Wally Skalij/لس آنجلس تایمز)

Annamalai گفت: شلاق تا به حال اساسا حذف “کوچک بهداشت و درمان” — شرکت های بیمه و اداره بیمارستان و به صورت مختصر و روشن لحظه ای در میان یک بیماری همه گیر پزشکان تا به حال فرصتی برای ارائه مراقبت در شرایط خود را.

تیلور استقبال از این تغییر. او احساس کرده بود او را آرمان گرایی افول در صورت افزایش اداری و فشارهای مالی.

تبلیغات

او تا به حال به تماشای آنچه اتفاق افتاده است زمانی که پوشش رد شد و یا به آرامی بررسی. او می دانست که بهره مند زمانی که بیمارستان های حمایت از روش های تهاجمی بر پایان زندگی مراقبت و یا زمانی که پزشکان به دریافت یک درصد از درآمد حاصل از بیماران در خانه های سالمندان.

“شلاق بود اگنوستیک به همه که” او گفت:. “وجود دارد هیچ دولت گفت: شما تا به حال برای رفتن به شش کمیته برای به دست آوردن یک سیاست تایید شده است. ما می توانیم خود ما درمان برنامه ریزی و پیاده سازی آن در 24 ساعت.”

شلاق گران بود اما دیگر بیمارستان ها در سراسر جنوب کالیفرنیا صرف میلیون ها دلار آماده سازی برای افزایش, به گفته جان Romley یک USC متخصص در اقتصاد بهداشت و مراقبت ويژه زیرساخت در حال حاضر در محل.

هزینه های عملیاتی برای افزایش بیمارستان از طریق مه 31, با توجه به دفتر فرماندار از خدمات اورژانس شد $21.5 میلیون نفر که تحت پوشش درمان های پزشکی و پزشک با حقوق و همچنین خدمات مواد غذایی و اجاره در اموال.

تبلیغات

Kaiser Permanente و کرامت سلامت دریافت $500,000 هر کدام برای حقوق کارکنان خود را که reassigned به شلاق.

کسانی که هزینه های خدمات اورژانس دفتر گفته بود: “انتظار می رود برای اینکه واجد شرایط برای فدرال بازپرداخت.”

هر روز تیلور گفت: آنها در مورد چگونه به کار کارآمد و صرفه جویی در پول اما او نیز عملی است.

“چه خواهد هزینه شده است اگر ما نیاز شلاق و آن را ندارد?” او گفت:.

تبلیغات

::

در زمان اولیه COVID-19 خروش در لس آنجلس شد بیشتر قابل کنترل است.

تیلور تا به حال انتظار می رود بیمارستان باز شود به تابستان اما در اواسط ماه مه شایعاتی وجود دارد که شلاق بسته شد

این تصمیم توسط مقامات دولتی آمد به طور ناگهانی. او برنامه ریزی شده به کار شیفت شب در 22 مه زمانی که او یک متن در صفحه اصلی. EMTs شد انتقال آخرین بیمار به بیمارستان سامری.

او با عجله. ترافیک نور بود. او در با بررسی امنیتی قرار داده و در او N95 ماسک گرفت و آسانسور به بخش مراقبت های ويژه.

تبلیغات

واحد خالی است. به عنوان به سرعت به عنوان آن را آغاز کرده بود لس آنجلس خروش بیمارستان به پایان رسید.

شلاق, تیلور گفت: تا به حال “مجددا بر ایمان من در پزشکی است.”

Vincent Medical Center in Los Angeles is back in business amid the novel coronavirus pandemic.

سنت وینسنت مرکز پزشکی واقع در 2131 غرب 3rd st. در لس آنجلس بازگشته است در کسب و کار برای کمک به کاهش فشار در بیمارستان های محلی در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. کارکنان مجموعه تخت و دیگر تجهیزات آماده دریافت بيماران مبتلا به Covid-19 شروع دوشنبه. به 266-تخت تسهیلات خدمت خواهد کرد به عنوان یک بیمارستان پذیرش بیمارانی که آزمایش مثبت در حوزه های مختلف بیمارستان منطقه ای که ممکن است در ظرفیت. لس آنجلس در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 در لس آنجلس ،

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

از 64 بیماران تحت درمان وجود دارد, 55 ترخيص شدند به دیگر بیمارستان توانبخشی امکانات و یا خانه های خود. نه درگذشت.

تبلیغات

با توجه به این بیمارستان طبیعت منحصر به فرد و انتخاب خود را از بیماران 14 درصد مرگ و مير سخت است برای مقایسه با سایر تجهیزات پزشکی. یک سیستم بیمارستان در شهر نیویورک به تازگی گزارش داد که 21 درصد مرگ و میر در میان آن COVID-19 بيمار.

مراقبت که شلاق ارائه شده به بيماران اغلب دست کم گرفت گفت: تیلور. “مردم فکر می کردند ما تبادل چادر و کیسه بیماران. که آنچه در آن بود در همه.”

قبل از خروج از تیلور متوقف شد و در 9 طبقه که در آن یک اتاق استراحت تعیین شده برای کارکنان.

او نمی دانست چه آینده ای برای سنت وینسنت خواهد بود و او باور نمی کند یک موج جدید بیمارستان خواهد باز در محوطه دانشگاه. که تصمیم گیری با دولت نهفته است که یک بار دیگر باید در هزینه.

تبلیغات

از شهرستان از نظر لس آنجلس بیمارستان های دولتی و خصوصی باید توانایی برای دیدار با پیش بینی های فعلی به خصوص اگر ادامه به اقدامات احتیاطی. بیمارستان ها نیز می تواند به افزایش ظرفیت –تا 20 درصد–با لغو انتخابی پذیرش به سرعت در حال تخلیه بیماران که دیگر نیاز به مراقبت حاد تغییر تعیین تخت بیمارستان و باز غیر سنتی فضاهای مراقبت و گفت: با این سخنگو با دفتر مدیریت اضطراری.

تیلور رفت در بالکن که تا به حال همیشه احساس مانند یک پورتال به جهان دیگر جایی برای فرار وجود دارد که سکون طبقه پایین.

Dr. Jamie Taylor stands in the resting area for doctors who treated COVID patients at Los Angeles Surge Hospital.

دکتر جیمی تیلور می ایستد در منطقه استراحت برای پزشکان که درمان COVID بیماران در لس آنجلس افزایش بیمارستان.

(Wally Skalij/لس آنجلس تایمز)

در اواخر بعد از ظهر نور خورشید این شهر آرام بود.

تبلیغات

هیچ کس نمی داند آنچه در اینجا اتفاق افتاده است, او فکر می کردم در این حداقل به احتمال زیاد ،

به او خیره شد در سراسر گریخته از خانه ها و خیابان ها به 101 بزرگراه و ورود به سیستم هالیوود او می دانست که این ویروس انجام شد و نه با لس آنجلس.

یک ماه بعد از هزار بیشتر مردم مرده بود در L. A. شهرستان مورد از این بیماری تا به حال دو برابر شده است و این تعداد همچنان افزایش یابد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>